Wikipedysta:Olos88 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wikipedysta:Olos88.

Wikipedysta:Olos88

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

„Poziom Wikipedii nie jest obniżony przez to, że są w niej hasła o Pokemonach, poziom Wikipedii jest obniżony przez to, że hasła Polska, Maria Skłodowska-Curie czy Mikołaj Kopernik nie są medalowe.”[1]
Własność publiczna
Oświadczam, że wszystkie moje edycje, chyba że w opisie danej edycji napiszę inaczej, są własnością publiczną (public domain). Pamiętać należy jednak, że inni autorzy artykułów mogą zastrzec prawa do swoich edycji.

Herb Raciborza
Ten użytkownik pochodzi z Raciborza.


Olos88 jest mężczyzną.
Ten wikipedysta urodził się pod znakiem Strzelca.
Ten wikipedysta jest zagorzałym i niereformowalnym inkluzjonistą.
Olos88 jest jednym z redaktorów polskojęzycznej Wikipedii (sprawdź).
Ten użytkownik posiada własną stronę na Wikimedia Commons.
pl Polski jest językiem ojczystym tego użytkownika.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
fr-1 Cette personne peut contribuer avec un niveau élémentaire de français.
de-1 Dieser Benutzer hat grundlegende Deutschkenntnisse.
nl-1 Deze gebruiker heeft elementaire kennis van het Nederlands.
cs-1 Tento uživatel má základní znalosti češtiny.
sk-1 Tento používateľ má základné znalosti Slovenčiny.
szl-1 Tyn sprowjorz wjy jyno źdźebko ślůnsko godka.
цы Ten użytkownik umie odczytywać cyrylicę.
Wieża aktywności
N Ten wikipedysta pisze nowe artykuły.
PAN
DA
Ten wikipedysta bierze udział w warsztacie oceny i poprawy artykułów.
Wieża odznaczeń
Racibórz Barnstar 1.png
Za nieoceniony wkład w rozwój Wikiprojektu Racibórz
Od ToAra
Za pomoc Wikipedystom od J.Dygasa
Dziękując za owocną współpracę w ramach Wikiprojektu:Tygodnie tematyczne (od Bacusa15)
Od Romiego za wytrwałą realizację własnych pasji na Wikipedii i za znaczący wkład w edycje artykułów
Racibórz Barnstar 1.png
Za liczne, obszerne i dobre hasła o Ziemi Raciborskiej
Od Piotra967
Za uczestnictwo w tygodniu czechosłowackim (od Studenta005)
Za włączenie się w Tydzień Artykułu Luzofońskiego (od Arvedui89)
Wieża Specjalności
mat Ten wikipedysta zna terminologię stosowaną w matematyce.
chem Ten wikipedysta zna terminologię stosowaną w chemii.
geo Ten wikipedysta zna terminologię stosowaną w geografii.
met Ten wikipedysta zna terminologię stosowaną w metalurgii.
polit
UE
Ten wikipedysta rozumie terminologię związaną z Unią Europejską.
sport Ten wikipedysta zna terminologię stosowaną w sporcie.
Herb Raciborza Ten wikipedysta jest uczestnikiem Projektu Racibórz.
Ten wikipedysta jest uczestnikiem Projektu Sport.
Ten wikipedysta jest uczestnikiem Projektu Piłka nożna.
Euro 2012 Ten wikipedysta jest uczestnikiem Projektu Euro 2012.
Ten wikipedysta jest uczestnikiem Projektu Unia Europejska.
Ten wikipedysta jest uczestnikiem Projektu Transport szynowy.
Ten wikipedysta jest uczestnikiem Projektu Tygodnie tematyczne.
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 Ten wikipedysta jest uczestnikiem Projektu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014.
Herb Raciborza Ten wikipedysta redaguje Portal Racibórz i zaprasza wszystkich do współpracy.
Euro 2012 Ten wikipedysta redaguje Portal Euro 2012 i zaprasza wszystkich do współpracy.
Wieża Różności
Ten użytkownik nie jest administratorem.
Strzeż się: redaktorzy obserwują poczynania adminów ;-)
Ten użytkownik nie zwraca uwagi na religię, rasę, narodowość czy orientację seksualną.
Ten użytkownik uważa, że 1 490 241 artykułów to nadal za mało.
Ten wikipedysta popiera wprowadzenie wersji zweryfikowanych.
Ten użytkownik jest kibicem.
Ten użytkownik używa internetowego komunikatora
GG.
Ten użytkownik używa internetowego komunikatora Skype.
kit-3 Ten użytkownik opanował wciskanie kitu na poziomie zaawansowanym.
leń-3
Ten użytkownik jest patentowanym leniem.
Ten użytkownik uważa, iż Krzysztof Wyrzykowski i Tomasz Jaroński świetnie komentują.
Ten użytkownik jest optymistą.
Ten użytkownik uważa się za Europejczyka i popiera ideę wspólnej, zjednoczonej Europy
Ten wikipedysta popiera niepodległość Kosowa.
Ten użytkownik popiera dążenia niepodległościowe Palestyny
Wielka Brytania Holandia Belgia Luksemburg Hiszpania Francja Włochy Szwajcaria Niemcy Dania Czechy Słowacja Austria Węgry Bułgaria Macedonia Północna Albania Turcja Odwiedzone kraje

Moja strona www o stadionach • <<<Mój brudnopis>>> • Lista artykułów utworzonych przeze mnie[2]:

Nr Data utworzenia Tytuł artykułu
1 08.11.2008 LKS 07 Markowice
2 09.11.2008 KSz Silesia Racibórz
3 10.11.2008 Hať
4 11.11.2008 Píšť
5 11.11.2008 Przejście graniczne Owsiszcze-Píšť
6 12.11.2008 Biała (powiat Opawa)
7 12.11.2008 Przejście graniczne Krzanowice-Chuchelná (drogowe)
8 15.11.2008 Reprezentacja Jemenu Południowego w piłce nożnej
9 16.11.2008 Otava
10 16.11.2008 Vydra
11 16.11.2008 Křemelná
12 16.11.2008 Lomnice
13 16.11.2008 Blanice
14 16.11.2008 Volyňka
15 16.11.2008 Kaili
16 23.11.2008 MFK Frýdek-Místek
17 23.11.2008 Zabłocie (Bogumin)
18 23.11.2008 Wierzbica (Bogumin)
19 25.11.2008 Stancja
20 13.12.2008 Tunel Krakowskiego Szybkiego Tramwaju
21 13.12.2008 Kraków Business Park
22 21.12.2008 Waitakere United
23 09.01.2009 Stadion Al Zamalek
24 09.01.2009 Stadion Arab Contractors
25 09.01.2009 Stadion Port Said
26 09.01.2009 Stadion Borg El Arab
27 09.01.2009 Mubarak International Stadium
28 09.01.2009 Stadion Mokhtar El-Tetsh
29 09.01.2009 Ismailia Stadium
30 09.01.2009 Stadion Harras El-Hedoud
31 09.01.2009 Stadion Mit Okba
32 09.01.2009 Stadiumi Olimpik Adem Jashari
33 09.01.2009 Stadion 11 Czerwca
34 09.01.2009 Stadion 28 Marca
35 09.01.2009 Stadion w Tobruku
36 10.01.2009 Stadion Dynama Mińsk
37 10.01.2009 Stadion Dynama-Juni
38 10.01.2009 Centralny sportkompleks w Witebsku
39 10.01.2009 Štadión MFK Ružomberok
40 10.01.2009 Stadion Olimpi w Tbilisi
41 10.01.2009 Stadion 9 Lipca
42 10.01.2009 Stadion w Syrcie
43 10.01.2009 Sportpark Eschen-Mauren
44 10.01.2009 Stadion Neman w Grodnie
45 10.01.2009 Stadion miejski w Prisztinie
46 10.01.2009 Stadion Hanrapetakan
47 10.01.2009 Stadion Hrazdan
48 10.01.2009 Stadion w Suezie
49 10.01.2009 Suez Canal Stadium
50 10.01.2009 Stadion Akademii Wojskowej w Kairze
51 10.01.2009 Stadion Sekka El Hadeed
52 10.01.2009 Camille Chamoun Sports City Stadium
53 11.01.2009 Moravskoslezská fotbalová liga
54 11.01.2009 1. SC Znojmo
55 11.01.2009 Česká fotbalová liga
56 11.01.2009 Czeska Dywizja A
57 11.01.2009 Czeska Dywizja B
58 11.01.2009 Czeska Dywizja C
59 11.01.2009 Morawskośląska Dywizja D
60 11.01.2009 Morawskośląska Dywizja E
61 11.01.2009 Regionalne rozgrywki piłkarskie w Czechach
62 12.01.2009 Piłkarska I. klasa A w Czechach
63 12.01.2009 Brzezie Dębicz
64 12.01.2009 Brzezie nad Odrą
65 14.01.2009 Lubomia (przystanek kolejowy)
66 17.01.2009 Reprezentacja Egiptu w piłce ręcznej mężczyzn
67 17.01.2009 SK Hlavice
68 17.01.2009 Reprezentacja Algierii w piłce ręcznej mężczyzn
69 17.01.2009 Reprezentacja Macedonii w piłce ręcznej mężczyzn
70 18.01.2009 Reprezentacja Białorusi w piłce ręcznej mężczyzn
71 18.01.2009 Reprezentacja Słowacji w piłce ręcznej mężczyzn
72 18.01.2009 Reprezentacja Czarnogóry w piłce ręcznej mężczyzn
73 18.01.2009 Reprezentacja Kuby w piłce ręcznej mężczyzn
74 18.01.2009 Reprezentacja Grenlandii w piłce ręcznej mężczyzn
75 18.01.2009 Reprezentacja Kuwejtu w piłce ręcznej mężczyzn
76 18.01.2009 Reprezentacja Arabii Saudyjskiej w piłce ręcznej mężczyzn
77 18.01.2009 Reprezentacja Serbii w piłce ręcznej mężczyzn
78 20.01.2009 Reprezentacja Kataru w piłce ręcznej mężczyzn
79 20.01.2009 Reprezentacja Maroka w piłce ręcznej mężczyzn
80 21.01.2009 Reprezentacja Grecji w piłce ręcznej mężczyzn
81 23.01.2009 Federacja Piłki Ręcznej Oceanii
82 23.01.2009 Puchar Narodów Oceanii w piłce ręcznej mężczyzn
83 23.01.2009 Puchar Narodów Oceanii w piłce ręcznej kobiet
84 23.01.2009 Puchar Narodów Oceanii w piłce ręcznej mężczyzn 2008
85 23.01.2009 Reprezentacja Litwy w piłce ręcznej mężczyzn
86 23.01.2009 Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce ręcznej mężczyzn
87 24.01.2009 Puchar Narodów Oceanii w piłce ręcznej kobiet 2007
88 24.01.2009 Puchar Narodów Oceanii w piłce ręcznej mężczyzn 2006
89 24.01.2009 Puchar Narodów Oceanii w piłce ręcznej mężczyzn 2004
90 24.01.2009 Reprezentacja Chińskiej Republiki Ludowej w piłce ręcznej mężczyzn
91 24.01.2009 Reprezentacja Nowej Zelandii w piłce ręcznej mężczyzn
92 24.01.2009 Reprezentacja Portugalii w piłce ręcznej mężczyzn
93 24.01.2009 Reprezentacja Wysp Cooka w piłce ręcznej mężczyzn
94 25.01.2009 Reprezentacja Szwajcarii w piłce ręcznej mężczyzn
95 25.01.2009 Reprezentacja Włoch w piłce ręcznej mężczyzn
96 25.01.2009 Reprezentacja Austrii w piłce ręcznej mężczyzn
97 27.01.2009 Sydney Olympic Park Sports Centre
98 28.01.2009 Reprezentacja Japonii w piłce ręcznej mężczyzn
99 29.01.2009 Reprezentacja Libanu w piłce ręcznej mężczyzn
100 30.01.2009 Radovan Pekár
101 31.01.2009 Reprezentacja Iranu w piłce ręcznej mężczyzn
102 31.01.2009 Reprezentacja Zjednoczonych Emiratów Arabskich w piłce ręcznej mężczyzn
103 31.01.2009 Reprezentacja Luksemburga w piłce ręcznej mężczyzn
104 31.01.2009 Reprezentacja Jordanii w piłce ręcznej mężczyzn
105 31.01.2009 Reprezentacja Omanu w piłce ręcznej mężczyzn
106 31.01.2009 Reprezentacja Tajlandii w piłce ręcznej mężczyzn
107 31.01.2009 Reprezentacja Holandii w piłce ręcznej mężczyzn
108 31.01.2009 Reprezentacja Finlandii w piłce ręcznej mężczyzn
109 31.01.2009 Reprezentacja Izraela w piłce ręcznej mężczyzn
110 31.01.2009 Reprezentacja Bułgarii w piłce ręcznej mężczyzn
111 31.01.2009 Reprezentacja Kanady w piłce ręcznej mężczyzn
112 31.01.2009 Arena Zagreb Information icon.svg
113 01.02.2009 Reprezentacja Meksyku w piłce ręcznej mężczyzn
114 01.02.2009 Reprezentacja Chile w piłce ręcznej mężczyzn
115 01.02.2009 Reprezentacja Dominikany w piłce ręcznej mężczyzn
116 01.02.2009 Reprezentacja Urugwaju w piłce ręcznej mężczyzn
117 01.02.2009 Reprezentacja Paragwaju w piłce ręcznej mężczyzn
118 01.02.2009 Reprezentacja Kostaryki w piłce ręcznej mężczyzn
119 01.02.2009 Reprezentacja Nigerii w piłce ręcznej mężczyzn
120 01.02.2009 Reprezentacja Kamerunu w piłce ręcznej mężczyzn
121 01.02.2009 Reprezentacja Demokratycznej Republiki Konga w piłce ręcznej mężczyzn
122 01.02.2009 Reprezentacja Kolumbii w piłce ręcznej mężczyzn
123 02.02.2009 Spaladium Arena Information icon.svg
08.02.2009 Portal:Racibórz
124 09.02.2009 Głaz narzutowy na placu Wolności w Raciborzu Information icon.svg Propozycja DA.svg Cscr-featuredtopic.svg
10.02.2009 Wikiprojekt:Racibórz
125 14.02.2009 Tw53
126 14.02.2009 Lokomotywa na placu Dworcowym w Raciborzu
127 21.02.2009 AFG Arena
128 22.02.2009 Racibor (piwo)
129 01.03.2009 Radio Vanessa Propozycja DA.svg
130 07.03.2009 Erik Akkersdijk
131 09.03.2009 Osicala
132 10.03.2009 Piłkarska I. klasa B w Czechach
133 16.03.2009 Maszt radiowy w Strzybniku
134 19.03.2009 Wieża ciśnień przy ulicy 1 Maja w Raciborzu
135 19.03.2009 Wieża ciśnień przy ulicy Starowiejskiej w Raciborzu Information icon.svg
136 27.03.2009 Stumbras
137 10.04.2009 Geologia Raciborza[3]
138 22.04.2009 Wanda Gizicka
139 05.05.2009 Droga wojewódzka nr 917
140 12.05.2009 Olhopol Information icon.svg
141 13.05.2009 Cucuteni (okręg Jassy)
142 13.05.2009 Zarudce Information icon.svg
143 25.05.2009 Oswald Malura Information icon.svg
144 11.06.2009 Stadion Świtu Nowy Dwór Mazowiecki Information icon.svg
145 11.06.2009 Teodor Paul
146 11.06.2009 Daniel Valo
147 16.06.2009 Ahmed Eid Abdel Malek
148 24.07.2009 MO S-5 "Na trati" Information icon.svg
149 26.07.2009 Rów diamentowy
150 27.07.2009 MO S-4 "U šedé vily"
151 03.08.2009 Mumia Dżed-Amonet-ius-anch Information icon.svg Propozycja DA.svg
152 04.08.2009 MO S-3 "U mlýna"
153 09.08.2009 Sumina Wieś
154 09.08.2009 Łuków Śląski (przystanek kolejowy)
155 10.08.2009 Tunel kolejowy w Rydułtowach Information icon.svg
156 10.08.2009 Rybnik Niewiadom
157 10.08.2009 Rybnik Niedobczyce
158 10.08.2009 Syrynia (stacja kolejowa)
159 10.08.2009 Rybnik Paruszowiec
160 17.08.2009 Stadion OSiR-u w Raciborzu Information icon.svg
161 18.08.2009 Stadion Unii Racibórz
162 23.08.2009 Kališčák
163 25.08.2009 Lokomotywa AGH Information icon.svg
164 31.08.2009 MO S-2 "U školy"
165 31.08.2009 MO S-1
166 31.08.2009 Linia kolejowa nr 192
167 01.09.2009 Linia kolejowa nr 176
168 04.09.2009 Droga krajowa B285 (Niemcy)
169 04.09.2009 Droga krajowa B282 (Niemcy)
170 04.09.2009 Droga krajowa B284 (Niemcy)
07.09.2009 Wikiprojekt:Euro 2012
07.09.2009 Portal:Euro 2012
171 07.09.2009 Mistrzostwa Europy w Koszykówce 1949
172 09.09.2009 Droga krajowa B287 (Niemcy)
173 10.09.2009 Stadion Ljudski vrt
174 11.09.2009 Stadion Odry Opole Information icon.svg
175 14.09.2009 Nasiedle (stacja kolejowa)
176 14.09.2009 Ludmierzyce (przystanek kolejowy)
177 14.09.2009 Pilszcz (stacja kolejowa)
178 14.09.2009 Żabczyce (przystanek kolejowy)
179 14.09.2009 Ściborzyce Małe (przystanek kolejowy)
180 14.09.2009 Racławice Śląskie (stacja kolejowa)
181 15.09.2009 Dytmarów (stacja kolejowa)
182 15.09.2009 Pokrzywnica (przystanek kolejowy)
183 15.09.2009 Twardawa (stacja kolejowa)
184 15.09.2009 Linia kolejowa nr 294
185 15.09.2009 Zopowy Równe
186 18.09.2009 Mokre Kolonia
187 20.09.2009 Linia kolejowa nr 173
188 22.09.2009 Stadion Amiki Wronki
189 27.09.2009 Raszowa (przystanek kolejowy)
190 29.09.2009 Linia kolejowa nr 140
191 10.10.2009 Linia kolejowa nr 151
192 13.10.2009 Commodore 1350 Mouse
193 13.10.2009 Commodore 1351 Mouse
194 24.11.2009 Pomnik Josepha von Eichendorffa w Raciborzu Information icon.svg Propozycja DA.svg
195 25.11.2009 Pomnik Zgody w Raciborzu
196 06.12.2009 Dąb Sobieskiego w Łężczoku Information icon.svg Propozycja DA.svg Cscr-featuredtopic.svg
197 06.12.2009 Plac Wolności w Raciborzu Propozycja DA.svg[4]
198 07.12.2009 Ulica Juliusza Słowackiego w Raciborzu Information icon.svg
199 13.12.2009 Zamieszki wokół spotkań piłkarskich Egiptu z Algierią (2009) Information icon.svg Propozycja DA.svg
200 15.06.2010 Hurko (stacja kolejowa)
201 18.06.2010 Moi International Sports Centre
202 21.06.2010 Drechterland
203 13.07.2010 Droga N506 (Holandia)
204 13.07.2010 Oosterleek
205 15.07.2010 Droga N302 (Holandia)
206 17.07.2010 Droga N240 (Holandia)
207 17.07.2010 Droga N239 (Holandia)
208 17.07.2010 Droga N706 (Holandia)
209 17.07.2010 Droga N705 (Holandia)
210 18.07.2010 Droga N305 (Holandia)
211 18.07.2010 Droga N307 (Holandia)
212 18.07.2010 Droga N711 (Holandia)
213 18.07.2010 Droga N710 (Holandia)
214 18.07.2010 Droga N306 (Holandia)
215 18.07.2010 Droga N707 (Holandia)
216 18.07.2010 Droga N708 (Holandia)
217 18.07.2010 Droga N709 (Holandia)
218 19.07.2010 Dystrykt Akkar
219 19.07.2010 Gmina Gorje
220 19.07.2010 Eura
221 20.07.2010 Kallaste
222 21.07.2010 Kanał Odra-Dunaj-Łaba
223 21.07.2010 Astana Arena
224 22.07.2010 Nadroga-Navosa
225 22.07.2010 Stadion Poladi w Rustawi
226 22.07.2010 Droga N718 (Holandia)
227 22.07.2010 Droga N714 (Holandia)
228 22.07.2010 Ba (prowincja)
229 22.07.2010 Ra (prowincja)
230 23.07.2010 Victoria West
231 23.07.2010 Ryszard Skurzyński
232 23.07.2010 Łaziska Śląskie
233 24.07.2010 Linia kolejowa nr 270 (Czechy)
234 24.07.2010 Mohelnice (stacja kolejowa)
235 24.07.2010 Střeň (przystanek kolejowy)
236 24.07.2010 Linia kolejowa nr 318 (Czechy)
237 24.07.2010 Przejście graniczne Krzanowice-Chuchelná (kolejowe)
238 25.07.2010 Linia kolejowa nr 320 (Czechy)
239 25.07.2010 Linia kolejowa nr 321 (Czechy)
240 25.07.2010 Bogumin (stacja kolejowa) Information icon.svg
241 25.07.2010 Děhylov (stacja kolejowa)
242 25.07.2010 Ostrava-Třebovice
243 25.07.2010 Lutynia Dolna (przystanek kolejowy)
244 26.07.2010 Linia kolejowa nr 317 (Czechy)
245 26.07.2010 Linia kolejowa nr 323 (Czechy)
246 26.07.2010 Linia kolejowa nr 322 (Czechy)
247 26.07.2010 Linia kolejowa nr 324 (Czechy)
248 26.07.2010 Linia kolejowa nr 325 (Czechy)
249 26.07.2010 Linia kolejowa nr 279 (Czechy)
2510 26.07.2010 Linia kolejowa nr 326 (Czechy)
251 26.07.2010 Linia kolejowa nr 277 (Czechy)
252 26.07.2010 Linia kolejowa nr 278 (Czechy)
253 26.07.2010 Linia kolejowa nr 276 (Czechy)
254 26.07.2010 Linia kolejowa nr 315 (Czechy)
255 27.07.2010 Linia kolejowa nr 314 (Czechy)
256 27.07.2010 Linia kolejowa nr 280 (Czechy)
257 27.07.2010 Linia kolejowa nr 281 (Czechy)
258 27.07.2010 Linia kolejowa nr 282 (Czechy)
259 27.07.2010 Puchar Narodów Oceanii w piłce ręcznej mężczyzn 2010 Information icon.svg
260 28.07.2010 Reprezentacja Syrii w piłce ręcznej mężczyzn
261 28.07.2010 Reprezentacja Iraku w piłce ręcznej mężczyzn
262 29.07.2010 Bolatice (przystanek kolejowy)
