For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Serie A1 w piłce siatkowej kobiet (2022/2023).

Serie A1 w piłce siatkowej kobiet (2022/2023)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Serie A 2022/2023
2021/2022 2023/2024
Logotyp
Szczegóły
Państwo

 Włochy

Organizator

Lega Pallavolo Serie A femminile

Edycja

LXXVIII

Liczba zespołów

14

Termin

23 października 2022 - 2023

Liczba obiektów sportowych

13 (w 14 miejscowościach)

Serie A1 2022/2023 – 78. sezon walki o mistrzostwo Włoch organizowany przez Lega Pallavolo Serie A pod egidą Włoskiego Związku Piłki Siatkowej (wł. Federazione Italiana Pallavolo, FIPAV).

Polki w Serie A

Imię i nazwisko Klub
Joanna Wołosz Prosecco Doc Imoco Conegliano
Magdalena Stysiak Vero Volley Monza
Olivia Różański Reale Mutua Fenera Chieri
Martyna Grajber Wash4Green Pinerolo
Aleksandra Lipska Cbf Balducci Hr Macerata

Drużyny uczestniczące

Hale sportowe

Klub Hala sportowa Liczba miejsc siedzących
Bartoccini Fortinfissi Perugia PalaBarton 5 300
Cbf Balducci Hr Macerata Palasport Fontescodella 4200
Cuneo Granda Volley PalaCastagneretta 4 700
E-Work Busto Arsizio PalaYamamay 5 000
Igor Gorgonzola Novara PalaTerdoppio 5 000
Il Bisonte Firenze Palazzo Wanny 3 500
Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia Palazzetto dello sport Alberto Carneroli 1 612
Prosecco Doc Imoco Conegliano PalaVerde 5 344
Reale Mutua Fenera Chieri PalaMaddalene 1 200
Savino Del Bene Scandicci Palazzo Wanny 3 500
Trasporti Pesanti Casalmaggiore PalaRadi 3 519
Vero Volley Monza Candy Arena 4 500
Volley Bergamo 1991 Palazzetto Dello Sport 2 250
Wash4Green Pinerolo Palazzetto Dello Sport Di Villafranca Piemonte

Trenerzy

Klub Pierwszy trener Narodowość Drugi trener Narodowość
Bartoccini Fortinfissi Perugia Bertini, MatteoMatteo Bertini  Włochy Giovi, AndreaAndrea Giovi  Włochy
Cbf Balducci Hr Macerata Paniconi, LucaLuca Paniconi  Włochy Carancini, MicheleMichele Carancini  Włochy
Cuneo Granda S.Bernardo Zanini, EmanueleEmanuele Zanini  Włochy Petruzzelli, DomenicoDomenico Petruzzelli  Włochy
E-Work Busto Arsizio Musso, MarcoMarco Musso  Włochy Gaviraghi, MarcoMarco Gaviraghi  Włochy
Igor Gorgonzola Novara Lavarini, StefanoStefano Lavarini  Włochy Baraldi, DavideDavide Baraldi  Włochy
Il Bisonte Firenze Parisi, CarloCarlo Parisi[1]  Włochy Cervellin, MarcelloMarcello Cervellin  Włochy
Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia Mafrici, AndreaAndrea Mafrici  Włochy Passeri, GiacomoGiacomo Passeri  Włochy
Prosecco Doc Imoco Conegliano Santarelli, DanieleDaniele Santarelli  Włochy Lionetti, ValerioValerio Lionetti  Włochy
Reale Mutua Fenera Chieri Bregoli, Giulio CesareGiulio Cesare Bregoli  Włochy Sinibaldi, MarcoMarco Sinibaldi  Włochy
Savino Del Bene Scandicci Barbolini, MassimoMassimo Barbolini  Włochy Kántor, SándorSándor Kántor  Węgry/ Włochy
Trasporti Pesanti Casalmaggiore Pistola, AndreaAndrea Pistola  Włochy Tettamanti, MauroMauro Tettamanti  Włochy
Vero Volley Monza Gaspari, MarcoMarco Gaspari  Włochy Bucaioni, LucaLuca Bucaioni  Włochy
Volley Bergamo 1991 Micoli, StefanoStefano Micoli  Włochy Zanelli, MarcoMarco Zanelli  Włochy
Wash4Green Pinerolo Marchiaro, MicheleMichele Marchiaro  Włochy Naddeo, AlbertoAlberto Naddeo  Włochy

Zmiany trenerów

Klub Były trener Narodowość Data odejścia Nowy trener Narodowość Data przyjścia
Przed sezonem
Bartoccini Fortinfissi Perugia Cristofani, LucaLuca Cristofani  Włochy 08.04.2022 Bertini, MatteoMatteo Bertini  Włochy 11.04.2022
Cuneo Granda S.Bernardo Pistola, AndreaAndrea Pistola  Włochy 19.04.2022 Zanini, EmanueleEmanuele Zanini  Włochy 15.09.2022
Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia Bonafede, FabioFabio Bonafede  Włochy 12.09.2022 Mafrici, AndreaAndrea Mafrici  Włochy 12.09.2022
Trasporti Pesanti Casalmaggiore Volpini, MartinoMartino Volpini  Włochy 05.2022 Pistola, AndreaAndrea Pistola  Włochy 16.05.2022
W trakcie sezonu
Il Bisonte Firenze Bellano, MassimoMassimo Bellano  Włochy 31.12.2022 Parisi, CarloCarlo Parisi  Włochy 04.01.2023

