Shorttrack op de Olympische Winterspelen 2018 - 1000 meter mannen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Shorttrack op de Olympische Winterspelen 2018 - 1000 meter mannen.

Shorttrack op de Olympische Winterspelen 2018 - 1000 meter mannen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

1000m mannen
Gehouden in
Pyeongchang
Jaar 2018
Data 13 en 17 februari
Sport Shorttrack
Accommodatie(s) Gangneung Ice Arena
Deelnemers 32 atleten uit 14 landen
Medailles
Goud  Samuel Girard  
 Canada
Zilver  John-Henry Krueger  
 W
Brons  Seo Yi-ra  
 Zuid-Korea
Vorige: 2014     Volgende: 2022
Portaal 
 
Olympische Spelen
Shorttrack op de
Olympische Winterspelen 2018
500 mmannenvrouwen
1000 mmannenvrouwen
1500 mmannenvrouwen
Relaymannenvrouwen

De 1000 meter voor mannen tijdens het shorttracktoernooi van de Olympische Winterspelen 2018 vonden plaats op 13 en 17 februari 2018 in het Gangneung Ice Arena in Gangneung.

De Canadees Samuel Girard won het goud, voor de Amerikaan John-Henry Krueger en de Zuid-Korean Seo Yi-ra.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET Ronde
13 februari 19:26 11:26 Series
17 februari 19:44 11:44 Kwartfinales
20:43 12:43 Halve finales
21:26 13:26 Finale

Uitslag

Series

Heat 1
# Naam Land Tijd Opm.
1 John-Henry Krueger
 USA
1.25,913 Q
2 Farrell Treacy
 GBR
1.26,762 Q
3 Ryosuke Sakazume
 JPN
DNF ADV
Aaron Tran
 USA
PEN
Heat 2
# Naam Land Tijd Opm.
1 Lim Hyo-jun
 KOR
1.23,971 Q
2 Kazuki Yoshinaga
 JPN
1.24,030 Q
3 Charle Cournoyer
 CAN
1.24,051
4 Daan Breeuwsma
 NED
1.24,429
Heat 3
# Naam Land Tijd Opm.
1 Samuel Girard
 CAN
1.23,894 Q
2 Semjon Jelistratov
 OAR
1.23,979 Q
3 Keita Watanabe
 JPN
1.24,078
4 Nurbergen Zhumagaziyev
 KAZ
1.24,271
Heat 4
# Naam Land Tijd Opm.
1 Sjinkie Knegt
 NED
1.23,823 Q
2 Thibaut Fauconnet
 FRA
1.24,381 Q
3 Roberts Zvejnieks
 LAT
1.26,408 ADV
Ren Ziwei
 CHN
PEN
Heat 5
# Naam Land Tijd Opm.
1 Charles Hamelin
 CAN
1.23,407 Q, OR
2 Wu Dajing
 CHN
1.23,463 Q
3 Sébastien Lepape
 FRA
1.23,489
4 Aleksandr Shulginov
 OAR
1.31,133
Heat 6
# Naam Land Tijd Opm.
1 Itzhak de Laat
 NED
1.24,639 Q
2 Seo Yi-ra
 KOR
1.24,734 Q
3 Tomasso Dotti
 ITA
1.25,369
Han Tianyu
 CHN
PEN
Heat 7
# Naam Land Tijd Opm.
1 Hwang Dae-heon
 KOR
1.24,457 Q
2 Yuri Confortola
 ITA
1.25,297 Q
3 Josh Cheetham
 GBR
1.26,223
Vladislav Bykanov
 ISR
PEN
Heat 8
# Naam Land Tijd Opm.
1 Shaolin Sándor Liu
 HUN
1.31,547 Q
2 Roberto Puķītis
 LAT
1.31,635 Q
3 John Robert Celski
 USA
1.31,812
Pavel Sitnikov
 OAR
PEN

Kwartfinales

Heat 1
# Naam Land Tijd Opm.
1 Seo Yi-ra
 KOR
1.24,053 Q
2 Lim Hyo-jun
 KOR
1.24,095 Q
3 Thibaut Fauconnet
 FRA
1.24,344
Hwang Dae-heon
 KOR
PEN
Heat 2
# Naam Land Tijd Opm.
1 Samuel Girard
 CAN
1.24,289 Q
2 Yuri Confortola
 ITA
1.24,383 Q
3 Itzhak de Laat
 NED
1.24,423
4 Kazuki Yoshinaga
 JPN
1.24,649
Heat 3
# Naam Land Tijd Opm.
1 Semjon Jelistratov
 OAR
1.23,893 Q
2 Ryosuke Sakazume
 JPN
1.24,099 Q
3 John-Henry Krueger
 USA
1.24,598 ADV
4 Farrell Treacy
 GBR
1.25,080
Sjinkie Knegt
 NED
PEN
Heat 4
# Naam Land Tijd Opm.
1 Sándor Liu Shaolin
 HUN
1.24,012 Q
2 Charles Hamelin
 CAN
1.24,015 Q
3 Roberto Puķītis
 LAT
1.24,022
4 Roberts Zvejnieks
 LAT
1.24,306
Wu Dajing
 CHN
PEN

Halve finales

Heat 1
# Naam Land Tijd Opm.
1 Lim Hyo-jun
 KOR
1.26,463 QA
2 Shaolin Sándor Liu
 HUN
1.26,488 QA
3 Yuri Confortola
 ITA
1.26,626 QB
4 Semjon Jelistratov
 OAR
1.26,773 QB
Heat 2
# Naam Land Tijd Opm.
1 John-Henry Krueger
 USA
1.24,187 QA
2 Seo Yi-ra
 KOR
1.24,252 QA
3 Ryosuke Sakazume
 JPN
1.24,317 QB
4 Samuel Girard
 CAN
1.25,102 ADV
Charles Hamelin
 CAN
PEN

Finales

A-Finale
# Naam Land Tijd Opm.
Goud Samuel Girard
 CAN
1.24,650
Zilver John-Henry Krueger
 USA
1.24,864
Brons Seo Yi-Ra
 KOR
1.31,619
4 Lim Hyo-jun
 KOR
1.33,312
8 Sándor Liu Shaolin
 HUN
PEN
B-Finale
# Naam Land Tijd Opm.
5 Ryosuke Sakazume
 JPN
1.27,552
6 Semjon Jelistratov
 OAR
1.27,621
7 Yuri Confortola
 ITA
1.27,712
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Shorttrack op de Olympische Winterspelen 2018 - 1000 meter mannen
Listen to this article