Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1984 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1984.

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1984

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1984
Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych
Kod MKOl ISV
Letnie Igrzyska Olimpijskie 1984
Los Angeles
Chorąży Jodie Lawaetz
Liczba zawodników 29 w 31 konkurencjach w 7 dyscyplinach
Medale Złoto
0
Srebro
0
Brąz
0
Razem
0

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych na XXIX Letnich Igrzyskach Olimpijskich reprezentowało 29 sportowców.

Był to 4. start Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych na letnich igrzyskach olimpijskich.

Skład kadry

Boks

Mężczyźni
  • Clifton Charleswell – waga lekkopółśrednia - 17. miejsce

Jeździectwo

Mężczyźni
  • Richard Rader – WKKW indywidualnie - nie ukończył

Lekkoatletyka

Mężczyźni
  • Neville Hodge
100 metrów - odpadł w ćwierćfinałach
200 metrów - odpadł w eliminacjach
  • Ronald Russell – 100 metrów - odpadł w eliminacjach
  • Marlon Williams – maraton - 75. miejsce
  • Brian Morrissette – skok o tyczce - 15. miejsce

Pływanie

  • Erik Rosskopf
100 metrów st. dowolnym - 47. miejsce
200 metrów st. dowolnym - 45. miejsce
100 metrów st. grzbietowym - 37. miejsce
  • Collier Woolard
100 metrów st. dowolnym - 53. miejsce
100 metrów st. grzbietowym - 41. miejsce
  • Scott Newkirk
200 metrów st. dowolnym - 41. miejsce
400 metrów st. dowolnym - 32. miejsce
1500 metrów st. dowolnym - 26. miejsce
400 metrów st. zmiennym - 17. miejsce
  • Harrell Woolard
100 metrów st. klasycznym - 45. miejsce
200 metrów st. klasycznym - 44. miejsce
200 metrów st. zmiennym - 40. miejsce
  • Brian Farlow
100 metrów st. klasycznym - 46. miejsce
200 metrów st. klasycznym - 43. miejsce
200 metrów st. zmiennym - 35. miejsce
  • Erik Rosskopf, Brian Farlow, Collier Woolard, Scott Newkirk – 4 × 100 metrów st. dowolnym - 20. miejsce
  • Erik Rosskopf, Harrell Woolard, Collier Woolard, Scott Newkirk – 4 × 100 metrów st. zmiennym - 18. miejsce
Kobiety
  • Shelley Cramer
100 metrów st. dowolnym - 29. miejsce
100 metrów st. motylkowym - 22. miejsce
200 metrów st. motylkowym - 24. miejsce
  • Jodie Lawaetz
100 metrów st. motylkowym - 29. miejsce
200 metrów st. motylkowym - 29. miejsce

Strzelectwo

Szermierka

Mężczyźni
  • Julito Francis – floret - 55. miejsce
  • James Kreglo
floret - 57. miejsce
Szabla - 32. miejsce
  • James Kerr – szpada - 61. miejsce
Kobiety
  • Alayna Snell – floret - 40. miejsce

Żeglarstwo

  • Ken Klein – windsurfing - 13. miejsce
  • Peter Holmberg – Open Finn - 11. miejsce
  • Erik Zucker, Trace Tervo – Klasa 470 - 26. miejsce
  • John Foster Jr., John Foster Sr. – Klasa Star - 18. miejsce
  • Jean Braure, Kirk Grybowski, Marlon Singh – Klasa Soling - 22. miejsce
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1984
Listen to this article