Rozgrywki

Faza zasadnicza

Tabela wyników

Gospodarz \ Gość1 CON MON NOV SCA BUS CHI CUN FIR VAL PER CAS BER PIN MAC
Prosecco Doc Imoco Conegliano - 3:1 : 0:3 3:1 3:0 : 3:1 3:1 3:0 3:1 3:0 : :
Vero Volley Monza : - 2:3 : 3:0 3:1 : : 3:0 : 2:3 3:0 : 3:0
Igor Gorgonzola Novara 0:3 : - 3:0 : 0:3 : 3:0 3:0 : : 3:1 3:0 3:0
Savino Del Bene Scandicci : 2:3 2:3 - 2:3 : 3:0 3:1 3:0 3:0 3:0 : : :
E-Work Busto Arsizio 2:3 : 0:3 : - 1:3 3:1 3:0 : 3:0 : : 3:0 3:0
Reale Mutua Fenera Chieri : : : 1:3 : - 3:1 3:0 3:0 : 3:0 1:3 3:1 3:0
Cuneo Granda S.Bernardo 1:3 0:3 3:2 : : 0:3 - : 2:3 3:2 0:3 : : 3:0
Il Bisonte Firenze : 0:3 : : 2:3 : 2:3 - : 3:1 1:3 3:2 3:0 :
Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia 0:3 : : 1:3 3:0 : 3:2 0:3 - 3:0 2:3 : : 3:0
Bartoccini Fortinfissi Perugia : 2:3 1:3 0:3 3:0 0:3 : : : - : 0:3 3:2 3:2
Trasporti Pesanti Casalmaggiore : 2:3 2:3 : 3:2 2:3 3:1 : : 3:0 - 3:0 : 3:1
Volley Bergamo 1991 0:3 3:2 : 1:3 3:1 : 2:3 3:0 3:1 : : - 3:1 :
Wash4Green Pinerolo 0:3 0:3 2:3 1:3 : : 0:3 2:3 1:3 : 3:2 : - :
Cbf Balducci Hr Macerata 0:3 : 1:3 0:3 : 0:3 : 0:3 : 3:1 : 3:2 2:3 -

