Puchar Świata w biathlonie 2014/2015 – Hochfilzen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Puchar Świata w biathlonie 2014/2015 – Hochfilzen.

Puchar Świata w biathlonie 2014/2015 – Hochfilzen

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Puchar Świata w biathlonie 2014/2015 – Hochfilzen
Östersund Pokljuka
Data 12 – 14 grudnia
Gospodarz Austria Hochfilzen
Liczba konkurencji 6
Zwycięzcy
Sprint Norwegia Johannes Thingnes Bø

Finlandia Kaisa Mäkäräinen
Bieg pościgowy Francja Martin Fourcade

Finlandia Kaisa Mäkäräinen
Sztafeta Rosja Rosja

Niemcy Niemcy
Mapa konturowa Europy, blisko centrum na dole znajduje się punkt z opisem „Hochfilzen”
Położenie na mapie Europy

Zawody pucharu świata w biathlonie w Hochfilzen były drugimi w sezonie 2014/2015 w tej dyscyplinie sportu. Konkurencje rozegrano w dniach 12 grudnia – 14 grudnia. Rywalizacja odbywała się będzie w sprincie, biegu pościgowym oraz w sztafecie.

Program zawodów

Dzień Konkurencja Początek Liczba uczestników
12 grudnia Sprint kobiet 11:30 CET 102
12 grudnia Sprint mężczyzn 14:30 CET 105
13 grudnia Sztafeta kobiet 11:00 CET 92 (23 sztafety)
13 grudnia Sztafeta mężczyzn 14:30 CET 96 (24 sztafety)
14 grudnia Bieg pościgowy kobiet 11:30 CET 60
14 grudnia Bieg pościgowy mężczyzn 14:30 CET 60

Zestawienie medalistów

Mężczyźni

Konkurencja
Złoto
Srebro
Brąz
Sprint (10 km)
szczegóły
Norwegia Johannes Thingnes Bø
Norwegia (NOR)
Niemcy Simon Schempp
Niemcy (GER)
Niemcy Andreas Birnbacher
Niemcy (GER)
Bieg pościgowy (12,5 km)
szczegóły
Francja Martin Fourcade
Francja (FRA)
Niemcy Simon Schempp
Niemcy (GER)
Słowenia Jakov Fak
Słowenia (SVN)
Sztafeta (4×7,5 km)
szczegóły
 Rosja
Maksim Cwietkow
Timofiej Łapszyn
Dmitrij Małyszko
Anton Szypulin
 Francja
Simon Fourcade
Jean-Guillaume Béatrix
Simon Desthieux
Martin Fourcade
 Norwegia
Johannes Thingnes Bø
Emil Hegle Svendsen
Lars Helge Birkeland
Tarjei Bø

Kobiety

Konkurencja
Złoto
Srebro
Brąz
Sprint (7,5 km)
szczegóły
Finlandia Kaisa Mäkäräinen
Finlandia (FIN)
Włochy Karin Oberhofer
Włochy (ITA)
Norwegia Tiril Eckhoff
Norwegia (NOR)
Bieg pościgowy (10 km)
szczegóły
Finlandia Kaisa Mäkäräinen
Finlandia (FIN)
Rosja Jekatierina Głazyrina
Rosja (RUS)
Francja Anaïs Bescond
Finlandia (FRA)
Sztafeta (4×6 km)
szczegóły
 Niemcy
Luise Kummer
Franziska Hildebrand
Vanessa Hinz
Franziska Preuß
 Białoruś
Nadieżda Skardino
Nastassia Dubarezawa
Nadieżda Pisariewa
Darja Domraczewa
 Czechy
Eva Puskarčíková
Gabriela Soukalová
Jitka Landová
Veronika Vítková