263 29.07.2010 Chuchelná (stacja kolejowa)
264 29.07.2010 Biała Woda (dopływ Psiny)
265 29.07.2010 Leo Fall Information icon.svg
266 30.07.2010 Štěpánkovice (przystanek kolejowy)
267 31.07.2010 Kravaře ve Slezsku
268 31.07.2010 Linia kolejowa nr 310 (Czechy)
269 31.07.2010 Antsla
270 31.07.2010 Kocobędz (przystanek kolejowy)
271 31.07.2010 Albrechtice u Českého Těšína
272 31.07.2010 Sucha Górna (przystanek kolejowy)
273 31.07.2010 Havířov-Suchá
274 31.07.2010 Szonów (przystanek kolejowy)
275 01.08.2010 Linia kolejowa nr 311 (Czechy)
276 01.08.2010 Linia kolejowa nr 312 (Czechy)
277 01.08.2010 Georg Jarno
278 01.08.2010 Malá Morávka (stacja kolejowa)
279 02.08.2010 Linia kolejowa nr 313 (Czechy)
280 02.08.2010 Karl Zeller Information icon.svg
281 03.08.2010 Rudná pod Pradědem zastávka
282 04.08.2010 Světlá Hora (stacja kolejowa)
283 05.08.2010 Rudná pod Pradědem (przystanek kolejowy)
284 06.08.2010 Bruntál (stacja kolejowa)
285 07.08.2010 Zátor (przystanek kolejowy)
286 08.08.2010 Puchar Polski w piłce nożnej kobiet (2009/2010)
287 09.08.2010 Jilešovice (przystanek kolejowy)
288 10.08.2010 Háj ve Slezsku (stacja kolejowa)
289 11.08.2010 RTP Unia Racibórz Information icon.svg Propozycja DA.svg
290 12.08.2010 Lhota u Opavy
291 12.08.2010 Mokré Lazce (przystanek kolejowy)
292 12.08.2010 Linia kolejowa nr 127 (Słowacja)
293 13.08.2010 Linia kolejowa nr 129 (Słowacja)
294 13.08.2010 Linia kolejowa nr 125 (Słowacja)
295 13.08.2010 Linia kolejowa nr 128 (Słowacja)
296 13.08.2010 Linia kolejowa nr 126 (Słowacja)
297 13.08.2010 Linia kolejowa nr 283 (Czechy)
298 13.08.2010 Štítina (stacja kolejowa)
299 13.08.2010 Opava-Komárov
300 14.08.2010 Opava východ
301 14.08.2010 Opava západ
302 14.08.2010 Katarzynki (przystanek kolejowy)
303 14.08.2010 Przejście graniczne Opawa-Pilszcz (kolejowe)
304 14.08.2010 Opava zastávka
305 14.08.2010 Malé Hoštice (przystanek kolejowy)
306 14.08.2010 Velké Hoštice (przystanek kolejowy)
307 15.08.2010 Stadion Miejski w Opawie
308 15.08.2010 Ostrava-Vítkovice
309 16.08.2010 Ostrava-Bartovice
310 16.08.2010 Ostrava-Kunčice
311 18.08.2010 Linia kolejowa nr 292 (Czechy)
312 18.08.2010 Linia kolejowa nr 297 (Czechy)
313 19.08.2010 Vávrovice (przystanek kolejowy)
314 19.08.2010 Brøndby IF (piłka nożna kobiet)
315 20.08.2010 Linia kolejowa nr 291 (Czechy)
316 20.08.2010 Linia kolejowa nr 293 (Czechy)
317 21.08.2010 Linia kolejowa nr 290 (Czechy)
318 21.08.2010 Linia kolejowa nr 272 (Czechy)
319 21.08.2010 Kamienny Wierzch (Jesioniki)
320 21.08.2010 Oskava (rzeka)
321 21.08.2010 Strážná
322 21.08.2010 Strážisko
323 21.08.2010 Radeška
324 21.08.2010 Linia kolejowa nr 294 (Czechy)
325 21.08.2010 Linia kolejowa nr 025 (Czechy)
326 21.08.2010 Kravaře-Kouty
327 22.08.2010 Linia kolejowa nr 024 (Czechy)
328 22.08.2010 Linia kolejowa nr 010 (Czechy)
329 23.08.2010 Dziećmorowice (stacja kolejowa)
330 23.08.2010 Zawada (przystanek kolejowy)
331 23.08.2010 Petr Veselý (piłkarz)
332 24.08.2010 Piotrowice koło Karwiny (stacja kolejowa)
333 25.08.2010 Przejście graniczne Zebrzydowice-Piotrowice koło Karwiny (kolejowe)
334 25.08.2010 Karviná-Darkov
335 26.08.2010 SV Neulengbach
336 27.08.2010 Wienerwaldstadion
337 28.08.2010 Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Kutnie
338 28.08.2010 Anja Kunick
339 29.08.2010 Claudine Brohet
340 29.08.2010 RSC Anderlecht (piłka nożna kobiet)
341 29.08.2010 Ines Ruiss
342 29.08.2010 Nina Burger
343 29.08.2010 Julia Brandtner
344 30.08.2010 Daria Antończyk
345 30.08.2010 Louky nad Olší zastávka
346 30.08.2010 Łąki nad Olzą (stacja kolejowa)
347 30.08.2010 Karviná hlavní nádraží
348 31.08.2010 Przejście graniczne Cieszyn-Czeski Cieszyn (kolejowe)
349 31.08.2010 Ropice zastávka (Ropica przystanek)
350 31.08.2010 Třinec-Konská
351 31.08.2010 Trzyniec (stacja kolejowa)
352 31.08.2010 Wędrynia (przystanek kolejowy)
353 31.08.2010 Bystřice (Bystrzyca)
354 31.08.2010 Hrádek (Gródek)
355 31.08.2010 Návsí (Nawsie)
356 31.08.2010 Bocanovice (Boconowice)
357 31.08.2010 Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa)
358 31.08.2010 Mosty koło Jabłonkowa przystanek
359 31.08.2010 Przejście graniczne Świerczynowiec-Mosty koło Jabłonkowa (kolejowe)
360 31.08.2010 Ropica (przystanek kolejowy)
361 31.08.2010 Ropice zálesí
362 31.08.2010 Střítež u Českého Těšína
363 31.08.2010 Gnojnik (stacja kolejowa)
364 31.08.2010 Toszonowice Górne (przystanek kolejowy)
365 31.08.2010 Dobratice pod Prašivou
366 31.08.2010 Dobrá u Frýdku-Místku
367 31.08.2010 Frydek-Mistek (stacja kolejowa)
368 31.08.2010 Baszka (stacja kolejowa)
369 31.08.2010 Lískovec u Frýdku
370 31.08.2010 Paskov (stacja kolejowa)
371 31.08.2010 Racimów (stacja kolejowa)
372 31.08.2010 Ostrava-Kunčičky
373 31.08.2010 Ostrava střed
374 31.08.2010 Ostrava-Stodolní
375 31.08.2010 Ostrava-Mariánské Hory
376 01.09.2010 Ostrava-Hrušov
377 01.09.2010 Prżno (stacja kolejowa)
378 01.09.2010 Frýdlant nad Ostravicí (stacja kolejowa)
379 01.09.2010 Linia kolejowa nr 295 (Czechy)
380 01.09.2010 Linia kolejowa nr 296 (Czechy)
381 02.09.2010 Milotice nad Opavou (stacja kolejowa)
382 02.09.2010 Brantice (stacja kolejowa)
383 02.09.2010 Valšov (stacja kolejowa)
384 03.09.2010 Halowe mistrzostwa Polski kobiet w piłce nożnej 2005
385 03.09.2010 Halowe mistrzostwa Polski kobiet w piłce nożnej 2009
386 03.09.2010 Karniów (stacja kolejowa)
387 03.09.2010 Lomnice u Rýmařova
388 03.09.2010 Dětřichov nad Bystřicí (stacja kolejowa)
389 03.09.2010 Stadion Centralny w Ałma-Acie
390 04.09.2010 Krnov-Cvilín
391 04.09.2010 Úvalno (przystanek kolejowy)
392 04.09.2010 Skrochovice (stacja kolejowa)
393 04.09.2010 Holasovice (przystanek kolejowy)
394 05.09.2010 Moravský Beroun (stacja kolejowa)
395 05.09.2010 Halowe mistrzostwa Polski kobiet w piłce nożnej 2008
396 06.09.2010 Dolní Benešov – Zábřeh
397 06.09.2010 Beneszów Dolny (stacja kolejowa)
398 06.09.2010 Kylešovice (przystanek kolejowy)
399 06.09.2010 Branka u Opavy (przystanek kolejowy)
400 06.09.2010 Hradec nad Moravicí (stacja kolejowa)
401 07.09.2010 Linia kolejowa nr 298 (Czechy)
402 08.09.2010 Andrův stadion
403 08.09.2010 Josef Ander
404 09.09.2010 Natalia Surma
405 10.09.2010 Olga Sokolenko
406 10.09.2010 Ivana Bojdová
407 11.09.2010 Aleksandra Sosnowska
408 12.09.2010 Agata Mańczyńska
409 13.09.2010 Pietrowice Głubczyckie (przystanek kolejowy)
410 13.09.2010 Przejście graniczne Karniów-Pietrowice Głubczyckie (kolejowe)
411 13.09.2010 Marta Sęga
412 13.09.2010 Krásné Loučky (przystanek kolejowy)
413 13.09.2010 Linhartovy (przystanek kolejowy)
414 13.09.2010 Město Albrechtice (stacja kolejowa)
415 13.09.2010 Jindřichov ve Slezsku
416 14.09.2010 Hat Trick Information icon.svg
417 15.09.2010 Katarzyna Krupa
418 16.09.2010 Osoblaha (stacja kolejowa)
419 16.09.2010 Bohušov (stacja kolejowa)
420 16.09.2010 Ostrá Hora (przystanek kolejowy)
421 16.09.2010 Koberno (przystanek kolejowy)
422 16.09.2010 Slezské Rudoltice (stacja kolejowa)
423 16.09.2010 Amalín (przystanek kolejowy)
424 16.09.2010 Horní Povelice (przystanek kolejowy)
425 16.09.2010 Dívčí Hrad (przystanek kolejowy)
426 16.09.2010 Liptaň (stacja kolejowa)
427 16.09.2010 Třemešná ve Slezsku
428 17.09.2010 Marlena Hajduk
429 18.09.2010 Šumperk (stacja kolejowa)
430 19.09.2010 Remigiusz Trawiński
431 20.09.2010 Kamila Darda
432 21.09.2010 Venhuizen
433 21.09.2010 Izabela Cichecka-Doleżych
434 22.09.2010 Katalin Kulcsár
435 23.09.2010 Przejście graniczne Pokrzywna-Jindřichov (kolejowe)
436 24.09.2010 Domašov nad Bystřicí (stacja kolejowa)
437 25.09.2010 Zlaté Hory (stacja kolejowa)
438 26.09.2010 Ondřejovice zastávka
439 26.09.2010 Ondřejovice (przystanek kolejowy)
440 27.09.2010 Mikulovice (stacja kolejowa)
441 28.09.2010 Przejście graniczne Głuchołazy-Mikulovice (kolejowe)
442 28.09.2010 Ziegenhals Stadt
443 28.09.2010 Bukovec (przystanek kolejowy)
444 29.09.2010 Hradec-Nová Ves (przystanek kolejowy)
445 29.09.2010 Písečná (stacja kolejowa)
446 30.09.2010 Česká Ves bazén
447 30.09.2010 Česká Ves (przystanek kolejowy)
448 30.09.2010 Jeseník (stacja kolejowa)
449 30.09.2010 Lipová Lázně zastávka
450 30.09.2010 Lipová Lázně
451 01.10.2010 Lipová Lázně jeskyně
452 01.10.2010 Vápenná (stacja kolejowa)
453 01.10.2010 Žulová (stacja kolejowa)
454 01.10.2010 Liga Mistrzów UEFA Kobiet (2009/2010)
455 02.10.2010 Tomíkovice (przystanek kolejowy)
456 03.10.2010 Kobylá nad Vidnavkou (przystanek kolejowy)
457 04.10.2010 Velká Kraš (stacja kolejowa)
458 04.10.2010 Velká Kraš zastávka
459 04.10.2010 Vidnava (stacja kolejowa)
460 04.10.2010 Przejście graniczne Kałków-Vidnava (kolejowe)
461 05.10.2010 Horní Heřmanice (przystanek kolejowy)
462 06.10.2010 Javorník ve Slezsku
463 07.10.2010 Bernartice u Javorníka
464 09.10.2010 Esther Azzopardi
465 10.10.2010 Przejście graniczne Dziewiętlice-Bernartice (kolejowe)
466 11.10.2010 Karolina Radzik-Johan
467 14.10.2010 Mount Tatlow
468 14.10.2010 Mount Chown
469 14.10.2010 Outlook Peak
470 14.10.2010 Coquitlam Mountain
471 14.10.2010 Pasmo innuickie
472 15.10.2010 Nowa Szkocja (półwysep)
473 15.10.2010 Loks Land
474 15.10.2010 Otice (przystanek kolejowy)
475 16.10.2010 Slavkov u Opavy
476 16.10.2010 Štáblovice (przystanek kolejowy)
477 16.10.2010 Dolní Životice (stacja kolejowa)
478 16.10.2010 Wyspa Grahama (Kolumbia Brytyjska)
479 16.10.2010 Moresby (wyspa)
480 17.10.2010 Resolution Island (Nunavut)
481 17.10.2010 Bardsey Island
482 17.10.2010 Edgell Island
483 18.10.2010 Barbeau Peak
484 19.10.2010 Mount Macdonald
485 19.10.2010 Kispiox Mountain
486 19.10.2010 Mount Thomlinson
487 19.10.2010 Whitehorn Mountain
488 19.10.2010 Mount Sir Wilfrid Laurier
489 19.10.2010 Hkusam Mountain
490 19.10.2010 Monmouth Mountain
491 19.10.2010 Kisimngiuqtuq Peak
492 19.10.2010 Sharktooth Mountain
493 19.10.2010 Chutine Peak
494 19.10.2010 Angna Mountain
495 19.10.2010 Ukpik Peak
496 19.10.2010 Qiajivik Mountain
497 19.10.2010 Mount Nirvana
498 19.10.2010 Endelave
499 19.10.2010 Femø
500 20.10.2010 Hesselø
501 20.10.2010 Mount Wood (Jukon)
502 20.10.2010 Mount Strickland
503 20.10.2010 Mount Queen Bess
504 20.10.2010 Keele Peak
505 20.10.2010 Litultovice (przystanek kolejowy)
506 20.10.2010 Mladecko (stacja kolejowa)
507 20.10.2010 Jakartovice (stacja kolejowa)
508 20.10.2010 Svobodné Heřmanice (stacja kolejowa)
509 20.10.2010 Mount Brazeau
510 21.10.2010 Kozmice (przystanek kolejowy)
511 21.10.2010 McArthur Peak
512 23.10.2010 Dzień Królowej Information icon.svg
513 23.10.2010 Zăluceni
514 23.10.2010 De Naald (Apeldoorn)
515 23.10.2010 Varanger[5]
516 24.10.2010 Henri Paul Jules Tutein Nolthenius
517 24.10.2010 Kršikla
518 26.10.2010 Hlučín (stacja kolejowa)
519 26.10.2010 Frýdlant nad Ostravicí zastávka
520 26.10.2010 Frýdlant nad Ostravicí-Nová Dědina
521 26.10.2010 Ostravice zastávka
522 26.10.2010 Ostravice (stacja kolejowa)
523 30.10.2010 Żabnica (dopływ Łęgonia)
524 31.10.2010 Nędza (struga)
525 01.11.2010 Gong Peak
526 04.11.2010 Łęgoń (dopływ Odry koło Grzegorzowic)
527 04.11.2010 Suminka
528 08.11.2010 Kanał Ulga w Raciborzu Information icon.svg
529 09.11.2010 Sosienka Information icon.svg Propozycja DA.svg Cscr-featuredtopic.svg
530 09.11.2010 Sosienka (wzgórze)
531 11.11.2010 August Bernert Information icon.svg
532 11.11.2010 Franciszek Stal Information icon.svg
533 11.11.2010 Mount Aylmer
534 11.11.2010 Mount Ishbel
535 11.11.2010 Roche Ronde
536 12.11.2010 Puma Peak
537 12.11.2010 Park im. kpt. Franciszka Stala, Kawalera Orderu Virtuti Militari w Raciborzu Information icon.svg
538 12.11.2010 Plęśnica
539 12.11.2010 Kamieniok
540 13.11.2010 Revenant Mountain
541 15.11.2010 Ulica Długa w Raciborzu
542 15.11.2010 Przejście graniczne Racibórz-Brzezie nad Odrą
543 16.11.2010 Lipki (wzgórze)
544 17.11.2010 Drzewa Sobieskiego
545 20.11.2010 Kobeřice
546 20.11.2010 Rohov
547 20.11.2010 Třebom
548 20.11.2010 Strahovice
549 20.11.2010 Závada
550 20.11.2010 Cieśnina Cuszimska[5]
551 20.11.2010 Iki (wyspa)
552 20.11.2010 Ullŭng-do
553 20.11.2010 Hněvošice
554 20.11.2010 Oldřišov
555 21.11.2010 Služovice
556 21.11.2010 Děhylov
557 21.11.2010 Markvartovice
558 21.11.2010 Chlebičov
559 21.11.2010 Štěpánkovice
560 22.11.2010 Park Zamkowy w Raciborzu Information icon.svg
561 22.11.2010 Nové Sedlice
562 22.11.2010 Ludgeřovice
563 22.11.2010 Dobroslavice
564 22.11.2010 Darkovice
565 25.11.2010 Puchar Zatoki Perskiej w piłce nożnej
566 26.11.2010 Stadion al-Wehda w Zindżibarze
567 26.11.2010 Stadion 22 Maja w Adenie
568 26.11.2010 Puchar Zatoki Perskiej w piłce nożnej 2010
569 26.11.2010 Hrabyně
570 27.11.2010 Jezioro Bled
571 27.11.2010 Pointe d'Otemma
572 27.11.2010 Puchar Zatoki Perskiej w piłce nożnej 1970
573 02.12.2010 Stadion Gelora Bung Karno
574 02.12.2010 Katar (półwysep)
575 03.12.2010 Umm Bab
576 03.12.2010 Duchan
577 03.12.2010 Khalifa International Stadium
578 04.12.2010 Jistebník
579 04.12.2010 Polanka nad Odrou (przystanek kolejowy)
580 04.12.2010 Jistebník (stacja kolejowa)
581 04.12.2010 Studénka (stacja kolejowa)
582 04.12.2010 Studénka město
583 04.12.2010 Velké Albrechtice (przystanek kolejowy)
584 04.12.2010 Bílovec (stacja kolejowa)
585 06.12.2010 Adam Hajduk
586 07.12.2010 Fahad Al Enezi
587 08.12.2010 Strój raciborski Information icon.svg
588 10.12.2010 Stadion Narodowy w Madinat 'Isa
589 13.12.2010 Hladké Životice (przystanek kolejowy)
590 13.12.2010 Suchdol nad Odrou (stacja kolejowa)
591 13.12.2010 Jeseník nad Odrou (przystanek kolejowy)
592 13.12.2010 Polom (stacja kolejowa)
593 13.12.2010 Bělotín (przystanek kolejowy)
594 14.12.2010 Hranice na Moravě
595 14.12.2010 Drahotuše (stacja kolejowa)
596 14.12.2010 Lipník nad Bečvou (stacja kolejowa)
597 14.12.2010 Osek nad Bečvou (przystanek kolejowy)
598 14.12.2010 Prosenice (stacja kolejowa)
599 14.12.2010 Przerów (stacja kolejowa)
600 14.12.2010 Rokytnice u Přerova
601 14.12.2010 Brodek u Přerova (stacja kolejowa)
602 14.12.2010 Grygov (stacja kolejowa)
603 14.12.2010 Štěpánov (stacja kolejowa)
604 14.12.2010 Červenka (stacja kolejowa)
605 14.12.2010 Moravičany (stacja kolejowa)
606 15.12.2010 Lukavice na Moravě
607 15.12.2010 Zábřeh na Moravě
608 19.12.2010 Lion's Head
609 19.12.2010 Liga Mistrzów UEFA Kobiet (2010/2011)
610 20.12.2010 Halowe mistrzostwa Polski kobiet w piłce nożnej 2010
611 20.12.2010 Halowe mistrzostwa Polski kobiet w piłce nożnej 2007
612 20.12.2010 Halowe mistrzostwa Polski kobiet w piłce nożnej 2006
613 20.12.2010 Halowe mistrzostwa Polski kobiet w piłce nożnej 2004
614 21.12.2010 Halowe mistrzostwa Polski kobiet w piłce nożnej 2002
615 25.12.2010 KS Rafako Racibórz Information icon.svg
616 27.12.2010 Estadio Helmántico
617 27.12.2010 Türk Telekom Arena
618 27.12.2010 Estadio Omnilife
619 28.12.2010 Graduał raciborski Information icon.svg
620 29.12.2010 Brama Odrzańska w Raciborzu Information icon.svg
621 29.12.2010 Brama Wielka w Raciborzu Information icon.svg
622 29.12.2010 Brama Nowa w Raciborzu Information icon.svg
623 29.12.2010 Brama Wodna w Raciborzu Information icon.svg
624 30.12.2010 Bahlui
625 31.12.2010 Stadion Stožice
626 01.01.2011 Teatr Miejski w Raciborzu Information icon.svg
627 01.01.2011 Pomnik Arki Bożka w Raciborzu
628 02.01.2011 Zarządcy powiatu raciborskiego
629 02.01.2011 Jerzy Wziontek
630 03.01.2011 Pomnik Matki Polki w Raciborzu Information icon.svg
631 04.01.2011 Kluwińce
632 05.01.2011 Hugo Christoph Information icon.svg
633 05.01.2011 Stade El Harti
634 06.01.2011 Pomnik Josepha von Eichendorffa w Brzeziu Information icon.svg
635 06.01.2011 Stade de Marrakech
636 06.01.2011 Windsor Park
637 06.01.2011 Stadion Olimpijski w Soczi
638 08.01.2011 Stadion Al-Gharafa
639 09.01.2011 Erich Stoschek
640 10.01.2011 Ahmed bin Ali Stadium
641 14.01.2011 Wzgórze Bismarcka w Raciborzu
642 14.01.2011 Jassim Bin Hamad Stadium
643 16.01.2011 Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych w Raciborzu Information icon.svg
644 16.01.2011 Kościół ewangelicki przy ulicy Wileńskiej w Raciborzu
645 19.01.2011 Ulica Wileńska w Raciborzu Wikimedal POL.svg
646 24.01.2011 Jaber Al-Ahmad Stadium
647 24.01.2011 Stadion Narodowy Bukit Jalil
648 25.01.2011 Stadion Narodowy My Dinh
649 25.01.2011 Widok (wzgórze)
650 25.01.2011 Al-Khor Stadium
651 27.01.2011 Stadion Al-Ahli w Ad-Dauha
652 27.01.2011 Lhasa (stacja kolejowa)
653 29.01.2011 Sultan Qaboos Sports Complex
654 29.01.2011 Royal Oman Police Stadium
655 29.01.2011 Fred Raymond
656 03.02.2011 Puchar Zatoki Perskiej w piłce nożnej 2009
657 05.02.2011 Nico Dostal
658 07.02.2011 Stadion Narodowy Rajamangala
659 07.02.2011 Sheikh Zayed Stadium
660 07.02.2011 Stjernøya
661 08.02.2011 Ikeq
662 08.02.2011 Cardiff City Stadium
663 11.02.2011 Grand Hamad Stadium
