For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Turcja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016.

Turcja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Turcja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016
Turcja
Kod MKOl

TUR

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016
Rio de Janeiro
Chorąży

Rıza Kayaalp

Liczba zawodników

100 w 88 konkurencjach w 21 dyscyplinach

Medale
Pozycja: 41.
Złoto
1
Srebro
3
Brąz
4
Razem
8

Turcję na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 reprezentowało 100 zawodników: 53 mężczyzn i 47 kobiety. Był to dwudziesty drugi start reprezentacji Turcji na letnich igrzyskach olimpijskich.

Zdobyte medale

Medal Zawodnik Dyscyplina Konkurencja Rezultat Data
Gold medal.svg
Złoto
Taha Akgül
Wrestling pictogram.svg
Zapasy
styl wolny waga do 125 kg mężczyzn W finale pokonał reprezentanta Iranu Komejl Ghasemi. 20 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Daniýar Ismailow
Weightlifting pictogram.svg
Podnoszenie ciężarów
waga do 69 kg mężczyzn 351 kg 9 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Rıza Kayaalp
Wrestling pictogram.svg
Zapasy
styl klasyczny waga do 130 kg mężczyzn W finale uległ reprezentantowi Kuby Mijaín López. 15 sierpnia
Silver medal.svg
Srebro
Selim Yaşar
Wrestling pictogram.svg
Zapasy
styl wolny waga do 86 kg mężczyzn W finale uległ reprezentantowi Rosji Abdułraszyda Sadułajewa. 20 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Cenk İldem
Wrestling pictogram.svg
Zapasy
styl klasyczny waga do 98 kg mężczyzn W walce o brązowy medal pokonał reprezentanta Rumunii Alin Alexuc-Ciurariu. 16 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Yasmani Copello
Athletics pictogram.svg
Lekkoatletyka
400 m przez płotki mężczyzn 47,92 s 18 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Soner Demirtaş
Wrestling pictogram.svg
Zapasy
styl wolny waga do 74 kg mężczyzn W walce o brązowy medal pokonał reprezentanta Kazachstanu Gałymżana Usierbajewa. 19 sierpnia
Bronze medal.svg
Brąz
Nur Tatar
Taekwondo pictogram.svg
Taekwondo
waga do 67 kg kobiet W walce o brązowy medal pokonała reprezentantkę Chińskie Tajpej Chuang Chia-chia. 19 sierpnia

Skład kadry

Badminton pictogram.svg
Badminton

Zawodnik Konkurencja Faza grupowa Pozycja 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Özge Bayrak gra pojedyncza (k) Włochy Cicognini
2:0(21-14, 21-9)
Korea Południowa Bae Yeon-ju
0:2(11-21, 7-21)
N/A 2. NQ 14. [1]

Boxing pictogram.svg
Boks

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Finał Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Miejsce
Selçuk Eker 52 kg Hu
P 1-2
NQ 17. [2]
Batuhan Gözgeç 64 kg Kamerun Smaila
W 3-0
Brazylia Teixeira
W 3-0
Niemcy Harutyunyan
P 0-3
NQ 5. [3]
Onur Şipal 69 kg Bułgaria Czamow
P 0-3
NQ 17. [4]
Önder Şipal 75 kg Zambia Muziyo
W 2-1
Indie Krishan
P 0-3
NQ 9. [5]
Mehmet Nadir Ünal 81 kg Maroko Saada
W WO
Kuba de la Cruz
P 0-3
NQ 9. [6]
Ali Eren Demirezen +91 kg BYE Chorwacja Hrgović
P 0-3
NQ 9. [7]

Gymnastics pictogram.svg
Gimnastyka

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Finał Źródło
Przyrząd Razem Pozycja Przyrząd Razem Pozycja
F PH R V PB HB F PH R V PB HB
Ferhat Arıcan wielobój indywidualnie 13,133 13,866 13,733 13,533 14,733 13,633 82,631 41. NQ [8]

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje Finał Źródło
Przyrządy Razem Pozycja Przyrządy Razem Pozycja
V UB BB F V UB BB F
Tutya Yılmaz wielobój indywidualnie 13,733 12,166 14,500 12,733 53,132 42. NQ [9]

Equestrian pictogram.svg
Jeździectwo

Skoki przez przeszkody
Zawodnik Konkurencja Koń Runda 1 Runda 2 Runda 3 Finał Źródło
Runda A Runda B Razem
Błędy Poz. Błędy Razem Poz. Błędy Razem Poz. Błędy Poz. Błędy Poz. Błędy Poz.
Ömer Karaevli Skoki indywidualnie Roso au Crosnier 13 61. NQ 13 61. [10]