Wyniki

Sprint kobiet

Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Kaisa Mäkäräinen  Finlandia 1 (1+0) 20:55,6
Karin Oberhofer  Włochy 0 (0+0) 21:06,0 +10,4
Tiril Eckhoff  Norwegia 1 (0+1) 21:25,5 +29,9
4. Olga Podczufarowa  Rosja 1 (0+1) 21:26,8 +31,2
5. Franziska Hildebrand  Niemcy 1 (1+0) 21:32,5 +36,9
6. Vanessa Hinz  Niemcy 0 (0+0) 21:34,0 +38,4
7. Fanny Welle-Strand Horn  Norwegia 0 (0+0) 21:36,3 +40,7
8. Darja Domraczewa  Białoruś 2 (1+1) 21:37,7 +42,1
9. Anaïs Bescond  Francja 0 (0+0) 21:42,3 +46,7
10. Jekatierina Głazyrina  Rosja 1 (0+1) 21:46,9 +51,3
10. Franziska Preuß  Niemcy 2 (0+2) 21:46,9 +51,3
12. Weronika Nowakowska-Ziemniak  Polska 1 (1+0) 21:47,2 +51,6
13. Dorothea Wierer  Włochy 1 (0+1) 21:48,3 +52,7
14. Teja Gregorin  Słowenia 0 (0+0) 21:50,7 +55,1
15. Jana Romanowa  Rosja 1 (1+0) 21:55,1 +59,5
16. Éva Tófalvi  Rumunia 0 (0+0) 21:55,5 +59,9
17. Justine Braisaz  Francja 1 (1+0) 22:04,5 +1:08,9
18. Julija Dżima  Ukraina 1 (0+1) 22:07,3 +1:11,7
19. Marine Bolliet  Francja 1 (1+0) 22:09,0 +1:13,4
20. Wałentyna Semerenko  Ukraina 2 (1+1) 22:09,2 +1:13,6
20. Enora Latuillière  Francja 1 (0+1) 22:09,2 +1:13,6
22. Mari Laukkanen  Finlandia 2 (1+1) 22:18,3 +1:22,7
23. Luise Kummer  Niemcy 1 (0+1) 22:19,7 +1:24,1
24. Marte Olsbu  Norwegia 0 (0+0) 22:19,9 +1:24,3
25. Natalja Burdyga  Ukraina 1 (1+0) 22:20,0 +1:24,4
26. Magdalena Gwizdoń  Polska 1 (0+1) 22:22,3 +1:26,7
27. Lisa Theresa Hauser  Austria 1 (1+0) 22:22,6 +1:27,0
28. Paulína Fialková  Słowacja 1 (0+1) 22:23,6 +1:28,0
29. Susan Dunklee  Stany Zjednoczone 2 (1+1) 22:24,9 +1:29,3
30. Veronika Vítková  Czechy 3 (2+1) 22:26,6 +1:31,0
31. Gabriela Soukalová  Czechy 2 (0+2) 22:27,3 +1:31,7
32. Nastassia Dubarezawa  Białoruś 2 (1+1) 22:28,1 +1:32,5
33. Jekatierina Szumiłowa  Rosja 1 (1+0) 22:28,7 +1:33,1
34. Rosanna Crawford  Kanada 1 (0+1) 22:29,1 +1:33,5
35. Jana Gereková  Słowacja 2 (1+1) 22:29,6 +1:34,0
36. Nadieżda Skardino  Białoruś 2 (1+1) 22:29,8 +1:34,2
37. Darja Usanowa  Kazachstan 1 (0+1) 22:30,9 +1:35,3
38. Sophie Boilley  Francja 1 (1+0) 22:31,0 +1:35,4
38. Elisabeth Högberg  Szwecja 1 (0+1) 22:31,0 +1:35,4
38. Monika Hojnisz  Polska 1 (1+0) 22:31,0 +1:35,4
41. Elisa Gasparin  Szwajcaria 2 (0+2) 22:33,1 +1:37,5
42. Terézia Poliaková  Słowacja 1 (0+1) 22:36,7 +1:41,1
43. Synnøve Solemdal  Norwegia 2 (0+2) 22:40,3 +1:44,7
44. Coline Varcin  Francja 1 (0+1) 22:44,4 +1:48,8
45. Nadieżda Pisariewa  Białoruś 2 (0+2) 22:45,3 +1:49,7
46. Andreja Mali  Słowenia 2 (1+1) 22:45,6 +1:50,0
47. Luminița Pișcoran  Rumunia 1 (0+1) 22:47,8 +1:52,2
48. Mona Brorsson  Szwecja 1 (0+1) 22:55,9 +2:00,3
49. Fuyuko Suzuki  Japonia 1 (1+0) 22:58,9 +2:03,3
50. Annelies Cook  Stany Zjednoczone 1 (1+0) 23:00,5 +2:04,9
. ... ... ... ... ...
80. Kinga Mitoraj  Polska 1 (1+0) 24:10,8 +3:15,2
84. Krystyna Guzik  Polska 5 (3+2) 24:20,5 +3:24,9

