Olympiër |
Sport |
Onderdeel |
Ervaring |
Abbingh, Lois Lois Abbingh | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 2e spelen |
Agard, Terrence Terrence Agard | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Albers, Felice Felice Albers | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Angela, Ramsey Ramsey Angela | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Ass, Seve van Seve van Ass | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 2e spelen |
Baalen, Marlies van Marlies van Baalen | Paardensport | Dressuur dressuur team | 2e spelen |
Baarle, Dylan van Dylan van Baarle | Wielersport | Wegwedstrijd | 1 debutant |
Baauw, Judy Judy Baauw | Wielersport | BMX | 1 debutant |
Badloe, Kiran Kiran Badloe | Zeilen | RS:X | 1 debutant |
Bakker, Billy Billy Bakker | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 3e spelen |
Balk, Lars Lars Balk | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 1 debutant |
Beerensteyn, Lineth Lineth Beerensteyn | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Bekkering, Annemiek Annemiek Bekkering | Zeilen | 49erFX | 2e spelen |
Bekkering, Ross Ross Bekkering | Basketbal | 3×3-basketbal | 1 debutant |
Berg, Roy van den Roy van den Berg | Wielersport | Teamsprint | 1 debutant |
Berg, Sjef van den Sjef van den Berg | Boogschieten | Recurveboog team | 2e spelen |
Berger, Eline Eline Berger | Roeien | acht [1] | 1 debutant |
Berkhout, Lobke Lobke Berkhout | Zeilen | 470 | 3e spelen |
Bertens, Kiki Kiki Bertens | Tennis | Enkelspel Dubbelspel | 2e spelen |
Beukers, Nicole Nicole Beukers | Roeien | Dubbel-vier | 2e spelen |
Bij, Jan van der Jan van der Bij | Roeien | Vier-zonder | 1 debutant |
Blaak, Pirmin Pirmin Blaak | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 1 debutant |
Blom, Merel Merel Blom | Paardensport | Eventing | 3e spelen |
Bockarie, Solomon Solomon Bockarie | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 2e spelen |
Boer, Thom de Thom de Boer | Zwemmen | 50m vrije slag 4x100m vrije slag estafette | 1 debutant |
Bol, Femke Femke Bol | Atletiek | 400 m horden 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Bonevacia, Liemarvin Liemarvin Bonevacia | Atletiek | 400 meter 4 × 400 meter estafette | 3e spelen[2] |
Bont, Debbie Debbie Bont | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 1 debutant |
Boonzaaijer, Janneke Janneke Boonzaaijer | Paardensport | Eventing | 1 debutant |
Bouma, Andrea Andrea Bouma | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Bouwmeester, Marit Marit Bouwmeester | Zeilen | Laser Radiaal | 3e spelen |
Braun, Pieter Pieter Braun | Atletiek | Tienkamp | 2e spelen |
Braspennincx, Shanne Shanne Braspennincx | Wielersport | Keirin Sprint Teamsprint | 1 debutant |
Breggen, Anna van der Anna van der Breggen | Wielersport | Tijdrit Wegwedstrijd | 2e spelen |
Brinkman, Thierry Thierry Brinkman | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 1 debutant |
Broeksma, Gijs Gijs Broeksma | Boogschieten | Recurveboog team | 1 debutant |
Broenink, Stef Stef Broenink | Roeien | Dubbel-twee | 1 debutant |
Broersen, Nadine Nadine Broersen | Atletiek | Zevenkamp | 3e spelen |
Brouwer, Alexander Alexander Brouwer | Volleybal | Beachvolleybal | 2e spelen |
Brouwer, Bregje de Bregje de Brouwer | Synchroonzwemmen | duet | 1 debutant |
Brouwer, Noortje de Noortje de Brouwer | Synchroonzwemmen | duet | 1 debutant |
Büchli, Matthijs Matthijs Büchli | Wielersport | Keirin Teamsprint | 2e spelen |
Burnet, Taymir Taymir Burnet | Atletiek | 200 meter 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Busch, Kim Kim Busch | Zwemmen | 4x100m vrije slag estafette | 1 debutant |
Caljouw, Mark Mark Caljouw | Badminton | enkelspel | 1 debutant |