Źródło: (wł.)
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki

1. kolejka
22.10.2022 Vero Volley Monza 3:1 (25:16, 25:17, 27:29, 25:13) Wash4Green Pinerolo
20:30 raport Widzów: 2875
MVP: Włochy Raphaela Folie
23.10.2022 Reale Mutua Fenera Chieri 3:0 (25:14, 25:17, 25:12) Trasporti Pesanti Casalmaggiore
17:00 raport Widzów: 1046
MVP: Belgia Kaja Grobelna
23.10.2022 Igor Gorgonzola Novara 3:0 (25:15, 25:10, 25:21) Cbf Balducci Hr Macerata
17:00 raport Widzów: 2600
MVP: Turcja Ebrar Karakurt
23.10.2022 Bartoccini Fortinfissi Perugia 0:3 (17:25, 24:26, 21:25) Savino Del Bene Scandicci
17:00 raport Widzów: 550
MVP: Włochy Ekaterina Antropova
23.10.2022 Il Bisonte Firenze 2:3 (25:16, 17:25, 25:16, 21:25, 10:15) E-Work Busto Arsizio
17:00 raport Widzów: 580
MVP: Brazylia Rosamaria Montibeller
23.10.2022 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia 3:2 (20:25, 23:25, 25:18, 25:23, 15:12) Cuneo Granda S.Bernardo
17:00 raport Widzów: 404
MVP: Włochy Giulia Carraro
23.10.2022 Prosecco Doc Imoco Conegliano 3:0 (25:14, 25:21, 25:18) Volley Bergamo 1991
19:30 raport Widzów: 3613
MVP: Szwecja Isabelle Haak
2. kolejka
26.10.2022 Savino Del Bene Scandicci 3:0 (25:18, 25:14, 25:16) Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
20:30 raport Widzów: 700
MVP: Włochy Ekaterina Antropova
26.10.2022 Volley Bergamo 1991 3:0 (25:19, 25:17, 27:25) Il Bisonte Firenze
20:30 raport Widzów: 727
MVP: Chorwacja Božana Butigan
26.10.2022 Cbf Balducci Hr Macerata 3:1 (25:21, 25:17, 22:25, 25:19) Bartoccini Fortinfissi Perugia
20:30 raport Widzów: 750
MVP: Włochy Alessia Fiesoli
26.10.2022 E-Work Busto Arsizio 2:3 (23:25, 18:25, 25:22, 25:22, 10:15) Prosecco Doc Imoco Conegliano
20:30 raport Widzów: 2119
MVP: Szwecja Isabelle Haak
26.10.2022 Wash4Green Pinerolo 2:3 (17:25, 25:22, 30:28, 23:25, 11:15) Igor Gorgonzola Novara
20:30 raport Widzów: 1500
MVP: Turcja Ebrar Karakurt
26.10.2022 Trasporti Pesanti Casalmaggiore 2:3 (25:27, 21:25, 25:21, 26:24, 10:15) Vero Volley Monza
20:30 raport Widzów: 1265
MVP: Polska Magdalena Stysiak
27.10.2022 Cuneo Granda S.Bernardo 0:3 (18:25, 20:25, 14:25) Reale Mutua Fenera Chieri
20:30 raport Widzów: 1122
MVP: Włochy Francesca Bosio
3. kolejka
29.10.2022 Igor Gorgonzola Novara 3:0 (25:17, 25:19, 25:18) Savino Del Bene Scandicci
20:30 raport Widzów: 3500
MVP: Włochy Caterina Bosetti
30.10.2022 Reale Mutua Fenera Chieri 3:0 (25:15, 25:16, 25:17) Cbf Balducci Hr Macerata
17:00 raport Widzów: 818
MVP: Francja Héléna Cazaute
30.10.2022 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia 0:3 (13:25, 18:25, 25:27) Prosecco Doc Imoco Conegliano
17:00 raport Widzów: 754
MVP: Polska Joanna Wołosz
30.10.2022 Cuneo Granda S.Bernardo 0:3 (17:25, 20:25, 21:25) Trasporti Pesanti Casalmaggiore
17:00 raport Widzów: 1193
MVP: Stany Zjednoczone Alexandra Frantti
30.10.2022 Bartoccini Fortinfissi Perugia 3:0 (25:21, 25:21, 25:17) E-Work Busto Arsizio
17:00 raport Widzów: 540
MVP: Włochy Linda Nwakalor
30.10.2022 Vero Volley Monza 3:0 (25:22, 25:22, 25:21) Volley Bergamo 1991
17:00 raport Widzów: 2825
MVP: Włochy Alessia Orro
30.10.2022 Il Bisonte Firenze 3:0 (25:10, 25:20, 25:18) Wash4Green Pinerolo
19:30 raport Widzów: 423
MVP: Stany Zjednoczone Rhamat Alhassan
4. kolejka
02.11.2022 E-Work Busto Arsizio 0:3 (15:25, 19:25, 20:25) Igor Gorgonzola Novara
20:30 raport MVP: Włochy Ilaria Battistoni
02.11.2022 Cbf Balducci Hr Macerata 0:3 (11:25, 20:25, 16:25) Il Bisonte Firenze
20:30 raport Widzów: 875
MVP: Belgia Britt Herbots
02.11.2022 Prosecco Doc Imoco Conegliano 3:0 (25:19, 25:21, 25:22) Reale Mutua Fenera Chieri
20:30 raport Widzów: 2430
MVP: Kanada Alexa Gray
02.11.2022 Savino Del Bene Scandicci 3:0 (28:26, 25:23, 25:20) Trasporti Pesanti Casalmaggiore
20:30 raport Widzów: 711
MVP: Dominikana Brenda Castillo
02.11.2022 Wash4Green Pinerolo 1:3 (20:25, 25:19, 16:25, 22:25) Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
20:30 raport Widzów: 800
MVP: Rosja Tatjana Koszelewa
02.11.2022 Bartoccini Fortinfissi Perugia 2:3 (25:23, 20:25, 25:22, 27:29, 10:15) Vero Volley Monza
20:45 raport Widzów: 460
09.11.2022 Volley Bergamo 1991 2:3 (28:26, 22:25, 25:27, 25:22, 13:15) Cuneo Granda S.Bernardo
20:30 raport Widzów: 898
MVP: Włochy Noemi Signorile
5. kolejka
05.11.2022 Vero Volley Monza 3:0 (25:23, 25:17, 25:23) Cbf Balducci Hr Macerata
20:30 raport Widzów: 2304
MVP: Stany Zjednoczone Jordan Thompson
05.11.2022 Cuneo Granda S.Bernardo 1:3 (25:21, 18:25, 24:26, 19:25) Prosecco Doc Imoco Conegliano
21:00 raport Widzów: 1782
