For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Puchar Top Teams siatkarek (2004/2005).

Puchar Top Teams siatkarek (2004/2005)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Puchar Top Teams siatkarek 2004/2005
CEV Top Teams Cup 2004/2005
2003/2004 2005/2006
Szczegóły
Organizator

Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej

Edycja

5.

Termin

22.10.2004 - 13.03.2005

Liczba meczów

108

Zwycięzca

Włochy Chieri Volley

Puchar Top Teams 2004/2005 – 5. sezon turnieju rozgrywanego od 2001 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla żeńskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".

Drużyny uczestniczące

Rozgrywki

Runda wstępna

Grupa A

Holandia Lichtenvoorde

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Holandia Longa'59 Lichtenvoorde 6 3 3 0 9 1 9.000 243 166 1.464
2 Słowacja Slávia UK SLSP Bratysława 5 3 2 1 7 3 2.333 232 198 1.172
3 Czechy Královo Pole Brno 4 3 1 2 3 6 0.500 184 213 0.864
4 Szwecja Elverket Vallentuna 3 3 0 3 0 9 0.000 148 230 0.643

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
22.10.2004 Slávia UK SLSP Bratysława Słowacja 3:0 Czechy Královo Pole Brno 25:14, 25:21, 25:19
22.10.2004 Longa'59 Lichtenvoorde Holandia 3:0 Szwecja Elverket Vallentuna 25:9, 25:12, 25:13
23.10.2004 Elverket Vallentuna Szwecja 0:3 Słowacja Slávia UK SLSP Bratysława 17:25, 14:25, 20:25
23.10.2004 Královo Pole Brno Czechy 0:3 Holandia Longa'59 Lichtenvoorde 22:25, 8:25, 20:25
24.10.2004 Královo Pole Brno Czechy 3:0 Szwecja Elverket Vallentuna 25:15, 25:20, 30:28
24.10.2004 Longa'59 Lichtenvoorde Holandia 3:1 Czechy Slávia UK SLSP Bratysława 25:19, 25:21, 18:25, 25:17

Grupa B

Luksemburg Pétange

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Austria ATSC Sparkasse Klagenfurt 6 3 3 0 9 2 4.500 265 203 1.305
2 Bośnia i Hercegowina Dobrinja Sarajewo Sarajewo 5 3 2 1 7 4 1.750 254 202 1.257
3 Cypr Anorthosis Famagosta 4 3 1 2 4 6 0.667 188 234 0.803
4 Luksemburg Volley Pétange 3 3 0 3 1 9 0.111 178 246 0.724

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
22.10.2004 ATSC Sparkasse Klagenfurt Austria 3:1 Bośnia i Hercegowina Dobrinja Sarajewo 25:21, 17:25, 25:15, 25:22
22.10.2004 Volley 80 Petange Luksemburg 0:3 Cypr Anorthosis Famagusta 20:25, 23:25, 18:25
23.10.2004 Anorthosis Famagusta Cypr 1:3 Austria ATSC Sparkasse Klagenfurt 18:25, 13:25, 25:23, 17:25
23.10.2004 Dobrinja Sarajewo Bośnia i Hercegowina 3:1 Luksemburg Volley 80 Petange 21:25, 25:15, 25:14, 25:16
24.10.2004 Anorthosis Famagusta Cypr 0:3 Bośnia i Hercegowina Dobrinja Sarajewo 16:25, 13:25, 11:25
24.10.2004 Volley 80 Petange Luksemburg 0:3 Austria ATSC Sparkasse Klagenfurt 14:25, 13:25, 20:25

Grupa C

Belgia Kieldrecht

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Włochy Chieri Volley 6 3 3 0 9 0 MAX 225 157 1.433
2 Belgia Asteríx Kieldrecht 5 3 2 1 6 5 1.200 246 236 1.042
3 Rumunia Aibo-Ratb-Rapid Bukareszt 4 3 1 2 4 8 0.500 236 271 0.871
4 Szwajcaria Kanti Schaffhausen 3 3 0 3 3 9 0.333 235 278 0.845

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
22.10.2004 Chieri Volley Włochy 3:0 Rumunia Aibo-Ratb-Rapid Bukareszt 25:10, 25:21, 25:22
22.10.2004 Asterix Kieldrecht Belgia 3:1 Szwajcaria Kanti Schaffhausen 26:24, 25:12, 24:26, 25:19
23.10.2004 Aibo-Ratb-Rapid Bukareszt Rumunia 3:2 Szwajcaria Kanti Schaffhausen 25:19, 18:25, 25:21, 20:25, 15:12
23.10.2004 Chieri Volley Włochy 3:0 Belgia Asterix Kieldrecht 25:17, 25:16, 25:19
24.10.2004 Kanti Schaffhausen Szwajcaria 0:3 Włochy Chieri Volley 23:25, 14:25, 15:25
24.10.2004 Aibo-Ratb-Rapid Bukareszt Rumunia 1:3 Belgia Asterix Kieldrecht 15:25, 25:19, 18:25, 22:25

