ATP-toernooi van San José - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for ATP-toernooi van San José.

ATP-toernooi van San José

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

ATP-toernooi van San José
Het HP Pavilion in San José
Officiële naam SAP Open
Stad, land San José, Verenigde Staten
Locatie HP Pavilion
Auspiciën ATP
Categorie ATP World Tour 250
(2009-2013)
ATP International Series
(1998-2008)
ATP World Series
(1990-1997)
Prijzengeld $ 600.000
Deelnemers 32 enkel / 16 dubbel
Ondergrond Hardcourt, indoor
Periode Februari
Jaargangen 1889 - 2013
Recordwinnaar
Bill Johnston (10)
Titelhouder
Milos Raonic
Profiel Profiel op de ATP-site
Website www.sapopentennis.com
Portaal 
 
Tennis

Het ATP-toernooi van San José was een jaarlijks terugkerend tennistoernooi voor mannen dat werd gehouden in de Amerikaanse stad San José. Het toernooi werd sinds 1889 gehouden, voordat het toernooi in 1994 naar San José verhuisde werd het meestal in Berkeley of San Francisco gehouden. Sinds 2014 vond het toernooi niet meer plaats.

Finales

Enkelspel

Jaar Winnaar Runner-up Score
San José, Californië
2013
Milos Raonic (3)
Tommy Haas
6-4, 6-3
2012
Milos Raonic (2)
Denis Istomin
7-6(3), 6-2
2011
Milos Raonic (1)
Fernando Verdasco
7-6(6), 7-6(5)
2010
Fernando Verdasco
Andy Roddick
3-6, 6-4, 6-4
2009
Radek Štěpánek
Mardy Fish
3-6, 6-4, 6-2
2008
Andy Roddick (3)
Radek Štěpánek
6-4, 7-5
2007
Andy Murray (2)
Ivo Karlović
6-7(3), 6-4, 7-6(2)
2006
Andy Murray (1)
Lleyton Hewitt
2-6, 6-1, 7-6
2005
Andy Roddick (2)
Cyril Saulnier
6-0, 6-4
2004
Andy Roddick (1)
Mardy Fish
7-6(13), 6-4
2003
Andre Agassi (5)
Davide Sanguinetti
6-3, 6-1
2002
Lleyton Hewitt
Andre Agassi
4-6, 7-6 (6), 7-6 (4)
2001
Greg Rusedski
Andre Agassi
6-3, 6-4
2000
Mark Philippoussis (2)
Mikael Tillström
7-5, 4-6, 6-3
1999
Mark Philippoussis (1)
Cecil Mamiit
6-3, 6-2
1998
Andre Agassi (4)
Pete Sampras
6-2, 6-4
1997
Pete Sampras (2)
Greg Rusedski
3-6, 5-0, opgave
1996
Pete Sampras (1)
Andre Agassi
6-2, 6-3
1995
Andre Agassi (3)
Michael Chang
6-2, 1-6, 6-3
1994
Jason Stoltenberg
Michael Chang
3-6, 6-3, 7-5
San Francisco, Californië
1993
Andre Agassi (2)
Brad Gilbert
6-2, 6-7(4), 6-2
1992
Michael Chang (2)
Jim Courier
6-3, 6-3
1991
Darren Cahill
Brad Gilbert
6-2, 3-6, 6-4
1990
Andre Agassi (1)
Todd Witsken
6-1, 6-3
1989
Brad Gilbert
Anders Järryd
7-5, 6-2
1988
Michael Chang (1)
Johan Kriek
6-2, 6-3
1987
Peter Lundgren
Jim Pugh
6-1, 7-5
1986
John McEnroe (5)
Jimmy Connors
7-6, 6-3
1985
Stefan Edberg
Johan Kriek
6-4, 6-2
1984
John McEnroe (4)
Brad Gilbert
6-4, 6-4
1983
Ivan Lendl
John McEnroe