664 11.02.2011 Amman International Stadium
665 11.02.2011 Stadion Króla Abdullaha w Ammanie
666 15.02.2011 Weston Homes Community Stadium
667 19.02.2011 AEL FC Arena
668 23.02.2011 Wodociągi w Raciborzu Information icon.svg Wikimedal POL.svg
669 25.02.2011 Podaj cegłę Information icon.svg
670 02.03.2011 Strajk robotników w Raciborzu (1923) Information icon.svg
671 03.03.2011 Linia wąskotorowa Gliwice – Racibórz Information icon.svg
672 03.03.2011 Lukasine Information icon.svg
673 03.03.2011 Ratibor Stadtwald
674 03.03.2011 Babice (stacja kolejowa)
675 03.03.2011 Nędza Wąskotorowa
676 03.03.2011 Szymocice Wieś
677 03.03.2011 Szymocice Wąskotorowe
678 03.03.2011 Stodoły (przystanek kolejowy)
679 03.03.2011 Paproć (stacja kolejowa)
680 03.03.2011 Stanice Wąskotorowe
681 03.03.2011 Pilchowice (stacja kolejowa)
682 03.03.2011 Pilchowice Bierawka
683 03.03.2011 Nieborowice (stacja kolejowa)
684 06.03.2011 Mysia Góra Osiedle
685 06.03.2011 Bojków Górny Wąskotorowy
686 06.03.2011 Bojków Wąskotorowy
687 08.03.2011 Flaga powiatu raciborskiego Information icon.svg
688 08.03.2011 Karl Erdmann von Lichnovsky
689 08.03.2011 Johann Heinrich von Wrochem Information icon.svg
690 08.03.2011 Gustav Gottlob von Wrochem Information icon.svg
691 08.03.2011 Gottlob Adam Johann von Wrochem Information icon.svg
692 08.03.2011 Heinrich Alexander Robert von Wrochem Information icon.svg
693 08.03.2011 Louis von Reichenbach
694 08.03.2011 Karl Adalbert Wichura
695 08.03.2011 Oskar von Elsner
696 09.03.2011 Kasztelania raciborska Information icon.svg
697 12.03.2011 Bitwa pod Bojanowem i Krzanowicami Information icon.svg
698 12.03.2011 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Raciborzu Information icon.svg
699 13.03.2011 Alfons Proske
700 17.03.2011 Powiat raciborski (1818–1945)
701 18.03.2011 Obora (Racibórz) Information icon.svg
702 18.03.2011 Kume-jima
703 19.03.2011 Ogawara (jezioro)
704 19.03.2011 Yahagi (rzeka)
705 21.03.2011 Hotel Polonia w Raciborzu
706 24.03.2011 Kopalnia Gliwice
707 25.03.2011 Sendai Stadium
708 26.03.2011 Shikishima Stadium
709 26.03.2011 Mathieu Boots
710 27.03.2011 Ekstraliga polska w piłce nożnej kobiet (2010/2011)
711 30.03.2011 Ekstraliga polska w piłce nożnej kobiet (2009/2010)
712 31.03.2011 Ekstraliga polska w piłce nożnej kobiet (2008/2009)
713 02.04.2011 Vladimir 518
714 02.04.2011 Żwirownia Odra
715 02.04.2011 Gorila vs. Architekt
716 03.04.2011 Przejście graniczne Opawa-Malé Hoštice (kolejowe)
717 04.04.2011 Ekstraliga polska w piłce nożnej kobiet (2007/2008)
718 04.04.2011 TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
719 04.04.2011 1. FC AZS AWF Katowice
720 04.04.2011 Caniche Peak
721 08.04.2011 Powiat raciborski (1945–1975) Information icon.svg
722 12.04.2011 Tianjin Olympic Center Stadium
723 12.04.2011 Qinhuangdao Olympic Sports Center Stadium
724 12.04.2011 Glücksgas-Stadion
725 13.04.2011 Stadion Pankritio
726 14.04.2011 Estadi de la Nova Creu Alta
727 16.04.2011 Powiat raciborski (1743–1817)
728 17.04.2011 Raciborski okręg zamkowy
729 19.04.2011 Urząd Rejonowy
730 21.04.2011 Mohammed Bin Zayed Stadium
731 21.04.2011 Al Nahyan Stadium
732 26.04.2011 AutoC Park Randers
733 26.04.2011 Marek Bugdol
734 29.04.2011 Complexe sportif de Fès
735 05.05.2011 Toyota Stadium
736 05.05.2011 Sheikh Khalifa International Stadium
737 05.05.2011 Tahnoun Bin Mohammed Stadium
738 06.05.2011 Sharjah Stadium
739 11.05.2011 Egon Rakette
740 12.05.2011 Georg Hyckel
741 12.05.2011 Henryk Klaja
742 01.06.2011 Hans Lukaschek
743 02.06.2011 Joseph Bitta
744 02.06.2011 Albert Leo Schlageter
745 02.06.2011 Ludwik Brandys
746 03.06.2011 Jan Grzonka (1874–1934)
747 03.06.2011 Karol Grzesik (1900–1968)
748 03.06.2011 Jacek Wala
749 04.06.2011 Józef Gruszka (1889–1967)
750 04.06.2011 Ludwik Białas
751 05.06.2011 Jan Faska
752 06.06.2011 Jan Grzonka (1893–1942)
753 07.06.2011 Marcin Kopiec
754 07.06.2011 Jan Dziuba
755 08.06.2011 Al-Maktoum Stadium
756 08.06.2011 Al-Rashid Stadium
757 08.06.2011 Maktoum Bin Rashid Stadium
758 08.06.2011 Zabeel Stadium
759 08.06.2011 Hieronim Paprotny
760 09.06.2011 Stadio Romeo Galli
761 09.06.2011 Stadio Germano Todoli
762 09.06.2011 Stadio Tullo Morgagni
763 09.06.2011 Stadio Enrico Nanni
764 09.06.2011 Milano Arena
765 09.06.2011 Centre sportif de Colovray
766 11.06.2011 Alojzy Bastek
767 11.06.2011 Jan Gray
768 12.06.2011 Svangaskarð
769 12.06.2011 Puchar Polski w piłce nożnej kobiet (2010/2011)
770 13.06.2011 Muzeum Ostrawskie
771 14.06.2011 Stadion Utama Palaran
772 14.06.2011 Augustyn Musioł
773 17.06.2011 Alojzy Nowara
774 17.06.2011 Pałac w Modzurowie
775 18.06.2011 Jívová (przystanek kolejowy)
776 18.06.2011 Hrubá Voda-Smilov
777 18.06.2011 Hrubá Voda (stacja kolejowa)
778 18.06.2011 Hrubá Voda zastávka
779 18.06.2011 Hlubočky (stacja kolejowa)
780 18.06.2011 Hlubočky zastávka
781 18.06.2011 Hlubočky-Mariánské údolí
782 18.06.2011 Velká Bystřice zastávka
783 18.06.2011 Velká Bystřice (stacja kolejowa)
784 18.06.2011 Bystrovany (przystanek kolejowy)
785 18.06.2011 Břidličná lesy
786 18.06.2011 Břidličná (stacja kolejowa)
787 18.06.2011 Břidličná zastávka
788 18.06.2011 Velká Štáhle (przystanek kolejowy)
789 18.06.2011 Jamartice (przystanek kolejowy)
790 18.06.2011 Rýmařov (stacja kolejowa)
791 18.06.2011 Kamienica przy ulicy Londzina 8 w Raciborzu
792 18.06.2011 Kamienica przy ulicy Londzina 10 w Raciborzu
793 19.06.2011 Nové Heřminovy (przystanek kolejowy)
794 19.06.2011 Kunov (stacja kolejowa)
795 19.06.2011 Skrbovice (przystanek kolejowy)
796 19.06.2011 Široká Niva (stacja kolejowa)
797 19.06.2011 Pocheň (przystanek kolejowy)
798 19.06.2011 Karlovice (stacja kolejowa)
799 19.06.2011 Karlovice zastávka
800 19.06.2011 Vrbno pod Pradědem zastávka
801 19.06.2011 Vrbno pod Pradědem (stacja kolejowa)
802 22.06.2011 Stadion Trud w Tomsku
803 22.06.2011 Stadion Zwiezda w Permie
804 22.06.2011 Stadion Spartak w Nalczyku
805 22.06.2011 Stadion Olimp-2 w Rostowie nad Donem
806 22.06.2011 Stadion Spartak w Nowosybirsku
807 23.06.2011 Stadion Shah Alam
808 23.06.2011 Kamienica przy ulicy Ogrodowej 23 w Raciborzu
809 24.06.2011 Stadion Centralny w Kazaniu
810 24.06.2011 Kazań Arena
811 24.06.2011 Stadion Gelora Sriwijaya
812 24.06.2011 Stadion Suphachalasai
813 24.06.2011 Stadion Armii w Ho Chi Minie
814 25.06.2011 Kamienica przy ulicy Ogrodowej 15 w Raciborzu
815 26.06.2011 Stadion Centralny w Kustanaju
816 26.06.2011 Stadion Szachtior w Karagandzie
817 26.06.2011 Wilhelm Fojcik
818 27.06.2011 Stadion Olimpijski w Londynie
819 27.06.2011 Stadion Centralny w Tarazie
820 27.06.2011 Stadion Wostok w Öskemenie
821 28.06.2011 Zbigniew Kowalski (historyk)
822 28.06.2011 Wilhelm Piecha
823 29.06.2011 Stadion Żetisu w Tałdykorganie
824 29.06.2011 Stadion Żastar w Aktau
825 29.06.2011 Alfheim Stadion
826 30.06.2011 Hiroshima Big Arch
827 30.06.2011 Kirin Cup 2008
828 30.06.2011 Kirin Cup 2009
829 30.06.2011 Color Line Stadion
830 06.07.2011 Julius Wunschik
831 07.07.2011 Stadion Każymukana Mungajtpasuly w Szymkencie
832 07.07.2011 Stadion Munajszy w Atyrau
833 07.07.2011 Stadion Ganego Muratbajewa w Kyzyłordzie
834 07.07.2011 Stadion Awangard w Pietropawłowsku
835 07.07.2011 Stadion Torpedo w Kokczetawiu
836 07.07.2011 Stadion Petra Atojana w Uralsku
837 07.07.2011 Stadion Spartak w Semeju
838 07.07.2011 Stadion Metałłurg w Temyrtau
839 07.07.2011 Stadion Szachtior w Ekibastuzie
840 07.07.2011 Stadion Dinamo w Samarkandzie
841 08.07.2011 Stadion Turana Daszoguz
842 09.07.2011 Stadion Dynamo we Władywostoku
843 09.07.2011 Stadion im. Lenina w Chabarowsku
844 09.07.2011 Stadion Trudowyje Riezierwy w Kursku
845 10.07.2011 Stadion Dynamo w Barnaule
846 10.07.2011 Nanchang Bayi Stadium
847 10.07.2011 Chengdu Sports Centre
848 11.07.2011 Karol Ignacy Lorinser
849 13.07.2011 Krzysztof Bugla
850 13.07.2011 Estadio Ramón Tahuichi Aguilera
851 14.07.2011 Development Area Stadium
852 14.07.2011 Estadio Félix Capriles
853 15.07.2011 Estadio Max Augustín
854 16.07.2011 Powiat głubczycki (1743–1817)
855 17.07.2011 Stadion Miejski w Łoweczu
856 18.07.2011 Ekstraliga polska w piłce nożnej kobiet (2011/2012)
857 18.07.2011 Stadion MKS Podlasie w Białej Podlaskiej
858 19.07.2011 Liga Mistrzów UEFA Kobiet (2011/2012)
859 20.07.2011 Karl-Liebknecht-Stadion
860 20.07.2011 Stadion Concordia
861 20.07.2011 Stadion Berceni
862 20.07.2011 Stadion Buftea
863 20.07.2011 Stadion Mogoşoaia
864 21.07.2011 Stadion Brügglifeld
865 23.07.2011 Jan Gustaw Grycz
866 24.07.2011 Shuangliu Sports Center
867 24.07.2011 Zhengzhou Hanghai Stadium
868 24.07.2011 Nanjing Olympic Sports Center
869 25.07.2011 Estadio Heraclio Tapia
870 26.07.2011 Shaanxi Province Stadium
871 27.07.2011 Shandong Stadium
872 27.07.2011 Chongqing Olympic Sports Centre
873 27.07.2011 Longquanyi Stadium
874 27.07.2011 Saida International Stadium
875 27.07.2011 Tripoli International Olympic Stadium
876 28.07.2011 Hermann Schaffer
877 28.07.2011 Gaziantep Kamil Ocak Stadium
878 29.07.2011 Chinasa Okoro Gloria
879 30.07.2011 Kościół św. Jadwigi w Raciborzu
880 01.08.2011 Stade Louis Villemer
881 01.08.2011 Stade du Hazé
882 01.08.2011 Stade Henry Jeanne
883 01.08.2011 Stade Michel Farré
884 03.08.2011 Antoni Steuer
885 05.08.2011 Stadion Borisa Trajkowskiego w Skopje
886 06.08.2011 Stadion GSP
887 07.08.2011 Hebrew University Stadium
888 08.08.2011 Hyochang Stadium
889 08.08.2011 Stadion Shahida Shiroudiego
890 09.08.2011 Plebiscyt w Sopronie Information icon.svg
891 10.08.2011 Mistrzostwa Azji U-19 w piłce nożnej kobiet
892 10.08.2011 Mistrzostwa Azji U-16 w piłce nożnej kobiet
893 11.08.2011 Bangalore Football Stadium
894 12.08.2011 Al-Shamal SC Stadium
895 13.08.2011 Stadion Spartak w Biszkeku
896 13.08.2011 Seeb Stadium
897 15.08.2011 Stadion Miejski w Lenkoranie
898 15.08.2011 Kadir Has Stadium
899 18.08.2011 San Pietro (wyspa)
900 19.08.2011 Estadio Morelos
901 19.08.2011 Molde Idrettspark
902 19.08.2011 Aker Stadion
903 20.08.2011 Stadion Stanovi
904 20.08.2011 Stadion Branko Čavlović-Čavlek
905 20.08.2011 Stadion Park mladeži
906 24.08.2011 Stade Tourbillon
907 25.08.2011 Stadio Silvio Piola w Novarze
908 25.08.2011 Stadion Schützenwiese
909 25.08.2011 Stadion Breite
910 25.08.2011 Stadion Pecara
911 27.08.2011 Stadion Dynamo w Briańsku
912 27.08.2011 Stadion KAMAZ w Nabierieżnych Czełnach
913 27.08.2011 Gradski stadion (Banja Luka)
914 27.08.2011 Stadion Vrapčići
915 27.08.2011 Stadion pod Bijelim Brijegom
916 27.08.2011 Stadion Pirota
917 27.08.2011 Stadion Bonifika
918 28.08.2011 Stadion Centralny w Wołgogradzie
919 28.08.2011 Stadion im. Tudora Vladimirescu (1963)
920 29.08.2011 Stadion Ludowy w Dalian
921 29.08.2011 Jinzhou Stadium
922 29.08.2011 Wuhan Sports Center Stadium
923 29.08.2011 Yellow Dragon Stadium
924 29.08.2011 TEDA Football Stadium
925 30.08.2011 Stadion Skalna klet
926 30.08.2011 Arena Petrol
927 30.08.2011 Športni park Nova Gorica
928 30.08.2011 Stadion Primorje
929 30.08.2011 Stadion Stanka Mlakarja
930 01.09.2011 Stadion Fazanerija
931 02.09.2011 Stadion pod Golubinjom
932 02.09.2011 Stadion Lugovi
933 02.09.2011 Stadion Trešnjica
934 03.09.2011 Nuevo Estadio de Malabo
935 04.09.2011 Stadion Kukusz
936 04.09.2011 Nkoloma Stadium
937 04.09.2011 Stadion Mladost w Strumicy
938 04.09.2011 Stadion Tumbe Kafe
939 04.09.2011 Cido Arena
940 04.09.2011 Stadion Żelezarnica
941 05.09.2011 Stade Sylvio Cator
942 05.09.2011 Parc Levelt
943 05.09.2011 Monito
944 05.09.2011 Žalgiris Arena
945 05.09.2011 Gradski stadion (Sztip)
946 05.09.2011 Gradski stadion (Kiczewo)
947 05.09.2011 Stadion Biljanini Izvori
948 08.09.2011 Stadion Olimpijski w Windawie
949 09.09.2011 Juventus Stadium
950 09.09.2011 Stadion Topolica
951 09.09.2011 Stadion Kraj Bistrice
952 10.09.2011 Stadion Swietotiechnika w Sarańsku
953 10.09.2011 Stadion Start w Sarańsku
954 10.09.2011 Stadion Tuško Polje
955 11.09.2011 Stadion Łokomotiw w Czycie
956 11.09.2011 Stadion Wodnik w Nachodce
957 11.09.2011 Stadion Amur w Błagowieszczeńsku
958 11.09.2011 Stadion Awangard w Komsomolsku nad Amurem
959 11.09.2011 Stadion Mietałłurg w Nowokuźniecku
960 11.09.2011 Stadion Centralny w Murmańsku
961 12.09.2011 Stadion Każymukana Mungajtpasuly w Astanie
962 13.09.2011 Stadion Centralny w Karszy
963 13.09.2011 Stadion Centralny w Bucharze
964 13.09.2011 Stadion Xorazm w Urgenczu
965 13.09.2011 Stadion Centralny w Namanganie
966 13.09.2011 Stadion Fargona w Ferganie
967 13.09.2011 Stadion Nawruz w Andiżanie
968 13.09.2011 Stadion Progres w Zarafshonie
969 16.09.2011 Stadion Celtnieks w Dyneburgu
970 17.09.2011 Mohammed Al-Hamad Stadium
971 18.09.2011 Goyang Stadium
972 19.09.2011 Gwangyang Football Stadium
973 23.09.2011 Stadion Spartak w Wysznim Wołoczoku
974 23.09.2011 Stadion Tiekstilszczik w Iwanowie
975 25.09.2011 Stadion Chimik w Dzierżyńsku
976 25.09.2011 Stadion Rossija w Kirowie
977 26.09.2011 Stadion Nieftiechimik w Niżniekamsku
978 26.09.2011 Stadion Mietałłurg w Nowotroicku
979 26.09.2011 Stadion Lokomotiw w Saratowie
980 26.09.2011 Stadion Torpedo w Togliatti
981 27.09.2011 Al-Markhiya Stadium
982 30.09.2011 Stadion Olimpijski w Phnom Penh
983 30.09.2011 Sur Youth Complex
984 30.09.2011 Kaplica św. Barbary w Pietraszynie
985 02.10.2011 Rafako Arena
986 02.10.2011 Stadion Gospin dolac
987 03.10.2011 Estádio Marcolino de Castro
988 03.10.2011 Estádio Cidade de Barcelos
989 03.10.2011 Estádio do Bonfim
990 03.10.2011 Estádio do Rio Ave FC
991 05.10.2011 Stadion Mokri Dolac
992 07.10.2011 Turanovac
993 08.10.2011 Manuczar Ckadaja
994 08.10.2011 Czamsułwara Czamsułwarajew
995 08.10.2011 Machacz Murtazalijew
996 08.10.2011 Bazar Bazargurujew
997 08.10.2011 Gieorgij Curcumia
998 09.10.2011 Mehmet Özal
999 09.10.2011 Alireza Dabir
1000 09.10.2011 Sosłan Tigijew
1001 09.10.2011 Chang Yongxiang
1002 10.10.2011 Tajmuraz Tigijew
1003 10.10.2011 Bachtijar Achmetow
1004 10.10.2011 Jusup Abdusałomow
1005 10.10.2011 Kanatbek Begalijew
1006 12.10.2011 Zoltán Fodor
1007 12.10.2011 Mirko Englich
1008 12.10.2011 Stadion Micheila Meschiego w Tbilisi
1009 13.10.2011 Stadion Fazisi w Poti
1010 14.10.2011 Terryland Park
1011 14.10.2011 TS Mitech Żywiec
1012 15.10.2011 Wiklöf Holding Arena
1013 16.10.2011 Hala sportowa w Rudniku
1014 17.10.2011 Krnov-Chomýž
1015 17.10.2011 Úvalno
1016 19.10.2011 Stadion Călărăşăuca
1017 19.10.2011 Stadion Olimpia Bălţi
1018 20.10.2011 Sivas 4 Eylül Stadium
1019 21.10.2011 Manisa 19 Mayıs Stadium
1020 21.10.2011 Eskişehir Atatürk Stadium
1021 22.10.2011 Konya Atatürk Stadium
1022 22.10.2011 Stadion im. Atatürka w Denizli
1023 22.10.2011 Diyarbakır Atatürk Stadium
1024 22.10.2011 Stadion Miejski w Kietrzu
1025 23.10.2011 Gradski stadion (Prijedor)
1026 24.10.2011 Jan Badura (działacz robotniczy)
1027 25.10.2011 Ligeti Stadion
1028 26.10.2011 Stadion Pod Borićima
1029 26.10.2011 Stadion Tušanj
1030 27.10.2011 Stadio Piercesare Tombolato
1031 31.10.2011 Gradski stadion (Sinj)
1032 06.11.2011 Haderslev Fodboldstadion
1033 07.11.2011 Hjørring Stadion
1034 08.11.2011 Stadio Comunale di Bellinzona
1035 08.11.2011 Arena Thun
1036 08.11.2011 Stadio Comunale di Chiasso
1037 08.11.2011 Stadio del Lido
1038 08.11.2011 Stadion Kleinfeld
1039 10.11.2011 Stadion Bergholz
1040 10.11.2011 La Blancherie
1041 11.11.2011 Mistrzostwa Afryki w piłce nożnej kobiet
1042 13.11.2011 Tehtaan kenttä
1043 13.11.2011 Harjun stadion
1044 14.11.2011 Bao’an Stadium
1045 20.11.2011 Bingo Athletic Stadium
1046 20.11.2011 Stadion Sarawak
1047 20.11.2011 Stadion Utama
1048 20.11.2011 Stadion Hang Jebat
1049 21.11.2011 Pałac Sportów Zimowych Sibir w Nowosybirsku
1050 22.11.2011 Estadio Excélsior
1051 22.11.2011 Estadio Caliente
1052 24.11.2011 KKR Uralec
1053 24.11.2011 Arena Jugra
1054 24.11.2011 Gradski stadion (Banovići)
1055 25.11.2011 Stadion Zlatica
1056 25.11.2011 Stadiumi Tomori
1057 25.11.2011 Stadiumi Ruzhdi Bizhuta
1058 25.11.2011 Stadiumi Gjorgji Kyçyku
1059 25.11.2011 Stadion Peristeri
1060 25.11.2011 Stadion Kerkira
1061 25.11.2011 Stadion Karađorđev Park
1062 26.11.2011 Stadion Levadia
1063 26.11.2011 Gradski stadion (Bijeljina)
1064 27.11.2011 Stadion Letná w Zlínie
1065 27.11.2011 Stadion Allmend
1066 27.11.2011 Swissporarena
1067 27.11.2011 Stadion Niedermatten
1068 28.11.2011 Stadion Gelora Bung Tomo
1069 28.11.2011 Grobla Króla Fahda
1070 29.11.2011 Stadion Gersag
1071 01.12.2011 Stadion Gurzelen
1072 08.12.2011 Zibo Sports Center Stadium
1073 08.12.2011 Linzi Stadium
1074 08.12.2011 Jinan Olympic Sports Center Stadium
1075 08.12.2011 Datianwan Stadium
1076 08.12.2011 Longgang International Cycling Course
1077 08.12.2011 Stadion Sho'rtanu G'uzor