Sprint mężczyzn

Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Johannes Thingnes Bø  Norwegia 0 (0+0) 24:34,9
Simon Schempp  Niemcy 0 (0+0) 24:49,2 +14,3
Andreas Birnbacher  Niemcy 0 (0+0) 24:52,8 +17,9
4. Dominik Landertinger  Norwegia 0 (0+0) 24:57,4 +22,5
5. Jakov Fak  Słowenia 1 (1+0) 24:57,8 +22,9
6. Tarjei Bø  Norwegia 0 (0+0) 25:01,6 +26,7
7. Martin Fourcade  Francja 0 (0+0) 25:02,7 +27,8
8. Dmitrij Małyszko  Rosja 0 (0+0) 25:04,1 +29,2
9. Emil Hegle Svendsen  Norwegia 1 (0+1) 25:05,8 +30,9
10. Ondřej Moravec  Czechy 1 (0+1) 25:08,9 +34,0
11. Anton Szypulin  Rosja 1 (1+0) 25:13,5 +38,6
12. Benjamin Weger  Szwajcaria 0 (0+0) 25:14,0 +39,1
13. Tim Burke  Stany Zjednoczone 1 (0+1) 25:14,5 +39,6
14. Daniel Mesotitsch  Austria 0 (0+0) 25:23,3 +48,4
15. Daniel Böhm  Niemcy 0 (0+0) 25:28,0 +53,1
16. Timofiej Łapszyn  Rosja 1 (0+1) 25:30,7 +55,8
17. Krasimir Anew  Bułgaria 0 (0+0) 25:32,5 +57,6
17. Lowell Bailey  Stany Zjednoczone 0 (0+0) 25:32,5 +57,6
19. Władimir Iliew  Bułgaria 1 (0+1) 25:32,6 +57,7
20. Matej Kazár  Słowacja 0 (0+0) 25:38,3 +1:03,4
21. Jan Sawicki  Kazachstan 0 (0+0) 25:42,2 +1:07,3
22. Aleksandr Paczenkin  Rosja 0 (0+0) 25:46,6 +1:11,7
23. Maksim Cwietkow  Rosja 0 (0+0) 25:47,3 +1:12,4
24. Andrejs Rastorgujevs  Łotwa 2 (2+0) 25:49,4 +1:14,5
25. Simon Eder  Austria 2 (1+1) 25:50,0 +1:15,1
26. Alexander Os  Norwegia 2 (2+0) 25:55,6 +1:20,7
27. Artem Pryma  Ukraina 1 (0+1) 25:59,5 +1:24,6
28. Cornel Puchianu  Rumunia 1 (0+1) 26:07,2 +1:32,3
29. Erik Lesser  Niemcy 3 (1+2) 26:09,0 +1:34,1
30. Simon Fourcade  Francja 0 (0+0) 26:11,1 +1:36,2
31. Simon Desthieux  Francja 2 (0+2) 26:11,2 +1:36,3
32. Serhij Semenow  Ukraina 2 (2+0) 26:11.6 +1:36,7
33. Arnd Peiffer  Niemcy 2 (0+2) 26:14,9 +1:40,0
34. Jewgienij Garaniczew  Rosja 2 (0+2) 26:15,0 +1:40,1
35. Mario Dolder  Rosja 1 (0+1) 26:16,8 +1:41,9
36. Dmytro Pidruczny  Ukraina 1 (1+0) 26:21,3 +1:46,4
37. Jaroslav Soukup  Czechy 2 (1+1) 26:22,4 +1:47,5
38. Jean-Guillaume Béatrix  Francja 3 (0+3) 26:22,6 +1:47,7
39. Lars Helge Birkeland  Norwegia 2 (2+0) 26:25,5 +1:50,6
40. Ole Einar Bjørndalen  Norwegia 3 (2+1) 26:27,7 +1:52,8
41. Klemen Bauer  Słowenia 3 (0+3) 26:29,0 +1:54,1
42. Julian Eberhard  Austria 3 (2+1) 26:29,5 +1:54,6
43. Michal Šlesingr  Czechy 2 (0+2) 26:31,8 +1:56,9
44. Nathan Smith  Kanada 3 (2+1) 26:31,9 +1:57,0
45. Quentin Fillon Maillet  Francja 1 (0+1) 26:33,0 +1:58,1
46. Juryj Ladau  Białoruś 1 (1+0) 26:37,4 +2:02,5
47. Fredrik Lindström  Szwecja 4 (1+3) 26:42,0 +2:07,1
48. Martin Otčenáš  Słowacja 2 (0+2) 26:48,1 +2:13,2
49. Brendan Green  Kanada 2 (2+0) 26:48,8 +2:13,9
50. Kauri Kõiv  Estonia 1 (0+1) 26:49,1 +2:14,2
. ... ... ... ... ...
90. Mateusz Janik  Polska 2 (1+1) 28:09,7 +3:34,8
86. Łukasz Szczurek  Polska 4 (3+1) 28:27,3 +3:52,4

