Lp. |
Data |
Miejscowość |
Konkurencja |
1. miejsce |
2. miejsce |
3. miejsce |
1. |
29–30 listopada 2014 |
Igls |
Jedynki kobiet |
Natalie Geisenberger |
Dajana Eitberger |
Tatjana Hüfner |
Sprint kobiet |
Natalie Geisenberger |
Tatjana Hüfner |
Anke Wischnewski |
Jedynki mężczyzn |
Felix Loch |
Dominik Fischnaller |
Andi Langenhan |
Sprint mężczyzn |
Felix Loch |
Dominik Fischnaller |
Kevin Fischnaller |
Dwójki mężczyzn |
Niemcy
- Toni Eggert
Sascha Benecken
|
Rosja
- Władisław Jużakow
Władimir Prokorow
|
Austria
- Peter Penz
Georg Fischler
|
Sprint dwójki |
Niemcy
- Toni Eggert
Sascha Benecken
|
Austria
- Peter Penz
Georg Fischler
|
Niemcy
- Tobias Wendl
Tobias Arlt
|
2. |
5–6 grudnia 2014 |
Lake Placid |
Jedynki kobiet |
Natalie Geisenberger |
Erin Hamlin |
Tatjana Hüfner |
Jedynki mężczyzn |
Tucker West |
Wolfgang Kindl |
Dominik Fischnaller |
Dwójki mężczyzn |
Niemcy
- Toni Eggert
Sascha Benecken
|
Niemcy
- Tobias Wendl
Tobias Arlt
|
Austria
- Peter Penz
Georg Fischler
|
Sztafety mieszane |
Niemcy
- Natalie Geisenberger
Felix Loch Toni Eggert Sascha Benecken
|
Włochy
- Sandra Robatscher
Dominik Fischnaller Christian Oberstolz Patrick Gruber
|
Stany Zjednoczone
- Erin Hamlin
Tucker West Matthew Mortensen Jayson Terdiman
|
3. |
12–13 grudnia 2014 |
Calgary |
Jedynki kobiet |
Natalie Geisenberger |
Alex Gough |
Arianne Jones |
Sprint kobiet |
Alex Gough |
Erin Hamlin |
Natalie Geisenberger |
Jedynki mężczyzn |
Samuel Edney |
Felix Loch |
Chris Mazdzer |
Sprint mężczyzn |
Chris Mazdzer |
Tucker West |
Samuel Edney |
Dwójki mężczyzn |
Niemcy
- Toni Eggert
Sascha Benecken
|
Niemcy
- Tobias Wendl
Tobias Arlt
|
Kanada
- Tristan Walker
Justin Snith
|
Sprint mężczyzn |
Niemcy
- Tobias Wendl
Tobias Arlt
|
Niemcy
- Toni Eggert
Sascha Benecken
|
Łotwa
- Andris Šics
Juris Šics
|
4. |
3–4 stycznia 2015 |
Königssee |
Jedynki kobiet |
Natalie Geisenberger |
Alex Gough |
Dajana Eitberger |
Jedynki mężczyzn |
Felix Loch |
Andi Langenhan |
Chris Mazdzer |
Dwójki mężczyzn |
Niemcy
- Tobias Wendl
Tobias Arlt
|
Niemcy
- Toni Eggert
Sascha Benecken
|
Austria
- Peter Penz
Georg Fischler
|
Sztafety mieszane |
Niemcy
- Natalie Geisenberger
Felix Loch Tobias Wendl Tobias Arlt
|
Stany Zjednoczone
- Emily Sweeney
Chris Mazdzer Matthew Mortensen Jayson Terdiman
|
Kanada
- Alex Gough
Samuel Edney Tristan Walker Justin Snith
|
5. |
17–18 stycznia 2015 |
Oberhof |
Jedynki kobiet |
Natalie Geisenberger |
Tatjana Hüfner |
Dajana Eitberger |
Jedynki mężczyzn |
Felix Loch |
Andi Langenhan |
Chris Mazdzer |
Dwójki mężczyzn |
Niemcy
- Tobias Wendl
Tobias Arlt
|
Niemcy
- Toni Eggert
Sascha Benecken
|
Rosja
- Aleksandr Dienisjew
Władisław Antonow