3-6, 7-6, 6-4
1982
John McEnroe (3)
Jimmy Connors
6-1, 6-3
1981
Eliot Teltscher
Brian Teacher
6-3, 7-6
1980
Gene Mayer
Eliot Teltscher
6-2, 2-6, 6-1
1979
John McEnroe (2)
Peter Fleming
4-6, 7-5, 6-2
1978
John McEnroe (1)
Dick Stockton
2-6, 7-6, 6-2
1977
Butch Walts
Brian Gottfried
4-6, 6-3, 7-5
1976
Roscoe Tanner
Brian Gottfried
4-6, 7-5, 6-1
1975
Arthur Ashe (2)
Guillermo Vilas
6-0, 7-6(4)
1974
Ross Case
Arthur Ashe
6-3, 5-7, 6-4
1973
Roy Emerson
Björn Borg
5-7, 6-1, 6-4
Albany
1972
Jimmy Connors
Roscoe Tanner
6-2, 7-6
Berkeley
1971
Rod Laver
Ken Rosewall
6-4, 6-4, 7-6
1970
Arthur Ashe
(1)
Cliff Richey
6-4, 6-2, 6-4
1969
Stan Smith
(2)
Cliff Richey
6-2, 6-3
1968
Stan Smith
(1)
Jim McManus
10-8, 6-1, 6-1
1967
Charles Pasarell
Cliff Richey
7-5, 8-6
1966
Fred Stolle
Charles Pasarell
6-4, 2-6, 6-4
1965
Marty Riessen
Dennis Ralston
5-7, 3-6, 6-1, 6-4, 8-6
1964
Manuel Santana
Pierre Darmon
4-6, 7-5, 8-6, 7-5
1963
Rafael Osuna
Whitney Reed
3-6, 6-4, 6-1, 6-1
1962
Jan-Erik Lundquist
Dennis Ralston
3-6, 6-1, 6-3, 6-4
1961
Antonio Palafox
Jim McManus
7-5, 6-3
1960
Barry MacKay
(2)
Jack Douglas
6-3, 6-2, 6-4
1959
Barry MacKay
(1)
Ramanathan Krishnan
7-5, 6-4, 1-6, 6-2
1958
Budge Patty
Mike Davies
6-4, 7-5, 13-15, 6-2
1957
Sven Davidson
Vic Seixas
7-5, 0-6, 6-1, 6-4
1956
Ashley Cooper
Luis Ayala
4-6, 6-3, 6-4, 6-4
1955
Tony Trabert
(3)
Vic Seixas
4-6, 6-3, 6-4, 7-5
1954
Tony Trabert
(2)
Vic Seixas
6-3, 6-4, 6-3
1953
Tony Trabert
(1)
Vic Seixas
7-5, 6-3, 6-2
1952
Richard Savitt
Art Larsen
10-8, 6-3, 6-4
1951
Ted Schroeder
(3)
Vic Seixas
6-4, 6-4, 6-2
1950
Art Larsen
Herbert Flam
4-6, 6-3, 6-3, 6-2
1949
Ted Schroeder
(2)
Eric Sturgess
6-1, 6-3, 6-1
San Francisco
1948
Ted Schroeder
(1)
Pancho Gonzalez
6-4, 4-6, 6-3, 6-1
1947
Jack Kramer
(2)
Tom Brown
6-2, 8-6
1946
Jack Kramer
(1)
Eddie Moylan
7-5, 4-6, 7-5, 6-3
1945
Tom Brown
(2)
Harry Likas
6-2, 2-6, 6-3
1944
Edwin Amark
P. Morley Lewis
6-4, 6-4, 6-2
1943
Jack Jossi
Norman K. Brooks
6-3, 7-5, 6-0
1942
Tom Brown
(1)
William Canning, Jr.
4-6, 5-7, 6-1, 6-2, 6-1
Berkeley
1941
Frank Kovacs
Bobby Riggs
6-2, 6-2, 6-1
1940
Bobby Riggs
(2)
Frank Kovacs
6-4, 2-6, 6-2, 6-2
1939
Bobby Riggs
(1)
Frank Kovacs
6-3, 2-6, 6-4, 2-6, 7-5
1938
Harry Hopman
Jack Tidball
5-7, 6-2, 7-5, 8-6
1937
Don Budge
(3)
Bobby Riggs
4-6, 6-3, 6-2, 6-4
1936
Don Budge
(2)
Walter Senior
6-1, 6-0, 6-3
1935
Don Budge
(1)
Bobby Riggs
6-2, 6-0, 7-9, 6-4
1934
Fred Perry
(2)
Don Budge
3-6, 6-4, 7-5, 1-6, 7-5
San Francisco
1933
Lester Stoefen
Keith Gledhill
3-6, 4-6, 6-4, 9-7, 6-3
1932
Fred Perry
(1)
Henry Austin
3-6, 6-4, 8-6, 6-1
1931