MVP: Stany Zjednoczone Kelsey Cook
06.11.2022 Reale Mutua Fenera Chieri 3:0 (25:22, 25:14, 25:12) Il Bisonte Firenze
17:00 raport Widzów: 1046
MVP: Włochy Francesca Villani
06.11.2022 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia 3:0 (25:18, 25:18, 25:21) E-Work Busto Arsizio
17:00 raport Widzów: 468
MVP: Rosja Tatjana Koszelewa
06.11.2022 Wash4Green Pinerolo 1:3 (13:25, 18:25, 25:22, 8:25) Savino Del Bene Scandicci
17:00 raport Widzów: 980
MVP: Włochy Sara Alberti
06.11.2022 Igor Gorgonzola Novara 3:1 (18:25, 25:21, 25:19, 25:21) Volley Bergamo 1991
17:00 raport Widzów: 2700
MVP: Włochy Sara Bonifacio
06.11.2022 Trasporti Pesanti Casalmaggiore 3:0 (25:21, 25:16, 25:14) Bartoccini Fortinfissi Perugia
19:30 raport Widzów: 1191
MVP: Stany Zjednoczone Alexandra Frantti
6. kolejka
12.11.2022 Vero Volley Monza 3:0 (25:19, 25:10, 25:18) Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
20:30 raport Widzów: 2004
MVP: Włochy Alessia Orro
12.11.2022 Igor Gorgonzola Novara 0:3 (16:25, 18:25, 23:25) Reale Mutua Fenera Chieri
21:00 raport Widzów: 2200
MVP: Włochy Francesca Villani
13.11.2022 Cbf Balducci Hr Macerata 0:3 (18:25, 11:25, 21:25) Savino Del Bene Scandicci
17:00 raport Widzów: 1125
MVP: Włochy Ekaterina Antropova
13.11.2022 Volley Bergamo 1991 3:1 (22:25, 25:14, 25:19, 25:23) E-Work Busto Arsizio
17:00 raport Widzów: 940
MVP: Brazylia Lorrayna Marys
13.11.2022 Prosecco Doc Imoco Conegliano 3:1 (25:19, 22:25, 25:17, 25:10) Trasporti Pesanti Casalmaggiore
17:00 raport Widzów: 3530
MVP: Włochy Alessia Gennari
13.11.2022 Bartoccini Fortinfissi Perugia 3:2 (25:21, 25:18, 23:25, 19:25, 15:10) Wash4Green Pinerolo
17:00 raport Widzów: 490
MVP: Włochy Anastasia Guerra
13.11.2022 Il Bisonte Firenze 2:3 (25:20, 23:25, 25:16, 21:25, 12:15) Cuneo Granda S.Bernardo
19:30 raport Widzów: 704
MVP: Rosja Sofja Kuzniecowa
7. kolejka
16.11.2022 Bartoccini Fortinfissi Perugia 0:3 (21:25, 22:25, 13:25) Volley Bergamo 1991
20:30 raport Widzów: 418
MVP: Brazylia Lorrayna Marys
16.11.2022 Wash4Green Pinerolo 0:3 (21:25, 20:25, 12:25) Prosecco Doc Imoco Conegliano
20:30 raport Widzów: 1300
MVP: Włochy Monica De Gennaro
16.11.2022 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia 0:3 (20:25, 25:27, 11:25) Il Bisonte Firenze
20:30 raport Widzów: 449
MVP: Włochy Carlotta Cambi
16.11.2022 Cuneo Granda S.Bernardo 3:0 (25:22, 25:16, 25:20) Cbf Balducci Hr Macerata
20:30 raport Widzów: 730
MVP: Węgry Gréta Szakmáry
16.11.2022 E-Work Busto Arsizio 1:3 (14:25, 23:25, 25:20, 18:25) Reale Mutua Fenera Chieri
20:30 raport Widzów: 1272
MVP: Włochy Francesca Villani
16.11.2022 Trasporti Pesanti Casalmaggiore 2:3 (24:26, 25:22, 27:25, 13:25, 8:15) Igor Gorgonzola Novara
20:30 raport Widzów: 1660
MVP: Turcja Ebrar Karakurt
16.11.2022 Savino Del Bene Scandicci 2:3 (25:23, 21:25, 25:20, 24:26, 8:15) Vero Volley Monza
20:30 raport Widzów: 1837
MVP: Stany Zjednoczone Jordan Thompson
8. kolejka
19.11.2022 Trasporti Pesanti Casalmaggiore 3:1 (25:16, 25:22, 19:25, 27:25) Cbf Balducci Hr Macerata
20:30 raport Widzów: 1421
MVP: Włochy Chiara De Bortoli
20.11.2022 E-Work Busto Arsizio 3:0 (31:29, 25:21, 25:13) Wash4Green Pinerolo
17:00 raport Widzów: 1635
MVP: Włochy Giorgia Zannoni
20.11.2022 Igor Gorgonzola Novara 3:0 (25:19, 25:23, 25:22) Il Bisonte Firenze
17:00 raport Widzów: 2200
MVP: Włochy Sara Bonifacio
20.11.2022 Volley Bergamo 1991 3:1 (20:25, 25:22, 25:21, 25:21) Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
17:00 raport Widzów: 1045
MVP: Włochy Giulia Gennari
20.11.2022 Reale Mutua Fenera Chieri 1:3 (25:21, 20:25, 21:25, 23:25) Savino Del Bene Scandicci
17:00 raport Widzów: 1508
MVP: Zhu Ting
20.11.2022 Prosecco Doc Imoco Conegliano 3:1 (25:14, 25:23, 20:25, 25:16) Vero Volley Monza
17:00 raport Widzów: 5344
MVP: Szwecja Isabelle Haak
20.11.2022 Cuneo Granda S.Bernardo 3:2 (24:26, 24:26, 25:19, 25:20, 15:11) Bartoccini Fortinfissi Perugia
17:00 raport Widzów: 1729
MVP: Stany Zjednoczone Danielle Barton-Drews
9. kolejka
09.11.2022 Igor Gorgonzola Novara 0:3 (25:27, 11:25, 23:25) Prosecco Doc Imoco Conegliano
20:30 raport Widzów: 3600
MVP: Szwecja Isabelle Haak
27.11.2022 Il Bisonte Firenze 3:1 (25:17, 18:25, 25:18, 25:20) Bartoccini Fortinfissi Perugia
16:00 raport Widzów: 701
MVP: Belgia Britt Herbots
27.11.2022 Wash4Green Pinerolo 0:3 (22:25, 21:25, 18:25) Cuneo Granda S.Bernardo
17:00 raport Widzów: 1502
MVP: Rosja Sofja Kuzniecowa
27.11.2022 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia 2:3 (25:20, 25:22, 24:26, 18:25, 12:15) Trasporti Pesanti Casalmaggiore