Sztafeta kobiet

Lp. Reprezentacja Zawodniczki Strzelanie Czas zawodnika Czas
drużyny
Strata
1 2
 Niemcy Luise Kummer 0+0 0+1 18:45,9 1:11:40,4
Franziska Hildebrand 0+1 0+3 17:30,5
Vanessa Hinz 0+0 0+2 17:59,6
Franziska Preuß 0+0 0+1 17:24,4
 Białoruś Nadieżda Skardino 0+1 0+0 18:27,5 1:12:01,5 +21,1
Nastassia Dubarezawa 0+1 0+3 18:08,8
Nadieżda Pisariewa 0+2 0+2 18:15,7
Darja Domraczewa 0+0 0+1 17:09,5
 Czechy Eva Puskarčíková 0+1 0+0 18:34,8 1:12:02,6 +22,2
Gabriela Soukalová 0+0 0+3 17:39,0
Jitka Landová 0+1 0+2 18:21,7
Veronika Vítková 0+1 0+1 17:27,1
4.  Włochy Dorothea Wierer 0+1 0+0 18:23,2 1:12:20,3 +39,9
Nicole Gontier 0+0 1+3 18:41,0
Lisa Vittozzi 0+0 0+0 17:58,7
Karin Oberhofer 0+0 0+0 17:17,4
5.  Norwegia Elise Ringen 0+1 0+3 19:05,8 1:12:26,7 +46,3
Synnøve Solemdal 0+2 1+3 18:27,9
Fanny Welle-Strand Horn 0+2 0+1 18:12,6
Tiril Eckhoff 0+0 0+0 16:40,4
6.  Polska Krystyna Guzik 0+0 0+1 18:39,5 1:12:27,8 +59,8
Magdalena Gwizdoń 0+1 0+3 18:20,9
Weronika Nowakowska-Ziemniak 0+1 0+1 17:34,8
Monika Hojnisz 0+1 0+0 17:52,6
7.  Ukraina Natalja Burdyga 0+2 0+0 18:31,2 1:12:40,2 +59,8
Julija Dżima 1+3 0+0 18:31,7
Olga Abramowa 0+2 0+1 17:57,8
Wałentyna Semerenko 0+1 0+2 17:39,5
8.  Rosja Jana Romanowa 0+1 0+0 18:32,2 1:12:44,3 +1:03,9
Olga Podczufarowa 0+1 0+0 17:15,7
Jekatierina Szumiłowa 0+0 0+1 18:09,1
Jekatierina Głazyrina 1+3 0+1 18:47,3
9.  Francja Marine Bolliet 0+0 0+2 18:45,7 1:13:17,8 +1:37,4
Enora Latuillière 0+0 0+1 17:27,4
Justine Braisaz 1+3 0+1 18:46,7
Anaïs Bescond 0+3 0+0 18:18,0
10.  Słowenia Andreja Mali 0+1 0+0 18:29,5 1:13:33,6 +1:53,2
Anja Erzen 0+3 0+1 18:30,5
Teja Gregorin 0+0 0+0 17:41,2
Urska Poje 0+0 0+2 18:52,4
11.  Kanada Megan Heinicke 0+0 0+3 19:15,1 1:13:51,5 +2:11,1
Rosanna Crawford 0+0 0+0 17:20,1
Sarah Beaudry 0+0 0+3 18:31,2
Audrey Vaillancourt 0+1 0+0 18:45,1
12.  Szwecja Elisabeth Högberg 0+1 0+0 18:30,2 1:14:11,6 +2:31,2
Mona Brorsson 0+0 0+1 17:54,4
Emma Nilsson 0+0 0+1 18:53,7
Ingela Andersson 0+2 0+1 18:53,3
13.  Austria Lisa Theresa Hauser 0+0 0+0 18:35,3 1:14:25,0 +2:44,6
Dunja Zdouc 0+1 0+1 18:27,8
Katharina Innerhofer 0+1 0+1 17:51,3
Christina Rieder 0+1 0+0 19:30,6
14.  Kazachstan Olga Połtoranina 0+0 0+1 19:28,5 1:15:39,1 +3:58,7
Galina Wiszniewska 0+1 0+1 18:02,5
Darja Usanowa 0+3 0+1 18:36,4
Anna Kistanowa 0+1 0+0 19:31,7
15.  Słowacja Paulína Fialková 0+1 0+0 18:57,3 1:15:47,9 +4:07,5
Jana Gereková 0+0 0+2 17:48,9
Terézia Poliaková 0+0 0+1 18:15,1
Ivona Fialková 0+0 4+3 20:46,6
16.  Szwajcaria Irene Cadurisch 0+2 0+1 19:09,5 1:16:09,8 +4:29,4
Elisa Gasparin 0+1 0+0 18:04,1
Aita Gasparin 0+0 0+1 19:24,7
Flurina Volken 0+1 0+3 19:31,5
17.  Rumunia Réka Ferencz 0+3 1+3 20:58,5 1:17:37,3 +5:56,9
Luminița Pișcoran 0+0 0+1 18:13,5
Éva Tófalvi 0+0 0+2 18:25,7
Florina Ioana Cirstea 0+0 0+1 19:59,6
18.  Estonia Kadri Lehtla 0+2 0+1 19:54,4 LPD
Johanna Talihaerm 3+3 0+0 21:08,8
Daria Jurłowa 0+2 0+2 19:44,0
Kristel Viigipuu 0+0 0+1
19.  Bułgaria Emilija Jordanowa 0+1 0+1 18:56,3 LPD
Daniela Kadewa 0+2 0+1 20:38,7
Desisława Stojanowa 2+3 0+3 20:17,1
Stefani Popowa 0+2 1+3
20.  Korea Południowa Mun Ji-hee 0+3 0+1 19:52,7 LPD
Kim Seon-su 0+2 0+1 19:56,0
Jo In-hee 0+0 0+1 20:24,3
Park Ji-ae 0+2 0+2
21.  Litwa Diana Rasimovičiūtė 0+1 0+1 19:40,9 LPD
Natalija Kočergina 0+3 2+3 20:21,5
Natalija Paulauskaite 3+3 0+1 21:43,3
Gabriele Lescinskaite 0+2 0+0
22.  Chiny Song Chaoqing 0+2 0+2 21:54,2 LPD
Tang Jialin 0+0 0+1 19:17,4
Zhang Yan 0+1 0+0 19:15,7
Wang Yue 0+2 1+3
23.  Finlandia Sanna Markkanen 1+3 1+3 21:32,4 DNF
Mari Laukkanen 0+2 0+1 18:05,1
Eevamari Rauhamaeki 1+3 0+1 20:33,6
Kaisa Mäkäräinen

