Wielka Brytania na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wielka Brytania na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908.

Wielka Brytania na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Wielka Brytania na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1908
Wielka Brytania
Kod MKOl GBR
Letnie Igrzyska Olimpijskie 1908
Londyn
Chorąży Kynaston Studd
Liczba zawodników 735 w 108 konkurencjach w 24 dyscyplinach
Medale
Pozycja: 1.
Złoto
56
Srebro
51
Brąz
38
Razem
145

Wielką Brytanię na IV Letnich Igrzyskach Olimpijskich w roku 1908 w Londynie reprezentowało 735 sportowców (696 mężczyzn i 39 kobiet), startujących w 24 dyscyplinach. Reprezentacja Wielkiej Brytanii zdobyła 145 medali, co jest najlepszym wynikiem w całych dotychczasowych startach[1] na igrzyskach olimpijskich.

Zdobyte medale

Medal Zawodnik Dyscyplina Konkurencja Rezultat
Złoto
Harry Thomas
Boks
kategoria do 52,62 kg w finale pokonał swojego rodaka Johna Condona
Złoto
Richard Gunn
Boks
kategoria 57,15 kg w finale pokonał Charlesa Morrisa
Złoto
Frederick Grace
Boks
kategoria 63,5 kg w finale pokonał Fredericka Spillera
Złoto
John Douglas
Boks
kategoria średnia w finale pokonał Snowy'ego Bakera z Australazji
Złoto
Albert Oldman
Boks
kategoria ciężka w finale pokonał Sydneya Evansa
Złoto
Louis Baillon
Harry Freeman
Eric Green
Gerald Logan
Alan Noble
Edgar Page
Reggie Pridmore
Percy Rees
John Robinson
Stanley Shoveller
Harvey Wood
Hokej na trawie
turniej mężczyzn (jako drużyna Anglii) w finale pokonali drużynę Irlandii 8-1
Złoto
Victor Johnson
Kolarstwo
wyścig na 660 jardów mężczyzn 51,2 s
Złoto
Leon Meredith
Benjamin Jones
Ernest Payne
Clarence Kingsbury
Kolarstwo
wyścig na dochodzenie na 1980 jardów drużynowo 2:18,60
Złoto
Benjamin Jones
Kolarstwo
wyścig na 5000 m mężczyzn 8:36,20
Złoto
Clarence Kingsbury
Kolarstwo
wyścig na 20 km mężczyzn 34:13,60
Złoto
Charles Bartlett
Kolarstwo
wyścig na 100 km mężczyzn 2:41:48,60 h[2]
Złoto
Wyndham Halswelle
Lekkoatletyka
bieg na 400 m mężczyzn
Złoto
Joseph Deakin
Archie Robertson
William Coales
Harold Wilson
Lekkoatletyka
bieg na 3 mile mężczyzn drużynowo
Złoto
Emil Voigt
Lekkoatletyka
bieg na 5 mil mężczyzn 25:11,20
Złoto
Arthur Russell
Lekkoatletyka
bieg na 3200 m z przeszkodami 10:47,80
Złoto
George Larner
Lekkoatletyka
chód na 3500 m mężczyzn 14:55,0
Złoto
George Larner
Lekkoatletyka
chód na 10 mil mężczyzn 1:15:57,40 h[2]
Złoto
Timothy Ahearne
Lekkoatletyka
trójskok mężczyzn 14,92 m[2]
Złoto
William Dod
Łucznictwo
runda podwójna mężczyzn 815 pkt
Złoto
Sybil Newall
Łucznictwo
runda podwójna kobiet 688 pkt
Złoto
Madge Syers-Cave
Łyżwiarstwo figurowe
solistki
Złoto
Horace Bailey
Walter Corbett
Herbert Smith
Kenneth Hunt
Frederick Chapman
Robert Hawkes
Arthur Berry
Vivian Woodward
Henry Stapley
Clyde Purnell
Harold Hardman
Piłka nożna
turniej mężczyzn w finale pokonali drużynę Danii 2:0