1078 08.12.2011 Stadion im. Bahroma Vafoeva w Muboraku
1079 08.12.2011 Stadion Centralny w Dżyzaku
1080 08.12.2011 Stadion Metallurg w Bekobodzie
1081 08.12.2011 Stadion Metallurg w Olmaliqu
1082 08.12.2011 Stadion MHSK w Taszkencie
1083 23.12.2011 Hongkou Stadium
1084 25.12.2011 Kościół św. Mikołaja w Krzanowicach
1085 26.12.2011 Stadion Oţelul
1086 26.12.2011 Stadion města Plzně
1087 26.12.2011 Stadion Miejski w Karwinie
1088 28.12.2011 Hala widowiskowo-sportowa w Krakowie-Czyżynach
1089 28.12.2011 Lupěné (przystanek kolejowy)
1090 28.12.2011 Hoštejn (stacja kolejowa)
1091 29.12.2011 Štadión FC ViOn
1092 02.01.2012 Galaxie Sport
1093 03.01.2012 Vávrovice cukrovar
1094 03.01.2012 Mistrzostwa Europy U-17 w piłce nożnej 2013
1095 07.01.2012 Hladké Životice místní nádraží
1096 07.01.2012 Stachovice (przystanek kolejowy)
1097 07.01.2012 Fulnek (stacja kolejowa)
1098 21.01.2012 Estadio de Bata
1099 02.02.2012 Aswan Stadium
1100 16.02.2012 Pustá Polom
1101 16.02.2012 Hlubočec
1102 16.02.2012 Budišovice
1103 02.03.2012 Čeladná (przystanek kolejowy)
1104 02.03.2012 Kunčice pod Ondřejníkem (stacja kolejowa)
1105 02.03.2012 Frenštát pod Radhoštěm (stacja kolejowa)
1106 02.03.2012 Veřovice (stacja kolejowa)
1107 02.03.2012 Sedlnice (stacja kolejowa)
1108 28.03.2012 Basra Sports City
1109 02.04.2012 Ying Dong Stadium
1110 16.04.2012 Pogoń Women Szczecin
1111 16.04.2012 Górnik Łęczna (piłka nożna kobiet)
1112 16.04.2012 MUKS Tomaszów Mazowiecki
1113 28.04.2012 Stadion Banja Ilidža
1114 08.05.2012 Stade Sidi Youssef Ben Ali
1115 08.07.2012 Bani Yas Stadium
1116 12.07.2012 Stadion Giwiego Kiladze w Kutaisi
1117 19.07.2012 Stadion Daugava w Lipawie
1118 30.07.2012 Shin A-Lam
1119 31.07.2012 Mkwakwani Stadium
1120 09.08.2012 Al-Shoalah Club Stadium
1121 25.08.2012 19 Eylül Stadyumu
1122 25.08.2012 Raiffeisen Arena di Bressanone
1123 25.08.2012 Stade de l'Université de Sherbrooke
1124 02.09.2012 Timsah Arena
1125 09.09.2012 Gradski stadion (Berane)
1126 09.09.2012 Stadion Pod Malim brdom
1127 09.09.2012 Stadion Obilića Poljana
1128 16.09.2012 Myresjöhus Arena
1129 17.09.2012 Norrporten Arena
1130 17.09.2012 Taylors Avenue
1131 17.09.2012 Keflavíkurvöllur
1132 17.09.2012 Stadion Centralny w Karasuu
1133 19.09.2012 Stadion Rodina w Chimkach
1134 22.09.2012 Stadion Bunyodkoru Taszkent
1135 24.09.2012 Stadion JAR w Taszkencie
1136 24.09.2012 Stadion NBU w Taszkencie
1137 26.09.2012 Natalia Chudzik
1138 27.09.2012 Natasza Górnicka
1139 29.09.2012 Donata Leśnik
1140 29.09.2012 Katarína Ištóková
1141 29.09.2012 Dominika Sýkorová
1142 29.09.2012 Reprezentacja Gwinei Równikowej w piłce nożnej kobiet
1143 30.09.2012 VfL Wolfsburg (piłka nożna kobiet) Information icon.svg
1144 30.09.2012 Meadow Park
1145 30.09.2012 Stadion Kraj Somborske kapije
1146 30.09.2012 Stadion Rossijanka w Krasnoarmiejsku
1147 01.10.2012 Olympique Lyon (piłka nożna kobiet)
1148 04.10.2012 Iva Landeka
1149 08.10.2012 Stadion Neufeld
1150 10.10.2012 Stade d'Angondjé
1151 10.10.2012 Autostrada R7 (Kosowo)
1152 11.10.2012 Stadion Tengiza Burdżanadze w Gori
1153 11.10.2012 Nobelstadion
1154 13.10.2012 Johannesburg Stadium
1155 13.10.2012 Stadion Narodowy w Lagos
1156 14.10.2012 Estádio do Zimpeto
1157 14.10.2012 Estádio Municipal de Benguela
16.10.2012 Wikiprojekt:Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014
1158 22.10.2012 Melløs Stadion
1159 01.11.2012 Stadio Vanni Sanna
1160 08.11.2012 Mistrzostwa Afryki w piłce nożnej kobiet 2012
1161 10.11.2012 Tingvalla IP
1162 25.11.2012 Estadio Inca Garcilaso de la Vega
1163 28.11.2012 Rachel Corrie
1164 28.11.2012 New South Wales Golf Club
1165 30.11.2012 Międzynarodowy Dzień Solidarności z Narodem Palestyńskim
1166 20.12.2012 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 (eliminacje strefy CONCACAF)/Runda finałowa
1167 28.12.2012 Ludwig Damminger
1168 30.12.2012 Halowe mistrzostwa Polski kobiet w piłce nożnej 2012
1169 03.01.2013 Khalifa Sports City Stadium
1170 05.01.2013 Puchar Zatoki Perskiej w piłce nożnej 2013
1171 14.01.2013 University of the Western Cape Stadium
1172 19.01.2013 Sulaymaniyah Stadium
1173 21.01.2013 Harar Bira Stadium
1174 22.01.2013 Ali Mohsen Al-Muraisi Stadium
1175 23.01.2013 Zamzam Mohamed Farah
1176 27.01.2013 Stade de la Vallée du Cher
1177 27.01.2013 Stade Parsemain
1178 28.01.2013 El Gouna Stadium
1179 02.02.2013 Huadu Stadium
1180 02.02.2013 Józef Kucharski (piłkarz)
1181 02.02.2013 Estadio Ciudad de Málaga
1182 02.02.2013 Estadio Nuevo Mirador
1183 02.02.2013 Estadio del Mirador
1184 03.02.2013 Estadio San Pablo
1185 08.02.2013 Hindenburgdamm
1186 18.02.2013 Bombardier Arena
1187 19.02.2013 Ski Stadion
1188 19.02.2013 Lovisenlund
1189 19.02.2013 Arena Larvik
1190 19.02.2013 Arena Fyn
1191 20.02.2013 Big Hat
1192 22.02.2013 Estádio do Buraco
1193 22.02.2013 Estádio Joaquim Morais
1194 22.02.2013 Kuisebmund Stadium
1195 27.02.2013 The Airfield
1196 27.02.2013 Hala sportowa Muszyna
1197 27.02.2013 Aqua Wing Arena
1198 04.03.2013 Jurij Trambowieckij
1199 04.03.2013 Agnieszka Pencherkiewicz
1200 07.03.2013 Most metra w Charkowie
1201 12.03.2013 Kornalowice
1202 12.03.2013 Zenon Kruk
1203 18.03.2013 Universal Links on Human Rights
1204 04.04.2013 Dźomuna Szetu
1205 20.04.2013 Allianz Riviera
1206 20.04.2013 Jastor
1207 20.04.2013 Stadion aan de Broodstraat
1208 20.04.2013 Municipal Stadium (Sherbrooke)
1209 20.04.2013 Vida Arena
1210 21.04.2013 Hala Widowiskowo-Sportowa w Jastrzębiu-Zdroju
1211 21.04.2013 Stadion Panetolikos
1212 22.04.2013 Stadion Miejski w Werii
1213 22.04.2013 Jiangmen Stadium
1214 22.04.2013 Queenstown Stadium
1215 22.04.2013 Hala Widowiskowo-Sportowa im. Rudzkich Olimpijczyków
1216 22.04.2013 Golden Lion Stadium
1217 22.04.2013 Stadion Gandzasar w Kapanie
1218 22.04.2013 Stadiumi Kamza
1219 24.04.2013 Stadion Panthessaliko
1220 24.04.2013 Stadion Pampeloponnisiako
1221 24.04.2013 Estádio da Mata Real
1222 26.04.2013 Stad Chalid Ibn Muhammad
1223 26.04.2013 Centennial Stadium
1224 27.04.2013 Xinhua Road Sports Center
1225 27.04.2013 Hankou Cultural Sports Centre
1226 27.04.2013 Jiangning Sports Center
1227 27.04.2013 Stadion Astra
1228 28.04.2013 New Plaza Stadium
1229 28.04.2013 Zhongshan Sports Center Stadium
1230 28.04.2013 CN Centre
1231 28.04.2013 Chaoyang Sports Centre
1232 28.04.2013 Arena do Grêmio
1233 28.04.2013 Tapiolan urheilupuisto
1234 28.04.2013 Jakobstads centralplan
1235 28.04.2013 Stadion Gulia Tutberidze w Zugdidi
1236 28.04.2013 Stadion Tamaz Stefania
1237 28.04.2013 Stadion Victoria-Cetate
1238 28.04.2013 Hitachi Kashiwa Football Stadium
1239 06.05.2013 Westerscheldetunnel
1240 29.05.2013 Maraton Nowojorski
1241 30.05.2013 Bryan Gasperoni
1242 30.05.2013 Davide Gualtieri Information icon.svg
1243 10.06.2013 Kopparvallen
1244 11.06.2013 Landskrona IP
1245 11.06.2013 Stadion Metałłurg w Tursunzodzie
1246 16.06.2013 Itaipava Arena Pernambuco
1247 19.06.2013 Cameron Levins
1248 20.06.2013 Apple Bowl
1249 23.06.2013 Itaipava Arena Fonte Nova
1250 24.06.2013 Stadion Darul Aman
1251 24.06.2013 Al-Salam Stadium
1252 27.06.2013 Športni park Beltinci
1253 27.06.2013 ŽNK Pomurje
1254 27.06.2013 Stadion Portoval
1255 27.06.2013 Stadion Juventus
1256 27.06.2013 Stadion Miejski w Râmnicu Vâlcea
1257 28.06.2013 ŽNK Krka
1258 28.06.2013 Ewelina Kamczyk
1259 29.06.2013 Zbigniew Witkowski (trener)
1260 30.06.2013 Gabriela Grzywińska
1261 30.06.2013 Dżesika Jaszek
1261 30.06.2013 Ewa Pajor Information icon.svg
1262 01.07.2013 Reprezentacja Polski U-17 w piłce nożnej kobiet Information icon.svg
1263 02.07.2013 Gesa Stadium
1264 02.07.2013 Anna Zapała
1265 02.07.2013 Anna Okulewicz
1266 02.07.2013 Kinga Szemik
1267 02.07.2013 Magdalena Gozdecka
1268 02.07.2013 Paulina Dudek
1269 03.07.2013 Sylwia Matysik
1270 03.07.2013 Estadio Doce de Octubre
1271 03.07.2013 Sydney Olympic Park Athletic Centre
1272 04.07.2013 Anna Rędzia
1273 04.07.2013 Urszula Wasil
1274 04.07.2013 Katarzyna Konat
1275 05.07.2013 Jarosław Nowicki (wioślarz)
1276 05.07.2013 Przemysław Lewandowski (wioślarz)
1277 05.07.2013 Katarzyna Gozdek
1278 05.07.2013 Dominika Dereń
1279 05.07.2013 Karolina Ostrowska
1280 05.07.2013 Patrycja Michalczyk
1281 05.07.2013 Katarzyna Michalska
1282 11.07.2013 Stadion Željezare
1283 12.07.2013 Petershill Park
1284 14.07.2013 Mistrzostwa Europy U-17 w piłce nożnej kobiet 2012
1285 14.07.2013 Reprezentacja Niemiec U-17 w piłce nożnej kobiet
1286 14.07.2013 Reprezentacja Szwecji U-17 w piłce nożnej kobiet
1287 15.07.2013 Reprezentacja Hiszpanii U-17 w piłce nożnej kobiet
1288 15.07.2013 Reprezentacja Francji U-17 w piłce nożnej kobiet
1289 15.07.2013 Reprezentacja Irlandii U-17 w piłce nożnej kobiet
1290 15.07.2013 Reprezentacja Danii U-17 w piłce nożnej kobiet
1291 15.07.2013 Reprezentacja Anglii U-17 w piłce nożnej kobiet
1292 15.07.2013 Reprezentacja Azerbejdżanu U-17 w piłce nożnej kobiet
1293 15.07.2013 Reprezentacja Belgii U-17 w piłce nożnej kobiet
1294 15.07.2013 Reprezentacja Szwajcarii U-17 w piłce nożnej kobiet
1295 15.07.2013 Reprezentacja Islandii U-17 w piłce nożnej kobiet
1296 15.07.2013 Reprezentacja Holandii U-17 w piłce nożnej kobiet
1297 15.07.2013 Reprezentacja Norwegii U-17 w piłce nożnej kobiet
1298 15.07.2013 Reprezentacja Czech U-17 w piłce nożnej kobiet
1299 15.07.2013 Reprezentacja Bośni i Hercegowiny U-17 w piłce nożnej kobiet
1300 15.07.2013 Reprezentacja Włoch U-17 w piłce nożnej kobiet
1301 15.07.2013 Reprezentacja Rosji U-17 w piłce nożnej kobiet
1302 15.07.2013 Reprezentacja Ukrainy U-17 w piłce nożnej kobiet
1303 15.07.2013 Reprezentacja Turcji U-17 w piłce nożnej kobiet
1304 15.07.2013 Reprezentacja Grecji U-17 w piłce nożnej kobiet
1304 15.07.2013 Reprezentacja Rumunii U-17 w piłce nożnej kobiet
1305 15.07.2013 Reprezentacja Finlandii U-17 w piłce nożnej kobiet
1306 15.07.2013 Reprezentacja Austrii U-17 w piłce nożnej kobiet
1307 15.07.2013 Reprezentacja Chorwacji U-17 w piłce nożnej kobiet
1308 15.07.2013 Reprezentacja Słowacji U-17 w piłce nożnej kobiet
1309 16.07.2013 Reprezentacja Węgier U-17 w piłce nożnej kobiet
1310 16.07.2013 Reprezentacja Białorusi U-17 w piłce nożnej kobiet
1311 20.07.2013 Gordie Howe Bowl
1312 22.07.2013 Linköping Arena
1313 26.07.2013 Reprezentacja Serbii U-17 w piłce nożnej kobiet
1314 26.07.2013 Reprezentacja Bułgarii U-17 w piłce nożnej kobiet
1315 28.07.2013 Liga Mistrzów UEFA Kobiet (2012/2013)
1316 01.09.2013 Capelle Schollevaar
1317 01.09.2013 Nieuwerkerk aan den IJssel (przystanek kolejowy)
1318 05.10.2013 Casinò di Campione
1319 03.11.2013 Capelle aan den IJssel
1320 09.11.2013 Krimpen aan den IJssel
1321 07.12.2013 Zeelandbrug
1322 07.12.2013 Bergen op Zoom (stacja kolejowa)
1323 22.12.2013 Roosendaal (stacja kolejowa)
1324 23.12.2013 Etten-Leur (przystanek kolejowy)
1325 26.12.2013 Arena Pantanal
1326 26.12.2013 Charles Krüger
1327 26.12.2013 Harry Wilson (lekkoatleta)
1328 26.12.2013 Juan Bascuñán
1329 26.12.2013 Arturo Medina
1330 28.12.2013 Untersberg-Arena
1331 31.12.2013 Kanadyjskie igrzyska frankofońskie
1332 01.01.2014 Autobusová stanica Mlynské Nivy
1333 02.01.2014 Rilland-Bath (przystanek kolejowy)
1334 04.01.2014 Guangdong Provincial People's Stadium
1335 04.01.2014 Igrzyska kanadyjskie
1336 05.01.2014 Bronisław Leśniak
1337 05.01.2014 Stadium Darul Makmur
1338 05.01.2014 Surakul Stadium
1339 05.01.2014 Petaling Jaya Stadium
1340 06.01.2014 700th Anniversary Stadium
1341 06.01.2014 Stadium Likas
1342 07.01.2014 80th Birthday Stadium
1343 07.01.2014 Panh Khemanith
1344 08.01.2014 David Nepomuceno
1345 08.01.2014 Anselmo Gonzaga
1346 08.01.2014 Maung Sein Pe
1347 08.01.2014 Juventina Napoleão
1348 08.01.2014 Stadion Mulawarman
1349 08.01.2014 Stadion Pleiku
1350 08.01.2014 Stadion Narodowy w Singapurze (2014)
1351 08.01.2014 Samphon Mao
1352 09.01.2014 Shanxi Sports Centre Stadium
1353 10.01.2014 Abdul Hakeem Jefri Bolkiah
1354 10.01.2014 Igrzyska Azji Południowo-Wschodniej
1355 10.01.2014 Soutsakhone Somninhom
1356 11.01.2014 Chiang Rai United Stadium
1357 14.01.2014 Łukasz Zejdler
1358 16.01.2014 Fayoum Stadium
1359 16.01.2014 Storø
1360 17.01.2014 Veaceslav Posmac
1361 17.01.2014 Serghei Kvasnikov
1362 18.01.2014 Stadio Valle Anzuca
1363 18.01.2014 Estádio José Gomes
1364 18.01.2014 Obafemi Awolowo Stadium
1365 18.01.2014 Ala'ab Damanhour Stadium
1366 18.01.2014 Stade Municipal (Wagadugu)
1367 18.01.2014 Stade Aline Sitoe Diatta
1368 18.01.2014 Stade 19 Mai 1956
1369 18.01.2014 Stade Pierre de Coubertin (Cannes)
1370 20.01.2014 Outeniqua Park
1371 22.01.2014 Brøndby Hallen
1372 22.01.2014 Aleksandros Chalkokondilis
1373 23.01.2014 Ioannis Vrettos
1374 23.01.2014 Elefterios Papasimeon
1375 23.01.2014 Dimitrios Delijanis
1376 23.01.2014 Evangelos Gerakeris
1377 24.01.2014 Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium
1378 25.01.2014 Ahmed Abbas Khairy
1379 25.01.2014 Abdul Ali Maghoub
1380 25.01.2014 Ahmed Samy
1381 25.01.2014 Hazza Bin Zayed Stadium
1382 26.01.2014 Rynek w Mechelen
1383 26.01.2014 Ratusz w Antwerpii
1384 28.01.2014 Sohag Stadium
1385 28.01.2014 Ahmed Rahmy
1386 29.01.2014 Kabil Mahmoud
1387 29.01.2014 Ahmed Amin Tabouzada
1388 29.01.2014 Mohamed El-Sayed (lekkoatleta)
1389 30.01.2014 Kamel Taha
1390 30.01.2014 Muhammad as-Sajjid (egipski piłkarz)
1391 30.01.2014 Abdel Salam Hamdy
1392 31.01.2014 Riadh Shawki
1393 31.01.2014 Ali El-Hassani
1394 31.01.2014 Gamil Osman
1395 31.01.2014 Zaki Osman
1396 31.01.2014 Hassan Ali Allouba
1397 31.01.2014 Sayed Abaza
1398 31.01.2014 Ibrahim Yakan
1399 31.01.2014 Sayed Houda
1400 31.01.2014 Ali Riadh
1401 31.01.2014 Fouad Gamil
1402 31.01.2014 Ahmed Soliman
1403 31.01.2014 Michel Haddad
1405 31.01.2014 Ali Kamel
1406 31.01.2014 Ibrahim Kamel
1407 31.01.2014 Gaber El-Soury
1408 31.01.2014 Gamil El-Zobair
1409 31.01.2014 Abdel Hamid Hamdi
1410 31.01.2014 Mohamed Ali Rostam
1411 31.01.2014 Mohamed Ezz-el-Din Gamal
1412 31.01.2014 Abdel Halim Hassan
1413 31.01.2014 Moussa El-Ezam
1414 31.01.2014 Mohamed Shemais
1415 31.01.2014 Mohamed Ahmed Abu Sobea
1416 01.02.2014 Mohamed Ebeid
1417 01.02.2014 Fontanna Brabo
1418 02.02.2014 Josef Kuchynka
1419 02.02.2014 Jan Wapiennik
1420 03.02.2014 Vasilios Xydas
1421 03.02.2014 George Davidson
1422 03.02.2014 Nowa Zelandia na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1998
1423 04.02.2014 Alf Cleverley
1424 05.02.2014 Rynek w Antwerpii
1425 05.02.2014 Angela Edmond
1426 05.02.2014 Liefkenshoektunnel
1427 05.02.2014 Frans Tijsmanstunnel
1428 06.02.2014 Century Lotus Stadium
1429 06.02.2014 Shahid Dr. Azodi Stadium
1430 06.02.2014 Salle Chéraga
1431 06.02.2014 Shahid Bahonar Stadium
1432 07.02.2014 Centr sannogo sporta „Sanki”
1433 08.02.2014 Kuba na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1928
1434 08.02.2014 José Barrientos
1435 08.02.2014 Zoo w Kiszyniowie
1436 11.02.2014 Dalian Sports Center Stadium
1437 12.02.2014 Sportovní hala Sareza
1438 12.02.2014 Lotto Dôme
1439 12.02.2014 Ernst zu Hohenlohe
1440 12.02.2014 Rolando Salinas
1441 12.02.2014 Hala Gliwice
1442 13.02.2014 Hala widowiskowo-sportowa w Rybniku-Boguszowicach
1443 16.02.2014 Ernst Günther
1444 16.02.2014 Hala BKS Stal
1445 16.02.2014 Hala Sportowa WOSiR w Wieluniu
1446 18.02.2014 Pałac Lodowy (Czerepowiec)
1447 18.02.2014 Hala MORiS w Chorzowie
1448 20.02.2014 Hwaseong Stadium
1449 23.02.2014 Kompleks narciarsko-biathlonowy „Łaura”
1450 24.02.2014 Vučko
1451 25.02.2014 Ferdinando Glück
1452 25.02.2014 Matthäus Demetz
1453 25.02.2014 Giovanni Testa
1454 25.02.2014 Complexo Desportivo de Vila Real de Santo António
1455 25.02.2014 Mardan Spor Kompleksi
1456 25.02.2014 World of Wonders Football Centre
1457 25.02.2014 Titanic Stadium
1458 25.02.2014 Stade Luc Varenne
1459 26.02.2014 Stade John Grün
1460 28.02.2014 Sint-Annatunnel
1461 01.03.2014 Hietalahden jalkapallostadion
1462 02.03.2014 Waaslandtunnel
1463 02.03.2014 Cárlos Koller
1463 02.03.2014 José Torres (kolarz)
1463 02.03.2014 Arturo Friedemann
1463 02.03.2014 Alberto Downey
1464 03.03.2014 Movistar Arena
1465 03.03.2014 Enrique Deichler
1466 03.03.2014 Elias Yáñez
1467 03.03.2014 Alfredo Ugarte
1468 03.03.2014 Humberto Lara
1469 03.03.2014 Miguel Castro
1470 03.03.2014 Walter Fritsch
1471 04.03.2014 Alberto Labarthe
1472 04.03.2014 Roy Chipolina Information icon.svg
1473 04.03.2014 Stade de Tanger
1474 04.03.2014 Stade Chedli Zouiten
1475 04.03.2014 Stade Ahmed Bsiri
1476 04.03.2014 Stade de Marchan
1477 04.03.2014 Alfredo Jadresic
1478 05.03.2014 Kennedytunnel
1479 05.03.2014 Abdullah bin Khalifa Stadium
1480 06.03.2014 Angel Rodríguez
1481 07.03.2014 Pałac Wielkich Książąt w Luksemburgu Information icon.svg
