Puchar Narodów w saneczkarstwie 2013/2014
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
Sezon 2013/2014 Pucharu Narodów w saneczkarstwie rozpoczął się 16 listopada 2013 roku w norweskim mieście Lillehammer. Ostatnie zawody z tego cyklu odbyły się 25 stycznia 2014 roku na torze w Siguldzie.
Szybkie fakty Data, Miejsce rozpoczęcia ...
| |||
Data |
16 listopada 2013 - 25 stycznia 2014 | ||
---|---|---|---|
Miejsce rozpoczęcia | |||
Miejsce zakończenia | |||
Zwycięzcy | |||
Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn |
Siemion Pawliczenko | ||
Dwójki mężczyzn |
Zamknij
Więcej informacji Lp., Data ...
Lp. | Data | Miejscowość | Konkurencja | 1 miejsce | 2 miejsce | 3 miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|
1. PN | 16 listopada 2013 | Lillehammer | Jedynki kobiet | Jekatierina Baturina | Ulla Zirne | Natalja Choriewa |
Jedynki mężczyzn | Aleksandr Pierietiagin | Siemion Pawliczenko | Manuel Pfister | |||
Dwójki mężczyzn | Rosja | Rosja | Rosja
| |||
2. PN | 23 listopada 2013 | Igls | Jedynki kobiet | Nina Reithmayer | Dajana Eitberger | Aileen Frisch |
Jedynki mężczyzn | Tucker West | Siemion Pawliczenko | Reinhardt Eggert | |||
Dwójki mężczyzn | Rosja | Niemcy
|
Rosja | |||
3. PN | 30 listopada 2013 | Winterberg | Jedynki kobiet | Julia Clukey | Dajana Eitberger | Kimberley McRae |
Jedynki mężczyzn | Jewgienij Woskresenski | Wiktor Knejb | Siemion Pawliczenko | |||
Dwójki mężczyzn | Stany Zjednoczone
|
Rosja
|
Łotwa | |||
4. PN | 6 grudnia 2013 | Whistler | Jedynki kobiet | Kimberley McRae | Aleksandra Rodionowa | Martina Kocher |
Jedynki mężczyzn | Johannes Ludwig | Inārs Kivlenieks | Tucker West | |||
Dwójki mężczyzn | Stany Zjednoczone
|
Stany Zjednoczone
|
Niemcy
| |||
5. PN | 13 grudnia 2013 | Park City | Jedynki kobiet | Kimberley McRae | Elīza Tīruma | Emily Sweeney |
Jedynki mężczyzn | Stepan Fedorow | Taylor Morris | Aidan Kelly | |||
Dwójki mężczyzn | Niemcy
|
Łotwa | Rosja
| |||
6. PN | 4 stycznia 2014 | Königssee | Jedynki kobiet | Martina Kocher | Nina Reithmayer | Aileen Frisch |
Jedynki mężczyzn | Florian Berkes | Manuel Pfister | Kevin Fischnaller | |||
Dwójki mężczyzn | Łotwa | Rosja | Włochy
| |||
7. PN | 11 stycznia 2014 | Oberhof | Jedynki kobiet | Aileen Frisch | Jekatierina Baturina | Natalie Burkhardt |
Jedynki mężczyzn | Johannes Ludwig | Julian von Schleinitz | Inārs Kivlenieks | |||
Dwójki mężczyzn | Niemcy
|
Niemcy
|
Rosja | |||
8. PN | 18 stycznia 2014 | Altenberg | Jedynki kobiet | Tatjana Iwanowa | Natalja Choriewa | Jekatierina Baturina |
Jedynki mężczyzn | Thor Haug Norbech | Johannes Ludwig | Aleksandr Pierietiagin | |||
Dwójki mężczyzn | Rosja
|
Włochy
|
Łotwa | |||
9. PN | 25 stycznia 2014 | Sigulda | Jedynki kobiet | Kate Hansen | Elīza Tīruma | Jekatierina Baturina |
Jedynki mężczyzn | Johannes Ludwig | Mārtiņš Rubenis | Aleksandr Pierietiagin | |||
Dwójki mężczyzn | Rosja
|
Łotwa | Stany Zjednoczone
|
Zamknij