Złoto
George Cornet
Charles Forsyth
George Nevinson
Paul Radmilovic
Charles Smith
Thomas Thould
George Wilkinson
Piłka wodna
turniej mężczyzn w finale pokonali zespół Belgii 9:2
Złoto
Henry Taylor
Pływanie
400 m stylem dowolnym mężczyzn 5:36,80[2]
Złoto
Henry Taylor
Pływanie
1500 m stylem dowolnym mężczyzn 22:48,4[2]
Złoto
Henry Taylor
John Derbyshire
Paul Radmilovic
William Foster
Pływanie
sztafeta 4 × 200 m stylem dowolnym 10:55,6[2]
Złoto
Frederick Holman
Pływanie
200 m stylem klasycznym 3:09,20[2]
Złoto
George Miller
Patteson Nickalls
Herbert Wilson
Charles Miller
Polo
turniej mężczyzn (jako drużyna Roehampton)
Złoto
Edward Barrett
Frederick Goodfellow
William Hirons
Frederick Humphreys
Albert Ireton
Frederick Merriman
Edwin Mills
Jhon Shepherd
Przeciąganie liny
drużyna London City Police
Złoto
Evan Noel
Rackets
gra pojedyncza mężczyzn
Złoto
Vane Pennell
John Jacob Astor
Rackets
gra podwójna mężczyzn
Złoto
Thomas Thornycroft
Bernard Redwood
John Field-Richards
Sporty motorowodne
Klasa B poniżej 60 stóp 2:28:58,8 h
Złoto
Thomas Thornycroft
Bernard Redwood
John Field-Richards
Sporty motorowodne
Klasa C – 6,5 – 8 m 2:28:26 h
Złoto
Joshua Millner
Strzelectwo
karabin dowolny 1000 jardów mężczyzn 98 pkt
Złoto
Arthur Carnell
Strzelectwo
karabin małokalibrowy leżąc 50 i 100 jardów mężczyzn 387 pkt
Złoto
Maurice Matthews
Harry Humby
William Pimm
Edward Amoore
Strzelectwo
karabin małokalibrowy 50 i 100 jardów drużynowo 771 pkt
Złoto
William Styles
Strzelectwo
karabin małokalibrowy znikający obiekt 25 jardów 45 pkt
Złoto
John Fleming
Strzelectwo
karabin małokalibrowy obiekt poruszający się 25 jardów
Złoto
Alexander Maunder
James Pike
Charles Palmer
John Postans
Frank Moore
Peter Easte
Strzelectwo
trap mężczyzn drużynowo 407 pkt
Złoto
Josiah Ritchie
Tenis ziemny
gra pojedyncza mężczyzn
Złoto
Arthur Gore
Tenis ziemny
halowa gra pojedyncza mężczyzn
Złoto
Arthur Gore
Herbert Barrett
Tenis ziemny
halowa gra podwójna mężczyzn
Złoto
Reginald Doherty
George Hillyard
Tenis ziemny
gra podwójna mężczyzn
Złoto
Dorothea Douglass Chambers
Tenis ziemny
gra pojedyncza kobiet
Złoto
Gwendoline Eastlake-Smith
Tenis ziemny
halowa gra pojedyncza kobiet
Złoto
Henry Blackstaffe
Wioślarstwo
jedynka mężczyzn 9:26,00
Złoto
John Fenning
Gordon Thomson
Wioślarstwo
dwójka bez sternika 9:41,00
Złoto
Collier Cudmore
James Angus Gillan
Duncan Mackinnon
John Somers-Smith
Wioślarstwo
czwórka bez sternika 8:34,00
Złoto
Albert Gladstone
Frederick Kelly
Banner Johnstone
Guy Nickalls
Charles Burnell
Ronald Sanderson
Raymond Etherington-Smith
Henry Bucknall
Gilchrist Maclagan
Wioślarstwo
ósemka mężczyzn 7:52,00
Złoto
George de Relwyskow
Zapasy
styl wolny kategoria lekka mężczyzn w finale pokonał Williama Wooda
Złoto
Stanley Bacon
Zapasy
styl wolny kategoria średnia mężczyzn w finale pokonał George’a Relwyskowa
Złoto
Con O’Kelly Sr.