|
Sztafety mieszane |
Niemcy
- Natalie Geisenberger
Felix Loch Tobias Wendl Tobias Arlt
|
Stany Zjednoczone
- Erin Hamlin
Chris Mazdzer Matthew Mortensen Jayson Terdiman
|
Rosja
- Tatjana Iwanowa
Siemion Pawliczenko Aleksandr Dienisjew Władisław Antonow
|
6. |
24–25 stycznia 2015 |
Winterberg |
Jedynki kobiet |
Natalie Geisenberger |
Dajana Eitberger |
Anke Wischnewski |
Jedynki mężczyzn |
Felix Loch |
Stiepan Fedorow |
Tucker West |
Dwójki mężczyzn |
Niemcy
- Toni Eggert
Sascha Benecken
|
Niemcy
- Tobias Wendl
Tobias Arlt
|
Łotwa
- Andris Šics
Juris Šics
|
Sztafety mieszane |
Niemcy
- Natalie Geisenberger
Felix Loch Tobias Wendl Tobias Arlt
|
Austria
- Birgit Platzer
Reinhard Egger Peter Penz Georg Fischler
|
Rosja
- Jekatierina Baturina
Stiepan Fedorow Aleksandr Dienisjew Władisław Antonow
|
7. |
31 stycznia-1 lutego 2015 |
Lillehammer |
Jedynki kobiet |
Tatjana Iwanowa |
Alex Gough |
Dajana Eitberger |
Jedynki mężczyzn |
Wolfgang Kindl |
Siemion Pawliczenko |
Dominik Fischnaller |
Dwójki mężczyzn |
Niemcy
- Tobias Wendl
Tobias Arlt
|
Niemcy
- Toni Eggert
Sascha Benecken
|
Rosja
- Aleksandr Dienisjew
Władisław Antonow
|
Sztafety mieszane |
Niemcy
- Dajana Eitberger
Felix Loch Tobias Wendl Tobias Arlt
|
Rosja
- Tatjana Iwanowa
Siemion Pawliczenko Aleksandr Dienisjew Władisław Antonow
|
Austria
- Birgit Platzer
Wolfgang Kindl Peter Penz Georg Fischler
|
MŚ |
|
Sigulda |
14–15 lutego 2015 Mistrzostwa Świata w Saneczkarstwie 2015 |
8. |
21–22 lutego 2015 |
Altenberg |
Jedynki kobiet |
Natalie Geisenberger |
Tatjana Hüfner |
Dajana Eitberger |
Sprint kobiet |
Erin Hamlin |
Dajana Eitberger |
Natalie Geisenberger |
Jedynki mężczyzn |
Felix Loch |
Johannes Ludwig |
Andi Langenhan |
Sprint mężczyzn |
Felix Loch |
Samuel Edney |
Inārs Kivlenieks |
Dwójki mężczyzn |
Niemcy
- Tobias Wendl
Tobias Arlt
|
Niemcy
- Toni Eggert
Sascha Benecken
|
Łotwa
- Andris Šics
Juris Šics
|
Sprint dwójek |
Niemcy
- Toni Eggert
Sascha Benecken
|
Łotwa
- Andris Šics
Juris Šics
|
Niemcy
- Tobias Wendl
Tobias Arlt
|
9. |
28 lutego-1 marca 2015 |
Soczi |
Jedynki kobiet |
Dajana Eitberger |
Natalie Geisenberger |
Tatjana Iwanowa |
Jedynki mężczyzn |
Siemion Pawliczenko |
Aleksandr Pierietiagin |
Felix Loch |
Dwójki mężczyzn |
Niemcy
- Tobias Wendl
Tobias Arlt
|
Austria
- Peter Penz
Georg Fischler
|
Łotwa
- Andris Šics
Juris Šics
|
Sztafety mieszane |
Niemcy
- Dajana Eitberger
Felix Loch Tobias Wendl Tobias Arlt
|
Rosja
- Tatjana Iwanowa
Siemion Pawliczenko Aleksandr Dienisjew Władisław Antonow
|
Łotwa
- Elīza Tīruma
Inārs Kivlenieks Andris Šics Juris Šics
|
ME |
|
Soczi |
28 lutego – 1 marca 2015 Mistrzostwa Europy w Saneczkarstwie 2015 |