Ellsworth Vines
Fred Perry
6-3, 21-19, 6-0
Berkeley
1930
George Lott
Keith Gledhill
6-3, 6-2, 6-1
1929
Robert Seller
Gerald Stratford
6-4, 6-2, 3-6, 1-6, 6-4
1928
Cranston Holman
Robert Seller
6-3, 7-5, 3-6, 6-1
1927
William Johnston
(10)
Gerald Stratford
5-7, 6-3, 6-2, 4-6, 6-1
1926
William Johnston
(9)
Clarence Griffin
1925
William Johnston
(8)
Clarence Griffin
6-2, 6-1, 6-4
1924
Howard Kinsey
(2)
Clarence Griffin
2-6, 5-7, 6-2, 7-5, 6-4
1923
Howard Kinsey
(1)
Clarence Griffin
1922
William Johnston
(7)
William Tilden
7-5, 7-9, 6-1, 6-0
1921
William Johnston
(6)
Roland Roberts
6-4, 6-3, 6-3
1920
Willis E. Davis
Clarence Griffin
10-8, 6-4, 2-6, 6-3
1919
William Johnston
(5)
Roland Roberts
1918
Roland Roberts
Victor Breeden
6-3, 6-4, 10-8
1917
William Johnston
(4)
John R. Strachan
6-3, 0-6, 6-1, 4-6, 6-2[1]
1916
William Johnston[2]
(3)
Clarence Griffin
9-7, 7-5, 6-8, 8-6
1915
Herbert L. Hahn[2]
H. Van Dyke Johns
6-1, 6-4, 3-6, 6-1
1914
William Johnston[2]
(2)
Elia Fottrell
6-4, 6-0, 6-2
1913
William Johnston[2]
(1)
John R. Strachan
6-1, 6-2, 3-6, 4-6, 6-4
1912
Maurice McLoughlin[2]
(3)
Melville H. Long
1911
Maurice McLoughlin[2]
(2)
Melville H. Long
6-4, 6-3, 6-2
1910
Melville H. Long[2]
(3)
George C. Janes
6-0, 6-3, 6-1
1909
George C. Janes[2]
Charles S. Rogers
5-7, 6-3, 6-3, 6-4
1908
Melville H. Long[2]
(2)
Maurice McLoughlin
8-10, 6-8, 6-4, 11-9, 6-0
1907
Maurice McLoughlin[2]
(1)
Melville H. Long
13-11, 6-4, 5-7, 4-6, 6-4
1906
Melville H. Long[2]
(1)
George C. Janes
6-2, 7-5, 6-2
1905
George C. Janes[2]
Frederick Adams
6-0, 4-6, 5-7, 6-4, 6-3
1904
John D. MacGavin[2]
Alphonzo Edward Bell
6-2, 6-3, 3-6, 15-13
1903
Alphonzo Edward Bell[2]
Louis R. Freeman
6-3, 7-5, 11-9
1902
Louis R. Freeman[2]
William Collier
6-4, 6-4, 6-3
1901
George F. Whitney[2]
(4)
Alphonzo Edward Bell
4-6, 6-1, 6-2, 7-5
1900
George F. Whitney[2]
(3)
Sumner Hardy
6-2, 6-4, 6-4
San Rafael
1899
George F. Whitney[2]
(2)
Sumner Hardy
4-6, 6-4, 6-1, 6-4
1898
Sumner Hardy[2]
(2)
John Holmes
6-3, 2-6, 7-5, 6-1
1897
George F. Whitney[2]
(1)
Samuel Hardy
4-6, 1-6, 6-4, 6-4, 8-6
1896
Samuel Hardy[2]
(2)
George F. Whitney
6-2, 6-3, 6-2
1895
Sumner Hardy[2]
(1)
Samuel Hardy
6-3, 4-6, 8-6, 6-2
1894
Samuel Hardy[2]
(1)
Thomas A. Driscoll
6-0, 6-3, 6-1
1893
Thomas A. Driscoll[2]
Arthur Allen
6-3, 6-4, 6-3
1892
William H. Taylor[2]
(4)
Charles P. Hubbard
6-3, 6-3, 4-6, 5-7, 6-3
1891
William H. Taylor[2]
(3)
Charles P. Hubbard
6-2, 6-1, 5-7, 6-3
1890
William H. Taylor[2]
(2)
Charles R. Yates
6-4, 9-7, 6-0
Monterey
1889
William H. Taylor[2]
(1)
Valentine J. Gadesden
6-3, 6-1, 6-2