17:00 raport Widzów: 436
MVP: Bułgaria Emilija Dimitrowa
27.11.2022 Vero Volley Monza 3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 25:21) Reale Mutua Fenera Chieri
18:00 raport Widzów: 2317
MVP: Serbia Jovana Stevanović
27.11.2022 Cbf Balducci Hr Macerata 3:2 (25:18, 25:18, 19:25, 16:25, 15:13) Volley Bergamo 1991
20:00 raport Widzów: 710
MVP: Włochy Alessia Fiesoli
27.11.2022 Savino Del Bene Scandicci 2:3 (18:25, 25:20, 25:23, 11:25, 12:15) E-Work Busto Arsizio
20:30 raport MVP: Brazylia Rosamaria Montibeller
10. kolejka
03.12.2022 Bartoccini Fortinfissi Perugia 1:3 (20:25, 15:25, 25:23, 26:28) Igor Gorgonzola Novara
21:00 raport Widzów: 530
MVP: Włochy Cristina Chirichella
04.12.2022 Volley Bergamo 1991 3:1 (25:21, 24:26, 25:20, 25:23) Wash4Green Pinerolo
15:30 raport Widzów: 896
MVP: Włochy Giada Cecchetto
04.12.2022 Reale Mutua Fenera Chieri 3:0 (25:21, 25:16, 25:20) Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
17:00 raport Widzów: 1172
MVP: Belgia Kaja Grobelna
04.12.2022 E-Work Busto Arsizio 3:0 (25:20, 25:16, 33:31) Cbf Balducci Hr Macerata
17:00 raport Widzów: 1439
MVP: Cypr Katerina Zakchaiu
04.12.2022 Cuneo Granda S.Bernardo 0:3 (19:25, 19:25, 22:25) Vero Volley Monza
17:00 raport Widzów: 1514
MVP: Włochy Alessia Orro
04.12.2022 Il Bisonte Firenze 1:3 (18:25, 25:22, 20:25, 17:25) Trasporti Pesanti Casalmaggiore
17:00 raport Widzów: 912
MVP: Bułgaria Emilija Dimitrowa
04.12.2022 Prosecco Doc Imoco Conegliano 0:3 (23:25, 22:25, 19:25) Savino Del Bene Scandicci
20:00 raport Widzów: 4033
MVP: Włochy Ekaterina Antropova
11. kolejka
23.11.2022 Prosecco Doc Imoco Conegliano 3:1 (25:18, 20:25, 25:18, 28:26) Il Bisonte Firenze
20:30 raport Widzów: 2230
MVP: Włochy Marina Lubian
10.12.2022 Reale Mutua Fenera Chieri 1:3 (25:15, 21:25, 22:25, 21:25) Volley Bergamo 1991
18:00 raport Widzów: 955
MVP: Włochy Giulia Gennari
11.12.2022 Savino Del Bene Scandicci 3:0 (25:20, 25:22, 25:16) Cuneo Granda S.Bernardo
17:00 raport Widzów: 892
MVP: Zhu Ting
11.12.2022 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia 3:0 (25:20, 25:22, 25:16) Bartoccini Fortinfissi Perugia
17:00 raport Widzów: 347
MVP: Włochy Sofia D'Odorico
11.12.2022 Cbf Balducci Hr Macerata 2:3 (25:23, 11:25, 25:21, 15:25, 12:15) Wash4Green Pinerolo
17:00 raport Widzów: 650
MVP: Włochy Anna Gray
11.12.2022 Vero Volley Monza 2:3 (19:25, 16:25, 25:22, 25:19, 11:15) Igor Gorgonzola Novara
18:00 raport Widzów: 3003
MVP: Turcja Ebrar Karakurt
11.12.2022 Trasporti Pesanti Casalmaggiore 3:2 (25:21, 19:25, 23:25, 25:20, 15:11) E-Work Busto Arsizio
20:30 raport Widzów: 1508
MVP: Stany Zjednoczone Alexandra Frantti
12. kolejka
30.11.2022 Cbf Balducci Hr Macerata 0:3 (23:25, 16:25, 11:25) Prosecco Doc Imoco Conegliano
20:30 raport Widzów: 1370
MVP: Stany Zjednoczone Kathryn Plummer
17.12.2022 Igor Gorgonzola Novara 3:0 (25:16, 25:19, 25:18) Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
20:00 raport Widzów: 1800
MVP: Kuba Kenia Carcasés Opón
18.12.2022 Il Bisonte Firenze 0:3 (19:25, 25:27, 21:25) Vero Volley Monza
17:00 raport Widzów: 796
MVP: Włochy Beatrice Parrocchiale
18.12.2022 Volley Bergamo 1991 1:3 (15:25, 15:25, 25:15, 18:25) Savino Del Bene Scandicci
17:00 raport Widzów: 1052
MVP: WłochyRosja Ekaterina Antropova
18.12.2022 E-Work Busto Arsizio 3:1 (22:25, 25:20, 25:22, 25:22) Cuneo Granda S.Bernardo
20:00 raport Widzów: 1627
MVP: Włochy Alice Degradi
18.12.2022 Bartoccini Fortinfissi Perugia 0:3 (19:25, 16:25, 18:25) Reale Mutua Fenera Chieri
20:30 raport Widzów: 380
MVP: Belgia Kaja Grobelna
19.12.2022 Wash4Green Pinerolo 3:2 (18:25, 26:28, 26:24, 25:17, 15:13) Trasporti Pesanti Casalmaggiore
20:00 raport Widzów: 870
MVP: Włochy Valentina Zago
13. kolejka
26.12.2022 Vero Volley Monza 3:0 (25:19, 25:13, 25:18) E-Work Busto Arsizio
17:00 raport Widzów: 2879
MVP: Polska Magdalena Stysiak
26.12.2022 Prosecco Doc Imoco Conegliano 3:0 (25:19, 25:21, 25:11) Bartoccini Fortinfissi Perugia
17:00 raport Widzów: 5344
MVP: Stany Zjednoczone Kathryn Plummer
26.12.2022 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia 3:0 (25:16, 25:21, 25:17) Cbf Balducci Hr Macerata
17:00 raport Widzów: 530
MVP: Stany Zjednoczone Micha Hancock
26.12.2022 Trasporti Pesanti Casalmaggiore 3:0 (25:22, 25:19, 25:23) Volley Bergamo 1991
17:00 raport Widzów: 2226
MVP: Bułgaria Emilija Dimitrowa
26.12.2022 Reale Mutua Fenera Chieri 3:1 (25:23, 21:25, 25:15, 25:15) Wash4Green Pinerolo
17:00 raport Widzów: 1508
MVP: Francja Héléna Cazaute
