Trynidad i Tobago na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1972 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Trynidad i Tobago na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1972.

Trynidad i Tobago na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1972

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Trynidad i Tobago na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1972
Trynidad i Tobago
Kod MKOl TRI
Letnie Igrzyska Olimpijskie 1972
Monachium
Chorąży Hasely Crawford
Liczba zawodników 19 w 16 konkurencjach w 4 dyscyplinach
Medale Złoto
0
Srebro
0
Brąz
0
Razem
0

Trynidad i Tobago na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1972 reprezentowało 19 zawodników.

Skład kadry

Kolarstwo

Mężczyźni
  • Pat Gellineau - wyścig indywidualny ze wspólnym startem - nie ukończył
  • Clive Saney - wyścig indywidualny ze wspólnym startem - nie ukończył
  • Anthony Sellier - wyścig indywidualny ze wspólnym startem - nie ukończył
  • Vernon Stauble - wyścig indywidualny ze wspólnym startem - nie ukończył
  • Vernon Stauble Anthony Sellier Clive Saney Pat Gellineau - wyścig na czas 100 km - 29. miejsce
  • Leslie King
Sprint - odpadł w szóstej rundzie
Wyścig na czas - 19. miejsce
  • Winston Attong - sprint - odpadł w drugiej rundzie
  • Vernon Stauble - wyścig indywidualny na dochodzenie - 23. miejsce
  • Vernon Stauble Anthony Sellier Clive Saney Pat Gellineau - wyścig drużynowy na dochodzenie - 20. miejsce

Lekkoatletyka

Mężczyźni
  • Hasely Crawford - 100 metrów - nie ukończył biegu finałowego
  • Ainsley Armstrong
100 metrów - odpadł w ćwierćfinałach
200 metrów - odpadł w półfinałach
  • Rudy Reid - 100 metrów - odpadł w eliminacjach
  • Edwin Roberts - 200 metrów - odpadł w ćwierćfinałach
  • Trevor James - 200 metrów - odpadł w ćwierćfinałach
  • Charles Joseph - 400 metrów - odpadł w ćwierćfinałach
  • Arthur Cooper - 400 metrów - odpadł w ćwierćfinałach
  • Lennox Stewart - 800 metrów - odpadł w eliminacjach
  • Arthur Cooper, Pat Marshall, Charles Joseph, Edwin Roberts, Trevor James - 4 × 400 metrów - 8. miejsce
Kobiety
  • Laura Pierre - 200 metrów - odpadła w eliminacjach

Pływanie

Mężczyźni
  • Geoffrey Ferreira
100 metrów st. dowolnym - odpadł w eliminacjach
100 metrów st. motylkowym - odpadł w półfinałach
200 metrów st. motylkowym - odpadł w eliminacjach

Żeglarstwo

Mężczyźni
  • David Farfan, Richard Bennett - klasa Latający Holender - 28. miejsce

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Trynidad i Tobago na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1972
Listen to this article