Sztafeta mężczyzn

Lp. Reprezentacja Zawodnicy Strzelanie Czas zawodnika Czas
drużyny
Strata
1 2
 Rosja Maksim Cwietkow 0+0 0+0 19:43,4 1:16:14,8
Timofiej Łapszyn 0+1 0+0 18:40,5
Dmitrij Małyszko 0+0 0+0 18:56,3
Anton Szypulin 0+0 0+0 18:54,6
 Francja Simon Fourcade 0+0 0+0 19:40,2 1:16:35,0 +20,2
Jean-Guillaume Béatrix 0+0 0+1 18:36,2
Simon Desthieux 0+0 0+2 19:22,2
Martin Fourcade 0+1 0+0 18:56,4
 Norwegia Johannes Thingnes Bø 0+1 0+0 19:28,4 1:16:42,7 +27,9
Emil Hegle Svendsen 0+1 0+0 18:47,7
Lars Helge Birkeland 0+2 0+3 19:21,8
Tarjei Bø 0+0 0+3 19:04,8
4.  Austria Daniel Mesotitsch 0+1 0+0 19:43,7 1:16:45,3 +30,5
Simon Eder 0+1 0+2 18:52,2
Julian Eberhard 0+0 0+2 19:15,5
Dominik Landertinger 0+0 0+1 18:53,9
5.  Niemcy Erik Lesser 0+3 0+1 19:44,3 1:16:46,2 +31,4
Andreas Birnbacher 0+2 0+1 18:57,8
Daniel Böhm 0+0 0+1 19:12,0
Simon Schempp 0+0 0+1 18:52,1
6.  Kanada Nathan Smith 0+3 0+0 19:54,1 1:19:10,2 +2:55,4
Brendan Green 0+0 0+0 19:12,2
Marc-André Bédard 0+1 0+3 20:10,3
Scott Perras 0+2 0+1 19:53,6
7.  Czechy Michal Šlesingr 0+2 0+1 20:05,8 1:19:31,3 +3:16,5
Jaroslav Soukup 0+0 0+3 19:44,2
Michal Krčmář 0+2 0+3 20:17,0
Ondřej Moravec 0+1 0+0 19:24,3
8.  Włochy Lukas Hofer 0+0 0+1 19:55,0 1:19:45,6 +3:30,8
Dominik Windisch 0+1 0+3 19:30,5
Thomas Bormolini 0+1 0+0 19:51,1
Christian Martinelli 0+1 0+2 20:29,0
9.  Ukraina Dmytro Pidruczny 0+0 0+0 19:42,8 1:19:54,3 +3:39,5
Artem Pryma 2+3 0+1 20:29,5
Aleksandr Żyrnyj 0+0 0+1 19:57,5
Serhij Semenow 0+0 0+3 19:44,5
10.  Słowenia Peter Dokl 0+0 0+2 20:57,1 1:20:11,9 +3:57,1
Klemen Bauer 0+2 0+1 19:52,5
Lenart Oblak 0+0 0+2 20:25,7
Jakov Fak 0+1 0+0 18:56,6
11.  Szwajcaria Ivan Joller 0+1 0+1 20:13,6 1:20:22,9 +4:08,1
Benjamin Weger 0+1 0+3 19:05,0
Jeremy Finello 0+2 0+0 21:18,4
Serafin Wiestner 0+1 0+1 19:45,9