Grupa D

Szkocja Troon

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Francja RC Villebon 91 6 3 3 0 9 0 MAX 225 137 1.642
2 Finlandia Vanajan Hämeenlinna 5 3 2 1 6 3 2.000 208 163 1.276
3 Dania Holte IF 4 3 1 2 3 8 0.375 206 254 0.811
4 Szkocja Troon VC 3 3 0 3 2 9 0.222 175 260 0.673

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
22.10.2004 Holte IF Dania 0:3 Finlandia Vanajan HÄmeenlinna 19:25, 19:25, 10:25
22.10.2004 RC Villebon 91 Francja 3:0 Szkocja Troon VC 25:11, 25:7, 25:13
23.10.2004 Vanajan HÄmeenlinna Finlandia 0:3 Francja RC Villebon 91 13:25, 22:25, 23:25
23.10.2004 Troon VC Szkocja 2:3 Dania Holte IF 19:25, 25:21, 25:22, 25:27, 10:15
24.10.2004 Holte IF Dania 0:3 Francja RC Villebon 91 16:25, 18:25, 14:25
24.10.2004 Troon VC Szkocja 0:3 Finlandia Vanajan HÄmeenlinna 9:25, 15:25, 16:25

Grupa E

Szwecja Örebro

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Polska Gwardia Wrocław 6 3 3 0 9 2 4.500 248 176 1.409
2 Holandia VV Pollux Oldenzaal 5 3 2 1 8 3 2.667 239 210 1.138
3 Szwecja Örebro Volley 4 3 1 2 3 6 0.500 184 193 0.953
4 Dania DHG Odense 3 3 0 3 0 9 0.000 133 225 0.591

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
22.10.2004 Gwardia Wrocław Polska 3:2 Holandia Arke Pollux Oldenzaal 18:25, 25:19, 15:25, 25:13, 15:7
22.10.2004 Örebro Volley Szwecja 3:0 Dania DHG Odense 25:13, 25:10, 25:20
23.10.2004 DHG Odense Dania 0:3 Polska Gwardia Wrocław 12:25, 11:25, 22:25
23.10.2004 Arke Pollux Oldenzaal Holandia 3:0 Szwecja Örebro Volley 25:23, 25:23, 25:21
24.10.2004 DHG Odense Dania 0:3 Holandia Arke Pollux Oldenzaal 14:25, 17:25, 14:25
24.10.2004 Örebro Volley Szwecja 0:3 Polska Gwardia Wrocław 8:25, 21:25, 13:25

Grupa F

Słowacja Senica

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Ukraina Dżinestra Odessa 6 3 3 0 9 2 4.500 262 208 1.260
2 Słowacja OMS Sh Senica 5 3 2 1 6 4 1.500 227 211 1.076
3 Słowenia OK Nova Gorica 4 3 1 2 6 6 1.000 266 258 1.031
4 Bośnia i Hercegowina Imzit Sarajewo 3 3 0 3 0 9 0.000 147 225 0.653

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
22.10.2004 Dżinestra Odessa Ukraina 3:2 Słowenia OK Hit Nova Gorica 25:13, 25:14, 17:25, 27:29, 18:16
22.10.2004 Imzit Sarajewo Bośnia i Hercegowina 0:3 Słowacja OMS Sh Senica 13:25, 15:25, 14:25
23.10.2004 Imzit Sarajewo Bośnia i Hercegowina 0:3 Ukraina Dżinestra Odessa 14:25, 22:25, 16:25
23.10.2004 OMS Sh Senica Słowacja 3:1 Słowenia OK Hit Nova Gorica 16:25, 25:21, 27:25, 25:23
24.10.2004 OK Hit Nova Gorica Słowenia 3:0 Bośnia i Hercegowina Imzit Sarajewo 25:19, 25:19, 25:15
24.10.2004 Dżinestra Odessa Ukraina 3:0 Słowacja OMS Sh Senica 25:19, 25:19, 25:21

Grupa G

Chorwacja Velika Gorica

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Chorwacja OK Velika Gorica 6 3 3 0 9 1 9.000 249 198 1.258
2 Austria SVS/PSV Kuoni Schwechat 5 3 2 1 6 5 1.200 253 246 1.028
3 Rumunia CS Știința Bacău 4 3 1 2 6 6 1.000 274 258 1.062
4 Cypr AEL Limassol 3 3 0 3 0 9 0.000 153 227 0.674

