Puchar Narodów w saneczkarstwie 2010/2011
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
Sezon 2010/2011 Pucharu Narodów w saneczkarstwie rozpoczął się 26 listopada 2010 roku w austriackim mieście Igls. Ostatnie zawody z tego cyklu odbyły się 18 lutego 2011 roku na torze w Siguldzie.
Szybkie fakty Data, Miejsce rozpoczęcia ...
| |||
Data | |||
---|---|---|---|
Miejsce rozpoczęcia | |||
Miejsce zakończenia | |||
Zwycięzcy | |||
Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn |
Siemion Pawliczenko | ||
Dwójki mężczyzn |
Zamknij
Więcej informacji Lp., Data ...
Lp. | Data | Miejscowość | Konkurencja | 1 miejsce | 2 miejsce | 3 miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 25 listopada 2010 | Igls | Jedynki kobiet | Carina Schwab | Tatjana Iwanowa | Sandra Gasparini |
Jedynki mężczyzn | Manuel Pfister | Wiktor Kneib | Reinhard Egger | |||
Dwójki mężczyzn | Stany Zjednoczone
|
Austria | Niemcy | |||
2. | 3 grudnia 2010 | Winterberg | Jedynki kobiet | Carina Schwab | Tatjana Iwanowa | Sandra Gasparini |
Jedynki mężczyzn | Julian von Schleinitz | Manuel Pfister | Dominik Fischnaller | |||
Dwójki mężczyzn | Stany Zjednoczone
|
Stany Zjednoczone
|
Niemcy
| |||
3. | 9 grudnia 2010 | Calgary | Jedynki kobiet | Sandra Gasparini | Nina Reithmayer | Ewelina Staszulonek |
Jedynki mężczyzn | Albert Diemczenko | Brendan Hauptmann | Jeff Christie | |||
Dwójki mężczyzn | Kanada | Włochy
|
Stany Zjednoczone
| |||
4. | 16 grudnia 2010 | Park City | Jedynki kobiet | Julia Clukey | Nina Reithmayer | Martina Kocher |
Jedynki mężczyzn | Johannes Ludwig | Samuel Edney | Jewgienij Woskriesienskij | |||
Dwójki mężczyzn | Stany Zjednoczone
|
Rosja | Kanada | |||
5. | 4 stycznia 2011 | Königssee | Jedynki kobiet | Ewelina Staszulonek | Aleksandra Rodionowa | Lisa Liebert |
Jedynki mężczyzn | Julian von Schleinitz | Johannes Ludwig | Jeff Christie | |||
Dwójki mężczyzn | Włochy
|
Niemcy
|
Łotwa | |||
6. | 14 stycznia 2011 | Oberhof | Jedynki kobiet | Anne Pietrasik | Maija Tīruma | Sandra Gasparini |
Jedynki mężczyzn | Siemion Pawliczenko | Reinhard Egger | Samuel Edney | |||
Dwójki mężczyzn | Rosja | Rosja
|
Czechy
| |||
7. | 21 stycznia 2011 | Altenberg | Jedynki kobiet | Ewelina Staszulonek | Lisa Liebert | Anne Pietrasik |
Jedynki mężczyzn | Johannes Ludwig | Manuel Pfister | Maciej Kurowski | |||
Dwójki mężczyzn | Rosja
|
Łotwa | Niemcy
| |||
8. | 11 lutego 2011 | Paramonowo | Jedynki kobiet | Erin Hamlina | Ewelina Staszulonek | Aleksandra Rodionowa |
Jedynki mężczyzn | Johannes Ludwig | Jewgienij Woskriesienskij | Siemion Pawliczenko | |||
Dwójki mężczyzn | Rosja
|
Rosja
|
Kanada | |||
9. | 18 lutego 2011 | Sigulda | Jedynki kobiet | Ewelina Staszulonek | Aleksandra Rodionowa | Ashley Walden |
Jedynki mężczyzn | Jozef Ninis | Mārtiņš Rubenis | Reinhold Rainer | |||
Dwójki mężczyzn | Łotwa | Stany Zjednoczone
|
Słowacja
|
Zamknij