Puchar Świata w short tracku 2006/2007 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Puchar Świata w short tracku 2006/2007.

Puchar Świata w short tracku 2006/2007

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Puchar Świata w short tracku 2006/2007 była to kolejna edycja zawodów w short tracku. Zawodnicy podczas tego sezonu wystąpili w sześciu zawodach tego cyklu rozgrywek. Rywalizacja rozpoczęła się w Changchunie 20 października, a zakończyła się w Budapeszcie dnia 11 lutego 2007 roku.

Wyniki:

Mężczyźni

Data Miejsce Dystans Zwycięzca 2. miejsce 3. miejsce
Października 20, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 1500 m Korea Południowa Ahn Hyun-soo Korea Południowa Lee Ho-suk Chińska Republika Ludowa Li Ye
Października 21, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 500 m Kanada François-Louis Tremblay Kanada Olivier Jean Korea Południowa Kim Byeong-jun
Października 21, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 1000 m Korea Południowa Ahn Hyun-soo Kanada François-Louis Tremblay Kanada Mathieu Giroux
Października 22, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 1500 m Korea Południowa Kim Hyun-kon Korea Południowa Song Kyung-taek Kanada Charles Hamelin
Października 22, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 5000 m Korea Południowa
Kim Byeong-jun
Kim Hyun-Kon
Song Kyung-taek
Ahn Hyun-soo
Kanada
Olivier Jean
Steve Robillard
Charles Hamelin
François-Louis Tremblay
Chińska Republika Ludowa
Li Ye
Liu Xiaoliang
Sui Baoku
Liu Haonan
Października 27, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 1000 m Korea Południowa Lee Ho-suk Kanada Charles Hamelin Kanada Olivier Jean
Października 28, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 500 m Kanada François-Louis Tremblay Japonia Takahiro Fujimoto Korea Południowa Song Kyung-taek
Października 28, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 1500 m Korea Południowa Ahn Hyun-soo Korea Południowa Kim Hyun-kon Korea Południowa Song Kyung-taek
Października 29, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 1000 m Korea Południowa Kim Hyun-kon Kanada Marc-André Monette Korea Południowa Ahn Hyun-soo
Października 29, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 5000 m Kanada
François-Louis Tremblay
Charles Hamelin
Steve Robillard
Olivier Jean
Chińska Republika Ludowa
Li Ye
Li Haonan
Sui Baoku
Liu Xiaoliang
Korea Południowa
Song Kyung-taek
Kim Hyun-kon
Ahn Hyun-soo
Kim Byeong-jun
Grudnia 1, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 1500 m Korea Południowa Kim Hyun-kon Kanada Charles Hamelin Chińska Republika Ludowa Li Ye
Grudnia 2, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 500 m Kanada François-Louis Tremblay Kanada Olivier Jean Korea Południowa Lee Ho-suk
Grudnia 3, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 500 m Kanada Charles Hamelin Chińska Republika Ludowa Hu Ze Kanada Jeff Scholten
Grudnia 3, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 1000 m Korea Południowa Ahn Hyun-soo Korea Południowa Lee Ho-suk Korea Południowa Kim Byeong-jun
Grudnia 3, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 5000 m Korea Południowa
Ahn Hyun-soo
Kim Byeong-jun
Kim Hyun-kon
Song Kyung-taek
Chińska Republika Ludowa
Li Ye
Wang Hongyang
Sui Baoku
Li Haonan
Stany Zjednoczone
J.P. Kepka
Jordan Malone
Ryan Bedford
Travis Jayner
Grudnia 8, 2006 Kanada Montreal, Kanada 1500 m Korea Południowa Ahn Hyun-soo Korea Południowa Kim Hyun-kon Chińska Republika Ludowa Hu Ze
Grudnia 9, 2006 Kanada Montreal, Kanada 1000 m Kanada Charles Hamelin Stany Zjednoczone Jordan Malone Włochy Denis Bellotti
Grudnia 10, 2006 Kanada Montreal, Kanada 1500 m
Grudnia 10, 2006 Kanada Montreal, Kanada 500 m
Grudnia 10, 2006 Kanada Montreal, Kanada 3000 m
Lutego 2–Lutego 4, 2007 Holandia Heerenveen, Holandia
Lutego 8–Lutego 10, 2007 Węgry Budapeszt, Węgry