12.  Szwecja Tobias Arwidson 0+0 0+0 20:20,4 1:20:23,1 +4:08,3
Ted Armgren 0+0 0+0 19:52,4
Christoffer Eriksson 1+3 1+3 21:02,7
Fredrik Lindström 0+0 0+1 19:07,6
13.  Kazachstan Jan Sawicki 0+1 0+1 20:07,0 1:22:06,2 +5:51,4
Maksim Braun 0+0 0+1 20:20,8
Rusłan Biesow 0+0 0+1 21:22,1
Wasilij Podkorytow 0+0 0+0 20:16,3
14.  Stany Zjednoczone Lowell Bailey 0+1 0+1 20:24,3 LPD
Tim Burke 0+2 0+1 19:47,6
Leif Nordgren 1+3 3+3 22:04,1
Russell Currier 0+2 0+1
15.  Bułgaria Krasimir Anew 0+1 0+1 20:07,8 LPD
Anton Sinapow 0+0 1+3 20:47,3
Władimir Iliew 0+0 0+1 19:59,7
Iwan Złatew 0+1 3+3
16.  Estonia Kauri Kõiv 0+2 0+1 21:18,3 LPD
Indrek Tobreluts 0+1 0+2 20:18,0
Martin Remmelg 0+0 0+1 21:10,1
Roland Lessing 0+2 0+2
17.  Słowacja Martin Otčenáš 0+3 2+3 21:56,7 LPD
Matej Kazár 0+2 0+1 19:57,8
Miroslav Matiaško 0+2 0+1 20:33,9
Tomáš Hasilla 0+2 0+1
18.  Białoruś Alaksandr Darożka 0+1 1+3 21:07,4 LPD
Uładzimir Czapielin 0+0 0+2 19:22,0
Dzmitry Budziłowicz 1+3 0+3 21:45,4
Juryj Ladau 1+3 0+0
19.  Litwa Tomas Kaukėnas 0+2 0+1 20:07,3 LPD
Karol Dąbrowski 0+0 0+1 19:39,7
Vytautas Strolia 1+3 0+3 21:57,4
Rokas Suslavičius 0+3 0+2
20.  Polska Mateusz Janik 0+2 0+1 20:44,9 LPD
Łukasz Szczurek 2+3 0+3 21:50,3
Grzegorz Guzik 0+1 0+3 20:54,9
Krzysztof Pływaczyk 0+1 0+1
21.  Rumunia Cornel Puchianu 0+2 1+3 21:43,5 LPD
George Buta 0+0 0+2 20:09,3
Denis Serban 0+0 0+3 20:46,9
Marian Marcel Dănilă 1+3 1+3
22.  Łotwa Rolands Pužulis 0+1 0+2 21:38,4 LPD
Toms Praulītis 0+1 0+3 22:11,8
Aleksandrs Patrijuks 0+2 1+3 22:08,1
Andrejs Rastorgujevs 0+1 0+2
23.  Japonia Mikito Tachizaki 1+3 0+3 21:33,7 LPD
Tsukasa Kobonoki 0+1 0+0 20:10,3
Ryō Maeda 2+3 1+3 23:56,0
Kazuya Inomata 0+2 0+3
24.  Wielka Brytania Lee-Steve Jackson 0+1 0+0 20:30,8 LPD
Kevin Kane 2+3 0+2 22:22,8
Marcel Laponder 0+3 0+2 21:48,2
Alex Gleave 0+2 2+3