Choukoud, Khalid Khalid Choukoud | Atletiek | Marathon | 1 debutant |
Clevering, Ymkje Ymkje Clevering | Roeien | Vier-zonder | 1 debutant |
Corbeau, Casper Casper Corbeau | Zwemmen | 100m schoolslag 200m schoolslag 4x100m wisselslag gemengde estafette | 1 debutant |
Croon, Jorrit Jorrit Croon | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 2e spelen |
Dam, Anne van Anne van Dam | Golf | Golf | 1 debutant |
Dam, Thijs van Thijs van Dam | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 1 debutant |
Deelstra, Andrea Andrea Deelstra | Atletiek | Marathon | 2e spelen |
Deurloo, Bart Bart Deurloo | Gymnastiek | Turnen | 2e spelen |
Diepen, Tony van Tony van Diepen | Atletiek | 800 meter 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Dijke, Sanne van Sanne van Dijke | Judo | -70 kg gemengde landenwedstrijd | 1 debutant |
Dobber, Jochem Jochem Dobber | Atletiek | 400 meter 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Dongen, Merel van Merel van Dongen | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Donk, Daniëlle van de Daniëlle van de Donk | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Dorp, Simon van Simon van Dorp | Roeien | acht | 1 debutant |
Duetz, Annette Annette Duetz | Zeilen | 49erFX | 2e spelen |
Duijn, Celine van Celine van Duijn | Schoonspringen | 10m toren | 1 debutant |
Duijndam, Rinka Rinka Duijndam | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 1 debutant |
Dulfer, Kelly Kelly Dulfer | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 2e spelen |
Dumoulin, Tom Tom Dumoulin | Wielersport | Tijdrit Wegwedstrijd | 2e spelen |
Eerland, Britt Britt Eerland | Tafeltennis | Enkelspel | 2e spelen |
Egdom, Jorik van Jorik van Egdom | Triatlon | gemengde estafette | 1 debutant |
End, Noël van 't Noël van 't End | Judo | -81 kg gemengde landenwedstrijd | 2e spelen |
Ende, Bjorn van den Bjorn van den Ende | Roeien | acht | 2e spelen |
Es, Diane van Diane van Es | Atletiek | 5000 m | 1 debutant |
Es, Kika van Kika van Es | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Florijn, Finn Finn Florijn | Roeien | Skiff | 1 debutant |
Florijn, Karolien Karolien Florijn | Roeien | Vier-zonder | 1 debutant |
Folkertsma, Sisca Sisca Folkertsma | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Fontijn, Nouchka Nouchka Fontijn | Boksen | Boksen | 2e spelen |
Franssen, Juul Juul Franssen | Judo | -63 kg gemengde landenwedstrijd | 1 debutant |
Freriks, Merel Merel Freriks | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 1 debutant |
Gal, Edward Edward Gal | Paardensport | Dressuur dressuur team | 3e spelen |
Garia, Christopher Christopher Garia | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Geffen, Margot van Margot van Geffen | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 3e spelen |
Gendt, Twan van Twan van Gendt | Wielersport | BMX | 3e spelen |
Genee, Dagmar Dagmar Genee | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Geus, Jonas de Jonas de Geus | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 1 debutant |
Geus, Lilian de Lilian de Geus | Zeilen | RS:X | 2e spelen |
Goede, Eva de Eva de Goede | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 4e spelen |
Gool, Joris van Joris van Gool | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 2e spelen |
Graaf, Sander de Sander de Graaf | Roeien | Vier-zonder | 1 debutant |
Groenen, Jackie Jackie Groenen | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Gragt, Stefanie van der Stefanie van der Gragt | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Greve, Willem Willem Greve | Paardensport | springconcours springconcours team | 1 debutant |
Grol, Henk Henk Grol | Judo | +100 kg gemengde landenwedstrijd | 4e spelen |