Zapasy
styl wolny kategoria ciężka mężczyzn w finale pokonał Norwega Jacoba Gundersena
Złoto
Gilbert Laws
Thomas McMeekin
Charles Crichton
Żeglarstwo
Klasa jachtów 6 metrowych na łodzi Dormy
Złoto
Charles Rivett-Carnac
Richard Dixon
Frederick Bingley
Frances Rivett-Carnac
Żeglarstwo
Klasa jachtów 7 metrowych na łodzi Heroine
Złoto
Blair Cochrane
Arthur Wood
Henry Sutton
John Rhodes
Charles Campbell
Żeglarstwo
klasa jachtów 8 metrowych na łodzi Cobweb
Złoto
Thomas Glen-Coats
Arthur Downes
John Downes
John Buchanan
David Dunlop
John Mackenzie
Thomas Tait
James Bunten
Albert Martin
Robert Aspin
Żeglarstwo
Klasa jachtów 12 metrowych na łodzi Hera
Srebro
John Condon
Boks
kategoria 52,62 kg w finale uległ rodakowi Henry’emu Thomasowi
Srebro
Charles Morris
Boks
kategoria 57,15 kg w finale uległ Richardowi Gunnowi
Srebro
Frederick Spiller
Boks
kategoria do 63,50 kg w finale uległ Frederickowi Grace'owi
Srebro
Sydney Evans
Boks
kategoria ciężka w finale uległ Albertowi Oldmanowi
Srebro
Walter Tysall
Gimnastyka
wielobój mężczyzn indywidualnie 312 pkt
Srebro
Edward Allman-Smith
Henry Brown
Walter Campbell
William Graham
Richard Gregg
Edward Holmes
Robert Kennedy
Harold Murphy
John Preston
Walter Peterson
Charles Power
Franks Robinson
Hokej na trawie
turniej mężczyzn (jako drużyna Irlandii) w finale ulegli drużynie Anglii 1:8
Srebro
Eustace Miles
Jeu de paume
gra pojedyncza mężczyzn w finale przegrał z Amerykaninem Jayem Goludem 0:3
Srebro
Benjamin Jones
Kolarstwo
wyścig na 20 km mężczyzn
Srebro
Frederick Hamlin
Thomas Johnson
Kolarstwo
wyścig tandemów mężczyzn na 2000 m
Srebro
Charles Denny
Kolarstwo
wyścig na 100 km mężczyzn
Srebro
Gustav Alexander
George Buckland
Eric Dutton
S.N. Hayes
Wilfrid Johnson
Edward Jones
Reginald Martin
Gerald Mason
Johnson Parker-Smith
Hubert Ramsey
Charles Scott
Norman Whitley
Lacrosse
turniej mężczyzn w finale ulegli drużynie Kanady 10:14
Srebro
Harold Wilson
Lekkoatletyka
bieg na 1500 m mężczyzn 4:03,6
Srebro
Edward Owen
Lekkoatletyka
bieg na 5 mil mężczyzn 25:24,0
Srebro
Archie Robertson
Lekkoatletyka
bieg na 3200 m z przeszkodami 10:48,8
Srebro
Ernest Webb
Lekkoatletyka
chód na 3500 m mężczyzn 15:07,40
Srebro
Ernest Webb
Lekkoatletyka
chód na 10 mil mężczyzn 1:17:31,0 h
Srebro
Cornelius Leahy
Lekkoatletyka
skok wzwyż mężczyzn 1,88 m
Srebro
Denis Horgan
Lekkoatletyka
pchnięcie kulą mężczyzn 13,62 m
Srebro
Reginald Brooks-King
Łucznictwo
runda podwójna mężczyzn 768 pkt
Srebro
Lottie Dod
Łucznictwo
runda podwójna kobiet 642 pkt
Srebro
Arthur Cumming
Łyżwiarstwo figurowe
pokaz specjalny mężczyzn
Srebro
Phyllis Johnson
James Johnson
Łyżwiarstwo figurowe
pary
Srebro
William Robinson
Pływanie
200 m stylem klasycznym 3:12,80
Srebro
Thomas Battersby
Pływanie
1500 m stylem dowolnym 22:51,20
Srebro
Hardress Lloyd
John McCann
Auston Rotheram
Percy O’Reilly
Polo
turniej mężczyzn (jako drużyna Irlandii)
Srebro
Walter Buckmaster
Frederick Freake
Walter Jones
John Wodehouse
Polo
turniej mężczyzn (jako drużyna Hurlingham)
Srebro
Thomas Butler
James Clark
William Greggan
