A kecskeméti 22-es jelzésű autóbusz a Vasútállomás és a Kecskeméti fürdő között közlekedik, Széchenyivároson keresztül. A viszonylatot a Kecskeméti Közlekedési Központ megrendelésére az Inter Tan-Ker Zrt. üzemelteti.
Gyors adatok
22-es jelzésű autóbuszvonal |
|
Történeti adatok |
Státusz: | aktív |
Üzemi adatok |
Jellege: | hurokjárat |
Település: | Kecskemét |
Üzemeltető: | Inter Tan-Ker Zrt. |
Járműtelep: | Paul Lechler utcai telephely |
Végállomások |
Végállomás: | Vasútállomás |
Útvonaladatok |
Vonalhossz: | 12,8 km |
Megállóhelyek: | 28 db |
Menetidő: | 38 perc |
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 4.30–21.03 | 4.30–21.03 | kedd: | 4.30–21.03 | 4.30–21.03 | szerda: | 4.30–21.03 | 4.30–21.03 | csütörtök: | 4.30–21.03 | 4.30–21.03 | péntek: | 4.30–21.03 | 4.30–21.03 | szombat: | 5.15–19.03 | 5.15–19.03 | vasárnap: | 5.15–19.03 | 5.15–19.03 |
|
|
Menetszám: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 21 | 21 | kedd: | 21 | 21 | szerda: | 21 | 21 | csütörtök: | 21 | 21 | péntek: | 21 | 21 | szombat: | 14 | 14 | vasárnap: | 14 | 14 |
|
Kapcsolódó vonalak |
Hálózat: | Kecskemét tömegközlekedése |
Bezárás
Gyors adatok
Útvonaldiagram |
|
|
Vasútállomás vá. |
|
|
Bethlen körút |
|
|
Kada Elek utca |
|
|
Budai kapu |
|
|
Hőközpont |
|
|
Irinyi utca |
|
|
Szent Család Plébánia |
|
|
Kristály tér |
|
|
Benkó-domb |
|
|
Rendelőintézet |
|
|
SZTK |
|
|
Gyógypedagógia |
|
|
Nyíri úti kórház |
|
|
Kecskeméti fürdő |
|
|
Bányai Gimnázium |
|
|
Egyetem (GAMF) |
|
|
Széchenyi körút |
|
|
Kodály iskola |
|
|
Mária körút |
|
Bezárás