Judo pictogram.svg
Judo

Zawodnik Konkurencja 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repasaże Finał/ 3.miejsce Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Bekir Özlü - 60 kg mężczyzn BYE Wielka Brytania McKenzie
P 000-003
NQ 17. [11]
Dilara Lokmanhekim 48 kg kobiet N/A Meksyk Carrillo
P 000-000
NQ 17. [12]
Büşra Katipoğlu 63 kg kobiet N/A Czarnogóra Nikoloska
W 001-000
Francja Agbegnenou
P 000-100
NQ 9. [13]
Kayra Sayit +78 kg kobiet N/A BYE Portoryko Mojica
W 102-000
Yu
P 000-111
NQ Tunezja Chikhrouhou
W 100-000
Japonia Yamabe
P 000-010
5. [14]

Canoeing pictogram.svg
Kajakarstwo

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Półfinały Finał Pozycja Źródło
Czas Pozycja Czas Pozycja Czas Pozycja
Lasma Liepa K-1 200m 41,760 4. 41,866 7. NQ 18. [15]
K-1 500m 1:59,581 5. 2:08,450 7. NQ 21.

Cycling pictogram.svg
Kolarstwo

Zawodnik Konkurencja Czas Pozycja Źródło
Onur Balkan wyścig ze startu wspólnego (m) DNF [16]
Ahmet Örken DNF
jazda indywidualna na czas (m) 1:27:37 34.

Basketball pictogram.svg
Koszykówka

Turniej kobiet

Drużyna Konkurencja Faza grupowa Ćwierćfinały Półfinały Finał Pozycja Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
 Turcja kobiety  Francja
39-55
 Australia
56-61
 Japonia
76-62
 Białoruś
74-71
 Brazylia
79-76
3.  Hiszpania
62-64
NQ [17]

Athletics pictogram.svg
Lekkoatletyka

Mężczyźni

Konkurencje biegowe

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał Źródło
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Jak Ali Harvey 100 m N/A 10,14 13. 10,03 10. NQ [18][19]
200 m 20,58 SB 40. N/A NQ [20][21][22]
Ramil Quliyev 20,23 SB 10 N/A 20,09 SB 7. 20,49 8.
İlham Tanui Özbilen 1500 m 3:49,02 35. N/A NQ [23]
Ali Kaya 5000 m 14:05,34 39. N/A NQ [24]
10 000 m N/A DNF [25]
Polat Kemboi Arıkan N/A 27:35,50 PB 13.
Yasmani Copello 400 m przez płotki 49,52 22. N/A 48,61 6. 47,92 NR
Bronze medal.svg
[26][27][28]
Aras Kaya 3000 m z przeszkodami 8:32,35 21. N/A NQ [29]
Halil Akkaş 8:33,12 23. N/A NQ
Tarık Langat Akdağ DNF N/A NQ
Kaan Kigen Özbilen maraton N/A 2:14:11 17. [30]
Ercan Muslu N/A 2:18:40 51.
Bekir Karayel N/A 2:31:27 126.
Izzet Safer
Jak Ali Harvey
Emre Zafer Barnes
Ramil Quliyev
sztafeta 4 × 100 m 38,30 NR 10. N/A NQ [31]
Ersin Tacir chód na 20 km N/A 1:22:53 30. [32]
Mert Atlı N/A 1:31:36 62.

Konkurencje techniczne

Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Finał Źródło
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Şeref Osmanoğlu trójskok NM - NQ [33]
Eşref Apak rzut młotem 70,08 24. NQ [34]

Kobiety

Konkurencje biegowe

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Finał Źródło
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Yasemin Can 5000 m 15:19,50 8. 14:56,96 6. [35][36]
10 000 m N/A 30:26,41 PB 7. [37]
Özlem Kaya 3000 m z przeszkodami 9:32,03 20. NQ [38]
Tuğba Güvenç 9:49,93 41. NQ
Meryem Akda 9:50,28 43. NQ
Esma Aydemir maraton N/A 2:39:59 58. [39]
Sultan Haydar N/A 2:53:57 111.
Meryem Erdoğan N/A 2:54:04 112.