1482 08.03.2014 Hôtel de la Chambre
1483 10.03.2014 Miguel Enrico
1484 10.03.2014 Augusto de Negri
1485 10.03.2014 Félix Escobar
1486 10.03.2014 Francisco Dova
1487 10.03.2014 Camilo Rivas
1488 10.03.2014 Guillermo Newbery
1489 12.03.2014 Valerio Vallanía
1490 12.03.2014 Centro de Alto Rendimiento Parque Mahuida
1491 12.03.2014 Jorge Haeberli
1492 12.03.2014 Domingo Minetti
1493 12.03.2014 Alfredo Wismer
1494 13.03.2014 Roberto García (lekkoatleta)
1495 13.03.2014 Federico Brewster
1496 13.03.2014 Enrique Thompson
1497 13.03.2014 Otto Dietsch
1498 13.03.2014 Roberto Holm
1499 13.03.2014 Alfredo Miserere
1500 15.03.2014 Alfredo Iglesias
1501 16.03.2014 Davor Perkat
1502 16.03.2014 Peter Tosič
1503 16.03.2014 Marko Gruškovnjak
1504 16.03.2014 Gouwesluisbrug Information icon.svg
1505 16.03.2014 Boskoopse hefbrug Information icon.svg
1506 16.03.2014 Waddinxveense hefbrug Information icon.svg
1507 17.03.2014 Gouwe
1508 17.03.2014 Gouwekanaal
1509 18.03.2014 Doorslag (kanał)
1510 18.03.2014 Vaartse Rijn
1511 18.03.2014 Hollandse IJssel
1512 19.03.2014 Tosu Stadium
1513 21.03.2014 Merwedekanaal
1514 21.03.2014 Kanał Amsterdam-Ren Information icon.svg
1515 21.03.2014 Lekkanaal
1516 21.03.2014 Kanaal van Steenenhoek
1517 22.03.2014 Kanaal Wessem-Nederweert
1518 22.03.2014 Kanał Juliany
1519 23.03.2014 Maas-Waalkanaal
1520 23.03.2014 I liga białoruska w piłce nożnej kobiet
1521 24.03.2014 Taufik Abd Allah
1522 25.03.2014 Husajn Hidżazi Information icon.svg
1523 26.03.2014 Bobrujczanka Bobrujsk
1524 27.03.2014 Tilak Maidan Stadium
1525 28.03.2014 Fatorda Stadium
1526 28.03.2014 Kromme IJssel
1527 29.03.2014 Aarkanaal
1528 29.03.2014 Van Brienenoordbrug Information icon.svg
1529 29.03.2014 Foolad Shahr Stadium
1530 30.03.2014 Maxim Potîrniche
1531 30.03.2014 Antonín Buček
1532 30.03.2014 Tomáš Vrťo
1533 31.03.2014 Beneluxtunnel Information icon.svg
1534 31.03.2014 Noord (rzeka)
1535 01.04.2014 Dordtsche Kil
1536 01.04.2014 Marek Igaz
1537 02.04.2014 Ghadir Stadium
1538 03.04.2014 Estadio Luis Suñer Picó
1539 03.04.2014 Stadion Dawita Kipianiego w Gurdżaani
1540 05.04.2014 Shonan BMW Stadium Hiratsuka
1541 05.04.2014 Baradem Mukalla Stadium
1542 05.04.2014 Prince Abdullah bin Jalawi Stadium
1543 05.04.2014 Stade de l'Aube
1544 05.04.2014 Stadio Domenico Francioni
1545 05.04.2014 Vojtech Horváth
1546 05.04.2014 Willemsbrug (1878–1981)
1547 06.04.2014 Willemsbrug
1548 07.04.2014 Cor Wezepoel
1549 07.04.2014 Kanaal Bocholt-Herentals
1550 07.04.2014 Kanaal Dessel-Turnhout-Schoten
1551 08.04.2014 Kanaal Dessel-Kwaadmechelen
1552 11.04.2014 Estadi Montilivi
1553 11.04.2014 Willemsspoorbrug
1554 12.04.2014 Sangju Civic Stadium
1555 12.04.2014 Willemsspoortunnel
1556 13.04.2014 Ordos Stadium
1557 13.04.2014 Maraton w Rotterdamie
1558 13.04.2014 Jewgienij Sysojew
1559 15.04.2014 De Hef
1560 15.04.2014 Most (film 1928)
1561 16.04.2014 Guiyang Olympic Sports Center Stadium
1562 16.04.2014 Koninginnebrug (Rotterdam)
1563 17.04.2014 Harbin Sports City Center Stadium
1564 19.04.2014 Verlengde Willemsbrug
1565 19.04.2014 Stormvloedkering Hollandse IJssel Information icon.svg
1566 19.04.2014 Maeslantkering Information icon.svg
1567 21.04.2014 Układ wysokości Amsterdam
1568 22.04.2014 Eilandbrug
1569 22.04.2014 Trójstyk granic Belgii, Holandii i Niemiec Information icon.svg
1570 22.04.2014 Najniżej położony punkt w Holandii
1571 23.04.2014 IJssportcentrum Tilburg
1572 23.04.2014 Peet Stol
1573 25.04.2014 Oranjegekte
1574 25.04.2014 Kenyatta Stadium
1575 26.04.2014 Lukáš Bielák
1576 26.04.2014 Marko Radić
1577 26.04.2014 Wiatraki w Kinderdijk Information icon.svg
1578 27.04.2014 Mistrzostwa Zatoki Perskiej w hokeju na lodzie
1579 28.04.2014 Austriacki traktat państwowy
1580 01.05.2014 Alphonse Weicker
1581 01.05.2014 Most Zamkowy w Raciborzu Information icon.svg
1582 02.05.2014 Kamil Bayramov
1583 06.05.2014 Most graniczny w Starym Boguminie Information icon.svg
1584 06.05.2014 Most na ulicy Piaskowej w Raciborzu
1585 07.05.2014 Prince Faisal bin Fahd Stadium
1586 07.05.2014 Hagesteinsebrug
1587 08.05.2014 Most kolejowy nad Odrą w Raciborzu
1588 09.05.2014 Most kolejowy w Starym Boguminie Information icon.svg
1589 09.05.2014 Nowy most graniczny w Starym Boguminie
1590 11.05.2014 Budynek parlamentu w Wiedniu
1591 11.05.2014 Budynek Rady Narodowej w Bratysławie
1592 12.05.2014 Thunovský palác
1593 12.05.2014 Al Akhdoud Club Stadium
1594 13.05.2014 Prins Willem-Alexanderbrug
1595 14.05.2014 Enghelab Stadium
1596 15.05.2014 Salem Al-Dawsari
1597 15.05.2014 Stadion Gò Đậu
1598 15.05.2014 Stary Pałac Królewski w Atenach
1599 16.05.2014 Most kolejowy nad kanałem Ulga w Raciborzu
1600 16.05.2014 Most autostradowy w Mszanie
1601 17.05.2014 Fujairah Club Stadium
1602 17.05.2014 Emirates Club Stadium
1603 19.05.2014 Most autostradowy nad Odrą niedaleko Starego Bogumina
1604 20.05.2014 Most autostradowy nad Odrą i Jeziorem Antoszowickim
1605 20.05.2014 Stadion Olimpijski w Baku
1606 21.05.2014 Antošovická lávka
1607 21.05.2014 Most na ulicy Rybnickiej w Raciborzu
1608 21.05.2014 Most nad Odrą w Krzyżanowicach
1609 22.05.2014 Wulihe Stadium
1610 22.05.2014 Cmentarz Żołnierzy Armii Czerwonej w Raciborzu
1611 22.05.2014 New I-Mobile Stadium
1612 22.05.2014 Tuodong Stadium
1613 23.05.2014 Stadion Cần Thơ
1614 23.05.2014 King Abdullah Sports City
1615 23.05.2014 Marden Sports Complex
1616 23.05.2014 Todoroki Athletics Stadium
1617 23.05.2014 Stadion Mandala Krida
1618 25.05.2014 Most w Schengen
1619 25.05.2014 Prince Mohamed bin Fahd Stadium
1620 25.05.2014 Prince Saud bin Jalawi Stadium
1621 25.05.2014 Swangard Stadium
1622 25.05.2014 Stadion Spartak w Szczołkowie
1623 26.05.2014 King George V Park
1624 26.05.2014 Cheonan Baekseok Stadium
1625 26.05.2014 Changwon Football Center Stadium
1626 26.05.2014 Changwon Civic Stadium
1627 26.05.2014 Suwon Civic Stadium
1628 26.05.2014 Estadio Edgardo Baltodano Briceño
1629 26.05.2014 Dwight Yorke Stadium
1630 26.05.2014 Incheon Football Stadium
1631 26.05.2014 Stadion Tri Dharma
1632 26.05.2014 Stadion Gajayana
1633 27.05.2014 Stadion Gelora 10 November
1634 27.05.2014 Most Suramadu
1635 27.05.2014 Stadion Halchowk
1636 16.08.2014 Spoorviaduct Delft
1637 21.02.2015 Maraton w Amsterdamie
1638 07.03.2015 Riskalla Henain
1639 07.03.2015 Stade Habib Bouakeul
1640 14.03.2015 Rize Atatürk Stadı
1641 14.03.2015 Yeni Rize Şehir Stadı
1642 28.03.2015 Estadio El Toralín
1643 09.04.2015 Estadio Jesús Bermúdez
1644 10.04.2015 Estadio Gilberto Parada
1645 10.04.2015 Estadio Victor Agustín Ugarte
1646 24.04.2015 Maraton w Londynie
1647 25.04.2015 Thames Barrier
1648 28.04.2015 Maraton w Rydze
1649 29.04.2015 Budynek Sejmu w Rydze
1650 01.05.2015 Referendum w Macedonii w 1991 roku
1651 01.05.2015 Pałac Zebrania w Skopje
1652 01.05.2015 Elektrownia Wodna Pļaviņas
1653 04.05.2015 Stadion Gaz Metan
1654 07.05.2015 Insar (rzeka)
1655 01.02.2017 Kehrweg-Stadion
1656 05.02.2017 Europoortkering
1657 05.02.2017 Calandkanaal
1658 26.02.2017 Karbala International Stadium
1659 04.03.2017 Maraton w Kolonii
1660 04.03.2017 Maraton w Dubaju
1661 18.03.2017 Maraton w Brukseli
1662 18.03.2017 Maraton w Kopenhadze
1663 18.03.2017 Maraton w Brighton
1664 18.03.2017 Maraton w Bournemouth
1665 18.03.2017 Awadh Al-Sameer
1666 18.03.2017 Maraton w Bejrucie
1667 22.03.2017 Maraton w Lublanie
1668 23.03.2017 Maraton w Koszycach
1669 29.03.2017 Marathon des Alpes-Maritimes
1670 16.04.2017 Maraton w Mediolanie
1671 16.04.2017 Maraton w Sztokholmie
1672 16.04.2017 Maraton w Porto
1673 17.04.2017 Maraton we Frankfurcie nad Menem
1674 17.04.2017 Maraton w Kijowie
1675 26.04.2017 Maraton w Ałmaty
1676 03.05.2017 Maraton Dębno
1677 05.06.2017 Ulsan Complex Stadium
1678 05.06.2017 Nakhon Sawan Stadium
1679 05.06.2017 Surat Thani Stadium
1680 10.06.2017 Chanom Sirirangsri
1681 15.06.2017 Maraton w Monachium
1682 15.06.2017 Maraton w Podgoricy
1683 17.06.2017 Jean Proess
1684 17.06.2017 Jean Colbach
1685 17.06.2017 Paul Hammer
1686 17.06.2017 Alex Servais
1687 24.06.2017 Georges Schmit
1688 24.06.2017 Jean Moulin (lekkoatleta)
1689 24.06.2017 Stadsbrug (Kampen)
1690 29.06.2017 Molenbrug (Kampen)
1691 23.07.2017 Maraton w Düsseldorfie
1692 29.07.2017 Maraton w Skopje
1693 12.11.2017 Sir John Guise Stadium
1694 16.11.2017 Maraton w Bratysławie
1695 03.12.2017 Ahmad Salam
1696 03.12.2017 Abdel-Karim Sakr
1697 24.12.2017 Maraton w Pekinie
1698 27.12.2017 Oosterscheldekering
1699 10.02.2018 Beijing Fengtai Stadium
1700 10.02.2018 Qingdao Tiantai Stadium
1701 17.06.2018 Mordowia Ariena
1702 13.10.2018 Haringvlietdam
1703 13.10.2018 Polski Honorowy Cmentarz Wojskowy w Bredzie
1704 13.10.2018 Bad Nieuweschans (stacja kolejowa)
1705 17.11.2018 Stade d'honneur de Meknès
1706 16.12.2018 Stadion Miejski w Kalamacie
1707 16.12.2018 Stadion Messiniakos
1708 22.12.2018 Stadion Miejski w Wolos
1709 23.12.2018 Estadio Iberoamericano 2010
1710 23.12.2018 Stadion Miejski w Ajia Napie
1711 23.12.2018 Stadion Anagennisi
1712 23.12.2018 Stadion Górnika Brzeszcze
1713 24.12.2018 Estadio Municipal de Chapín
1714 24.12.2018 Stadion Steliosa Kyriakidesa
1715 25.12.2018 Gradski stadion (Borovo Naselje)
1716 26.12.2018 Stadion im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Lwowie
1717 26.12.2018 Stadion Maccabi Czerniowce
1718 27.12.2018 Stadion Agrykola
1719 27.12.2018 Športni park Kidričevo
1720 27.12.2018 Stadion im. Stanisława Kurowskiego w Szamotułach
1721 27.12.2018 Stadion Miejski w Pobiedziskach
1722 28.12.2018 Stadion an der Kreuzeiche
1723 01.01.2019 Brita-Arena
1724 05.01.2019 Stade Henri-Jooris
1725 05.01.2019 Stade Jules-Deschaseaux
1726 11.01.2019 Stade Al Inbiaâte
1727 11.01.2019 Stade El Massira
1728 11.01.2019 Stade Municipal de Berkane
1729 11.01.2019 Stade El Abdi
1730 11.01.2019 Stade d'honneur d'Oujda
1731 11.01.2019 Stade Municipal de Kénitra
1732 12.01.2019 Stade du 18-Novembre
1733 19.01.2019 Sportpark De Diepput
1734 26.01.2019 Eläintarhan kenttä
1735 26.01.2019 Töölön pallokenttä
1736 26.01.2019 Taksim Stadyumu
1737 03.02.2019 LSB stadions
1738 03.02.2019 Dinamo stadions
1739 03.02.2019 Latvijas Universitātes stadions
1740 17.02.2019 Gamle Fredrikstad Stadion
1741 23.02.2019 Fredrikstad Stadion
1742 24.02.2019 Sarpsborg Stadion
1743 24.02.2019 Stadionul Republicii
1744 24.02.2019 Stadionul Național (1953)
1745 02.03.2019 Igralište Građanskog
1745 03.03.2019 Stadion SK Jugoslavija
1746 03.03.2019 Stadion Beogradski SK
1747 08.03.2019 Stadion GOS-u w Lubinie
1748 09.03.2019 José Naya
1749 09.03.2019 Sportforum Chemnitz
1750 09.03.2019 Stade El Bachir
1751 09.03.2019 Stadion Miejski w Sybinie
1752 10.03.2019 Stadionul Ilie Oană (1937)
1753 10.03.2019 Stadionul Ilie Oană
1754 13.03.2019 Väinölänniemen stadion
1755 14.03.2019 Marienlyst Stadion
1756 14.03.2019 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu
1757 16.03.2019 Estadio Cartagonova
1758 16.03.2019 Estadio Ramón de Carranza
1759 16.03.2019 Estadio Carlos Tartiere (1932)
1760 19.03.2019 Estadio Carlos Tartiere
1761 21.03.2019 Stadion Daugava w Rydze
1762 23.03.2019 Stadion Rujevica
1763 24.03.2019 Stadion ŠRC Uljanik-Veruda
1764 26.03.2019 Stephen Keshi Stadium
1765 28.03.2019 Stadion Stari plac
1766 28.03.2019 Sportzentrum Anif
1767 28.03.2019 Sportzentrum Aug
1768 28.03.2019 Complexul Sportiv Raional Orhei
1769 28.03.2019 Estadi Nacional
1770 28.03.2019 Stadion Miejski w Braszowie
1771 31.03.2019 Stadion im. Borysa Tropancia w Zorii
1772 31.03.2019 Gradski stadion Lapad
1773 31.03.2019 Stade Océane
1774 04.04.2019 Stadion Miejski w Nachiczewanie
1775 06.04.2019 Stadion im. Mehdiego Hüseynzadə w Sumgaicie
1776 09.04.2019 Dalğa Arena
1777 10.04.2019 Stadion Miejski w Tovuzie
1778 11.04.2019 Stadion Miejski w Qəbələ
1779 11.04.2019 Stadion im. Yaşara Məmmədzadə w Mingeczaurze
1780 11.04.2019 Bakcell Arena
1781 12.04.2019 Stadion FK Obilić
1782 13.04.2019 Haapsalu staadion
1783 13.04.2019 Rakvere staadion
1784 13.04.2019 Stadion Cracovii (1912–2009)
1785 14.04.2019 Wiener Sport-Club Platz
1786 14.04.2019 WAC-Platz Information icon.svg
1787 20.04.2019 Stadion Tarpieda w Mińsku
1788 20.04.2019 Stadion FK Mińsk
1789 25.04.2019 Stadion Miejski w Katerini
1790 25.04.2019 Všešportový areál
1791 27.04.2019 Štadión Lokomotívy v Čermeli
1792 27.04.2019 Národný futbalový štadión
1793 27.04.2019 Stadion ŠK Bratysława
1794 27.04.2019 Štadión Tatran
1795 27.04.2019 Stadion Miejski w Dubnicy nad Váhom
1796 28.04.2019 NTC Senec
1797 28.04.2019 HUBER Arena
1798 19.05.2019 Stadion Makabi Kowno
1799 02.06.2019 Piramida w Austerlitz Information icon.svg
1800 02.06.2019 Pałac Pokoju w Hadze
1801 02.06.2019 Fanny Blankers-Koen Stadion
1802 08.06.2019 Ekängens Friidrottsarena
1803 09.06.2019 Stadion ŠC Sloboda
1804 09.06.2019 Rudolf-Tonn-Stadion
1805 09.06.2019 Leichtathletikstadion Cottbus
1806 09.06.2019 Atletiekbaan Overvecht
1807 09.06.2019 Zentralstadion Leipzig (1956)
1808 09.06.2019 Stadion Müllerwiese
1809 10.06.2019 Nagyerdei Stadion (1934–2013)
1810 10.06.2019 Vágóhíd utcai Stadion
1811 10.06.2019 Stadion 1 pp Legionów w Wilnie
1812 14.06.2019 Paul-Grüninger-Stadion
1813 15.06.2019 Stade de la Maladière (1924–2004)
1814 16.06.2019 Stade de la Charrière
1815 16.06.2019 Stadion Landhof Information icon.svg
1816 16.06.2019 St. Jakob-Stadion
1817 16.06.2019 Stadion Schützenmatte
1818 21.06.2019 Stadion Rankhof
1819 22.06.2019 Espenmoos
1820 23.06.2019 Radrennbahn Hardau
1821 23.06.2019 Utogrund
1822 23.06.2019 Võru Spordikeskuse staadion
1823 23.06.2019 Stadion Brühl
1824 06.07.2019 Stadion Centralny w Połądze
1825 06.07.2019 Sportanlage Rheinau
1826 06.07.2019 Ozolnieku stadions
1827 07.07.2019 Stade Universitaire Saint-Léonard
1828 07.07.2019 Stade Juan Antonio Samaranch
1829 12.07.2019 Stade de la Fontenette
1830 13.07.2019 Stadion Mladost w Zagrzebiu
1831 13.07.2019 LIPO Park Schaffhausen
1832 13.07.2019 Stadion FC Solothurn
1833 13.07.2019 Stade Municipal (Yverdon-les-Bains)
1834 13.07.2019 Herti Allmend Stadion
1835 13.07.2019 Stadion Eizmoos
1836 13.07.2019 Gunder Hägg-stadion
1837 13.07.2019 Gavlevallen
1838 13.07.2019 Stade de Bouleyres
1839 13.07.2019 Stade de Copet
1840 14.07.2019 Stadion Grünfeld
1841 14.07.2019 Tissot Arena
1842 14.07.2019 Stadion Miejski w Starachowicach
1843 14.07.2019 Stadion im. Dawita Petriaszwilego
1844 18.07.2019 Stadion Piasta Gliwice (1927–2010) Information icon.svg
1845 18.07.2019 Stadion 30 czerwca w Kairze
1846 19.07.2019 Stadion Miejski w Gdyni (1938–2009)
1847 20.07.2019 Stadion Miejski w Tychach (1970–2013)
1848 20.07.2019 Stadion Turystów Łódź
1849 27.07.2019 Park Sportowy im. Marszałka Polski Edwarda Śmigłego-Rydza we Lwowie
1850 27.07.2019 Stadion przy ulicy Wojskowej w Siedlcach
1851 27.07.2019 Stadion na Kalinie
1852 27.07.2019 Stadion Miejski w Niepołomicach
1853 28.07.2019 Stadion Rozwoju Katowice
1854 28.07.2019 Stadion AKS-u Chorzów
1855 28.07.2019 Futbalový štadión Levice
1856 28.07.2019 Stadion przy ulicy Rolnej w Poznaniu
1857 02.08.2019 Stadion Pelikana Łowicz
1858 02.08.2019 Gminny Stadion Sportowy w Zabierzowie
1859 03.08.2019 Stadion Hasmonei Lwów
1860 04.08.2019 Stadion OKS Brzesko
1861 04.08.2019 Stadion im. Karola Fuchsa w Jaworznie
1862 04.08.2019 Stadion HEKO Czermno
1863 04.08.2019 Stadion Miejski w Radomsku
1864 04.08.2019 Gamle Frogner Stadion
1865 10.08.2019 Frogner Stadion
1866 10.08.2019 Gressbanen
1867 10.08.2019 Intility Arena
1868 10.08.2019 Voldsløkka idrettspark
1869 10.08.2019 Kråmyra Stadion
1870 10.08.2019 Nadderud Stadion
1871 11.08.2019 Stadion Szkolar we Lwowie
1872 11.08.2019 Stadion ŁKS-u Łódź
1873 11.08.2019 Stadion Naprzodu Rydułtowy
1874 11.08.2019 Stadion Miejski w Pszowie
1875 11.08.2019 Stadion MOSiR-u w Radlinie
1876 11.08.2019 Stadion Grunwaldu Ruda Śląska
1877 13.08.2019 Stadiumi Rexhep Rexhepi
1878 15.08.2019 Tiigiveski jalgpalliväljak
1879 15.08.2019 Kalevi spordiplats
1880 17.08.2019 Stadion Lokomotiw w Kaliningradzie
1881 17.08.2019 Stadion Bałtika w Kaliningradzie
1882 17.08.2019 Spīdveja centrs
1883 17.08.2019 Estádio Municipal de Portimão
1884 17.08.2019 Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
1885 18.08.2019 İmarət stadionu Information icon.svg
1886 18.08.2019 Azərsun Arena
1887 22.08.2019 Vasermil Stadium
1888 23.08.2019 Turner Stadium
1889 24.08.2019 Sandnes Stadion
1890 24.08.2019 Byrkjelo Stadion
1891 24.08.2019 Hamar Idrettspark
1892 24.08.2019 Stadion Donja Sutvara
1893 25.08.2019 Stadion im. Kirowa w Petersburgu Information icon.svg
1894 25.08.2019 ASCO Arena
1895 29.08.2019 Estadi Johan Cruyff
1896 31.08.2019 Camp del carrer Indústria
1897 31.08.2019 Camp Municipal de Rugbi La Foixarda Information icon.svg
