Lp. |
Data |
Miejscowość |
Konkurencja |
1 miejsce |
2 miejsce |
3 miejsce |
1. PŚ |
20–22 grudnia 2013 |
Nowouralsk |
Jedynki kobiet |
Jekatierina Ławrientjewa |
Tina Unterberger |
Evelin Lanthaler |
Jedynki mężczyzn |
Patrick Pigneter |
Michael Scheikl |
Alex Gruber |
Dwójki mężczyzn |
Austria
- Christian Schopf
Andreas Schopf
|
Rosja
- Aleksandr Jegorow
Piotr Popow
|
Włochy
- Patrick Pigneter
Florian Clara
|
Konkurs drużynowy |
Rosja
- Jekatierina Ławrientjewa
Stanisław Kowszyk Aleksandr Jegorow Piotr Popow
|
Włochy
- Evelin Lanthaler
Alex Gruber Patrick Pigneter Florian Clara
|
Austria
- Tina Unterberger
Michael Scheikl Christian Schopf Andreas Schopf
|
2. PŚ |
4–5 stycznia 2014 |
Seiser Alm |
Jedynki kobiet |
Carmen Planötscher |
Tina Unterberger |
Ludmiła Aksienienko |
Jedynki mężczyzn |
Thomas Kammerlander |
Michael Scheikl |
Florian Breitenberger |
Dwójki mężczyzn |
Włochy
- Patrick Pigneter
Florian Clara
|
Rosja
- Aleksandr Jegorow
Piotr Popow
|
Austria
- Christoph Regensburger
Dominik Holzknecht
|
3. PŚ |
10-12 stycznia 2014 |
Moos in Passeier |
Jedynki kobiet |
Jekatierina Ławrientjewa |
Greta Pinggera |
Evelin Lanthaler |
Jedynki mężczyzn |
Patrick Pigneter |
Thomas Kammerlander |
Michael Scheikl |
Dwójki mężczyzn |
Włochy
- Patrick Pigneter
Florian Clara
|
Rosja
- Pawieł Porszniew
Iwan Łazariew
|
Rosja
- Aleksandr Jegorow
Piotr Popow
|
Konkurs drużynowy |
Włochy
- Greta Pinggera
Florian Breitenberger Patrick Pigneter Florian Clara
|
Rosja
- Jekatierina Ławrientjewa
Jurij Tałych Pawieł Porszniew Iwan Łazariew
|
Austria
- Tina Unterberger
Thoms Kammerlander Christoph Regensburger Dominik Holzknecht
|
4. PŚ |
17-19 stycznia 2014 |
Umhausen |
Jedynki kobiet |
Jekatierina Ławrientjewa |
Melanie Schwarz |
Tina Unterberger |
Jedynki mężczyzn |
Patrick Pigneter |
Thomas Kammerlander |
Alex Gruber |
Dwójki mężczyzn |
Włochy
- Patrick Pigneter
Florian Clara
|
Rosja
- Pawieł Porszniew
Iwan Łazariew
|
Rosja
- Aleksandr Jegorow
Piotr Popow
|
Konkurs drużynowy |
Włochy
- Melanie Schwarz
Alex Gruber Patrick Pigneter Florian Clara
|
Rosja
- Jekatierina Ławrientjewa
Stanisław Kowszyk Pawieł Porszniew Iwan Łazariew
|
Austria
- Tina Unterberger
Thomas Kammerlander Christian Schopf Andreas Schopf
|
Mistrzostwa Europy – Umhausen |
5. PŚ |
24-26 stycznia 2014 |
Olang |
Jedynki kobiet |
Evelin Lanthaler |
Jekatierina Ławrientjewa |
Greta Pinggera |
Jedynki mężczyzn |
Patrick Pigneter |
Michael Scheikl |
Thomas Kammerlander |
Dwójki mężczyzn |
Włochy
- Patrick Pigneter
Florian Clara
|
Rosja
- Pawieł Porszniew
Iwan Łazariew
|
Rosja
- Aleksandr Jegorow
Piotr Popow
|
Konkurs drużynowy |
Włochy
- Evelin Lanthaler
Anton Blasbichler Patrick Pigneter Florian Clara
|
Rosja
- Jekatierina Ławrientjewa
Jurij Tałych Pawieł Porszniew Iwan Łazariew
|
Austria
- Tina Unterberger
Michael Scheikl Christian Schopf Andreas Schopf
|
6. PŚ |
31 stycznia-2 lutego 2014 |
Sankt Sebastian |
Zawody odwołane z powodu wysokich temperatur[1] |
7. PŚ |
17-19 lutego 2014 |
Vatra Dornei |
Jedynki kobiet |
Evelin Lanthaler |
Jekatierina Ławrientjewa |
Greta Pinggera |
Jedynki mężczyzn |
Thomas Kammerlander |
Patrick Pigneter |
Florian Breitenberger |
Dwójki mężczyzn |
Włochy
- Patrick Pigneter
Florian Clara
|
Rosja
- Aleksandr Jegorow
Piotr Popow
|
Austria
- Christian Schopf
Andreas Schopf
|
Konkurs drużynowy |
Włochy
- Evelin Lanthaler
Florian Breitenberger Patrick Pigneter Florian Clara
|
Rosja
- Jekatierina Ławrientjewa
Stanisław Kowszyk Aleksandr Jegorow Piotr Popow
|
Austria
- Maria Auer
Thomas Kammerlander Christian Schopf Andreas Schopf
|
Mistrzostwa Świata Juniorów – Vatra Dornei |