26.12.2022 Cuneo Granda S.Bernardo 3:2 (25:21, 25:27, 25:21, 17:25, 15:12) Igor Gorgonzola Novara
17:00 raport Widzów: 2480
MVP: Rosja Sofja Kuzniecowa
26.12.2022 Savino Del Bene Scandicci 3:1 (25:23, 25:15, 21:25, 25:21) Il Bisonte Firenze
20:30 raport Widzów: 2774
MVP: Stany Zjednoczone Haleigh Washington
Runda rewanżowa
14. kolejka
06.01.2023 Trasporti Pesanti Casalmaggiore 2:3 (25:19, 19:25, 17:25, 25:20, 12:15) Reale Mutua Fenera Chieri
20:30 raport Widzów: 1797
MVP: Belgia Kaja Grobelna
07.01.2023 E-Work Busto Arsizio 3:0 (25:20, 25:19, 25:20) Il Bisonte Firenze
19:00 raport Widzów: 1795
MVP: Włochy Loveth Omoruyi
07.01.2023 Savino Del Bene Scandicci 3:0 (25:13, 25:17, 25:19) Bartoccini Fortinfissi Perugia
20:30 raport Widzów: 800
MVP: Włochy Elena Pietrini
07.01.2023 Volley Bergamo 1991 0:3 (21:25, 17:25, 26:28) Prosecco Doc Imoco Conegliano
20:30 raport Widzów: 1920
MVP: Szwecja Isabelle Haak
07.01.2023 Cbf Balducci Hr Macerata 1:3 (21:25, 18:25, 26:24, 18:25) Igor Gorgonzola Novara
20:30 raport Widzów: 827
MVP: Turcja Ebrar Karakurt
08.01.2023 Wash4Green Pinerolo 0:3 (22:25, 21:25, 21:25) Vero Volley Monza
17:00 raport Widzów: 1505
MVP: Białoruś Hanna Dawyskiba
08.01.2023 Cuneo Granda S.Bernardo 2:3 (21:25, 25:21, 17:25, 25:19, 7:15) Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
19:30 raport Widzów: 1014
MVP: Serbia Maja Aleksić
15. kolejka
14.01.2023 Reale Mutua Fenera Chieri 3:1 (25:21, 25:20, 22:25, 25:22) Cuneo Granda S.Bernardo
19:00 raport Widzów: 1215
MVP: Niemcy Camilla Weitzel
14.01.2023 Igor Gorgonzola Novara 3:0 (25:12, 25:17, 25:22) Wash4Green Pinerolo
19:30 raport Widzów: 2300
MVP: Włochy Sara Bonifacio
14.01.2023 Bartoccini Fortinfissi Perugia 3:2 (25:16, 25:18, 23:25, 24:26, 15:9) Cbf Balducci Hr Macerata
20:30 raport Widzów: 1100
MVP: Włochy Beatrice Gardini
15.01.2023 Prosecco Doc Imoco Conegliano 3:1 (23:25, 25:18, 25:18, 25:21) E-Work Busto Arsizio
17:00 raport Widzów: 5344
MVP: Stany Zjednoczone Kelsey Cook
15.01.2023 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia 1:3 (25:21, 19:25, 18:25, 19:25) Savino Del Bene Scandicci
17:00 raport Widzów: 635
MVP: Włochy Isabella Di Iulio
15.01.2023 Il Bisonte Firenze 3:2 (21:25, 25:20, 22:25, 25:19, 15:10) Volley Bergamo 1991
17:00 raport Widzów: 1272
MVP: Włochy Sylvia Nwakalor
15.01.2023 Vero Volley Monza 2:3 (17:25, 25:11, 22:25, 26:24, 10:15) Trasporti Pesanti Casalmaggiore
18:30 raport Widzów: 2189
MVP: Włochy Adhuoljok John Majak Malual
16. kolejka
21.01.2023 Prosecco Doc Imoco Conegliano 3:1 (25:27, 25:18, 25:17, 25:20) Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
20:00 raport Widzów: 3481
MVP: Polska Joanna Wołosz
21.01.2023 E-Work Busto Arsizio 3:0 (25:17, 25:14, 25:19) Bartoccini Fortinfissi Perugia
20:30 raport Widzów: 1885
MVP: Włochy Alice Degradi
21.01.2023 Savino Del Bene Scandicci 2:3 (32:30, 25:27, 22:25, 25:18, 8:15) Igor Gorgonzola Novara
20:30 raport Widzów: 2008
MVP: Włochy Eleonora Fersino
22.01.2023 Cbf Balducci Hr Macerata 0:3 (12:25, 18:25, 22:25) Reale Mutua Fenera Chieri
17:00 raport Widzów: 705
MVP: Belgia Kaja Grobelna
22.01.2023 Trasporti Pesanti Casalmaggiore 3:1 (26:24, 17:25, 25:20, 25L:22) Cuneo Granda S.Bernardo
17:00 raport Widzów: 1609
MVP: Stany Zjednoczone Alexandra Frantti
22.01.2023 Volley Bergamo 1991 3:2 (14:25, 25:17, 23:25, 25:19, 16:14) Vero Volley Monza
17:00 raport Widzów: 1521
MVP: Włochy Frosini Giorgia
22.01.2023 Wash4Green Pinerolo 2:3 (25:20, 25:21, 16:25, 23:25, 15:17) Il Bisonte Firenze
19:30 raport Widzów: 980
MVP: Włochy Sylvia Nwakalor
17. kolejka
04.02.2023 Vero Volley Monza Bartoccini Fortinfissi Perugia
18:00 raport
04.02.2023 Trasporti Pesanti Casalmaggiore Savino Del Bene Scandicci
20:30 raport
05.02.2023 Reale Mutua Fenera Chieri Prosecco Doc Imoco Conegliano
17:00 raport
05.02.2023 Cuneo Granda S.Bernardo Volley Bergamo 1991
17:00 raport
05.02.2023 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia Wash4Green Pinerolo
17:00 raport
05.02.2023 Il Bisonte Firenze Cbf Balducci Hr Macerata
17:00 raport
05.02.2023 Igor Gorgonzola Novara E-Work Busto Arsizio
19:30 raport
18. kolejka
11.02.2023 Cbf Balducci Hr Macerata Vero Volley Monza
20:30 raport
12.02.2023 Savino Del Bene Scandicci Wash4Green Pinerolo
17:00 raport
12.02.2023 Prosecco Doc Imoco Conegliano Cuneo Granda S.Bernardo
17:00 raport
12.02.2023 Volley Bergamo 1991 Igor Gorgonzola Novara
17:00 raport
12.02.2023 Bartoccini Fortinfissi Perugia Trasporti Pesanti Casalmaggiore
17:00 raport
12.02.2023 E-Work Busto Arsizio Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