1898 01.09.2019 Estadi Municipal de Reus
1899 01.09.2019 Camp d’Esports de Lleida
1900 01.09.2019 Stadion MOSiR-u w Myszkowie
1901 01.09.2019 Stadion Stovky
1902 05.09.2019 Stadion Dukla
1903 07.09.2019 Lehener Stadion Information icon.svg
1904 08.09.2019 For Forest
1905 08.09.2019 Lavanttal-Arena
1906 11.09.2019 NV Arena
1907 12.09.2019 Allianz Stadion
1908 12.09.2019 Sportplatz Kematen
1909 12.09.2019 Gernot Langes Stadion
1910 14.09.2019 Stadionul Romcomit
1911 14.09.2019 Stadionul Venus
1912 14.09.2019 Stadion Junak
1913 14.09.2019 Stadion Junak (1904)
1914 15.09.2019 Igriszte Lewski
1915 15.09.2019 Stadion Rakowski w Sofii
1916 15.09.2019 Stadion Rakowski w Sewliewie
1917 15.09.2019 Orlando Stadium (1959–2006)
1918 15.09.2019 Orlando Stadium
1919 21.09.2019 Şəmkir Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
1920 21.09.2019 Stadion Miejski w Şəmkirze
1921 21.09.2019 Zirə İdman Kompleksinin stadionu
1922 21.09.2019 Stadion Armii Bułgarskiej w Sofii Information icon.svg
1923 21.09.2019 Stadion Łokomotiw w Sofii
1924 21.09.2019 Stadion Sławia w Sofii
1925 21.09.2019 Stadion Akademik w Sofii
1926 21.09.2019 Stadion Septemwri w Sofii
1927 22.09.2019 Stadion Plewen
1928 22.09.2019 Stadion Płowdiw
1929 22.09.2019 Stadion Christa Botewa w Płowdiwie
1930 22.09.2019 Futbolen kompleks Botew 1912
1931 22.09.2019 Stadion Łokomotiw w Płowdiwie
1932 22.09.2019 Stadion Marica w Płowdiwie
1933 22.09.2019 Stadion Todora Diewa w Płowdiwie
1934 22.09.2019 Laurentian University Stadium
1935 26.09.2019 Sporthallen Zuid
1936 28.09.2019 Stadion Jurija Gagarina w Warnie
1937 28.09.2019 Stadion Ticza w Warnie
1938 28.09.2019 Stadion Spartak w Warnie
1939 28.09.2019 Stadion Łazur w Burgasie
1940 28.09.2019 Stadion Czernomorec w Burgasie
1941 28.09.2019 Arena Sozopol
1942 28.09.2019 Stadion Hadżiego Dimityra w Sliwenie
1943 28.09.2019 Stadion Christa Botewa we Wracy
1944 29.09.2019 Akdoğan Özgürlük Stadyumu
1945 29.09.2019 Stadion Chaskowo
1946 29.09.2019 The Stadium
1947 29.09.2019 Sabah Al Salem Stadium
1948 29.09.2019 Al-Sadaqua Walsalam Stadium
1949 29.09.2019 Al Kuwait Sports Club Stadium
1950 29.09.2019 Farwaniya Stadium
1951 29.09.2019 Thamir Stadium
1952 29.09.2019 Al-Ahmadi Stadium
1953 29.09.2019 Khaitan Stadium
1954 02.10.2019 Stadion Energetik w Szyrwanie
1955 05.10.2019 Stadion Police
1956 05.10.2019 Stadion dr. Milan Jelić
1957 05.10.2019 Stadion Bare
1958 06.10.2019 Stadion Jaklić
1959 06.10.2019 Stadion Miejski Luke w Visoko
1960 06.10.2019 Stadion Miejski w Srebreniku
1961 06.10.2019 Stadion Luke w Tešanju
1962 06.10.2019 Stadion Miejski w Gradišce
1963 06.10.2019 Športni center Dravograd
1964 06.10.2019 Trening kamp FSCG
1965 06.10.2019 Stadion Cvijetin Brijeg
1966 06.10.2019 Stadion Miejski w Laktaši
1967 07.10.2019 Stadion NC Goal
1968 09.10.2019 Městský stadion v Kotlině
1969 12.10.2019 Stadion na Faji
1970 12.10.2019 Městský fotbalový stadion Hlučín
1971 13.10.2019 Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty Information icon.svg
1972 13.10.2019 Městský fotbalový stadion Uherské Hradiště
1973 19.10.2019 Stadion Miejski w Vitezie
1974 19.10.2019 Stadion Zlotowy w Krakowie
1975 19.10.2019 Stadion AWF-u Kraków
1975 20.10.2019 Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße
1976 20.10.2019 Dreiflüssestadion
1977 20.10.2019 ESV-Stadion
1978 26.10.2019 Jahnstadion (Ratyzbona) Information icon.svg
1979 26.10.2019 Continental Arena
1980 26.10.2019 Hans-Walter-Wild-Stadion
1981 26.10.2019 Wacker-Arena
1982 27.10.2019 Stadion Miejski w Proszowicach
1983 27.10.2019 Stadion OSiR-u we Włocławku
1984 27.10.2019 Stadion XXXV-lecia PRL w Piotrkowie Trybunalskim
1985 27.10.2019 Stadion im. Stanisława Figasa w Koszalinie
1986 27.10.2019 Stadion MOSiR-u w Pile
1987 27.10.2019 Stadion AWF-u w Białej Podlaskiej
1988 27.10.2019 Stadion Lekkoatletyczny w Lublinie
1989 31.10.2019 Stadion Centralny w Hisarze
1990 02.11.2019 Park Sportowy na Oleandrach
1991 03.11.2019 Stadion Jutrzenki Kraków
1992 03.11.2019 Stadion Wisły Kraków (1922)
1993 03.11.2019 Stadion Polonii Piła
1994 03.11.2019 Stadion Miejski w Tarnobrzegu
1995 07.11.2019 Stadion Širůch
1996 07.11.2019 Stadion Żużlowy w Grudziądzu
1997 07.11.2019 Stary Stadion Miejski w Grudziądzu
1998 09.11.2019 Stadion U Cihelny
1999 09.11.2019 Puskás Aréna
2000 09.11.2019 Sport utcai Stadion
2001 10.11.2019 Hidegkuti Nándor Stadion (1912–2015)
2002 10.11.2019 Hidegkuti Nándor Stadion
2003 13.11.2019 Stadion Resovii
2004 13.11.2019 Stadion AZS-u Łódź
2005 14.11.2019 Kurt-Wabbel-Stadion
2006 14.11.2019 Erdgas Sportpark
2007 16.11.2019 Stary stadion Szombierek Bytom
2008 16.11.2019 Sar-Tov Stadium
2009 17.11.2019 Stadion Orła Łódź
2010 17.11.2019 Centrum Sportów Motorowych w Łodzi
2011 17.11.2019 Üllői úti stadion
2012 19.11.2019 Air Albania Stadium
2013 21.11.2019 Tor żużlowy na Słupnej
2014 21.11.2019 Stadion MOSiR-u w Krośnie
2015 23.11.2019 Futbalové Ihrisko Čierny Balog
2016 23.11.2019 Mestský štadión Púchov
2017 26.11.2019 Stadion Żużlowy im. Mariana Spychały w Opolu
2018 26.11.2019 Stadion Startu Katowice
2019 26.11.2019 Stadion im. Floriana Kapały w Rawiczu
2020 26.11.2019 Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim
2021 28.11.2019 Stade Grimonprez-Jooris
2022 29.11.2019 Varsity Stadium
2023 29.11.2019 Autostade
2024 29.11.2019 Grindavíkurvöllur
2025 29.11.2019 Fylkisvöllur
2026 29.11.2019 Valsvöllur
2027 29.11.2019 Eimskipsvöllurinn
2028 29.11.2019 Valbjarnarvöllur
2029 01.12.2019 Stade Jules-Lemaire
2030 01.12.2019 Vélodrome André-Pétrieux
2031 01.12.2019 Stade Georges-Boulogne
2032 01.12.2019 Stade municipal des Allées Jean Leroi
2033 02.12.2019 Stade des Costières
2034 02.12.2019 Stade de la Libération
2035 02.12.2019 Stade Gaston-Petit
2036 02.12.2019 Stade Jules-Ladoumègue (Romorantin-Lanthenay)
2037 02.12.2019 Stade Marcel Vignaud
2038 02.12.2019 Complexe sportif Guy Drut
2039 02.12.2019 Stade Municipal (Vineuil)
2040 03.12.2019 Městský stadion Střelnice
2041 03.12.2019 Stadion TJ Přeštice
2042 03.12.2019 Estádio da Luz (1954–2003)
2043 03.12.2019 Estádio José Alvalade (1956–2003)
2044 03.12.2019 Estadio de Mendizorroza
2045 04.12.2019 Stadion Miejski im. 70-lecia Odzyskania Niepodległości w Dębicy
2046 04.12.2019 Stary stadion Igloopolu Dębica
2047 04.12.2019 Stadion Wisłoki Dębica
2048 04.12.2019 Stadion im. Mieczysława Słabego w Przemyślu
2049 04.12.2019 Stadion Miejski w Pniewach
2050 04.12.2019 Stadion Stoczniowy w Szczecinie
2051 04.12.2019 Stadion Junost w Armawirze
2052 05.12.2019 Estadio de Ipurua
2053 05.12.2019 Polizeistadion
2054 05.12.2019 Stadion der Weltjugend
2055 05.12.2019 Stadion im. Jana Ciszewskiego w Sosnowcu
2056 06.12.2019 Fotbalový stadion Josefa Masopusta
2057 06.12.2019 Melavöllur
2058 06.12.2019 JYSK park
2059 06.12.2019 Stadium Gal Information icon.svg
2060 08.12.2019 ETO Park
2061 09.12.2019 Rába ETO Stadion
2062 09.12.2019 Győri Dózsa Sporttelep
2063 09.12.2019 Olimpiai Sportpark Győr
2064 13.12.2019 Stadion Ringstrasse
2065 13.12.2019 Stadion Maguwoharjo
2066 13.12.2019 Stadion Tridadi
2067 14.12.2019 Houtruststadion
2068 15.12.2019 Estádio de São Miguel (Gondomar)
2069 15.12.2019 Estádio de São Miguel (Ponta Delgada)
2070 22.12.2019 Stade de Hienghène
2071 25.12.2019 Deutsches Stadion (Berlin)
2072 26.12.2019 Het Nederlandsch Sportpark
2073 26.12.2019 Stadion De Kraal
2074 26.12.2019 Weinauparkstadion
2075 26.12.2019 Stadion Miejski im. Józefa Wiatrowskiego w Zgorzelcu
2076 28.12.2019 Mestský štadión Dunajská Streda
2077 28.12.2019 MOL Aréna
2078 29.12.2019 Štadión FK Senica
2079 29.12.2019 Futbalový štadión Prievidza
2080 31.12.2019 Stadiumi Bajram Aliu
2081 31.12.2019 Stadiumi i Qytetit të Suharekës
2082 31.12.2019 Stadiumi Agron Rama
2083 31.12.2019 Stadiumi 18 Qershori
2084 31.12.2019 Stadiumi Demush Mavraj
2085 31.12.2019 Stadion Centralny w Prypeci
2086 31.12.2019 Mestský štadión Skalica
2087 31.12.2019 Štadión Na Zahrádkach
2088 31.12.2019 Mestský futbalový štadión Bardejov
2089 31.12.2019 Mestský športový štadión Žarnovica
2090 01.01.2020 Štadión Čadca
2091 01.01.2020 NTC Poprad
2092 01.01.2020 Štadión Slavoja Trebišov
2093 01.01.2020 Mestský štadión Jelšava
2094 01.01.2020 Mestský štadión Lipany
2095 02.01.2020 Štadión Spartaka Myjava
2096 04.01.2020 Mestský futbalový štadión Michalovce
2097 04.01.2020 Štadión ŠKP Dúbravka
2098 04.01.2020 ZELPO Aréna
2099 05.01.2020 Stadionul Daniel Prodan
2100 05.01.2020 Stadionul Viorel Mateianu
2101 05.01.2020 Heidering Wittstock
2102 12.01.2020 Stadion Tiligul
2103 12.01.2020 Stadion Dinamo-Auto
2104 12.01.2020 Stadion Sheriff
2105 12.01.2020 Małaja sportiwnaja ariena sportkompleksa «Szerif»
2106 12.01.2020 Stadion Miejski w Tyraspolu
2107 12.01.2020 Stadion Dinamo w Benderach
2108 18.01.2020 Sarpugerði
2109 25.01.2020 Stadion Miejski w Vaslui
2110 26.01.2020 Stadion Čair
2111 26.01.2020 Stadion Miejski w Surdulicy
2112 26.01.2020 Stadion Metalac
2113 01.02.2020 MGM Farm Arena
2114 01.02.2020 Stadion Pod Vardom
2115 01.02.2020 Stadion Miejski w Ugljeviku
2116 01.02.2020 Stadion FK Krupa
2117 01.02.2020 Stadion SRC Slavija
2118 01.02.2020 Stadion Otoka
2119 02.02.2020 Stadion FK Mačva
2120 02.02.2020 Stadion Mladost w Lučani
2121 02.02.2020 Stadion Miejski w Bačkiej Topoli
2122 02.02.2020 Stadion Dragan Nikolić
2123 02.02.2020 Stadion FK Zemun
2124 08.02.2020 Stadion Rajko Štolfa
2125 08.02.2020 Stadion Miejski im. Zorana Paunowa
2126 08.02.2020 Stadion Lučko
2127 08.02.2020 Stadion sv. Josipa Radnika
2128 08.02.2020 Stadion ŠRC Sesvete
2129 09.02.2020 Sportplatz Spitalacker
2130 15.02.2020 Estádio do Mar
2131 15.02.2020 Stadion ve Sportovní ulici
2132 16.02.2020 Stadion Za Místním nádražím
2133 16.02.2020 Stadion Braća Velašević
2134 23.02.2020 Stadionul Silviu Ploeșteanu
2135 23.02.2020 Sportovní areál Drnovice
2136 23.02.2020 Areál Jana Navrátila
2137 23.02.2020 Stadion Za parkem
2138 29.02.2020 Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri
2139 01.03.2020 Dietmar-Hopp-Stadion
2140 01.03.2020 Fotbalový areál Poštorná
2141 03.03.2020 Stadio Comunale di Abano Terme
2142 05.03.2020 Stadion Miejski w Zvorniku
2143 06.03.2020 Stadion Miejski w Uściu nad Łabą
2144 13.03.2020 Stadion Na Šlajsi
2145 13.03.2020 Stadion SK Uničov
2146 13.03.2020 Fotbalový areál SKP Slovan
2147 13.03.2020 Stadion Na Bělince
2148 14.03.2020 OmaSP Stadion
2149 15.03.2020 Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu
2150 15.03.2020 Stadion Miejski w Slušovicach
2151 16.03.2020 Fotbalový areál Šardice
2152 16.03.2020 Stadion żużlowy Machowa
2153 16.03.2020 Stadion Martina Záblackého
2154 16.03.2020 Stadion Miejski w Kyjovie
2155 16.03.2020 Stadion v Jiráskově ulici
2156 17.03.2020 Stadion Rudar Trbovlje
2157 17.03.2020 Športni park Kodeljevo
2158 17.03.2020 Stadion Miejski w Zagorju ob Savi
2159 17.03.2020 Stadion Ivančna Gorica
2160 17.03.2020 Športni park Ilirija
2161 17.03.2020 Športni park Petišovci
2162 18.03.2020 Atletski stadion Poljane
2163 19.03.2020 Stadion ob Tržaški cesti
2164 19.03.2020 Športni park Tabor
2165 19.03.2020 Igrišče Ivan Gregorič
2166 19.03.2020 Športni park Ugasle peči
2167 19.03.2020 Stadion NK Pohorje
2168 19.03.2020 Stadion Šmartno ob Paki
2169 19.03.2020 Športni park Zavrč
2170 19.03.2020 Igrišče ob Celovški cesti
2171 20.03.2020 Stadion ob Tyrševi cesti
2172 20.03.2020 Letní stadion (Chomutov)
2173 20.03.2020 Letní stadion na Zadních Vinohradech
2174 21.03.2020 Stadion na Borku
2175 21.03.2020 Stadion na Lesní
2176 21.03.2020 Stadion Rudolfa Labaje
2177 21.03.2020 Stadion v Kollárově ulici
2178 21.03.2020 Plochodrážní stadion Svítkov
2179 21.03.2020 Stadion Pod hrádkem
2180 22.03.2020 Stadion Pod Vinicí
2181 22.03.2020 Letní stadion (Pardubice)
2182 22.03.2020 Atletický stadion Pod Palackého vrchem
2183 22.03.2020 Městský fotbalový stadion Srbská
2184 23.03.2020 Letní stadion (Kopřivnice)
2185 23.03.2020 Sepp-Doll-Stadion
2186 24.03.2020 Igrišče Glazija
2187 30.03.2020 Stadion Miejski w Bejrucie
2188 02.04.2020 Borsod Volán Stadion
2189 03.04.2020 Heinz-Steyer-Stadion
2190 03.04.2020 Gosudarstwiennoje awtonomnoje uczrieżdienije Riespubliki Mordowija «Ledowyj dworiec»
2191 03.04.2020 Speedwaystadion Meißen
2192 04.04.2020 Diósgyőri Stadion
2193 04.04.2020 DVTK Stadion
2194 04.04.2020 MVSC Stadion
2195 05.04.2020 Nádorvárosi Stadion
2196 05.04.2020 Stadion Miejski w Słucku
2197 05.04.2020 Stadion Haradzieja
2198 05.04.2020 Stadion Palessie w Łunińcu
2199 05.04.2020 Stadion RCOR-BGU w Mińsku
2200 05.04.2020 Stadion Junactwa w Smorgoniach
2201 05.04.2020 Stadion Spartak w Połocku
2202 05.04.2020 Alcufer Stadion
2203 06.04.2020 Stadion Arsienał w Tule
2204 06.04.2020 Stadion Panajota Wołowa w Szumenie
2205 06.04.2020 Stadion Dimityra Burkowa w Tyrgowiszte
2206 06.04.2020 Motostadion Awram Topałow
2207 06.04.2020 Stadion Miejski w Ruse
2208 06.04.2020 Stadion Drużba w Dobriczu
2209 06.04.2020 Stadion Albena
2210 06.04.2020 Stadion Miejski w Kawarnie
2211 06.04.2020 Stadion Louisa Eyera w Silistrze
2212 06.04.2020 Stadion Łokomotiw w Gornej Orjachowicy
2213 06.04.2020 Víkingsvöllur
2214 06.04.2020 Stadion Belite Orli w Plewenie
2215 06.04.2020 Stadion Miejski w Bałcziku
2216 06.04.2020 Stadion Georgiego Benkowskiego w Pazardżiku
2217 06.04.2020 Stadion Sewtopolis w Kazanłyku
2218 06.04.2020 Stadion Minjor w Perniku
2219 07.04.2020 Stadion im. Jeorjosa Kamarasa
2220 07.04.2020 Stadion Nea Smirni
2221 07.04.2020 Stadion im. Grigorisa Lambrakisa
2222 07.04.2020 Stadion im. Kostasa Dawurlisa
2223 07.04.2020 Stadion im. Anti Karajani
2224 07.04.2020 Stadionul Marin Anastasovici
2225 07.04.2020 Stadion Malwa w Czerniowcach
2226 08.04.2020 Stadion Stare Zagłębie
2227 08.04.2020 Stadion Miejski w Wałbrzychu
2228 08.04.2020 Stadion Miejski w Jeleniej Górze
2229 08.04.2020 Stadion Oławskiego Centrum Kultury Fizycznej
2230 08.04.2020 Stadion Miejski w Piasecznie
2231 08.04.2020 Stadion Miejski w Świdniku
2232 08.04.2020 Stadion im. Jerzego Michałowicza w Dzierżoniowie
2233 08.04.2020 Stadion Miejski im. Mirosława Mularczyka w Oleśnicy
2234 09.04.2020 Stadion Miejski w Malborku
2235 09.04.2020 Stadion Hutnika Warszawa
2236 09.04.2020 Stadion Błękitnych Kielce
2237 09.04.2020 Stadion Miejski w Policach
2238 09.04.2020 Stadion Sportowy w Namysłowie
2239 09.04.2020 Stadion Polonii Gdańsk
2240 09.04.2020 Stadion Ceramiki Opoczno
2241 09.04.2020 Stadion Baildonu Katowice
2242 09.04.2020 Stadion GOSiR-u w Gorzycach
2243 09.04.2020 Stadion MOSiR-u w Mławie
2244 10.04.2020 Stadion MOSiR-u w Pabianicach
2245 10.04.2020 Stadion Miejski w Zgierzu
2246 10.04.2020 Stadionul Mircea Chivu
2247 11.04.2020 Stadion Eden (1953–2004)
2248 11.04.2020 Stadion Slavie na Letné
2249 11.04.2020 Stadion Miejski im. Edwarda Hodury w Sopocie
2250 11.04.2020 Stadion Orkana Sochaczew
2251 12.04.2020 Stadion Miejski im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim
2252 12.04.2020 Stadion im. Kamili Skolimowskiej w Spale
2253 12.04.2020 Štadión KFC Komárno
2254 13.04.2020 Stadion Angeła Kynczewa w Trjawnie
2255 13.04.2020 Maltepe Hasan Polat Stadyumu
2256 13.04.2020 Gloria Sports Arena
2257 13.04.2020 Manoel Island Football Ground
2258 14.04.2020 Stadion Miejski w Zaqatali
2259 14.04.2020 Stadion Miejski w Kętach
2260 14.04.2020 Stadion MOSiR-u w Cieszynie
2261 15.04.2020 Stadion OSiR im. Maksymiliana Kumorkiewicza w Gorlicach
2262 15.04.2020 Stadion Sparty Lubliniec
2263 15.04.2020 Stadion Sparty Zabrze
2264 15.04.2020 Stadion Miejski w Ozimku
2265 15.04.2020 Stadion Miejski w Śremie
2266 15.04.2020 Stadion MOSiR-u w Kostrzynie nad Odrą
2267 16.04.2020 Stadion FK Baník Sokolov
2268 17.04.2020 Stadion Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie
2269 17.04.2020 Stadion Centralny w Wisaginii
2270 17.04.2020 Utenio stadionas
2271 18.04.2020 Sūduvos stadionas
2272 19.04.2020 Stadion Centralny w Istarawszanie
2273 19.04.2020 Stadion Şagadam
2274 19.04.2020 Stadion Junactwa w Słonimie
2275 23.04.2020 Stadion Dinamo w Ufie
2276 23.04.2020 Hipodrom Akbuzat w Ufie
2277 23.04.2020 Stadion AKS-u Niwka Sosnowiec
2278 23.04.2020 Pałac sportu Kazachstan
2279 23.04.2020 Barys Arena
2280 25.04.2020 Stadion XX-lecia PRL w Gliwicach
2281 26.04.2020 Stadion im. Henryka Witkowskiego w Dębnie
2282 26.04.2020 Stadion odborářů
2283 26.04.2020 Stadionul Ion Comșa
2284 27.04.2020 Stadion Bojan Majić
2285 27.04.2020 Stadion FK Voždovac
2286 27.04.2020 Jāņa Daliņa stadions
2287 28.04.2020 Stadion Miejski w Bijelo Polje
2288 28.04.2020 Stadion Pod Vrmcem
2289 28.04.2020 Stadion Pod Racinom
2290 28.04.2020 Stadion Bandžovo Brdo