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
22.10.2004 SVS/PSV Kuoni Schwechat Austria 3:2 Rumunia CS Știința Bacău 15:25, 26:24, 31:33, 25:22, 15:10
22.10.2004 Tifon-Azena Velika Gorica Chorwacja 3:0 Cypr AEL Limassol 25:10, 25:17, 25:22
23.10.2004 CS Știința Bacău Rumunia 3:0 Cypr AEL Limassol 25:17, 25:15, 25:17
23.10.2004 SVS/PSV Kuoni Schwechat Austria 0:3 Chorwacja Tifon-Azena Velika Gorica 18:25, 25:27, 21:25
24.10.2004 AEL Limassol Cypr 0:3 Austria SVS/PSV Kuoni Schwechat 25:27, 12:25, 18:25
24.10.2004 Tifon-Azena Velika Gorica Chorwacja 3:1 Rumunia CS Știința Bacău 25:19, 22:25, 25:21, 25:20

Grupa H

Rosja Moskwa

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Turcja Eczacıbaşı Stambuł 6 3 3 0 9 3 3.000 283 219 1.292
2 Rosja Dinamo Moskwa 5 3 2 1 8 4 2.000 280 243 1.152
3 Białoruś Minchanka Mińsk 4 3 1 2 5 6 0.833 237 244 0.971
4 Albania Dinamo Tirana 3 3 0 3 0 9 0.000 131 225 0.582

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
22.10.2004 Belbusinessbank Mińsk Białoruś 1:3 Turcja Eczacıbaşı Stambuł 15:25, 26:24, 17:25, 14:25
22.10.2004 Dinamo Tirana Albania 0:3 Rosja Dinamo Moskwa Region 14:25, 14:25, 16:25
23.10.2004 Eczacıbaşı Stambuł Turcja 3:0 Albania Dinamo Tirana 25:12, 25:12, 25:13
23.10.2004 Dinamo Moskwa Region Rosja 3:1 Białoruś Belbusinessbank Mińsk 19:25, 25:18, 25:23, 26:24
24.10.2004 Belbusinessbank Mińsk Białoruś 3:0 Albania Dinamo Tirana 25:19, 25:14, 25:17
24.10.2004 Dinamo Moskwa Region Rosja 2:3 Turcja Eczacıbaşı Stambuł 24:26, 22:25, 27:25, 25:18, 12:15

Faza grupowa

Grupa A

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Belgia Eburon Tongeren 11 6 5 1 16 4 4.000 479 401 1.195
2 Francja RC Villebon 91 11 6 5 1 16 8 2.000 561 491 1.143
3 Chorwacja Tifon-Azena Velika Gorica 7 6 1 5 6 15 0.400 430 487 0.883
4 Węgry Nyíregyházi FRK 7 6 1 5 4 15 0.267 367 458 0.801

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
10.11.2004 Tifon-Azena Velika Gorica Słowenia 0:3 Belgia Eburon Tongeren 23:25, 18:25, 20:25
10.11.2004 RC Villebon 91 Francja 3:0 Węgry Nyíregyházi FRK 25:17, 25:12, 25:19
17.11.2004 Nyíregyházi FRK Węgry 3:0 Słowenia Tifon-Azena Velika Gorica 25:20, 25:18, 26:24
17.11.2004 Eburon Tongeren Belgia 1:3 Francja RC Villebon 91 19:25, 21:25, 25:21, 21:25
24.11.2004 RC Villebon 91 Francja 3:2 Słowenia Tifon-Azena Velika Gorica 25:20, 25:20, 20:25, 19:25, 17:15
25.11.2004 Nyíregyházi FRK Węgry 0:3 Belgia Eburon Tongeren 18:25, 23:25, 20:25
01.12.2004 Tifon-Azena Velika Gorica Słowenia 1:3 Francja RC Villebon 91 22:25, 22:25, 25:23, 17:25
01.12.2004 Eburon Tongeren Belgia 3:0 Węgry Nyíregyházi FRK 25:15, 25:16, 25:21
08.12.2004 Tifon-Azena Velika Gorica Słowenia 3:0 Węgry Nyíregyházi FRK 25:18, 25:16, 25:23
08.12.2004 RC Villebon 91 Francja 1:3 Belgia Eburon Tongeren 20:25, 25:17, 24:26, 21:25
14.12.2004 Nyíregyházi FRK Węgry 1:3 Francja RC Villebon 91 16:25, 20:25, 25:21, 12:25
14.12.2004 Eburon Tongeren Belgia 3:0 Słowenia Tifon-Azena Velika Gorica 25:17, 25:6, 25:18