Groot, Nycke Nycke Groot | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 2e spelen |
Harmsen, Joris Joris Harmsen | Wielersport | BMX | 1 debutant |
Hassan, Sifan Sifan Hassan | Atletiek | 1500 m 5000 m 10.000 m | 2e spelen |
Havik, Yoeri Yoeri Havik | Wielersport | Koppelkoers Wegwedstrijd | 1 debutant |
Heemskerk, Femke Femke Heemskerk | Zwemmen | 50m vrije slag 100m vrije slag 4x100m vrije slag estafette | 4e spelen |
Heijden, Laura van der Laura van der Heijden | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 2e spelen |
Heiner, Nicholas Nicholas Heiner | Zeilen | Finn | 1 debutant |
Hertzberger, Jeroen Jeroen Hertzberger | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 3e spelen |
Holterman, Jill Jill Holterman | Atletiek | Marathon | 1 debutant |
Hogerwerf, Ellen Ellen Hogerwerf | Roeien | Vier-zonder | 2e spelen |
Hoogland, Jeffrey Jeffrey Hoogland | Wielersport | Sprint Teamsprint | 1 debutant |
Horst, Dimeo van der Dimeo van der Horst | Basketbal | 3×3-basketbal | 1 debutant |
Housheer, Dione Dione Housheer | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 1 debutant |
Houtzager, Marc Marc Houtzager | Paardensport | springconcours springconcours team | 3e spelen |
Hunenstijn, Marije van Marije van Hunenstijn | Atletiek | 100 meter 4 × 400 meter estafette | 2e spelen |
Hurkmans, Maarten Maarten Hurkmans | Roeien | acht | 1 debutant |
Jansen, Inge Inge Jansen | Schoonspringen | 3m plank | 1 debutant |
Janssen, Dominique Dominique Janssen | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Janssen, Inge Inge Janssen | Roeien | Dubbel-vier | 3e spelen |
Janssen, Jip Jip Janssen | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 1 debutant |
Jong, Roos de Roos de Jong | Roeien | Dubbel-twee | 1 debutant |
Joustra, Kitty Lynn Kitty Lynn Joustra | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Kamminga, Arno Arno Kamminga | Zwemmen | 100m schoolslag 200m schoolslag 4x100m wisselslag gemengde estafette | 1 debutant |
Keetels, Marloes Marloes Keetels | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 2e spelen |
Keijser, Marieke Marieke Keijser | Roeien | Lichte dubbel-twee | 1 debutant |
Keizer, Sanne Sanne Keizer | Volleybal | Beachvolleybal | 2e spelen |
Kelderman, Wilco Wilco Kelderman | Wielersport | Wegwedstrijd | 1 debutant |
Kemperman, Robbert Robbert Kemperman | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 3e spelen |
Keuning, Maartje Maartje Keuning | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Kimmann, Niek Niek Kimmann | Wielersport | BMX | 2e spelen |
Kingma, Maya Maya Kingma | Triatlon | individueel gemengde estafette | 1 debutant |
Klamer, Rachel Rachel Klamer | Triatlon | individueel gemengde estafette | 1 debutant |
Klaver, Lieke Lieke Klaver | Atletiek | 400 meter 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Klinken, Jorinde van Jorinde van Klinken | Atletiek | Discuswerpen | 1 debutant |
Knipping, Arjan Arjan Knipping | Zwemmen | 400m wisselslag | 1 debutant |
Koenders, Joanne Joanne Koenders | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Koning, Josine Josine Koning | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Koolen, Sanne Sanne Koolen | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Koolhaas, Ilse Ilse Koolhaas | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Koolhof, Wesley Wesley Koolhof | Tennis | Dubbelspel | 2e spelen |
Kop, Lize Lize Kop | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Korrel, Michael Michael Korrel | Judo | -100 kg gemengde landenwedstrijd | 1 debutant |
Korstanje, Nyls Nyls Korstanje | Zwemmen | 100m vlinderslag 4x100m vrije slag estafette | 1 debutant |