2291 29.04.2020 Stadion Gwardii Warszawa
2292 29.04.2020 Stadion Piasta Nowa Ruda
2293 29.04.2020 Stadion Milenium w Wojkowicach
2294 30.04.2020 Hala Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Zgorzelcu
2295 30.04.2020 Stadion Miejski w Pančevie
2296 30.04.2020 Sportski Centar Rade Svilar
2297 30.04.2020 Stadion Detelinara
2298 30.04.2020 Gradski stadion kraj Tise
2299 01.05.2020 Stadion kraj Bežanijske crkve
2300 01.05.2020 Stadion Mirko Vučurević
2301 01.05.2020 Stadion kraj Studenjaka
2302 01.05.2020 Stadion Vašarište
2303 01.05.2020 Stadion Promenada
2304 01.05.2020 Atletski Centar Sirmium
2305 03.05.2020 Al Hamriya Sports Club Stadium
2306 04.05.2020 Ajman Stadium
2307 04.05.2020 King Saud University Stadium
2308 04.05.2020 Stade Camille Fournier
2309 04.05.2020 Mynaj-Arena
2310 04.05.2020 Stadion Prapor w Kramatorsku
2311 04.05.2020 Stadion Junist' w Wołoczyskach
2312 05.05.2020 Stadion Hałyczyna w Drohobyczu
2313 05.05.2020 Stadion Miejski w Višegradzie
2314 05.05.2020 Stadion Inhułeć w Petrowem
2315 05.05.2020 Niké aréna
2316 06.05.2020 Stadion Akademii Piłkarskiej w Erywaniu
2317 06.05.2020 Stadion Urartu
2318 06.05.2020 Stadiumi Abdurrahman Roza Haxhiu
2319 06.05.2020 Stadiumi Gjirokastra
2320 06.05.2020 Stadiumi Gramozi
2321 09.05.2020 Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza w Legionowie
2322 10.05.2020 Stadion Charczowyk w Czortkowie
2323 10.05.2020 Stadion Junactwa w Osipowiczach
2324 10.05.2020 Stadion Junactwa w Kobryniu
2325 10.05.2020 Spartakiádní stadion
2326 14.05.2020 Pałac Młodzieży i Sportu w Prisztinie
2327 15.05.2020 Stadion Hrvatski vitezovi
2328 15.05.2020 Gradski stadion (Sisak)
2329 15.05.2020 Gradski stadion (Belišće)
2330 15.05.2020 Gladsaxe Stadion
2331 15.05.2020 Roskilde Idrætspark
2332 15.05.2020 Nykøbing Falster Idrætspark
2333 16.05.2020 Nakskov Stadion
2334 16.05.2020 Areál NH Ostrava
2335 16.05.2020 Stadion Stará střelnice
2336 17.05.2020 Sportovní stadion SAP Poruba
2337 23.05.2020 Undir Mýruhjalla
2338 23.05.2020 Sevmýri
2339 23.05.2020 Við Stórá
2340 23.05.2020 Štadión MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2341 23.05.2020 Mestský štadión Žiar nad Hronom
2342 23.05.2020 Štadión Dolná Ždaňa
2343 23.05.2020 Mestský športový štadión Brezno
2344 24.05.2020 Stadion Miejski w Gostiwarze
2345 24.05.2020 Štadión MFK Vranov nad Topľou
2346 24.05.2020 Štadión MŠK Považská Bystrica
2347 24.05.2020 Futbalový štadión Martin
2348 24.05.2020 Mestský štadión Vojtecha Schotterta
2349 24.05.2020 Štadión PFK Piešťany
2350 24.05.2020 Areál AFC Považan
2351 24.05.2020 Steel Slovakia aréna
2352 24.05.2020 Estádio Municipal José Martins Vieira
2353 24.05.2020 Sportpark Kelsterbach
2354 24.05.2020 Estádio Municipal de Albufeira
2355 24.05.2020 Norma staadion
2356 25.05.2020 Stadionul Areni
2357 25.05.2020 Stadion Miejski w Sfântu Gheorghe
2358 25.05.2020 Stadionul Anghel Iordănescu
2359 26.05.2020 Stadion Start w Lidzie
2360 27.05.2020 Futbalový štadión Šaľa
2361 29.05.2020 Stadion FK Budućnost Dobanovci
2362 30.05.2020 Planet Pure Stadion
2363 30.05.2020 Stadion an der Holzstraße
2364 30.05.2020 Stadionul Orăşenesc (Hîncești)
2365 30.05.2020 Stadion Fulnek
2366 30.05.2020 Stadion Vladimíra Dostála
2367 30.05.2020 Stadion Tyršova ulice
2368 06.06.2020 Stadion Osvobození
2369 06.06.2020 Futbalový štadión Spišská Nová Ves
2370 07.06.2020 Stadion Łakamatyu w Homlu
2371 10.06.2020 Stadion Slana Bara
2372 12.06.2020 Stadion SK Hanácká Slavia Kroměříž
2373 12.06.2020 Stadion TJ Nový Jičín
2374 12.06.2020 Stadion Běloves
2375 13.06.2020 Stadion Neratovice
2376 13.06.2020 Štadión MFK Zvolen
2377 14.06.2020 Městský stadion Sletiště
2378 14.06.2020 Stadion Františka Kloze
2379 14.06.2020 Stadio San Vito-Gigi Marulla
2380 14.06.2020 Stadion Na Bašte
2381 14.06.2020 Profertil Arena Hartberg
2382 16.06.2020 Ekenäs centrumplan
2383 19.06.2020 Tyršův stadion
2384 19.06.2020 Hala Opava
2385 20.06.2020 Stadion Josefa Kohouta
2386 20.06.2020 Arena Garibaldi-Stadio Romeo Anconetani
2387 20.06.2020 Stadio Giuseppe Sinigaglia
2388 20.06.2020 Stadio Ettore Mannucci
2389 21.06.2020 Sparkasse Horn Arena
2390 21.06.2020 Heidebodenstadion
2391 21.06.2020 Fußballarena Lafnitz
2392 21.06.2020 Ertl Glas Stadion
2393 21.06.2020 Sportzentrum Neusiedl
2394 21.06.2020 Falcon Alkoholfri Arena
2395 21.06.2020 GGZ Arena
2396 22.06.2020 Varberg Energi Arena
2397 22.06.2020 Stadion Budowlanych Lublin
2398 23.06.2020 Stadion Lokomotiva
2399 27.06.2020 Stadion BSK
2400 27.06.2020 ŠRC Marijan Šuto-Mrma
2401 27.06.2020 Stadion NK Kustošija
2402 28.06.2020 Futbalový štadión MUDr. Ivana Chodáka
2403 28.06.2020 Westsachsenstadion
2404 28.06.2020 Südkampfbahn
2405 28.06.2020 Stadion im Heiligen Grund
2406 29.06.2020 Monjasa Park
2407 29.06.2020 Suwałki Arena
2408 30.06.2020 Stadion Miejski w Szyłokarczmie
2409 30.06.2020 Glückauf-Stadion (Brieske)
2410 03.07.2020 Stadion im. Józefa Pawełczyka w Czeladzi
2411 03.07.2020 Stadion Miejsko-Gminny w Nowych Skalmierzycach
2412 03.07.2020 Stadion Miejski w Tukums
2413 06.07.2020 Richard-Hofmann-Stadion
2414 06.07.2020 Sportplatz Roter Hügel
2415 06.07.2020 Elsterkampfbahn
2416 06.07.2020 Sportplatz Briesker Straße
2417 06.07.2020 Tingbergsvallen
2418 07.07.2020 Vittsjö IP
2419 07.07.2020 Czele Arena
2420 07.07.2020 Stadion im. Dżemala Zeinkliszwilego
2421 07.07.2020 Stadion im. Dawita Abaszidzisa
2422 08.07.2020 Štadión FK Rapid Ružinov
2423 08.07.2020 Štadión FC Petržalka 1898
2424 09.07.2020 Štadión Jozefa Špaura
2425 10.07.2020 Suchy zbiornik przeciwpowodziowy w Krzanowicach
2426 11.07.2020 Štadión Červenej hviezdy Bratislava
2427 11.07.2020 Štadión za Starým mostom
2428 11.07.2020 Mestský atletický štadión Antona Hajmássyho
2429 11.07.2020 Mestský štadión Lučenec
2430 13.07.2020 Most kolejowy nad Jeziorem Pilchowickim Information icon.svg
2431 13.07.2020 Most kolejowy w Racławicach Śląskich (1875–1903)
2432 14.07.2020 Štadión ŠKF Sereď
2433 14.07.2020 NTC Dunajská Lužná
2434 14.07.2020 Futbalový štadión MŠK Kysucké Nové Mesto
2435 14.07.2020 Österängens IP
2436 14.07.2020 Harbin University of Commerce Stadium
2437 15.07.2020 Ferrycarrig Park
2438 15.07.2020 Jackson Park (Kilternan)
2439 15.07.2020 PRL Park
2440 15.07.2020 St. Mel's Park
2441 15.07.2020 Athlone Town Stadium
2442 15.07.2020 The Oval (Caernarfon)
2443 15.07.2020 Inver Park
2444 15.07.2020 Milltown (stadion)
2445 16.07.2020 Castlereagh Park[6]
2446 16.07.2020 Dixon Park
2447 16.07.2020 Bangor Fuels Arena
2448 16.07.2020 The Showgrounds (Newry)
2449 17.07.2020 Riverside Stadium (Drumahoe)
2450 18.07.2020 The Giant Hospitality Stadium
2451 18.07.2020 Belle Vue (Rhyl)
2452 18.07.2020 Stadion im. Micheila Iadze
2453 19.07.2020 Stadion Miejski im. Janusza Kusocińskiego w Świdnicy
2454 21.07.2020 Lotnisko im. gen. Jindřicha Hanáka Information icon.svg
2455 22.07.2020 Port lotniczy Zábřeh[5]
2456 23.07.2020 Horní Benešov (stacja kolejowa)
2457 25.07.2020 Stadion im. Atatürka w Balıkesir
2458 25.07.2020 Hala sportowa przy ul. Jasnej w Gliwicach
2459 25.07.2020 Hala sportowa OS Szopienice
2460 25.07.2020 Stadion im. Atatürka w Bolu
2461 25.07.2020 Stadion im. Atatürka w Giresunie
2462 27.07.2020 Trójstyk granic Polski, Czech i Słowacji
2463 28.07.2020 Lotnisko Model klubu Hať
2464 28.07.2020 Lotnisko Přívoz
2465 28.07.2020 Plechowa Góra
2466 29.07.2020 Stadion Gieołog w Tiumeni
2467 29.07.2020 Lotnisko Hrabůvka Information icon.svg
2468 30.07.2020 Štadión MFK Stará Ľubovňa
2469 31.07.2020 Stadion Gazowik w Orenburgu
2470 01.08.2020 Stadion Yamaha
2471 01.08.2020 Stade Boubker-Ammar
2472 02.08.2020 Stade des Trois-Chêne
2473 02.08.2020 Futbalový štadión Humenné
2474 02.08.2020 Stade Municipal de Berrechid
2475 03.08.2020 Štadión Pomlé
2476 03.08.2020 Štadión ŠKF Kremnička
2477 03.08.2020 Štadión FK Stupava
2478 03.08.2020 Futbalový štadión Stropkov
2479 03.08.2020 Štadión ŠK Svätý Jur
2480 03.08.2020 Futbalový štadión FK Haniska
2481 03.08.2020 Stadion im. Murtaza Churcilawy
2482 03.08.2020 Stadion lekkoatletyczny kompleksu sportowego x-bionic® sphere w Šamorínie
2483 04.08.2020 Sandefjord Arena
2484 04.08.2020 Finn Park
2485 07.08.2020 Sportplatz Bischofshofen
2486 07.08.2020 Ragby aréna Sokol
2487 07.08.2020 Městská sportovní hala Havířov
2488 07.08.2020 Stadion RC Havířov
2489 08.08.2020 Atletický stadion TJ Lokomotiva Olomouc
2490 08.08.2020 Most kolejowy w Nowej Cerekwi
2491 08.08.2020 Party-Rent-Arena
2492 08.08.2020 Stade Communal de Bielmont
2493 08.08.2020 Stade de la Cité de l'Oie
2494 08.08.2020 Stade Leburton
2495 09.08.2020 Orphale Cruckestadion
2496 09.08.2020 Complexe Sportif Jean Wirtz
2497 09.08.2020 Stade Jos Becker
2498 09.08.2020 Stadion Kieselhumes
2499 09.08.2020 Stadion Saarwiesen
2500 10.08.2020 Stade Yvan Georges
2501 10.08.2020 Stadion Rymera Rybnik
2502 10.08.2020 Stadion Miejski w Głogówku
2503 10.08.2020 TS ROW Rybnik
2504 10.08.2020 Stade de la Colombière
2505 10.08.2020 Stade du Schlossberg
2506 10.08.2020 Stade Municipal de Rumelange
2507 11.08.2020 Stade Joseph Philippart
2508 12.08.2020 Stade Mathias Mamer
2509 12.08.2020 Campo sportivo di Fiorentino Federico Crescentini
2510 12.08.2020 Várkerti Stadion
2511 12.08.2020 Várkerti Sportpálya
2512 13.08.2020 MOL Aréna Sóstó
2513 13.08.2020 Bregyó közi Regionális Atlétikai Központ
2514 13.08.2020 Fehérvári úti Stadion
2515 13.08.2020 Promontor utcai Stadion
2516 13.08.2020 Stadion im. Ǵorcze Petrowa
2517 13.08.2020 Stadion Gradska Płaża
2518 14.08.2020 Stadion im. Henryka Zielazka w Poznaniu
2519 14.08.2020 Kompleks Sportowy Siemion
2520 14.08.2020 Stadion ragby Císařka
2521 14.08.2020 Národný štadión Ing. Pavla Rosu
2522 14.08.2020 Stade Lankhelz
2523 14.08.2020 Stade Communal de Mondercange
2524 14.08.2020 Stade François Trausch
2525 15.08.2020 Ellenfeldstadion
2526 15.08.2020 Most kolejowy w Otmuchowie
2527 16.08.2020 Granica Wolnego Miasta Krakowa z Cesarstwem Austriackim
2528 16.08.2020 Granica Wolnego Miasta Krakowa z Królestwem Prus
2529 16.08.2020 Most kolejowy nad Białą Przemszą w Maczkach
2530 16.08.2020 Stadion Budowlanych Olsztyn
2531 16.08.2020 Stadion CKiS-u w Pruszczu Gdańskim
2532 17.08.2020 Moselstadion
2533 17.08.2020 Waldstadion Homburg
2534 18.08.2020 Ursapharm-Arena an der Kaiserlinde
2535 18.08.2020 Hala widowiskowo-sportowa przy ulicy Żeromskiego w Sosnowcu
2536 18.08.2020 Hala Nysa
2537 19.08.2020 Al Kashafa Stadium
2538 19.08.2020 Stadion im. Ryszarda Pieca w Świętochłowicach
2539 19.08.2020 Lodowisko przy ulicy Pułaskiego w Bytomiu
2540 19.08.2020 Stadion Centralny w Noworosyjsku
2541 20.08.2020 Stadion Centralny im. Raszyda Auszewa w Nazraniu
2542 20.08.2020 Městský stadion Zábřeh
2543 20.08.2020 Stadion Míru w Taborze
2544 20.08.2020 Městský stadion Vysoké Mýto
2545 20.08.2020 Fotbalový stadion FC Veselí nad Moravou
2546 20.08.2020 Myyrmäen jalkapallostadion
2547 20.08.2020 Gjemselund Stadion
2548 21.08.2020 Skatbank-Arena
2549 21.08.2020 Altes Stadion (Altenburg)
2550 21.08.2020 Hala OSiR Bemowo
2551 21.08.2020 Hala sportowa Pogoń Zabrze
2552 22.08.2020 Hala widowiskowo-sportowa im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie
2553 22.08.2020 Khalifa Sports City Hall
2554 22.08.2020 Isa Sports City Halls
2555 22.08.2020 HOWOGE-Arena „Hans Zoschke“
2556 22.08.2020 Stadion am Quenz
2557 23.08.2020 Stade du Petit-Bois
2558 23.08.2020 Stadion Podlesianki Katowice
2559 23.08.2020 Podlesianka Katowice[5]
2560 23.08.2020 Stadion Miejski Rapid w Katowicach
2561 23.08.2020 GKS Katowice (piłka nożna kobiet)
2562 23.08.2020 Stadion Miejski im. Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy
2563 24.08.2020 Ekstraliga polska w piłce nożnej kobiet (2020/2021)
2564 24.08.2020 AZS Uniwersytet Jagielloński (piłka nożna kobiet)
2565 24.08.2020 Stadion Miejski im. Władysława Kawuli w Krakowie
2566 24.08.2020 Olimpia Szczecin
2567 24.08.2020 APLG Gdańsk
2568 24.08.2020 Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby
2569 25.08.2020 Stadion CSiR-u w Dąbrowie Górniczej
2570 25.08.2020 Stadion Zagłębianki Dąbrowa Górnicza
2571 25.08.2020 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza (piłka nożna kobiet)
2572 26.08.2020 Plochodrážní stadion Slaný
2573 26.08.2020 Plochodrážní stadion Mšeno
2574 26.08.2020 Plochodrážní stadion Divišov
2575 26.08.2020 Plochodrážní stadion Březolupy
2576 27.08.2020 Vidzemes Olimpiskais centrs
2577 27.08.2020 Kapital Bank Arena
2578 28.08.2020 Stadion WKS Gryf Wejherowo
2579 28.08.2020 Stadion im. Józefa Waliczka w Górze
2580 28.08.2020 Stadion Miejski w Zambrowie
2581 28.08.2020 Stadion im. Romana Szumilasa w Limanowej
2582 28.08.2020 Stadion Skry Częstochowa
2583 28.08.2020 Stolzle Stadion STO
2584 28.08.2020 Izo Arena
2585 29.08.2020 Hipodrom im. 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich w Morawie
2586 30.08.2020 Tor wyścigów konnych w Krakowie
2587 04.09.2020 Sivas Arena
2588 05.09.2020 Zimný štadión Vojtecha Závodského
2589 07.09.2020 Konya Büyükşehir Stadyumu
2590 07.09.2020 Atletski stadion Kamberovića polje
2591 11.09.2020 Haladás Sportkomplexum
2592 11.09.2020 National Hockey Stadium (Lahaur)
2593 12.09.2020 Tor wyścigów konnych w Pardubicach
2594 12.09.2020 Estádio Municipal de Águeda
2595 12.09.2020 Perutz Stadion
2596 13.09.2020 Futbol Kampı Titanic Deluxe Belek
2597 13.09.2020 Pancho Aréna
2598 14.09.2020 Městský stadion u Ploučnice
2599 14.09.2020 Městský stadion Přerov
2600 16.09.2020 Casino Stadion (Graz)
2601 17.09.2020 Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim
2602 10.10.2020 Stadion Pomorie
2603 10.10.2020 Stadion Miejski w Nesebyrze
2604 10.10.2020 Arena Carsko seło
2605 10.10.2020 Stadion Łokomotiw w Mezdrze
2606 10.10.2020 Stadion Osogowo w Kiustendile
2607 11.10.2020 Stadion Witosza w Bistricy
2608 11.10.2020 Stadion Kariana w Erdenie
2609 11.10.2020 Stadion Czawdara Cwetkowa w Swoge
2610 11.10.2020 Stadion Iskyr w Samokowie
2611 11.10.2020 Stadion Miejski w Radomirze
2612 11.10.2020 Stadion Struma w Simitli
2613 11.10.2020 Stadion Christa Botewa w Botewgradzie
2614 11.10.2020 Stadion Minjor w Dimitrowgradzie
2615 12.10.2020 Stadion Ganczo Panowa w Pawlikeni
2616 12.10.2020 Arena Arda
2617 12.10.2020 Stadion Miejski w Goce Dełczewie
2618 12.10.2020 Stadion Septemwri w Razłogu
2619 12.10.2020 Stadion Swetiego Petyra w Bansku
2620 12.10.2020 Stadion Septemwri w Smolanie
2621 12.10.2020 Stadion Czawdar w Bjałej Słatinie
2622 12.10.2020 Stadion Miejski w Sandanskim
2623 12.10.2020 Stadion Dragalewci w Sofii
2624 12.10.2020 Trace Arena
2625 12.10.2020 Necmi Kadıoğlu Stadyumu
2626 12.10.2020 Ümraniye İlçe Stadyumu
2627 13.10.2020 Tuzla Belediye Stadyumu
2628 13.10.2020 Stadion Manas w Kara-Bałcie
2629 13.10.2020 Stadion Neftianik w Koczkor-Acie
2630 13.10.2020 Kariuomenės stadionas
2631 13.10.2020 Inkaro stadionas
2632 14.10.2020 Bandırma 17 Eylül Stadyumu
2633 14.10.2020 Menemen İlçe Stadyumu
2634 14.10.2020 Osmanlı Stadyumu
2635 14.10.2020 Stadion im. Atatürka w Antiochii
2636 14.10.2020 Fethiye İlçe Stadyumu
2637 15.10.2020 Stadion Minjor w Radnewie
2638 15.10.2020 Stadion im. Teodora Wardinogiánesa w Heraklionie
2639 15.10.2020 Stadion im. Nikosa Kazandzakisa w Heraklionie
2640 16.10.2020 Stadion Orczo wojwody w Panagjuriszte
2641 16.10.2020 Stadion Christa Botewa w Gyłybowie
2642 16.10.2020 Stadion Zosimades
2643 17.10.2020 Stadion im. Atanasiosa Diakosa
2644 17.10.2020 Stadion AO Ksanti
2645 17.10.2020 Xanthi FC Arena
2646 18.10.2020 Stadion Doksy Drama
2647 18.10.2020 Yeni Eskişehir Stadyumu
2648 18.10.2020 Eryaman Stadyumu
2649 24.10.2020 Hala Widowiskowo-Sportowa Suche Stawy
2650 24.10.2020 Hala Wisły Kraków
2651 25.10.2020 Medical Park Stadyumu
2652 25.10.2020 Stadion Alaszkert
2653 25.10.2020 Stadion Czair
2654 27.10.2020 Akdeniz Üniversitesi Stadyumu
2655 27.10.2020 Stadion im. Atatürka w Antalyi
2656 27.10.2020 Antalya Stadyumu
2657 28.10.2020 Malatya İnönü Stadyumu
2658 28.10.2020 Yeni Malatya Stadyumu
2659 28.10.2020 Bahçeşehir Okulları Stadyumu
2660 28.10.2020 Edirne 25 Kasım Stadyumu
2661 28.10.2020 Zeytinburnu Stadyumu
2662 28.10.2020 Stade Jules-Ladoumègue (Vitrolles)
2663 28.10.2020 Sportpark Pernis
2664 31.10.2020 Stadionul Clinceni
2665 31.10.2020 Sportzentrum Graz-Weinzödl
2666 01.11.2020 Stadiumi Liri Ballabani
2667 01.11.2020 Stadion im. Iona Oblemenki[5]
2668 02.11.2020 Stadionul Nicolae Dobrin
2669 02.11.2020 Stadion im. Atatürka w Kırklareli
2670 06.11.2020 Olimpijskie Centrum Hokejowe w Eliniko
2671 06.11.2020 Zimný štadión Bardejov
2672 06.11.2020 Zimný štadión Liptovský Mikuláš
2673 06.11.2020 Zimný štadión Poprad
2674 06.11.2020 Zimný štadión Dolný Kubín