Bieg pościgowy kobiet

Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Kaisa Mäkäräinen  Finlandia 1 (0+0+1+0) 30:44,8
Jekatierina Głazyrina  Rosja 1 (1+0+0+0) 31:19,2 +34,4
Anaïs Bescond  Francja 1 (0+0+1+0) 31:31,3 +46,5
4. Olga Podczufarowa  Rosja 2 (1+0+1+0) 31:34,5 +49,7
5. Rosanna Crawford  Kanada 1 (1+0+0+0) 31:38,2 +53,4
6. Karin Oberhofer  Włochy 3 (1+1+1+0) 31:40,2 +55,4
7. Franziska Preuß  Niemcy 3 (0+0+2+1) 31:48,1 +1:03,3
8. Franziska Hildebrand  Niemcy 3 (0+2+1+0) 31:51,3 +1:06,5
9. Julija Dżima  Ukraina 0 (0+0+0+0) 31:52,2 +1:07,4
10. Wałentyna Semerenko  Ukraina 2 (0+1+0+1) 31:53,1 +1:08,3
11. Monika Hojnisz  Polska 1 (0+0+1+0) 31:54,2 +1:09,4
12. Nadieżda Skardino  Białoruś 1 (0+0+0+1) 32:13,5 +1:28,7
13. Darja Domraczewa  Białoruś 5 (0+2+1+2) 32:30,3 +1:45,5
14. Vanessa Hinz  Niemcy 3 (0+1+1+1) 32:32,4 +1:47,6
15. Dorothea Wierer  Włochy 4 (0+1+1+2) 32:33,7 +1:48,9
16. Teja Gregorin  Słowenia 3 (0+0+2+1) 32:35,5 +1:50,7
17. Jekatierina Szumiłowa  Rosja 1 (0+0+1+0) 32:37,2 +1:52,4
18. Gabriela Soukalová  Czechy 2 (1+1+0+0) 32:37,5 +1:52,7
19. Fanny Welle-Strand Horn  Norwegia 4 (1+0+2+1) 32:39,7 +1:54,9
20. Elisa Gasparin  Szwajcaria 2 (1+0+1+0) 32:43,6 +1:58,8
21. Jana Romanowa  Rosja 2 (0+0+1+1) 32:44,8 +2:00,0
22. Lisa Theresa Hauser  Austria 1 (0+0+1+0) 32:45,3 +2:00,5
23. Jana Gereková  Słowacja 2 (1+1+0+0) 33:04,6 +2:19,8
24. Elisabeth Högberg  Szwecja 2 (1+1+0+0) 33:07,6 +2:22,8
25. Veronika Vítková  Czechy 5 (2+2+0+1) 33:12,0 +2:27,2
26. Enora Latuillière  Francja 4 (1+2+0+1) 33:24,3 +2:39,5
27. Susan Dunklee  Stany Zjednoczone 4 (0+0+2+2) 33:25,2 +2:40,4
28. Terézia Poliaková  Słowacja 1 (1+0+0+0) 33:40,7 +2:55,9
29. Luminița Pișcoran  Rumunia 1 (0+1+0+0) 33:43,3 +2:58,5
30. Éva Tófalvi  Rumunia 4 (1+0+2+1) 33:48,1 +3:03,3
31. Marine Bolliet  Francja 5 (1+1+1+2) 33:53,9 +3:09,1
32. Nastassia Dubarezawa  Białoruś 5 (0+3+1+1) 34:01,2 +3:16,4
33. Annelies Cook  Stany Zjednoczone 2 (1+0+0+1) 34:02,3 +3:17,5
34. Paulína Fialková  Słowacja 2 (0+1+0+1) 34:02,9 +3:18,1
35. Darja Wirołajnen  Rosja 2 (0+0+1+1) 34:03,6 +3:18,8
36. Magdalena Gwizdoń  Polska 4 (0+0+2+2) 34:05,0 +3:20,2
37. Natalja Burdyga  Ukraina 5 (1+0+2+2) 34:11,3 +3:26,5
38. Dunja Zdouc  Austria 1 (0+0+0+1) 34:15,0 +3:30,2
39. Weronika Nowakowska-Ziemniak  Polska 7 (3+1+2+1) 34:26,2 +3:41,4
40. Mari Laukkanen  Finlandia 7 (2+2+1+2) 34:28,1 +3:43,3
41. Olga Abramowa  Ukraina 3 (0+1+2+0) 34:28,4 +3:43,6
42. Coline Varcin  Francja 3 (0+3+0+0) 34:28,8 +3:44,0
43. Karolin Horchler  Niemcy 1 (0+0+0+1) 34:29,1 +3:44,3
44. Elise Ringen  Norwegia 2 (0+0+2+0) 34:32,4 +3:47,6
45. Luise Kummer  Niemcy 4 (3+1+0+0) 34:35,7 +3:50,9
46. Marte Olsbu  Norwegia 5 (1+1+3+0) 34:36,3 +3:51,5
47. Fuyuko Suzuki  Japonia 2 (1+0+0+1) 34:36,8 +3:52,0
48. Diana Rasimovičiūtė  Litwa 2 (1+0+1+0) 34:28,1 +3:43,3
49. Mona Brorsson  Szwecja 3 (1+0+1+1) 34:44,9 +4:00,1
50. Sophie Boilley  Francja 4 (3+1+0+0) 35:07,1 +4:22,3
51. Darja Usanowa  Kazachstan 6 (1+1+1+3) 35:07,7 +4:22,9
52. Andreja Mali  Słowenia 4 (2+0+1+1) 35:09,2 +4:24,4
53. Nadieżda Pisariewa  Białoruś 5 (0+1+2+2) 35:17,5 +4:32,7
54. Olga Jakuszowa  Rosja 3 (0+1+0+2) 35:31,6 +4:46,8
55. Synnøve Solemdal  Norwegia 7 (1+3+0+3) 35:44,5 +4:59,7
56. Emilija Jordanowa  Bułgaria 6 (3+1+1+1) 37:41,6 +6:56,8
57. Natalija Kočergina  Litwa 9 (3+1+3+2) 38:00,4 +7:15,6
DNS Tiril Eckhoff  Norwegia
DNS Justine Braisaz  Francja
DNS Lisa Vittozzi  Włochy

