Short track na Zimowej Uniwersjadzie 2015
Z Wikipedii, wolnej encyclopedia
Short track na Zimowej Uniwersjadzie 2015 odbył się w dniach 11 – 13 lutego 2015. Zawodnicy rywalizowali w ośmiu konkurencjach - czterech męskich i czterech żeńskich.
- Główny artykuł: Zimowa Uniwersjada 2015.
Kobiety
Więcej informacji Data, Godzina ...
Data | Godzina | Konkurencja | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|---|---|
12 lutego 2015 | 14:00 UTC+1 | 500 m (szczegóły) |
Han Yutong | Son Hak-yung | Agnė Sereikaitė |
13 lutego 2015 | 14:00 UTC+1 | 1000 m (szczegóły) |
Kim A-lang | Lee Eun-byul | Son Hak-yung |
11 lutego 2015 | 14:00 UTC+1 | 1500 m (szczegóły) |
Kim A-lang | Lee Eun-byul | Han Yutong |
13 lutego 2015 | 18:30 UTC+1 | Sztafeta 3000 m (szczegóły) |
Chiny | Korea Południowa | Kanada |
Zamknij
Mężczyźni
Więcej informacji Data, Godzina ...
Data | Godzina | Konkurencja | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|---|---|
12 lutego 2015 | 14:00 UTC+1 | 500 m (szczegóły) |
Seo Yi-ra | Han Seung-soo | Chen Guang |
13 lutego 2015 | 14:00 UTC+1 | 1000 m (szczegóły) |
Park Se-yeong | Seo Yi-ra | Chen Guang |
11 lutego 2015 | 14:00 UTC+1 | 1500 m (szczegóły) |
Park Se-yeong | Han Seung-soo | Chen Guang |
13 lutego 2015 | 18:30 UTC+1 | Sztafeta 5000 m (szczegóły) |
Chiny | Rosja | Francja |
Zamknij
Kobiety
500 m
Więcej informacji Miejsce, Zawodniczka ...
Miejsce | Zawodniczka | Reprezentacja | Czas | Strata |
---|---|---|---|---|
Han Yutong | Chiny | 43,573UR | - | |
Son Hak-yung | Korea Południowa | 43,655 | +0,082 | |
Agnė Sereikaitė | Litwa | 43,817 | +0,244 | |
4. | Joanie Gervais | Kanada | 43,963 | +0,390 |
Zamknij
1000 m
Więcej informacji Miejsce, Zawodniczka ...
Miejsce | Zawodniczka | Reprezentacja | Czas | Strata |
---|---|---|---|---|
Kim A-lang | Korea Południowa | 1:37,321 | – | |
Lee Eun-byul | Korea Południowa | 1:37,488 | +0,167 | |
Son Hak-yung | Korea Południowa | 1:37,705 | +0,384 | |
4. | Agnė Sereikaitė | Litwa | 1:38,247 | +0,926 |
Zamknij
1500 m
Więcej informacji Miejsce, Zawodniczka ...
Miejsce | Zawodniczka | Reprezentacja | Czas | Strata |
---|---|---|---|---|
Kim A-lang | Korea Południowa | 2:33,829 | - | |
Lee Eun-byul | Korea Południowa | 2:34,168 | +0,339 | |
Han Yutong | Chiny | 2:34,339 | +0,510 | |
4. | Keri Elizabeth Morrison | Kanada | 2:34,360 | +0,531 |
5. | Li Hongshuang | Chiny | 2:34,940 | +1,111 |
6. | Son Hak-yung | Korea Południowa | 2:35,287 | +1,458 |
Zamknij
Sztafeta 3000 m
Więcej informacji Miejsce, Reprezentacja ...
Miejsce | Reprezentacja | Czas | Strata |
---|---|---|---|
Chiny | 4:19,010 | - | |
Korea Południowa | 4:19,289 | +0,279 | |
Kanada | 4:20,089 | +1,079 | |
4. | Japonia | 4:21,280 | +2,270 |
Zamknij
Mężczyźni
500 m
1000 m
1500 m
Sztafeta 5000 m
- Program zawodów. universiadetrentino.org. [dostęp 2014-12-22]. (ang.).