2675 07.11.2020 Stade des Arbères
2676 07.11.2020 Stade du Bois-Carré
2677 07.11.2020 Theyab Awana Stadium
2678 07.11.2020 Silberstadt-Arena
2679 16.11.2020 Stadion FK Sinđelić
2680 16.11.2020 Stadion pod Kraljevicom
2681 16.11.2020 Stadion Akademik w Swisztowie
2682 16.11.2020 Futbol Kampı Limak Arcadia Resort
2683 16.11.2020 Stadionul Tineretului (Urziceni)
2684 16.11.2020 Stadion Miejski w Paraćinie
2685 16.11.2020 Stadion Badnjevac
2686 16.11.2020 Stadion Dolina
2687 17.11.2020 Stadion Miejski w Turnu Măgurele
2688 17.11.2020 Stadionul Central (Recea)
2689 17.11.2020 Stadionul 1 Mai (Slobozia)
2690 18.11.2020 Linia kolejowa nr 390 (Czechy)
2691 18.11.2020 Mošnov, Ostrava Airport
2692 19.11.2020 Sportzentrum Altenkirchen
2693 19.11.2020 Stadion Donawitz
2694 20.11.2020 Sportstadion Marktgemeinde Gratkorn
2695 20.11.2020 Jacques Lemans Arena
2696 20.11.2020 Stadion Cementarnica
2697 20.11.2020 Stadion Miejski w Probisztipie
2698 20.11.2020 Stadion Miejski w Makedonskiej Kamenicy
2699 21.11.2020 Stadion Miejski w Gewgeliji
2700 21.11.2020 Stadion Wiener Neustadt
2701 21.11.2020 Wiener Neustadt Arena
2702 21.11.2020 Øster Hus Arena
2703 21.11.2020 Stadion im. Giwiego Czocheliego
2704 23.11.2020 Stadion im. Wladimera Boczoriszwilego
2705 23.11.2020 Stadion Alte Au
2706 23.11.2020 Möslestadion (Götzis)
2707 23.11.2020 Cashpoint Arena
2708 23.11.2020 Goldeckstadion
2709 24.11.2020 Turgutlu 7 Eylül Stadyumu
2710 24.11.2020 Stadion im. Atatürka w Muğli
2711 25.11.2020 Alpenstadion Gloggnitz
2712 25.11.2020 Stadtstadion Radenthein
2713 25.11.2020 Stadion Villach-Lind
2714 26.11.2020 Granica chińsko-laotańska
2715 26.11.2020 Granica mjanmańsko-laotańska
2716 26.11.2020 Most Przyjaźni Mjanmańsko-Laotańskiej Information icon.svg
2717 26.11.2020 Granica tajsko-laotańska
2718 27.11.2020 Granica kambodżańsko-laotańska
2719 27.11.2020 Uşak 1 Eylül Stadyumu
2720 28.11.2020 Çanakkale 18 Mart Stadyumu
2721 28.11.2020 Stadion Mietałłurg w Lipiecku
2722 28.11.2020 Nyabvallen
2723 30.11.2020 Stadionul Motorul (Oradea)
2724 01.12.2020 Stadionul Iuliu Bodola
2725 01.12.2020 Stadionul Tineretului (Oradea)
2726 01.12.2020 Stadion im. Tudora Vladimirescu[5]
2727 02.12.2020 Stadion przy ulicy Fabrycznej w Krotoszynie
2728 02.12.2020 OneSolar Arena
2729 02.12.2020 Stadion na Górce
2730 02.12.2020 Stadion Narodowego Uniwersytetu Laosu
2731 04.12.2020 Gaziantep Stadyumu
2732 05.12.2020 Stadion FK Chmel Blšany
2733 05.12.2020 Stadion Afgańskiej Federacji Piłkarskiej
2734 05.12.2020 Naghsh-e-Jahan Stadium
2735 05.12.2020 Foolad Khouzestan Stadium
2736 06.12.2020 Městský fotbalový stadion Turnov
2737 06.12.2020 Stadion U drožďárny
2738 08.12.2020 Stadiumi Bashkim Sulejmani
2739 08.12.2020 Stadiumi Sopoti
2740 08.12.2020 Stadiumi Zeqir Ymeri
2741 09.12.2020 Tottenham Hotspur Stadium Information icon.svg
2742 10.12.2020 Brentford Community Stadium
2743 11.12.2020 Plough Lane
2744 11.12.2020 Kingsmeadow
2745 11.12.2020 The Walks Stadium
2746 12.12.2020 Stadion mládeže w Zlinie
2747 26.12.2020 Sindravellir
2748 29.12.2020 Bryne Stadion
2749 29.12.2020 Raufoss Stadion
2750 31.12.2020 Nammo Stadion
2751 31.12.2020 Pors Stadion
2752 31.12.2020 Fjölnisvöllur
2753 01.01.2021 Y Morfa Stadium
2754 01.01.2021 Y Traeth Stadium
2755 01.01.2021 Stadion Mramor w Berkowicy
2756 04.01.2021 Stade 20 Août 1955 (Baszszar)
2757 06.01.2021 Štadión Gabčíkovo
2758 06.01.2021 Štadión FC Tatran Devín
2759 07.01.2021 Stadionul Leova
2760 07.01.2021 Stadionul Căușeni
2761 07.01.2021 Futbalový štadión Rožňava
2762 08.01.2021 Mestský štadión Hurbanovo
2763 08.01.2021 Kemal Köksal Stadyumu
2764 10.01.2021 Lövåsvallen
2765 10.01.2021 Florø Stadion
2766 11.01.2021 Kamratvallen
2767 15.01.2021 Enavallen
2768 16.01.2021 Stade Pierre de Coubertin (Lozanna)
2769 16.01.2021 Stade de la Tuilière
2770 17.01.2021 Sportzentrum Kleinfeld
2771 19.01.2021 Diyarbakır Stadyumu
2772 22.01.2021 Futbalový štadión Ličartovce
2773 22.01.2021 Futbalový štadión Čaňa
2774 22.01.2021 Štadión TJ Veľké Leváre
2775 22.01.2021 Futbalový štadión Báč
2776 22.01.2021 Štadión FK REaMOS Kysucký Lieskovec
2777 23.01.2021 Futbalový štadión OFK Veľký Lapáš
2778 24.01.2021 Štadión Turčianske Teplice
2779 26.01.2021 SC-Stadion
2780 26.01.2021 Möslestadion (Fryburg Bryzgowijski)
2781 27.01.2021 Voith-Arena
2782 27.01.2021 Stade de Marville
2783 28.01.2021 Stade du Clos Gastel
2784 28.01.2021 Stade Municipal Guy Piriou
2785 30.01.2021 Çotanak Stadyumu
2786 31.01.2021 Stadion Mračaj
2787 01.02.2021 Stadion Miejski w Žepču
2788 01.02.2021 Stadion Miejski w Konjicu
2789 01.02.2021 Stadion hrvatskih branitelja
2790 02.02.2021 Štrpci (stacja kolejowa)
2791 03.02.2021 Masakra w Štrpci Information icon.svg
2792 03.02.2021 Stadion Bjelave
2793 03.02.2021 Stadion Miejski Babovac w Ljubuškim
2794 03.02.2021 Stadion Zgona
2795 03.02.2021 Stadion Miejski w Gacku
2796 05.02.2021 Budynek Zgromadzenia Parlamentarnego Bośni i Hercegowiny Information icon.svg
2797 05.02.2021 Budynek przyjaźni grecko-bośniackiej Information icon.svg
2798 06.02.2021 Stadion Bara
2799 06.02.2021 Sportska dvorana Borik
2800 07.02.2021 Budynek parlamentu Republiki Mołdawii
2801 07.02.2021 Budynek Zgromadzenia Narodowego w Erywaniu
2802 08.02.2021 Education City Stadium
2803 09.02.2021 Vivaldivöllurinn
2804 09.02.2021 Leiknisvöllur
2805 10.02.2021 Jáverk Völlurinn
2806 10.02.2021 Al Thumama Stadium
2807 11.02.2021 Ras Abu Aboud Stadium
2808 11.02.2021 Lusail Stadium
2809 12.02.2021 Sport Arena Nottwil
2810 12.02.2021 Stade du Rhône
2811 13.02.2021 Jämtkraft Arena
2812 16.02.2021 Atletski stadion Kladivar
2813 18.02.2021 Stadion Miejski w Rogaškiej Slatinie
2814 18.02.2021 Stade des Alpes
2815 19.02.2021 Ajinomoto Stadium
2816 20.02.2021 Pomnik Drzewa Pawiackiego Information icon.svg
2817 21.02.2021 Vojens Speedway Center
2818 27.02.2021 Stadium Merdeka
2819 27.02.2021 Harvard Stadium
2820 28.02.2021 Bundeshaus (Berno)
2821 01.03.2021 IG Field
2822 02.03.2021 Maraton w Szanghaju
2823 04.03.2021 Narodowy Kryty Stadion w Pekinie
2824 07.03.2021 Queen Elizabeth II Park Information icon.svg
2825 12.03.2021 SoFi Stadium Information icon.svg
2826 12.03.2021 Jutro na Madagaskar! Information icon.svg
2827 13.03.2021 Navy-Marine Corps Memorial Stadium
2828 14.03.2021 Stade Municipal de Oued Zem
2829 14.03.2021 Stade Saniat Rmel
2830 14.03.2021 Stade 8 Mai 1945
2831 15.03.2021 Stade 20 Août 1955 (Burdż Bu Urajridż)
2832 16.03.2021 Stade 1er Novembre 1954 (Tizi Wuzu)
2833 16.03.2021 Stade 24 Février 1956
2834 16.03.2021 Stade Akid Lotfi
2835 16.03.2021 Stade Tahar Zoughari
2836 16.03.2021 Stade Imam Lyes
2837 16.03.2021 Stade du 18 Février
2838 16.03.2021 Stade 20 Août 1955 (Sukajkida)
2839 16.03.2021 Stade Municipal de Magra
2840 16.03.2021 Stade Municipal de Métlaoui
2841 16.03.2021 Stade Boujemaa Kmiti
2842 17.03.2021 Allegiant Stadium
2843 18.03.2021 Stade Hédi Enneifer
2844 18.03.2021 Stade Municipal de Soliman
2845 18.03.2021 Stade Hamda Laouani
2846 18.03.2021 Stade de Rejiche
2847 18.03.2021 Stade Néjib Khattab
2848 18.03.2021 Stade Ahmed Kaïd
2849 18.03.2021 Stade 20 Août 1955 (Algier)
2850 18.03.2021 Stade Lahoua Smaïl
2851 19.03.2021 Stade Ismaïl Makhlouf
2852 19.03.2021 Stade Abed Hamdani
2853 19.03.2021 Stade Saïd Amara
2854 21.03.2021 Stadion Miejski w Drobeta-Turnu Severin Information icon.svg
2855 22.03.2021 Stadion Pivara
2856 22.03.2021 Košická futbalová aréna Information icon.svg
2857 24.03.2021 Most kolejowy w Grodnie Information icon.svg
2858 24.03.2021 Most w Grodnie (1965)
2859 24.03.2021 Tyraspol (stacja kolejowa)
2860 25.03.2021 Twierdza w Sorokach Information icon.svg
2861 27.03.2021 Stadion Al-Olympique
2862 27.03.2021 Stadion Al-Chums
2863 30.03.2021 Stadion Męczenników Lutego
2864 30.03.2021 Abdel Hamed El-Hadi
2865 30.03.2021 Abdullah Badri
2866 31.03.2021 Yousef Shadi
2867 31.03.2021 Mohamed Khamis Taher
2868 31.03.2021 Mustafa Ahshad
2869 31.03.2021 Hamza Abughalia
2870 31.03.2021 Khaled Othman
2871 01.04.2021 Stadion Junost w Uralsku
2872 01.04.2021 Dom Szachowy im. Tigrana Petrosjana
2873 02.04.2021 Stara maslina na Mirovici
2874 03.04.2021 Gradski stadion pod Hisarom
2875 06.04.2021 Budynek Zgromadzenia Państwowego Słowenii Information icon.svg
2876 07.04.2021 Katedrala svobode Information icon.svg
2877 07.04.2021 Mistrzostwa Albanii w piłce nożnej kobiet
2878 08.04.2021 Puchar Albanii w piłce nożnej kobiet
2879 08.04.2021 Dzień Języka Erzja
2880 09.04.2021 Flaga Tatarów krymskich
2881 10.04.2021 CSKA Arena Information icon.svg
2882 11.04.2021 Dom Zgromadzenia Narodowego Republiki Serbii
2883 11.04.2021 Anatolij Riabow Information icon.svg
2884 11.04.2021 Tirana AS
2885 13.04.2021 Nowy budynek Rady Generalnej Andory
2886 13.04.2021 Casa de la Vall
2887 13.04.2021 Budynek Zgromadzenia Narodowego Republiki Serbskiej
2888 14.04.2021 Maraton w Kiszyniowie
2889 14.04.2021 Stadion miniżużlowy w Wawrowie
2890 14.04.2021 Stadion im. Andrzeja Skulskiego
2891 15.04.2021 Stadion miniżużlowy w Częstochowie
2892 16.04.2021 Park-pomnik przyjaźni bułgarsko-radzieckiej Information icon.svg
2893 17.04.2021 Most Ewripos
2894 20.04.2021 Pałac Sportów Wodnych w Baku
2895 20.04.2021 Pałac Sportów Wodnych w Kazaniu
2896 21.04.2021 Pomnik Saławata Jułajewa w Ufie Information icon.svg
2897 22.04.2021 Pomnik Przyjaźni w Ufie
2898 23.04.2021 Ufa (stacja kolejowa)
2899 23.04.2021 Stadion Rubin w Kazaniu
2900 24.04.2021 Kompleks Sportowo-Koncertowy im. Heydəra Əliyeva w Baku
2901 24.04.2021 Pałac sportów walki Ak Bars
2902 25.04.2021 Centrum gimnastyki w Kazaniu
2903 25.04.2021 Pałac Sportu w Baku
2904 25.04.2021 Narodowa Arena Gimnastyczna w Baku
2905 25.04.2021 Olimpijski Kompleks Sportowy w Göygöl
2906 25.04.2021 Olimpijskie Centrum Sportowe Sərhədçi
2907 26.04.2021 Zimní stadion Josefa Kotase Information icon.svg
2908 27.04.2021 Zimní stadion Ostrava-Poruba
2909 28.04.2021 Sportska dvorana Topolica
2910 28.04.2021 Estadio Arsenio Erico
2911 28.04.2021 Estadio Adriano Irala
2912 29.04.2021 Estadio General Pablo Rojas
2913 30.04.2021 Pałac Sportu im. Giwiego Kartozii w Tbilisi
2914 30.04.2021 Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu
2915 30.04.2021 Hala sportowa im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
2916 01.05.2021 Muzeum Łużyckie w Chociebużu
2917 01.05.2021 Dvorana Krešimira Ćosića
2918 01.05.2021 Športska dvorana Žatika
2919 02.05.2021 Dom sportova Mate Parlov
2920 03.05.2021 Stadion Mladost w Prelogu
2921 04.05.2021 Bozsik Aréna Information icon.svg
2922 05.05.2021 Ankara Spor Salonu
2923 05.05.2021 Kadir Has Spor Salonu
2924 06.05.2021 Stadion Makario
2925 06.05.2021 Pirita Velodroom Information icon.svg
2926 08.05.2021 Lotto Arena
2927 09.05.2021 Stadiumi Sami Kelmendi
2928 12.05.2021 Pomnik Antona Czechowa w Taganrogu Information icon.svg
2929 12.05.2021 Wieża zegarowa w Bitoli
2930 13.05.2021 Stadthalle Graz
2931 15.05.2021 Stadion Start w Kijowie Information icon.svg
2932 15.05.2021 Djelem, Djelem Information icon.svg
2933 15.05.2021 Arena Nova
2934 16.05.2021 Mototrek (stadion) Information icon.svg
2935 16.05.2021 TipsArena Linz
2936 19.05.2021 Kauno sporto halė Information icon.svg
2937 21.05.2021 Stadion Torpedo we Włodzimierzu
2938 22.05.2021 Pomnik żeglarzy i rybaków zaginionych na morzu
2939 22.05.2021 Światowy Kongres Esperanto w 2009 roku
2940 22.05.2021 Kristina Sobol
2941 23.05.2021 Nowy budynek Rady Narodowej Monako
2942 23.05.2021 Pałac Gubernatoratu w Watykanie
2943 25.05.2021 Mistrzostwa Kosowa w piłce nożnej kobiet
2944 27.05.2021 Centenary Stadium
2945 28.05.2021 Flaga võro
2946 30.05.2021 Sportska dvorana Laktaši
2947 06.06.2021 Stadion Bogovinje
2948 07.06.2021 Stadion Miejski w Bogdanci
2949 07.06.2021 Stadion im. Goce Dełczewa w Dełczewie
2950 11.07.2021 Stade des Trois Tilleuls
2951 12.07.2021 Stade du Vivier d'Oie
2952 12.07.2021 Stade Jules Georges
2953 14.07.2021 Hamilton Crescent
2954 14.07.2021 Stade Municipal de la Ville de Differdange
2955 15.07.2021 Stade Henri Jungers
2956 15.07.2021 Stade Municipal (Oberkorn)
2957 16.07.2021 Stade de Luxembourg
2958 19.07.2021 Tor kolarski Społem
2959 19.07.2021 Stadion Budowlanych Łódź
2960 19.07.2021 Stadion Startu Łódź
2961 19.07.2021 Stadion Polonii Poznań
2962 19.07.2021 Arena Radunia
2963 20.07.2021 Stadion Miejski Concordia w Piotrkowie Trybunalskim
2964 23.07.2021 Stadion im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim
2965 23.07.2021 Stadion Górnika Wieliczka
2966 23.07.2021 Izu Velodrome
2967 23.07.2021 Ariake Arena
2968 23.07.2021 Stadion Przeboju Wolbrom
2969 23.07.2021 Stadion Miejski w Libiążu
2970 24.07.2021 Ariake Coliseum
2971 24.07.2021 Ariake Tennis Park
2972 25.07.2021 Tokyo Aquatics Centre
2973 25.07.2021 Stadion MOSiR-u w Pińczowie
2974 25.07.2021 Stadion Miejski w Koronowie
2975 25.07.2021 Stadion Sportowy w Królewskiej Woli
2976 25.07.2021 Stadion GOS-u w Nadarzynie
2978 25.07.2021 Stadion OSiR-u w Sokółce
2979 25.07.2021 Stadion Miejski w Nowym Tomyślu
2980 25.07.2021 Stadion Miejski w Zdzieszowicach
2981 25.07.2021 Tokyo Tatsumi International Swimming Center
2982 26.07.2021 Oi Hockey Stadium
2983 26.07.2021 Oi Hockey Stadium (South Pitch)
2984 26.07.2021 Musashino Forest Sports Plaza
2985 26.07.2021 Ariake Gymnastics Centre
2986 26.07.2021 Kasai Canoe Slalom Centre
2987 28.07.2021 Velodromo Paolo Borsellino
2988 28.07.2021 Stadio Amsicora
2989 29.07.2021 Stadio Nicola De Simone
2990 29.07.2021 Stadio Provinciale di Trapani
2991 29.07.2021 Stadio Dino Liotta
2992 29.07.2021 Stadio Aci e Galatea
2993 30.07.2021 Råsunda IP
2994 30.07.2021 Green Pond Road
2995 31.07.2021 Stadion przy ul. Abrabanela w Petach Tikwie
2996 31.07.2021 Stadion Miejski w Petach Tikwie
2997 01.08.2021 Latakia Sports City Stadium
2998 01.08.2021 Al Basil Stadium
2999 01.08.2021 Yeni Hatay Stadyumu
3000 02.08.2021 Millenáris
3001 03.08.2021 Helsingin Velodromi
3002 03.08.2021 Kołodrum Płowdiw Information icon.svg
3003 04.08.2021 Pałac Kultury i Sportu w Warnie
3004 04.08.2021 OZK Arena Ruse
3005 05.08.2021 Hala sportowa Uniwersytetu Płowdiwskiego
3006 05.08.2021 Hala widowiskowo-sportowa przy ul. Poezji w Warszawie
3007 06.08.2021 Ferney Park
3008 06.08.2021 DG Arena
3009 07.08.2021 Olimpijski tor kolarski w Berlinie
3010 07.08.2021 Seoul Olympic Velodrome
3011 08.08.2021 Garden City Velodroom Information icon.svg
3012 08.08.2021 Stadion Miejski w Grodzisku Mazowieckim
3013 08.08.2021 Velodroom Zurenborg
3014 15.08.2021 Olimpijski tor kolarski w Atenach
3015 19.08.2021 Imam Khomeini Stadium
3016 19.08.2021 Behnam Mohammadi Stadium
3017 21.08.2021 Stadion Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi
3018 23.08.2021 Wiełotriek Kryłatskoje
3019 23.08.2021 Deeside Stadium
3020 23.08.2021 Velódromo Olímpico do Rio
3021 27.08.2021 DS Arena
3022 27.08.2021 Helsingør Stadion
3023 28.08.2021 Nyt Helsingør Stadion
3024 28.08.2021 Velódromo da Barra
3025 28.08.2021 Estádio Aquático Olímpico
3026 29.08.2021 Jeunesse Arena
3027 29.08.2021 Parque Aquático Maria Lenk
3028 29.08.2021 Hachioji Velodrome
3029 30.08.2021 Stadiumi Ismail Xhemali
3030 30.08.2021 Laoshan Velodrome
3031 31.08.2021 Ankara Atatürk Spor Salonu
3032 31.08.2021 Dilek Sabancı Spor Salonu
3033 01.09.2021 Stadiumi Durim Qypi
3034 01.09.2021 Fusha Sportive Adriatik
3035 03.09.2021 Stadiumi Hasan Zyla
3036 03.09.2021 Stadion FK Kolubara
3037 07.09.2021 Kigali Arena
3038 09.09.2021 Stadion Švajcarija
3039 09.09.2021 Szent Gellért Fórum
3040 10.09.2021 Árok utcai pálya
3041 10.09.2021 Egyetemi Sporttelep
3042 12.09.2021 Stade Rouibah Hocine
3043 12.09.2021 Stade olympique d'Oran
3044 13.09.2021 Stade Meflah Aoued
3045 13.09.2021 Stade de l'Unité Africaine
3046 15.09.2021 Stade Zéralda
3047 15.09.2021 Stade Dar El Beïda
3048 15.09.2021 Chiba Port Arena
3049 15.09.2021 Funabashi Arena
3050 16.09.2021 Stade Souidani Boujemaa
3051 16.09.2021 Stade 1er Novembre 1954 (Batina)
3052 21.09.2021 Bishopsgate (stadion)
3053 22.09.2021 Hakametsän jäähalli

Przypisy

  1. roo72: Motto główne (pol.). 2008-03-31. [dostęp 2008-11-03].((Cytuj stronę)) Nieznane pola: "link autor".
  2. Zestawienie nie zawiera utworzonych przeze mnie przekierowań, stron ujednoznaczniających, kategorii oraz szablonów. Utworzone Portale oraz Wikiprojekty figurują na liście, lecz nie są wliczane w liczbę utworzonych artykułów.
  3. Wydzielony z artykułu o Raciborzu.
  4. Przyznanie statusu Dobrego Artykułu umożliwiła rozbudowa hasła przez ToAra.
  5. a b c d e f Utworzone z przekierowań.
  6. Artykuł nr 1 420 000 na pl-wiki.
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wikipedysta:Olos88
Listen to this article