17:00 raport
12.02.2023 Il Bisonte Firenze Reale Mutua Fenera Chieri
19:30 raport
19. kolejka
18.02.2023 Wash4Green Pinerolo Bartoccini Fortinfissi Perugia
20:30 raport
19.02.2023 Savino Del Bene Scandicci Cbf Balducci Hr Macerata
17:00 raport
19.02.2023 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia Vero Volley Monza
17:00 raport
19.02.2023 Trasporti Pesanti Casalmaggiore Prosecco Doc Imoco Conegliano
17:00 raport
19.02.2023 Reale Mutua Fenera Chieri Igor Gorgonzola Novara
17:00 raport
19.02.2023 Cuneo Granda S.Bernardo Il Bisonte Firenze
17:00 raport
19.02.2023 E-Work Busto Arsizio Volley Bergamo 1991
19:30 raport
20. kolejka
26.02.2023 Prosecco Doc Imoco Conegliano Wash4Green Pinerolo
17:00 raport
26.02.2023 Cbf Balducci Hr Macerata Cuneo Granda S.Bernardo
17:00 raport
26.02.2023 Reale Mutua Fenera Chieri E-Work Busto Arsizio
17:00 raport
26.02.2023 Il Bisonte Firenze Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
17:00 raport
26.02.2023 Volley Bergamo 1991 Bartoccini Fortinfissi Perugia
17:00 raport
26.02.2023 Igor Gorgonzola Novara Trasporti Pesanti Casalmaggiore
17:00 raport
26.02.2023 Vero Volley Monza Savino Del Bene Scandicci
17:00 raport
21. kolejka
05.03.2023 Cbf Balducci Hr Macerata Trasporti Pesanti Casalmaggiore
17:00 raport
05.03.2023 Wash4Green Pinerolo E-Work Busto Arsizio
17:00 raport
05.03.2023 Il Bisonte Firenze Igor Gorgonzola Novara
17:00 raport
05.03.2023 Bartoccini Fortinfissi Perugia Cuneo Granda S.Bernardo
17:00 raport
05.03.2023 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia Volley Bergamo 1991
17:00 raport
05.03.2023 Savino Del Bene Scandicci Reale Mutua Fenera Chieri
17:00 raport
05.03.2023 Vero Volley Monza Prosecco Doc Imoco Conegliano
17:00 raport
22. kolejka
12.03.2023 Cuneo Granda S.Bernardo Wash4Green Pinerolo
17:00 raport
12.03.2023 Bartoccini Fortinfissi Perugia Il Bisonte Firenze
17:00 raport
12.03.2023 Volley Bergamo 1991 Cbf Balducci Hr Macerata
17:00 raport
12.03.2023 Trasporti Pesanti Casalmaggiore Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
17:00 raport
12.03.2023 E-Work Busto Arsizio Savino Del Bene Scandicci
17:00 raport
12.03.2023 Reale Mutua Fenera Chieri Vero Volley Monza
17:00 raport
12.03.2023 Prosecco Doc Imoco Conegliano Igor Gorgonzola Novara
17:00 raport
23. kolejka
19.03.2023 Igor Gorgonzola Novara Bartoccini Fortinfissi Perugia
17:00 raport
19.03.2023 Cbf Balducci Hr Macerata E-Work Busto Arsizio
17:00 raport
19.03.2023 Vero Volley Monza Cuneo Granda S.Bernardo
17:00 raport
19.03.2023 Wash4Green Pinerolo Volley Bergamo 1991
17:00 raport
19.03.2023 Trasporti Pesanti Casalmaggiore Il Bisonte Firenze
17:00 raport
19.03.2023 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia Reale Mutua Fenera Chieri
17:00 raport
19.03.2023 Savino Del Bene Scandicci Prosecco Doc Imoco Conegliano
17:00 raport
24. kolejka
26.03.2023 Il Bisonte Firenze Prosecco Doc Imoco Conegliano
17:00 raport
26.03.2023 Cuneo Granda S.Bernardo Savino Del Bene Scandicci
17:00 raport
26.03.2023 Volley Bergamo 1991 Reale Mutua Fenera Chieri
17:00 raport
26.03.2023 Bartoccini Fortinfissi Perugia Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
17:00 raport
26.03.2023 E-Work Busto Arsizio Trasporti Pesanti Casalmaggiore
17:00 raport
26.03.2023 Wash4Green Pinerolo Cbf Balducci Hr Macerata
17:00 raport
26.03.2023 Igor Gorgonzola Novara Vero Volley Monza
17:00 raport
25. kolejka
02.04.2023 Prosecco Doc Imoco Conegliano Cbf Balducci Hr Macerata
17:00 raport
02.04.2023 Savino Del Bene Scandicci Volley Bergamo 1991
17:00 raport
02.04.2023 Trasporti Pesanti Casalmaggiore Wash4Green Pinerolo
17:00 raport
02.04.2023 Reale Mutua Fenera Chieri Bartoccini Fortinfissi Perugia
17:00 raport
02.04.2023 Vero Volley Monza Il Bisonte Firenze
17:00 raport
02.04.2023 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia Igor Gorgonzola Novara
17:00 raport
02.04.2023 Cuneo Granda S.Bernardo E-Work Busto Arsizio
17:00 raport
26. kolejka
08.04.2023 Bartoccini Fortinfissi Perugia Prosecco Doc Imoco Conegliano
20:30 raport
08.04.2023 Wash4Green Pinerolo Reale Mutua Fenera Chieri
20:30 raport
08.04.2023 Cbf Balducci Hr Macerata Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia
20:30 raport
08.04.2023 Il Bisonte Firenze Savino Del Bene Scandicci
20:30 raport
08.04.2023 Igor Gorgonzola Novara Cuneo Granda S.Bernardo
20:30 raport
08.04.2023 E-Work Busto Arsizio Vero Volley Monza
20:30 raport
08.04.2023 Volley Bergamo 1991 Trasporti Pesanti Casalmaggiore
20:30 raport