Bieg pościgowy mężczyzn

Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Martin Fourcade  Francja 0 (0+0+0+0) 32:53,7
Simon Schempp  Niemcy 0 (0+0+0+0) 32:57,8 +4,1
Jakov Fak  Słowenia 1 (0+0+0+1) 33:04,6 +10,9
4. Johannes Thingnes Bø  Norwegia 2 (0+0+2+0) 33:09,9 +16,2
5. Anton Szypulin  Rosja 1 (1+0+0+0) 33:22,2 +28,5
6. Tarjei Bø  Norwegia 1 (1+0+0+0) 33:38,8 +45,1
7. Andreas Birnbacher  Niemcy 2 (0+2+0+0) 33:42,5 +48,8
8. Dominik Landertinger  Austria 3 (0+1+0+2) 33:49,9 +56,2
9. Ondřej Moravec  Czechy 2 (1+1+0+0) 33:50,2 +56,5
10. Dmitrij Małyszko  Rosja 2 (1+1+0+0) 33:56,3 +1:02,6
11. Władimir Iliew  Bułgaria 1 (0+0+0+1) 34:00,9 +1:07,2
12. Daniel Böhm  Niemcy 1 (0+0+1+0) 34:03,2 +1:09,5
13. Timofiej Łapszyn  Rosja 2 (0+1+0+1) 34:07,2 +1:13,5
14. Emil Hegle Svendsen  Norwegia 3 (0+0+2+1) 34:31,4 +1:37,7
15. Quentin Fillon Maillet  Francja 0 (0+0+0+0) 34:39,9 +1:46,2
16. Simon Eder  Austria 3 (1+0+1+1) 34:49,3 +1:55,6
17. Andrejs Rastorgujevs  Łotwa 3 (3+0+0+0) 34:49,4 +1:55,7
18. Erik Lesser  Niemcy 2 (1+0+1+0) 34:57,6 +2:03,9
19. Daniel Mesotitsch  Austria 3 (1+0+1+1) 34:57,6 +2:03,9
20. Benjamin Weger  Szwajcaria 5 (2+1+1+1) 34:59,4 +2:05,7
21. Maksim Cwietkow  Rosja 3 (0+0+3+0) 35:20,8 +2:27,1
22. Fredrik Lindström  Szwecja 1 (0+1+0+0) 35:23,7 +2:30,0
23. Krasimir Anew  Bułgaria 1 (0+1+0+0) 35:28,2 +2:34,5
24. Matej Kazár  Słowacja 2 (0+1+1+0) 35:29,1 +2:35,4
25. Tim Burke  Stany Zjednoczone 5 (1+1+3+0) 35:29,3 +2:35,6
26. Simon Fourcade  Francja 3 (0+0+3+0) 35:32,4 +2:38,7
27. Jewgienij Garaniczew  Rosja 3 (1+0+1+1) 35:33,3 +2:39,6
28. Jan Sawicki  Kazachstan 2 (0+1+1+0) 35:34,5 +2:40,8
29. Artem Pryma  Ukraina 2 (0+1+0+1) 35:35,1 +2:41,4
30. Lars Helge Birkeland  Norwegia 4 (1+2+0+1) 35:37,2 +2:43,5

Klasyfikacje po zawodach w Hochfilzen

Klasyfikacje generalne
Miejsce Zawodnik Punkty
1. FrancjaMartin Fourcade 216
2. NorwegiaEmil Hegle Svendsen 203
3. SłoweniaJakov Fak 196
4. NiemcySimon Schempp 192
5. CzechyOndřej Moravec 167
6. AustriaDominik Landertinger 164
7. RosjaAnton Szypulin 162
8. NorwegiaJohannes Thingnes Bø 149
9. NiemcyAndreas Birnbacher 145
10. NorwegiaTarjei Bø 141
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. FinlandiaKaisa Mäkäräinen 282
2. BiałoruśDarja Domraczewa 205
3. UkrainaWałentyna Semerenko 192
4. NorwegiaTiril Eckhoff 182
5. NiemcyFranziska Hildebrand 175
6. RosjaJekatierina Głazyrina 172
7. RosjaOlga Podczufarowa 170
8. WłochyKarin Oberhofer 169
9. CzechyVeronika Vítková 157
10. WłochyDorothea Wierer 145
Klasyfikacje sprintu
Miejsce Zawodnik Punkty
1. FrancjaMartin Fourcade 96
2. SłoweniaJakov Fak 88
3. CzechyOndřej Moravec 85
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. FinlandiaKaisa Mäkäräinen 108
1. NorwegiaTiril Eckhoff 108
3. WłochyKarin Oberhofer 88
Klasyfikacje biegu pościgowego
Miejsce Zawodnik Punkty
1. FrancjaMartin Fourcade 120
2. RosjaAnton Szypulin 94
3. NiemcySimon Schempp 92
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. FinlandiaKaisa Mäkäräinen 120
2. RosjaJekatierina Głazyrina 86
3. UkrainaWałentyna Semerenko 85

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Puchar Świata w biathlonie 2014/2015 – Hochfilzen
Listen to this article