Konkurencje techniczne

Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje Finał Źródło
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Karin Melis Mey skok w dal 6,49 14. NQ [40]
Emel Dereli pchnięcie kulą 17,01 24. NQ [41]
Tuğçe Şahutoğlu rzut młotem 67,05 21. NQ [42]
Kıvılcım Kaya 64,79 26. NQ

Archery pictogram.svg
Łucznictwo

Zawodnik Konkurencja Runda rankingowa 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał Źródło
Wynik Miejsce Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Mete Gazoz indywidualnie (m) 661 29. Francja Plihon
W 6-5
Holandia van den Berg
P 5-6
NQ 17. [43]
Yasemin Ecem Anagöz indywidualnie (k) 638 25. Polska Lipiarska-Pałka
W 6-5
Meksyk Valencia
P 5-6
NQ 17. [44]

Modern pentathlon pictogram.svg
Pięciobój nowoczesny

Zawodnik Konkurencja Szermierka Pływanie Jazda konna Kombinacja: strzelanie/bieg przełajowy Suma punktów Pozycja Źródło
Wynik (wygrane) M. Punkty Czas M. Punkty Kary M. Punkty Czas M. Punkty
Kim Sun-woo kobiety 10 34. 160 2:17,79 19. 267 EL 31. 0 12:49,98 12. 531 978 34. [45]

Swimming pictogram.svg
Pływanie

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał Źródło
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Nezir Karap 400 m dowolnym mężczyzn 3:58,37 43. N/A NQ [46]
Ekaterina Avramova 200 m grzbietowym kobiet 2:12,98 21. NQ [47]
Wiktorija Zeynep Güneş 100 m klasycznym kobiet 1:07,14 15. 1:07,41 14. NQ [48]
200 m klasycznym kobiet 2:23,83 7. 2:23,49 9. NQ [49]
400 m zmiennym kobiet 4:41,79 18. N/A NQ [50]
Nida Ustundag 200 m motylkowym kobiet 2:10,02 22. NQ [51]

Weightlifting pictogram.svg
Podnoszenie ciężarów

Zawodnik Konkurencja Rwanie Podrzut Razem Pozycja Źródło
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Daniyar Ismayilov -69 kg mężczyzn 163 kg 1. 188 kg 2. 351 kg
Silver medal.svg
[52]
Mehtap Kurnaz -63 kg kobiet 81 kg 14. 100 kg 13. 181 kg 13. [52]
Duygu Aynacı -69 kg kobiet 90 kg 14. 110 kg 12. 200 kg 12.
Assiya Ipek -75 kg kobiet 83 kg 13. 103 kg 13. 186 kg 13.

Shooting pictogram.svg
Strzelectwo

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Półfinał Finał Źródło
Wynik Pozycja Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Yusuf Dikeç pistolet pneumatyczny 576 21. N/A NQ [53]
İsmail Keleş 575 24. N/A NQ
Yusuf Dikeç pistolet dowolny 50 m 550 22. N/A NQ
İsmail Keleş 544 29. N/A NQ
Yavuz İlnam trap 115 13. NQ
Erdinç Kebapçı 108 29. NQ

Fencing pictogram.svg
Szermierka

Zawodnik Konkurencja 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał/3.miejsce Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
İrem Karamete floret kobiet indywidualnie BYE Francja Thibus
P 6-15
NQ 27. [54]

Taekwondo pictogram.svg
Taekwondo

Zawodnik Konkurencja 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repesaż Finał/3.miejsce Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Servet Tazegül -68 kg mężczyzn Chile Morales
W 14-1
Rosja Dienisienko
P 6-19
NQ Wenezuela Contreras
P 4-5
NQ 7. [55]
Nur Tatar -67 kg (kobiet) Australia Marton
W 11-1
Niemcy Güleç
W 5-1
Francja Niaré
P 0-4
N/A Chuang
W 7-3
Bronze medal.svg
[56]

Table tennis pictogram.svg
Tenis stołowy

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Runda 1 Runda 2 Runda 3 1/8 finału Ćwierćfinały Półfinały Finał Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Ahmet Li gra pojedyncza (m) BYE Kanada Wang
P 0-4
NQ 33. [57]
Melek Hu gra pojedyncza (k) N/A Chen
P 0-4
NQ 17. [58]

Tennis pictogram.svg
Tenis ziemny

Zawodnik Konkurencja 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Çağla Büyükakçay singel (k) Rosja Makarowa
P 1:2 (6:3, 0:6, 6:7)
NQ 33. [59]

Rowing pictogram.svg
Wioślarstwo

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Repesaż Półfinały Finał Miejsce Źródło
Czas M. Czas M. Czas M. Czas M.
Hüseyin Kandemir
Enes Kuşku
LM2x 6:41,67 1. 7:13,49 5. 7:24,14 2.
Półfinał C/D
6:47,06 4.
Finał C
16. [60]

