Nummer |
Huidige route |
Oorspronkelijke route |
Route impériale |
N1 |
|
Parijs - Calais |
1 |
N2 |
|
Parijs - Maubeuge - België |
2 |
N3 |
|
Parijs - Châlons-en-Champagne - Metz - Duitsland |
4 |
N4 |
|
Parijs - Nancy - Straatsburg - Duitsland |
5 |
N5 |
Poligny - Champagnole - Zwitserland |
Parijs - Dijon - Thonon - Zwitserland |
6 |
N6 |
|
Parijs - Auxerre - Lyon - Italië |
7 |
N7 |
|
Parijs - Moulins - Lyon - Nice - Italië |
8 |
N8 |
opgeheven |
Aix-en-Provence - Marseille - Toulon |
9 |
N9 |
|
Moulins - Clermont-Ferrand - Perpignan - Spanje |
10 |
N10 |
|
Parijs - Bordeaux - Bayonne - Spanje |
11 |
N11 |
Épannes - La Rochelle |
Poitiers - Rochefort |
12 |
N12 |
|
Trappes - Alençon - Rennes - Brest |
13 |
N13 |
|
Parijs - Caen - Cherbourg-Octeville |
14 |
N14 |
Cergy - Puiseux-Pontoise |
Parijs - Rouen - Le Havre |
15 |
N15 |
Rouen (N28) - Rouen (N138/N338) |
Pontoise - Gisors - Dieppe |
16 |
N16 |
opgeheven |
Parijs - Amiens - Duinkerke |
17 |
N17 |
Arras - Lens |
Gonesse - Cambrai - Rijsel - België |
18 |
N18 |
opgeheven |
Verdun - Étain - Longwy - Luxemburg |
21 |
N19 |
|
Parijs - Troyes - Langres - Belfort - Zwitserland |
22 |
N20 |
Pamiers - Foix - Tarascon-sur-Ariège - Spanje |
Parijs - Orléans - Limoges - Toulouse - Foix - Spanje |
23 |
N21 |
Limoges - Périgueux - Agen - Tarbes - Lourdes |
Limoges - Périgueux - Agen - Tarbes - Lourdes - Gavarnie |
24 |
N22 |
L'Hospitalet-près-l'Andorre - Andorra |
Mauzé-sur-le-Mignon - La Rochelle |
25 |
N23 |
opgeheven |
|
26 |
N24 |
|
|
27 |
N25 |
|
|
28 |
N26 |
opgeheven |
|
29 |
N27 |
|
|
30 |
N28 |
|
|
31 |
N29 |
opgeheven |
|
32 |
N30 |
opgeheven |
|
33 |
N31 |
|
|
34 |
N34 |
opgeheven |
|
39 |
N59 |
|
Lunéville - Sélestat |
78 |
N77 |
Auxerre - Troyes |
Nevers - Auxerre - Châlons-en-Champagne - België |
95 |
N79 |
Montmarault - Moulins - Paray-le-Monial - Mâcon |
Nevers - Mâcon - Montréal-la-Cluse |
97 |
N85 |
|
Bourgoin-Jallieu - Grenoble - Cannes |
103 |
N118 |
Sèvres - Orsay - Les Ulis |
Albi - Mazamet - Carcassonne - Quillan - Mont-Louis |
138 |
N159 |
Bertrimoutier - Tunnel Maurice-Lemaire - Sainte-Marie-aux-Mines |
Tours - La Flèche - Laval |
179 |
N301 |
La Courneuve - Saint-Denis |
Parijs - Saint-Denis - Pierrefitte-sur-Seine |
|
N302 |
opgeheven |
Parijs - Montreuil - Rosny-sous-Bois - Gagny |
|
N303 |
opgeheven |
Parijs - Joinville-le-Pont - Noisy-le-Grand - Crécy-la-Chapelle |
|
N304 |
opgeheven |
Joinville-le-Pont - Rozay-en-Brie - Esternay |
|
N305 |
opgeheven |
Parijs - Choisy-le-Roi - Orly |
|
N330 |
Meaux - Senlis |
Meaux - Senlis - Creil |
|
N379 |
opgeheven |
Charleville-Mézières - Gespunsart - België |
|
N416 |
A16 - Saint-Léonard |
Sainte-Marie-aux-Mines - Ostheim |
|
N438 |
opgeheven |
Lure - Héricourt - Montbéliard - Mathay |
|
N567 |
opgeheven |
Grasse - Cannes |
|
N587 |
opgeheven |
Esplantas - Aumont-Aubrac - Espalion |
|
N633 |
opgeheven |
Boulogne-sur-Gesse - Montréjeau |
|