Dubbelspel

Jaar Winnaar Runner-up Score
San José, Californië
2013
Xavier Malisse
Frank Moser
Lleyton Hewitt
Marinko Matosevic
6-0, 6-7(5), [10-4]
2012
Mark Knowles
Xavier Malisse
Kevin Anderson
Frank Moser
6-4, 1-6, [10-5]
2011
Scott Lipsky
Rajeev Ram
Alejandro Falla
Xavier Malisse
6-4, 4-6, [10-8]
2010
Mardy Fish
Sam Querrey
Benjamin Becker
Leonardo Mayer
7-6(3), 7-5
2009
Tommy Haas
Radek Štěpánek
Rohan Bopanna
Jarkko Nieminen
6-2, 6-3
2008
Scott Lipsky
David Martin
Bob Bryan
Mike Bryan
7-6(4), 7-5
2007
Eric Butorac
Jamie Murray
Chris Haggard
Rainer Schüttler
7-5, 7-6(6)
2006
John McEnroe
Jonas Björkman
Paul Goldstein
Jim Thomas
7-6(2), 4-6, [10-7]
2005
Wayne Arthurs
Paul Hanley
Yves Allegro
Michael Kohlmann
7-6(4), 6-4
2004
James Blake
Mardy Fish
Rick Leach
Brian MacPhie
6-2, 7-5
2003
Lee Hyung-taik
Vladimir Voltchkov
Paul Goldstein
Robert Kendrick
7-5, 4-6, 6-3
2002
Wayne Black
Kevin Ullyett
John-Laffnie de Jager
Robbie Koenig
6-3, 4-6, [10-5]
2001
Mark Knowles
Brian MacPhie
Jan-Michael Gambill
Jonathan Stark
6-3, 7-6(4)
2000
Jan-Michael Gambill
Scott Humphries
Lucas Arnold Ker
Eric Taino
6-1, 6-4
1999
Todd Woodbridge
Mark Woodforde
Aleksandar Kitinov
Nenad Zimonjić
7-5, 6-7(3), 6-4
1998
Todd Woodbridge
Mark Woodforde
Nelson Aerts
André Sá
6-1, 7-5
1997
Brian MacPhie
Gary Muller
Mark Knowles
Daniel Nestor
4-6, 7-6, 7-5
1996
Trevor Kronemann
David Macpherson
Richey Reneberg
Jonathan Stark
6-4, 3-6, 6-3
1995
Jim Grabb
Patrick McEnroe
Alex O'Brien
Sandon Stolle
3-6, 7-5, 6-0
1994
Rick Leach
Jared Palmer
Byron Black
Jonathan Stark
4-6, 6-4, 6-4
San Francisco, Californië
1993
Scott Davis
Jacco Eltingh
Patrick McEnroe
Jonathan Stark
6-1, 4-6, 7-5
1992
Jim Grabb
Richey Reneberg
Pieter Aldrich
Danie Visser
6-4, 7-5
1991
Wally Masur
Jason Stoltenber
Ronnie Båthman
Rikard Bergh
4-6, 7-6, 6-4
1990
Kelly Jones
Robert Van't Hof
Glenn Layendecker
Richey Reneberg
2-6, 7-6, 6-3
1989
Pieter Aldrich
Danie Visser
Paul Annacone
Christo van Rensburg
6-4, 6-3
1988
John McEnroe
Mark Woodforde
Rick Leach
Jim Pugh
6-4, 7-6
1987
Jim Grabb
Patrick McEnroe
Glenn Layendecker
Todd Witsken
6-2, 0-6, 6-4
1986
Peter Fleming
John McEnroe
Mike De Palmer
Gary Donnelly
6-4, 7-6
1985
Paul Annacone
Christo van Rensburg
Brad Gilbert
Sandy Mayer
3-6, 6-3, 6-4
1984
Peter Fleming
John McEnroe
Mike De Palmer
Sammy Giammalva Jr.
6-3, 6-4
1983
Peter Fleming
John McEnroe
Ivan Lendl
Vincent Van Patten
6-1, 6-2
1982
Fritz Buehning
Brian Teacher
Martin Davis
Chris Dunk
6-7(5), 6-2, 7-5
1981
Peter Fleming
John McEnroe
Mark Edmondson
Sherwood Stewart
6-2, 6-2
1980
Peter Fleming
John McEnroe
Gene Mayer
Sandy Mayer
6-4, 6-3
1979
Peter Fleming
John McEnroe
Wojtek Fibak
Frew McMillan
6-2, 6-3
1978
Peter Fleming
John McEnroe
Bob Lutz
Stan Smith
5-7, 6-4, 6-4
1977
Marty Riessen
Dick Stockton
Fred McNair
Sherwood Stewart
6-4, 1-6, 6-4
1976
Dick Stockton
Roscoe Tanner
Brian Gottfried
Bob Hewitt
6-3, 6-4
1975
Fred McNair
Sherwood Stewart
Allan Stone
Kim Warwick
6-2, 7-6(3)
1974
Bob Lutz
Stan Smith
John Alexander
Syd Ball
7-5, 6-7(5), 6-4
1973
Roy Emerson
Stan Smith
Ove Nils Bengtson
Jim McManus
6-2, 6-1
Tennistoernooien