Wrestling pictogram.svg
Zapasy

Mężczyźni - styl klasyczny
Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repesaż 1 Finał/ 3.miejsce Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Selçuk Çebi -75 kg BYE Chorwacja Starčević
P1-2
NQ 15. [61]
Cenk İldem -98 kg BYE Indie Singh
W 2-1
Rosja Magomiedow
W 1-1
Armenia Aleksanian
P 0-9
N/A Rumunia Alexuc-Ciurariu
W 4-0
Bronze medal.svg
[62]
Rıza Kayaalp -130 kg BYE Wenezuela Caraballo
W 4-0
Azerbejdżan Szari’ati
W 5-0
Niemcy Popp
W 4-0
N/A Kuba López
P 0-3
Silver medal.svg
[63]
Mężczyźni - styl wolny
Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repesaż 1 Repesaż 1 Finał/3. miejsce Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Süleyman Atlı -57 kg BYE Rumunia Guidea
P 3-8
NQ 16. [64]
Mustafa Kaya -65 kg Kuba Valdés
P 4-4
NQ 20. [65]
Soner Demirtaş -74 kg BYE Mongolia Önörbat
W 4-2
Jazdani
P 0-7
NQ N/A Haiti Castelly
W 12-0
Kazachstan Usierbajew
W 6-0
Bronze medal.svg
[66]
Selim Yaşar -86 kg BYE Portoryko Espinal
W 3-1
Kuba Salas
W 3-1
Stany Zjednoczone Cox
W 3-1
N/A Rosja Sadułajew
P 0-3
Silver medal.svg
[67]
İbrahim Bölükbaşı -97 kg Jazdani
P 10-0
NQ 17. [68]
Taha Akgül -125 kg BYE Mongolia Czuluunbat
W 10-0
Białoruś Saidow
W 11-0
Armenia Berianidze
W 8-1
N/A Ghasemi
W 3-1
Gold medal.svg
[69]
Kobiety - styl wolny
Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repesaż 1 Repesaż 2 Finał/3.miejsce Źródło
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Bediha Gün -53 kg BYE Korea Północna Jong
P 0-10
NQ 18. [70]
Elif Jale Yeşilırmak -58 kg BYE Kanada Fazzari
W3-1
Japonia Ichō
P 1-3
NQ N/A Tunezja Amiri
P 2-3
NQ 9. [71]
Hafize Şahin -63 kg Brazylia Nunes
W 2-5
Rosja Trażukowa
P 5-9
NQ 7. [71]
Buse Tosun -69 kg Polska Wieszczek-Kordus
W6-0
Japonia Doshō
P0-12
NQ Ukraina Stadnik
W 7-4
Kanada Yeats
P 2-3
NQ 7. [71]
Yasemin Adar -75 kg Ukraina Czerkasowa
W3-1
Rosja Bukina
P1-3
NQ 8. [71]

Sailing pictogram.svg
Żeglarstwo

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja Wyścig Punkty Finałowa pozycja Źródło
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Onur Biriz RS:X 31 32 37 34 37 29 23 37 33 37 33 37 NQ 363 35. [72]
Alican Kaynar Finn 2 5 6 19 19 13 8 17 12 11 N/A NQ 93 13. [73]
Deniz Çinar
Ates Çinar
470 14 19 18 12 7 15 12 18 21 5 N/A NQ 120 14. [74]
Kobiety
Zawodnik Konkurencja Wyścig Punkty Finałowa pozycja Źródło
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Dilara Uralp RS:X 20 19 23 24 20 21 27 21 20 19 24 19 NQ 230 22. [75]
Nazli Donertas Laser Radial 16 20 6 9 22 10 5 27 12 28 N/A NQ 127 15. [76]