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M W P 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 wyg. prz. stos. zdob. str. stos.
1 Prosecco Doc Imoco Conegliano 44 16 15 1 8 6 1 0 0 1 45 11 4.09 1365 1110 1.23
2 Savino Del Bene Scandicci 39 16 12 4 7 5 0 3 0 1 42 17 2.47 1364 1198 1.14
3 Igor Gorgonzola Novara 36 16 13 3 6 3 4 1 0 2 41 20 2.05 1415 1247 1.13
4 Vero Volley Monza 36 16 12 4 7 2 3 3 1 0 43 20 2.15 1436 1296 1.11
5 Reale Mutua Fenera Chieri 35 16 12 4 8 3 1 0 3 1 39 17 2.29 1318 1113 1.18
6 Trasporti Pesanti Casalmaggiore 28 16 9 7 3 3 3 4 1 2 36 30 1.2 1418 1428 0.99
7 Volley Bergamo 1991 23 16 7 9 2 4 1 3 2 4 29 33 0.88 1352 1375 0.98
8 E-Work Busto Arsizio 21 16 7 9 4 1 2 2 3 4 28 32 0.88 1282 1323 0.97
9 Il Bisonte Firenze 18 16 6 10 3 1 2 2 3 5 25 35 0.71 1288 1302 0.99
10 Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia 17 16 6 10 3 1 2 1 3 6 23 35 0.66 1205 1303 0.92
11 Cuneo Granda S.Bernardo 16 16 6 10 2 0 4 2 4 4 26 38 0.68 1366 1443 0.95
12 Bartoccini Fortinfissi Perugia 9 16 3 13 1 0 2 2 3 8 16 43 0.37 1181 1371 0.86
13 Wash4Green Pinerolo 7 16 2 14 0 0 2 3 5 6 17 46 0.37 1258 1469 0.86
14 Cbf Balducci Hr Macerata 7 16 2 14 0 1 1 2 2 10 12 45 0.27 1085 1355 0.8

Źródło: legavolleyfemminile.it (wł.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 – 3 pkt; 3:2 – 2 pkt; 2:3 – 1 pkt; 1:3 i 0:3 – 0 pkt

Transfery

Przypisy

  1. Carlo Parisi è il nuovo allenatore di Firenze. dallarivolley.com. (wł.).
  2. 2022/2023 Regular Season A1. legavolleyfemminile.it. (wł.).
  3. A1 Femminile 2022-23 volley mercato. volleyball.it. (wł.).
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Serie A1 w piłce siatkowej kobiet (2022/2023)
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.

X

Wikiwand 2.0 is here 🎉! We've made some exciting updates - No worries, you can always revert later on