ITF-toernooien (mannen en vrouwen)

Grand slam:Australian Open · Roland Garros · Wimbledon · US Open
Landenteams:Davis Cup · Billie Jean King Cup · Hopman Cup

ATP-toernooien (mannen)ATP-seizoen 2021

Officieus WK:ATP Finals
International finale:Next Generation ATP Finals
Teams:ATP Cup · Laver Cup
ATP 1000:Indian Wells · Miami · Monte Carlo · Madrid · Rome · Toronto · Cincinnati · Shanghai · Parijs
ATP 500:Rotterdam · Rio de Janeiro · Acapulco · Dubai · Barcelona · Halle · Londen · Hamburg · Washington · Peking · Tokio · Sint-Petersburg · Wenen · Bazel
ATP 250:Doha · Adelaide · Melbourne 1 · Melbourne 2 · Auckland · Poona · Montpellier · Córdoba · Uniondale · Buenos Aires · Delray Beach · Marseille · Santiago · Marrakesh · Houston · Marbella · Boedapest · München · Estoril · Nice · Genève · Parma · Rosmalen · Stuttgart · Eastbourne · Mallorca · Newport · Båstad · Umag · Gstaad · Kitzbühel · Atlanta · Cabo San Lucas · Winston-Salem · Metz · Keulen 1 · Cagliari · Belgrado 2 · Keulen 2 · Sofia · San Diego · Zhuhai · Chengdu · Stockholm · Moskou · Antwerpen · Nur-Sultan

WTA-toernooien (vrouwen)WTA-seizoen 2021

Officieus WK:WTA Finals
B-kampioenschap:
WTA 1000:Dubai · Miami · Madrid · Rome · Montreal · Cincinnati · Indian Wells
WTA 500:Abu Dhabi · Melbourne 1 · Melbourne 2 · Melbourne 3 · Adelaide · Doha · Sint-Petersburg · Charleston · Stuttgart · Berlijn · Eastbourne · San Jose · Ostrava · Chicago · Moskou
WTA 250:Melbourne 4 · Lyon · Guadalajara · Monterrey · Bogota · Charleston 250 · Istanboel · Belgrado · Parma · Straatsburg · Nottingham · Birmingham · Bad Homburg · Hamburg · Praag · Lausanne · Boedapest · Palermo · Gdynia · Cluj-Napoca · Cleveland · Chicago 250 · Luxemburg · Portorož · Nur-Sultan · Tenerife · Courmayeur · Cluj-Napoca 2 · Linz

