|
|
von Děčín hl. n. (vorm. k.k. Nördliche Staatsbahn) |
|
0,141 |
Ústí nad Labem hl.n. früher Aussig Stadt |
|
|
nach Praha Mas. n. (vorm. k.k. Nördliche Staatsbahn) |
|
|
von Ústí nad Labem-Střekov (vorm. ÖNWB) |
|
1,214 |
Ústí nad Labem západ früher Aussig Teplitzer Bf |
|
3,259 |
Ústí nad Labem západ St.5 |
|
|
(Neutrassierung 1982) |
|
4,550 |
Trmice |
|
|
nach Bílina (vorm. ATE) |
|
5,200 |
odb. Hrbovice |
|
6,635 |
Tuchomyšl früher Schönfeld |
|
8,917 |
Chabařovice staré n. früher Karbitz |
|
|
|
|
|
vlečka |
|
11,214 |
Chabařovice |
|
|
|
|
12,938 |
Bohosudov früher Mariaschein |
|
16,200 |
Proboštov |
|
18,118 |
Teplice v Čechách früher Teplitz-Schönau |
|
20,238 |
Řetenice |
|
|
nach Liberec (vorm. ATE) |
|
|
von Děčín hl. n. |
|
22,900 |
Oldřichov u Duchcova |
|
|
nach Litvínov |
|
|
(Neutrassierung 1968) |
|
26,400 |
Duchcov |
|
28,250 |
Duchcov staré n. früher Dux |
|
28,500 |
Želénky |
|
|
von Osek (vorm. DBE) |
|
|
odb. Rozcesti |
|
|
nach Světec (vorm. ATE) |
|
32,000 |
Chotějovice |
|
|
von Trmice (vorm. ATE) |
|
34,516 |
Bílina früher Bilin |
|
|
ehem. Strecke Duchcov–Plzeň (bis 1968) |
|
29,529 |
Liptice |
|
32,178 |
Břešťany früher Preschen |
|
36,300 |
Bílina kyselka früher Bilin Sauerbrunn |
|
37,746 |
Mariánské Radčice früher Maria Ratschitz |
|
|
Brucher Sandbahn |
|
|
nach Braňany pískové n. (Prohn Sandbf.) |
|
40,300 |
Želenice nad Bílinou früher Sellnitz |
|
42,225 |
odb. České Zlatníky |
|
|
nach Obrnice–Plzeň (vorm. EPPK) |
|
|
von Praha–Obrnice (vorm. PDE) |
|
46,280 |
Most |
|
|
|
|
|
Most hl.n. früher Brüx ATE |
|
|
|
|
|
nach Moldava v Krušných horách (vorm. PDE) |
|
|
odb. Široký vrch |
|
|
Souš u Mostu früher Tschausch |
|
|
Verbindungsbahn von Most nové nádraží |
|
48,597 |
Třebušice früher Triebschitz |
|
|
Neutrassierung 1984 (Ervěnický koridor) |
|
|
Neutrassierung 1955 |
|
51,200 |
Hořany |
|
51,722 |
Ervěnice früher Holtschitz-Seestadtl |
|
52,683 |
Holešice |
|
|
|
|
55,610 |
Kyjice |
|
|
von Počerady (vorm. LB Potscherad–Wurzmes) |
|
56,061 |
Vrskmaň früher Wurzmes |
|
|
Otvice früher Udwitz-Görkau |
|
|
Jirkov zastávka |
|
|
(Ende des Ervěnický koridor) |
|
|
von Jirkov (seit 1984) |
|
60,512 |
odb. Dolní Rybník |
|
|
Děčín–Chomutov (vorm. DBE) |
|
|
Chomutov město früher Komotau-Oberdorf |
|
63,060 |
odb. Chomutov město |
|
|
nach Chomutov seřazovací nádraží (seit 1984) |
|
|
von Reitzenhain (vorm. BEB) |
|
64,693 |
Chomutov früher Komotau |
|
|
von Chomutov seřazovací nádraží (vorm. DBE) |
|
|
nach Praha-Bubny (vorm. BEB) |
|
|
nach Cheb (vorm. BEB) |
|
Quellen: [1][2] |