Kobiety

Data Miejsce Dystans Zwycięzca 2. miejsce 3. miejsce
Października 20, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 1500 m Korea Południowa Jin Sun-yu Korea Południowa Jung Eun-ju Korea Południowa Byun Chun-sa
Października 21, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 500 m Chińska Republika Ludowa Wang Meng Chińska Republika Ludowa Fu Tianyu Chińska Republika Ludowa Zhu Mile
Października 21, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 1000 m Chińska Republika Ludowa Wang Meng Korea Południowa Jin Sun-yu Korea Południowa Byun Chun-sa
Października 22, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 1500 m Korea Południowa Kim Min-jung Chińska Republika Ludowa Fu Tianyu Czechy Kateřina Novotná
Października 22, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 3000 m Korea Południowa
Jin Sun-yu
Jung Eun-ju
Jeon Ji-soo
Byun Chun-sa
Chińska Republika Ludowa
Zhu Mile
Liu Xiaoying
Wang Meng
Fu Tianyu
Kanada
Raphaele Lemieux
Anouk Leblanc-Boucher
Kalyna Roberge
Amanda Overland
Października 27, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 1000 m Chińska Republika Ludowa Wang Meng Chińska Republika Ludowa Zhu Mile Korea Południowa Jeon Ji-soo
Października 28, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 500 m Chińska Republika Ludowa Wang Meng Chińska Republika Ludowa Fu Tianyu Bułgaria Ewgenija Radanowa
Października 28, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 1500 m Korea Południowa Kim Min-jung Chińska Republika Ludowa Liu Xiaoying Chińska Republika Ludowa Cheng Xiaolei
Października 29, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 1000 m Korea Południowa Jung Eun-ju Korea Południowa Jin Sun-yu Chińska Republika Ludowa Zhu Mile
Października 29, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 3000 m Chińska Republika Ludowa
Liu Xiaoying
Zhu Mile
Fu Tianyu
Wang Meng
Korea Południowa
Jeon Ji-soo
Byun Chun-sa
Jung Eun-ju
Jin Sun-yu
Japonia
Biba Sakurai
Miyuki Ozawa
Mika Ozawa
Yuka Kamino
Grudnia 1, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 1500 m Korea Południowa Jin Sun-yu Korea Południowa Jung Eun-ju Korea Południowa Byun Chun-sa
Grudnia 2, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 500 m Chińska Republika Ludowa Wang Meng Kanada Kalyna Roberge Kanada Jessica Gregg
Grudnia 3, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 500 m Chińska Republika Ludowa Wang Meng Bułgaria Ewgenija Radanowa Korea Południowa Jeon Ji-soo
Grudnia 3, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 1000 m Kanada Kalyna Roberge Korea Południowa Byun Chun-sa Korea Południowa Jin Sun-yu
Grudnia 3, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 3000 m Chińska Republika Ludowa
Fu Tianyu
Cheng Xiaolei
Zhu Mile
Wang Meng
Korea Południowa
Jung Eun-ju
Jeon Ji-soo
Kim Min-jung
Byun Chun-sa
Kanada
Kalyna Roberge
Annik Plamondon
Anne Maltais
Amanda Overland
Grudnia 8, 2006 Kanada Montreal, Kanada 1500 m Korea Południowa Jung Eun-ju Korea Południowa Kim Min-jung (łyżwiarka)Kim Min-jung Chińska Republika Ludowa Fu Tianyu
Grudnia 9, 2006 Kanada Montreal, Kanada 1000 m Korea Południowa Byun Chun-sa Chińska Republika Ludowa Wang Meng Korea Południowa Jin Sun-yu
Grudnia 10, 2006 Kanada Montreal, Kanada 1500 m
Grudnia 10, 2006 Kanada Montreal, Kanada 500 m
Grudnia 10, 2006 Kanada Montreal, Kanada 3000 m
Lutego 2–Lutego 4, 2006 Holandia Heerenveen, Holandia
Lutego 9–Lutego 11, 2006 Węgry Budapeszt, Węgry
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Puchar Świata w short tracku 2006/2007
Listen to this article