Grupa B

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Turcja Eczacıbaşı Stambuł 11 6 5 1 15 8 1.875 514 478 1.075
2 Holandia Longa'59 Lichtenvoorde 10 6 4 2 14 9 1.556 505 486 1.039
3 Szwajcaria Zeiler Köniz 9 6 3 3 13 10 1.300 523 483 1.083
4 Portugalia CS Madeira 6 6 0 6 3 18 0.167 405 500 0.810

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
10.11.2004 Longa'59 Lichtenvoorde Holandia 3:0 Turcja Eczacıbaşı Stambuł 25:20, 25:22, 25:18
10.11.2004 Zeiler Köniz Szwajcaria 3:0 Portugalia CS Madeira 25:21, 25:19, 25:21
17.11.2004 CS Madeira Portugalia 2:3 Holandia Longa'59 Lichtenvoorde 25:23, 20:25, 22:25, 25:22, 9:15
18.11.2004 Eczacıbaşı Stambuł Turcja 3:2 Szwajcaria Zeiler Köniz 22:25, 25:22, 21:25, 25:21, 15:13
24.11.2004 Longa'59 Lichtenvoorde Holandia 3:1 Szwajcaria Zeiler Köniz 25:22, 25:18, 17:25, 25:18
25.11.2004 Eczacıbaşı Stambuł Turcja 3:0 Portugalia CS Madeira 25:13, 25:20, 25:18
01.12.2004 CS Madeira Portugalia 1:3 Turcja Eczacıbaşı Stambuł 25:15, 17:25, 23:25, 22:25
01.12.2004 Zeiler Köniz Szwajcaria 3:1 Holandia Longa'59 Lichtenvoorde 25:16, 25:18, 22:25, 25:22
08.12.2004 Longa'59 Lichtenvoorde Holandia 3:0 Portugalia CS Madeira 25:18, 25:20, 25:18
08.12.2004 Zeiler Köniz Szwajcaria 1:3 Turcja Eczacıbaşı Stambuł 25:15, 18:25, 25:27, 19:25
14.12.2004 Eczacıbaşı Stambuł Turcja 3:1 Holandia Longa'59 Lichtenvoorde 14:25, 25:11, 25:14, 25:22
14.12.2004 CS Madeira Portugalia 0:3 Szwajcaria Zeiler Köniz 16:25, 16:25, 17:25

Grupa C

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Włochy Chieri Volley 12 6 6 0 18 3 6.000 508 389 1.306
2 Ukraina Dżinestra Odessa 9 6 3 3 9 13 0.692 467 491 0.951
3 Chorwacja Mladost Zagrzeb 8 6 2 4 12 13 0.923 557 554 1.005
4 Grecja Panellinios Ateny 7 6 1 5 6 16 0.375 440 538 0.818

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
09.11.2004 Panellinios Ateny Grecja 1:3 Ukraina Dżinestra Odessa 25:23, 22:25, 17:25, 19:25
10.11.2004 Mladost Zagrzeb Chorwacja 1:3 Włochy Chieri Volley 25:18, 24:26, 21:25, 20:25
16.11.2004 Dżinestra Odessa Ukraina 3:2 Chorwacja Mladost Zagrzeb 25:19, 25:23, 22:25, 22:25, 15:13
17.11.2004 Chieri Volley Włochy 3:0 Grecja Panellinios Ateny 25:13, 25:11, 25:15
24.11.2004 Mladost Zagrzeb Chorwacja 3:1 Grecja Panellinios Ateny 23:25, 25:17, 25:18, 25:15
24.11.2004 Chieri Volley Włochy 3:0 Ukraina Dżinestra Odessa 25:15, 25:22, 25:17
01.12.2004 Panellinios Ateny Grecja 3:1 Chorwacja Mladost Zagrzeb 26:28, 25:23, 26:24, 25:21
02.12.2004 Dżinestra Odessa Ukraina 0:3 Włochy Chieri Volley 15:25, 14:25, 21:25
07.12.2004 Panellinios Ateny Grecja 0:3 Włochy Chieri Volley 23:25, 21:25, 19:25
08.12.2004 Mladost Zagrzeb Chorwacja 3:0 Ukraina Dżinestra Odessa 25:23, 25:23, 25:14
14.12.2004 Dżinestra Odessa Ukraina 3:1 Grecja Panellinios Ateny 21:25, 25:17, 25:19, 25:17
14.12.2004 Chieri Volley Włochy 3:2 Chorwacja Mladost Zagrzeb 25:15, 25:12, 30:32, 19:25, 15:9