Kraats, Simone van de Simone van de Kraats | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Krommenhoek, Guillaume Guillaume Krommenhoek | Roeien | Twee-zonder | 1 debutant |
Kromowidjojo, Ranomi Ranomi Kromowidjojo | Zwemmen | 50m vrije slag 100m vrije slag 4x100m vrije slag estafette | 4e spelen |
Krumins, Susan Susan Krumins | Atletiek | 10.000 m | 2e spelen |
Kuworge, Enzo Enzo Kuworge | Gewichtheffen | Gewichtheffen | 1 debutant |
Lacruz, Enrico Enrico Lacruz | Boksen | Boksen | 2e spelen |
Lambriex, Bart Bart Lambriex | Zeilen | 49er | 1 debutant |
Lavreysen, Harrie Harrie Lavreysen | Wielersport | Keirin Sprint Teamsprint | 1 debutant |
Leurink, Laurien Laurien Leurink | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 2e spelen |
Lücken, Robert Robert Lücken | Roeien | acht | 2e spelen |
Maasakker, Caia van Caia van Maasakker | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 3e spelen |
Malestein, Angela Angela Malestein | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 2e spelen |
Martens, Lieke Lieke Martens | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Martina, Churandy Churandy Martina | Atletiek | 4 × 100 meter estafette | 5e spelen[3] |
Matla, Frédérique Frédérique Matla | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Meester, Veronique Veronique Meester | Roeien | Vier-zonder | 1 debutant |
Meeuwsen, Robert Robert Meeuwsen | Volleybal | Beachvolleybal | 2e spelen |
Megens, Maud Maud Megens | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Meppelink, Madelein Madelein Meppelink | Volleybal | Beachvolleybal | 3e spelen |
Metsemakers, Koen Koen Metsemakers | Roeien | Dubbel-vier | 1 debutant |
Miedema, Vivianne Vivianne Miedema | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Minderhoud, Hans Peter Hans Peter Minderhoud | Paardensport | Dressuur dressuur team | 3e spelen |
Mol, Joep de Joep de Mol | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 1 debutant |
Mollema, Bauke Bauke Mollema | Wielersport | Wegwedstrijd | 2e spelen |
Nageeye, Abdi Abdi Nageeye | Atletiek | Marathon | 2e spelen |
Nouwen, Aniek Aniek Nouwen | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Nunen, Bart van Bart van Nunen | Atletiek | Marathon | 1 debutant |
Nunnink, Laura Laura Nunnink | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Oldenbeuving, Keet Keet Oldenbeuving | Skateboarden | Street | 1 debutant |
Oogink, Reshmie Reshmie Oogink | Taekwondo | +67 kg | 2e spelen |
Oosterwegel, Emma Emma Oosterwegel | Atletiek | Zevenkamp | 1 debutant |
Oosterwegel, Hanneke Hanneke Oosterwegel | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Paulina, Hensley Hensley Paulina | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 2e spelen |
Paulis, Ilse Ilse Paulis | Roeien | Lichte dubbel-twee | 2e spelen |
Pelova, Victoria Victoria Pelova | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Pheninckx, Malou Malou Pheninckx | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Piek, Selena Selena Piek | Badminton | gemengd dubbelspel vrouwendubbelspel | 2e spelen |
Pieters, Amy Amy Pieters | Wielersport | Koppelkoers | 1 debutant |
Pijnenburg, Stan Stan Pijnenburg | Zwemmen | 4x100m vrije slag estafette | 1 debutant |
Poel, Mathieu van der Mathieu van der Poel | Wielersport | Mountainbiken | 1 debutant |
Pol, Vera van Vera van Pol | Gymnastiek | Turnen | 2e spelen |
Pruyser, Mirco Mirco Pruyser | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 2e spelen |
Puts, Jesse Jesse Puts | Zwemmen | 50m vrije slag 4x100m vrije slag estafette | 1 debutant |
Reijken, Irene van der Irene van der Reijken | Atletiek | 3000 m steeplechase | 1 debutant |
Riessen, Laurine van Laurine van Riessen | Wielersport | Keirin Sprint Teamsprint | 4e spelen [4] |
Ritsema, Nelson Nelson Ritsema | Roeien | Vier-zonder | 1 debutant |