Voormalige toernooien mannen

ATP:Amersfoort · Amsterdam · Ancona · Antalya · Athene · Bangkok · Berlijn · Bermuda · Birmingham Indoor · Boekarest · Bogota · Bologna · Bolzano · Bombay · Boston · Bordeaux · Bournemouth · Brasilia · Brighton · Brisbane · Brisbane Indoor · Brussel Indoor · Brussel Outdoor · Búzios · Chicago · Dallas · Düsseldorf · Florence · Guarujá · Hilversum · Ho Chi Minhstad · Hongkong · Istanboel · Itaparica · Jakarta · Johannesburg · Keulen · Kopenhagen · Kuala Lumpur Indoor · Kuala Lumpur · Las Vegas · Linz · Londen Indoor · Long Island · Los Angeles · Maceió · Madrid (voormalig) · Mallorca · Manchester · Memphis · Meran · Metz · Milaan · Montevideo · New Haven · Nottingham · Oahu · Osaka · Ostrava · Palermo · Philadelphia · Pinehurst · Porto · Pörtschach · Praag · Quito · San José · San Marino · São Paulo · Schenectady · Scottsdale · Seoel · Shenzhen · Singapore · Sopot · Stuttgart Indoor · Sydney · Sydney Indoor · Taipei · Tasjkent · Tampa · Tampa Outdoor · Tel Aviv · Tokio Indoor · Toronto Indoor · Toulouse · Valencia · Warschau · Wellington · Zagreb · Zaragoza
Landenteams: World Team Cup

Voormalige toernooien vrouwen

WTA:Acapulco · Adelaide · Aix-en-Provence · Albuquerque · Amelia Island · Anning · Antwerpen · Arcachon · Athene · Auckland · Bad Gastein · Bahia · Bakoe · Bali · Bangalore · Bangkok · Barcelona · Båstad · Bayonne · Bazel · Biel/Bienne · Boekarest · Bol · Bombay · Boston · Bournemouth · Bratislava · Bregenz · Brighton · Brisbane · Brussel · Buenos Aires · Caïro · Calcutta · Cali · Californië · Canberra · Cardiff · Carlsbad · Casablanca · Cesena · Chicago · Chichester · Dalian · Dallas · Denver · dubbelspel · Elite Trophy · Essen · Estoril · Fez · Florianópolis · Florida · Forest Hills · Genève · Gold Coast · Gstaad · Guangzhou · Haiderabad · Hamburg · Hannover · Hasselt · Hawaï · Hilversum · Hobart · Hongkong · Houston · Hua Hin · Indianapolis (US clay courts) · Indianapolis (Virginia Slims) · Jakarta · Japan Open · Jūrmala · Kansas · Katowice · Kitzbühel · Klagenfurt · Knokke-Heist · Kopenhagen · Kuala Lumpur · Leipzig · Limoges · Lissabon · Little Rock · Los Angeles · Lugano · Luik · Luzern · Mahwah · Makarska · Mallorca · Marbella · Marco Island · Maria Lankowitz · Marrakesh · Melbourne · Memphis · Milaan · Modena · Montpellier · Moskou Open · Nagoya · Nanchang · Nanjing · Nashville · Neurenberg · New Haven · New Jersey · New Orleans · New York · Newport (VK) · Newport (VS) · Newport Beach · Nice · Nichirei · Ningbo · Oeiras · Osaka (indoor) · Oslo · Palm Springs · Parijs · Parijs Clarins · Pattaya · Peking · Pennsylvania · Philadelphia · Phoenix · Ponte Vedra Beach · Poona · Porto · Portorož · Pörtschach · Quebec · Rabat · Rio de Janeiro · Rosmalen · Salt Lake City · San Antonio · San Diego · San Juan · San Marino · São Paulo · Sapporo · Sarasota · Schenectady · Scottsdale · Shenzhen · Singapore · Sofia · Sopot · South Carolina · South Orange · Stockholm · Surabaya · Suzhou · Sydney · Taipei · Taiwan · Tampa · Tarente · Tasjkent · The Bronx · Tianjin · Tokio (Borden Classic) · Tokio (Gunze Classic) · Tokio (Lion's Cup) · Tokio (Pan Pacific) · Tournament of Champions · Toyota · Tulsa · US Hardcourt · US Indoor · Vancouver · Viña del Mar · Waregem · Warschau · Washington · Wellington · Wenen · Worcester · Wuhan · Zhengzhou · Zürich
Zie de categorie SAP Open van Wikimedia Commons voor mediabestanden over dit onderwerp.
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
ATP-toernooi van San José
Listen to this article