M = Wyścig medalowy

Przypisy

  1. Women`a Olympic Games. the-sports.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  2. Flyweight - Igrzyska olimpijskie mężczyźni 2016. wynikinazywo.pl. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  3. Light weltenweight - Igrzyska olimpijskie Mężczyźni 2016. wynikinazywo.pl. [dostęp 2018-10-05]. (pol.).
  4. Welterweight - Igrzyska olimpijskie Mężczyźni 2016. wynikinazywo.pl. [dostęp 2018-10-05]. (pol.).
  5. Middleweight - Igrzyska olimpijskie Mężczyźni 2016. wynikinazywo.pl. [dostęp 2018-10-05]. (pol.).
  6. Light-Heavyweight - Igrzyska olimpijskie Mężczyźni 2016. wynikinazywo.pl. [dostęp 2018-10-05]. (pol.).
  7. Super Heayweight - Igrzyska olimpijskie. wynikinazywo.pl. (ang.).
  8. Arican Ferhat. fig-gymnastics.com. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  9. Yimaz Tutya. fig-gymnastics.com. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  10. Equestrian Olympic Games 2016 Results Mixed. the-sports.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  11. Olympic Games Rio de Janeiro Men U60. judoinside.com. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  12. Olympic Games Rio de Janeiro Women U48. judoinside.com. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  13. Olympic Games Rio de Janeiro Women U57. judoinside.com. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  14. Olympic Games Rio de Janeiro Women O78. judoinside.com. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  15. Canoeing Olympic Games Flatwater 2016 Results Women. the-sports.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  16. Cycling Olympic games 2016 results Men. the-sports.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  17. Basketball - Women's Olympic Games 2016. the-sports.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  18. 100 Metres heats Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  19. 100 Metres Semifinals Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  20. 200 Metres Heats Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  21. 200 Metres Semifinal Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  22. 200 Metres Final Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  23. 1500 Metres Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  24. 5000 Metres Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  25. 10000 Metres Results. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  26. 400 Metres Hurdles Summer. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  27. 400 Metres Hurdles Summer. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  28. 400 Metres Hurdles Final Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  29. 3000 Metres Steeplechase Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  30. Marathon Results. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  31. 4x100 Meters Relay Results. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  32. 20Kilometers Race Walk Results. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  33. Triple Jump Results. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  34. Hammer throw Results. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  35. 5000 Metres Heats Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  36. 5000 Metres Finals Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  37. 10000 Metres Results. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  38. 3000 Metres Steeplechase Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  39. marathon Results. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  40. Long Jump Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  41. Shot put Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  42. Hammer Throw Summary. iaaf.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  43. Archery - Olympic Games 2016 Results Men. the-sports.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  44. Archery - Olympic Games 2016 Results Women. the-sports.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  45. Olympic Games UIPM. uipmworld.org. [dostęp 2018-10-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-02-02)]. (ang.).
  46. Results Freestyle 400m men. fina.org. [dostęp 2018-10-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-20)]. (ang.).
  47. Results Women 200 m Backstroke. fina.org. [dostęp 2018-10-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-18)]. (ang.).
  48. Results Breaststroke 100m Women. fina.org. [dostęp 2018-10-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-10-01)]. (ang.).
  49. Results Breaststroke 200m Women. fina.org. [dostęp 2018-10-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-22)]. (ang.).
  50. Results 400 m Medley Women. fina.org. [dostęp 2018-10-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2020-09-18)]. (ang.).
  51. Results 200 m Butterfly Women. fina.org. [dostęp 2018-10-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-10-29)]. (ang.).
  52. a b Results by Events IWF. iwf.net. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  53. Shooting sports - Olympic Games 2016 Results Men. the-sports.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  54. Result Foil Women overal ranking pools,tablo 64. fie.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  55. Drawsheet_M-68kg. worldtaekwondo.org. [dostęp 2018-10-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2017-10-23)]. (ang.).
  56. Drawsheet_W-67kg. worldtaekwondo.org. [dostęp 2018-10-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2017-10-02)]. (ang.).
  57. Table tennis - Men's Olympic Games 2016 results. the-sports.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  58. Table tennis - Women's Olympic Games 2016 results. the-sports.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  59. Tennis Women's Olympic Games 2016 Results. the-sports.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  60. Evants World Rowing. worldrowing.com. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  61. Olympic Games 2016 Greco-Roman Seniors 75 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  62. Olympic Games 2016 Greco-Roman Seniors 98 kg. unitedworldwerstlig.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  63. Olympic Games 2016 Greco-Roman Seniors 85 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  64. Olympic Games 2016 Freestyle Seniors 57 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  65. Olympic Games 2016 Freestyle Seniors 65 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  66. Olympic Games 2016 Freestyle Seniors 74 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  67. Olympic Games 2016 Freestyle Seniors 86 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  68. Olympic Games 2016 Freestyle Seniors 97 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  69. Olympic Games 2016 Freestyle Seniors 125 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  70. Olympic Games 2016 Female wrestling Seniors 53 kg. uniteworldwrestling.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  71. a b c d Olympic Games 2016 Female wrestling Seniors 58 kg. uniteworldwrestling.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  72. Rio 2016 Laser - One Person Dinghy Men. olympic.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  73. Rio 2016 Finn - One Person Dinghy (Heayweight) Men. olympic.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  74. Rio 2016 470 - Two Person Dinghy Men. olympic.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  75. Rio 2016 RS:X Windsurfer Women. olympic.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).
  76. Rio 2016 Laser Radial - One Person Dinghy Women. olympic.org. [dostęp 2018-10-05]. (ang.).

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Turcja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.