Röell, Boudewijn Boudewijn Röell | Roeien | Vier-zonder | 2e spelen |
Rojer, Jean-Julien Jean-Julien Rojer | Tennis | Dubbelspel | 3e spelen |
Rooijen, Olivia van Olivia van Rooijen | Roeien | Dubbel-vier | 2e spelen |
Roord, Jill Jill Roord | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Rouwendaal, Sharon van Sharon van Rouwendaal | Zwemmen | 200m rugslag Openwaterzwemmen | 3e spelen |
Samuel, Jamile Jamile Samuel | Atletiek | 100 meter 200 m 4 × 400 meter estafette | 3e spelen |
Sanden, Shanice van de Shanice van de Sanden | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Sanders, Pien Pien Sanders | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Savelkouls, Tessie Tessie Savelkouls | Judo | +78 kg gemengde landenwedstrijd | 2e spelen |
Scheenaard, Lisa Lisa Scheenaard | Roeien | Dubbel-twee | 1 debutant |
Schilder, Jessica Jessica Schilder | Atletiek | Kogelstoten | 1 debutant |
Schip, Jan-Willem van Jan-Willem van Schip | Wielersport | Koppelkoers Omnium | 2e spelen |
Schippers, Dafne Dafne Schippers | Atletiek | 100 meter 200 m 4 × 400 meter estafette | 3e spelen |
Schloesser, Gabriela Gabriela Schloesser | Boogschieten | Recurveboog gemengdteam | 2e spelen[5] |
Schoon, Raïsa Raïsa Schoon | Volleybal | Beachvolleybal | 1 debutant |
Schouten, Tes Tes Schouten | Zwemmen | 100m schoolslag 4x100m wisselslag estafette | 1 debutant |
Sevenich, Vivian Vivian Sevenich | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Slagter, Arvin Arvin Slagter | Basketbal | 3×3-basketbal | 1 debutant |
Schuurman, Glenn Glenn Schuurman | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 2e spelen |
Schuurs, Demi Demi Schuurs | Tennis | Dubbelspel | 1 debutant |
Schwarz, Bram Bram Schwarz | Roeien | acht | 1 debutant |
Sedney, Naomi Naomi Sedney | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 2e spelen |
Sedney, Zoë Zoë Sedney | Atletiek | 100 m horden | 1 debutant |
Seinen, Cheryl Cheryl Seinen | Badminton | vrouwendubbelspel | 1 debutant |
Sleeking, Brigitte Brigitte Sleeking | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Sloot, Sabrina van der Sabrina van der Sloot | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Smeets, Martine Martine Smeets | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 2e spelen |
Smidt, Nick Nick Smidt | Atletiek | 400 m horden | 1 debutant |
Smits, Inger Inger Smits | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 1 debutant |
Smits, Joëlle Joëlle Smits | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Smulders, Laura Laura Smulders | Wielersport | BMX | 3e spelen |
Smulders, Merel Merel Smulders | Wielersport | BMX | 1 debutant |
Snelder, Danick Danick Snelder | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 2e spelen |
Souwer, Sophie Sophie Souwer | Roeien | Skiff | 2e spelen |
Sprang, Niki van Niki van Sprang | Roeien | Twee-zonder | 1 debutant |
Stam, Lauren Lauren Stam | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Stam, Katja Katja Stam | Volleybal | Beachvolleybal | 1 debutant |
Steenbergen, Marrit Marrit Steenbergen | Zwemmen | 4x100m vrije slag estafette | 2e spelen |
Steenhuis, Guusje Guusje Steenhuis | Judo | -78 kg gemengde landenwedstrijd | 1 debutant |
Stel, Marco van der Marco van der Stel | Triatlon | gemengde estafette | 1 debutant |
Stomphorst, Nomi Nomi Stomphorst | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Tabeling, Robin Robin Tabeling | Badminton | gemengd dubbelspel | 1 debutant |
Tauber, Anne Anne Tauber | Wielersport | Mountainbiken | 1 debutant |
Terpstra, Anne Anne Terpstra | Wielersport | Mountainbiken | 2e spelen |
Thorsdottir, Eythora Eythora Thorsdottir | Gymnastiek | Turnen | 2e spelen |
Tissen, Jasper Jasper Tissen | Roeien | acht | 1 debutant |