Grupa D

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Niemcy TSV Bayer 04 Leverkusen 11 6 5 1 11 17 0.647 597 511 1.168
2 Polska Gwardia Wrocław 10 6 4 2 15 8 1.875 501 475 1.055
3 Słowenia Sladki Greh Ljubljana 9 6 3 3 11 12 0.917 504 503 1.002
4 Austria ATSC Sparkasse Klagenfurt 6 6 0 6 4 18 0.222 410 523 0.784

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
10.11.2004 ATSC Sparkasse Klagenfurt Austria 0:3 Słowenia Sladki Greh Ljubljana 19:25, 16:25, 21:25
10.11.2004 TSV Bayer 04 Leverkusen Niemcy 3:1 Polska Gwardia Wrocław 21:25, 25:16, 25:17, 25:8
17.11.2004 Gwardia Wrocław Polska 3:0 Austria ATSC Sparkasse Klagenfurt 25:12, 25:13, 25:15
17.11.2004 Sladki Greh Ljubljana Słowenia 1:3 Niemcy TSV Bayer 04 Leverkusen 19:25, 25:20, 24:26, 28:30
24.11.2004 ATSC Sparkasse Klagenfurt Austria 1:3 Niemcy TSV Bayer 04 Leverkusen 25:18, 18:25, 19:25, 17:25
24.11.2004 Sladki Greh Ljubljana Słowenia 0:3 Polska Gwardia Wrocław 19:25, 22:25, 21:25
01.12.2004 Gwardia Wrocław Polska 2:3 Słowenia Sladki Greh Ljubljana 25:20, 25:21, 20:25, 20:25, 13:15
01.12.2004 TSV Bayer 04 Leverkusen Niemcy 3:2 Austria ATSC Sparkasse Klagenfurt 25:19, 25:22, 20:25, 20:25, 15:7
08.12.2004 TSV Bayer 04 Leverkusen Niemcy 3:1 Słowenia Sladki Greh Ljubljana 25:2, 25:20, 18:25, 25:20
08.12.2004 ATSC Sparkasse Klagenfurt Austria 0:3 Polska Gwardia Wrocław 25:27, 20:25, 17:25
14.12.2004 Gwardia Wrocław Polska 3:2 Niemcy TSV Bayer 04 Leverkusen 14:25, 25:21, 30:28, 21:25, 15:10
14.12.2004 Sladki Greh Ljubljana Słowenia 3:1 Austria ATSC Sparkasse Klagenfurt 25:19, 23:25, 25:14, 25:17

Ćwierćfinał

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.01.2005 Chieri Volley Włochy 3:0 Holandia Longa'59 Lichtenvoorde 25:15, 25:19, 25:17
13.01.2005 3:2 25:13, 20:25, 21:25, 28:26, 15:12
05.01.2005 Dżinestra Odessa Ukraina 2:3 Niemcy TSV Bayer 04 Leverkusen 25:21, 19:25, 23:25, 30:28, 12:15
12.01.2005 0:3 14:25, 16:25, 14:25
05.01.2005 Eczacıbaşı Stambuł Turcja 3:0 Francja RC Villebon 91 25:18, 27:25, 25:19
12.01.2005 3:0 25:17, 25:20, 25:22
05.01.2005 Gwardia Wrocław Polska 2:3 Belgia Eburon Tongeren 20:25, 25:18, 22:25, 25:22, 6:15
11.01.2005 3:2 25:20, 27:25, 10:25, 21:25, 15:13

Turniej finałowy

Włochy Turyn

Półfinał

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
12.03.2005 Chieri Volley Włochy 3:0 Turcja Eczacıbaşı Stambuł 25:10, 25:14, 25:15
12.03.2005 TSV Bayer 04 Leverkusen Niemcy 3:2 Belgia Eburon Tongeren 24:26, 25:19, 22:25, 25:22, 15:12

Mecz o 3. miejsce

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
13.03.2005 Eczacıbaşı Stambuł Turcja 3:0 Belgia Eburon Tongeren 25:18, 25:13, 25:23

Finał

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
13.03.2005 Chieri Volley Włochy 3:0 Niemcy TSV Bayer 04 Leverkusen 25:19, 25:13, 25:17

Klasyfikacja końcowa

Miejsce Drużyna
Gold medal world centered-2.svg
Włochy Chieri Volley
Silver medal world centered-2.svg
Niemcy TSV Bayer 04 Leverkusen
Bronze medal world centered-2.svg
Turcja Eczacıbaşı Stambuł
4. Belgia Eburon Tongeren

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Puchar Top Teams siatkarek (2004/2005)
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.