Urugwaj na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1968 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Urugwaj na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1968.

Urugwaj na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1968

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Letnie Igrzyska Olimpijskie 1968
Urugwaj
Kod MKOl URU
Letnie Igrzyska Olimpijskie 1968
Meksyk
Liczba zawodników 27 w 31 konkurencjach w 8 dyscyplinach
Medale Złoto
0
Srebro
0
Brąz
0
Razem
0

Urugwaj na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1968 reprezentowało 27 zawodników: 21 mężczyzn i 6 kobiet. Był to 10. start reprezentacji Urugwaju na letnich igrzyskach olimpijskich.

Skład kadry

Boks

Mężczyźni

Kolarstwo

Mężczyźni

Lekkoatletyka

Mężczyźni
  • Armando González - maraton - nie ukończył
  • Albertino Etchechury - 3000 metrów z przeszkodami - odpadł w eliminacjach
Kobiety
  • Josefa Vicent
100 metrów - odpadła w eliminacjach
200 metrów - odpadła w eliminacjach
400 metrów - odpadła w eliminacjach

Pływanie

Kobiety
  • Ruth Apt
100 metrów st. dowolnym - odpadła w eliminacjach
100 metrów st. motylkowym - odpadła w eliminacjach
200 metrów st. zmiennym - odpadła w eliminacjach
400 metrów st. zmiennym - odpadła w eliminacjach
  • Emilia Figueroa
100 metrów st. dowolnym - odpadła w eliminacjach
200 metrów st. dowolnym - odpadła w eliminacjach
400 metrów st. dowolnym - odpadła w eliminacjach
800 metrów st. dowolnym - odpadła w eliminacjach
  • Lylian Castillo
100 metrów st. dowolnym - odpadła w eliminacjach
200 metrów st. dowolnym - odpadła w eliminacjach
400 metrów st. dowolnym - odpadła w eliminacjach
800 metrów st. dowolnym - odpadła w eliminacjach
  • Felicia Ospitaletche
100 metrów st. grzbietowym - odpadła w eliminacjach
200 metrów st. grzbietowym - odpadła w eliminacjach
200 metrów st. zmiennym - odpadła w eliminacjach
100 metrów st. klasycznym - 8. miejsce
200 metrów st. klasycznym - 8. miejsce
  • Emilia Figueroa, Ruth Apt, Felicia Ospitaletche, Lylian Castillo - 4 × 100 metrów st. dowolnym - odpadły w eliminacjach
  • Emilia Figueroa, Ruth Apt, Felicia Ospitaletche, Ana María Norbis - 4 × 100 metrów st. zmiennym - odpadły w eliminacjach

Strzelectwo

Mężczyźni

Szermierka

Mężczyźni
Floret - odpadł w eliminacjach
Szpada - odpadł w eliminacjach

Wioślarstwo

Mężczyźni
  • José Sigot, Esteban Masseilot - dwójka bez sternika - odpadli w repasażach
  • José Ahlers, Emilio Ahlers, Luis Colman - dwójka ze sternikiem - odpadli w repasażach

Żeglarstwo

Mężczyźni
  • Fernando Thode - Finn - 26. miejsce

Bibliografia

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Urugwaj na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1968
Listen to this article