Toussaint, Kira Kira Toussaint | Zwemmen | 100m rugslag 4x100m wisselslag estafette | 2e spelen |
Tsjakadoea, Tornike Tornike Tsjakadoea | Judo | -60 kg gemengde landenwedstrijd | 1 debutant |
Twellaar, Melvin Melvin Twellaar | Roeien | Dubbel-twee | 1 debutant |
Uittenbogaard, Dirk Dirk Uittenbogaard | Roeien | Dubbel-vier | 2e spelen |
Vader, Milan Milan Vader | Wielersport | Mountainbiken | 1 debutant |
Veenendaal, Sari van Sari van Veenendaal | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Verhagen, Sanne Sanne Verhagen | Judo | -57 kg gemengde landenwedstrijd | 2e spelen |
Verschoor, Maria Maria Verschoor | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 2e spelen |
Versluis, Mechiel Mechiel Versluis | Roeien | acht | 3e spelen |
Verwijlen, Bas Bas Verwijlen | Schermen | Degen | 4e spelen |
Vetter, Anouk Anouk Vetter | Atletiek | Zevenkamp | 3e spelen |
Visser, Nadine Nadine Visser | Atletiek | 100 m horden | 2e spelen |
Vleuten, Annemiek van Annemiek van Vleuten | Wielersport | Tijdrit Wegwedstrijd | 3e spelen |
Vleuten, Maikel van der Maikel van der Vleuten | Paardensport | springconcours springconcours team | 3e spelen |
Vliet, Leonie van Leonie van Vliet | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Vollering, Demi Demi Vollering | Wielersport | Wegwedstrijd | 1 debutant |
Vloon, Menno Menno Vloon | Atletiek | Polsstokhoogspringen | 1 debutant |
Voorn, Jessey Jessey Voorn | Basketbal | 3×3-basketbal | 1 debutant |
Vos, Marianne Marianne Vos | Wielersport | Wegwedstrijd | 4e spelen |
Vugt, Pim van Pim van Vugt | Zeilen | 49er | 1 debutant |
Waard, Maaike de Maaike de Waard | Zwemmen | 100m rugslag 4x100m wisselslag estafette | 1 debutant |
Waard, Xan de Xan de Waard | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 2e spelen |
Wardenburg, Nout Nout Wardenburg | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Weerden, Mink van der Mink van der Weerden | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 3e spelen |
Weertman, Ferry Ferry Weertman | Zwemmen | Openwaterzwemmen | 2e spelen |
Wegman, Martina Martina Wegman | Kanovaren | K-1 slalom | 1 debutant |
Welten, Lidewij Lidewij Welten | Hockey | Hockeyploeg (vrouwen) | 4e spelen |
Wester, Tess Tess Wester | Handbal | handbalteam (vrouwen) | 2e spelen |
Wetering, Bo van Bo van Wetering | Handbal | handbalteam (vrouwen | 1 debutant |
Wevers, Lieke Lieke Wevers | Gymnastiek | Turnen | 2e spelen |
Wevers, Sanne Sanne Wevers | Gymnastiek | Turnen | 2e spelen |
Wiersma, Abe Abe Wiersma | Roeien | Dubbel-vier | 1 debutant |
Wieten, Tone Tone Wieten | Roeien | Dubbel-vier | 2e spelen |
Wijn, Sander de Sander de Wijn | Hockey | Hockeyploeg (mannen) | 3e spelen |
Wiel, Anne van de Anne van de Wiel | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 1 debutant |
Wijler, Steve Steve Wijler | Boogschieten | Recurveboog team | 1 debutant |
Wild, Kirsten Kirsten Wild | Wielersport | Koppelkoers Omnium | 3e spelen |
Willemsz, Debby Debby Willemsz | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Wilms, Lynn Lynn Wilms | Voetbal | Voetbalelftal (vrouwen) | 1 debutant |
Wit, Frank de Frank de Wit | Judo | -81 kg gemengde landenwedstrijd | 2e spelen |
Witte, Laura de Laura de Witte | Atletiek | 4 × 400 meter estafette | 2e spelen |
Witte, Lisanne de Lisanne de Witte | Atletiek | 400 meter 4 × 400 meter estafette | 2e spelen |
Wolves, Iris Iris Wolves | Waterpolo | Waterpoloploeg (vrouwen) | 1 debutant |
Youssifou, Laila Laila Youssifou | Roeien | Dubbel-vier | 1 debutant |
Zegers, Afrodite Afrodite Zegers | Zeilen | 470 | 2e spelen |
Zonderland, Epke Epke Zonderland | Gymnastiek | Rekstok | 4e spelen |
Zwetsloot, Roos Roos Zwetsloot | Skateboarden | Street | 1 debutant |