Alexander Kidd
Daniel Lowey
Patrick Philbin
George Smith
Thomas Swindlehurst
Przeciąganie liny
jako drużyna Liverpool Police Team
Srebro
Henry Leaf
Rackets
gra pojedyncza mężczyzn
Srebro
Edmund Bury
Cecil Browning
Rackets
gra podwójna mężczyzn
Srebro
James Davey
Frederick Dean
Edward Jackett
Richard Jackett
E.J. Jones
James Jose
A. Lawrey
C.R. Marshall
Bert Solomon
Barney Solomon
Nicholas Tregurtha
John Trevaskis
Thomas Wedge
A. Wilcocks
Arthur Wilson
Rugby union
turniej mężczyzn w finale przegrali z drużyną Australazji 3:32
Srebro
Edgar Amphlett
Leaf Daniell
Cecil Haig
Robert Montgomerie
Martin Holt
Edgar Seligman
Szermierka
szpada mężczyzn drużynowo
Srebro
Walter Ellicott
Charles Nix
William Lane-Joynt
Ted Ranken
Strzelectwo
Strzelanie do sylwetki jelenia pojedynczy strzał drużynowo 85 pkt
Srebro
Harcourt Ommundsen
Fleetwood Varley
Arthur Fulton
Philip Richardson
Walter Padgett
John Martin
Strzelectwo
karabin wojskowy 200,500,600,800,900,1000 jardów drużynowo 2496 pkt
Srebro
Harry Humby
Strzelectwo
karabin małokalibrowy leżąc 50 i 100 jardów 386 pkt
Srebro
Maurice Matthews
Strzelectwo
karabin małokalibrowy obiekt poruszający się 25 jardów 42 pkt
Srebro
Harold Hawkins
Strzelectwo
karabin małokalibrowy znikający obiekt 25 jardów
Srebro
Ted Ranken
Strzelectwo
Strzelanie do sylwetki jelenia pojedynczy strzał
Srebro
Ted Ranken
Strzelectwo
Strzelanie do sylwetki jelenia runda podwójna
Srebro
Josiah Ritchie
James Parke
Tenis ziemny
gra podwójna mężczyzn
Srebro
George Caridia
Tenis ziemny
halowa gra pojedyncza mężczyzn
Srebro
George Caridia
George Simond
Tenis ziemny
halowa gra podwójna mężczyzn
Srebro
Penelpoe Boothby
Tenis ziemny
gra pojedyncza kobiet
Srebro
Angela Greene
Tenis ziemny
halowa gra pojedyncza kobiet
Srebro
Harold Barker
Philip Filleul
John Fenning
Gordon Thomson
Wioślarstwo
czwórka bez sternika mężczyzn
Srebro
Alexander McCulloch
Wioślarstwo
jedynka mężczyzn
Srebro
George Fairbairn
Philip Verdon
Wioślarstwo
dwójka bez sternika
Srebro
William Press
Zapasy
styl wolny kategoria kogucia mężczyzn w finale uległ Amerykaninowi George’owi Mehnertowi
Srebro
John Slim
Zapasy
styl wolny kategoria piórkowa mężczyzn w finale uległ Amerykaninowi George’owi Dole'owi
Srebro
William Wood
Zapasy
styl wolny kategoria lekka mężczyzn w finale uległ George’owi de Relwyskowowi
Srebro
George de Relwyskow
Zapasy
styl wolny kategoria średnia mężczyzn w finale uległ Stanleyowi Baconowi
Srebro
Charles MacIver
Charles Ronald MacIver
James Baxter
William Davidson
James Spence
Thomas Littledale
John Jellico
Colin McLeod Robertson
John Graham Kenion
J.A. Gardiner
Żeglarstwo
Klasa jachtów 12 metrowych na jachcie Mouchette
Brąz
William Webb
Boks
kategoria 52,62 kg
Brąz
Hugh Roddin
Boks
kategoria 57,15 kg
Brąz
Harry Johnson
Boks
kategoria do 63,5 kg
Brąz
William Philo
Boks
kategoria średnia
Brąz
Francis Parks
Boks
kategoria ciężka
Brąz
Alexander Burt
John Burt
Alexander Denniston
Charles Foulkes
Hew Fraser
James Harper-Orr
Ivan Laing
Hugh Neilson
William Orchardson
Norman Stevenson
Hugh Walker
Hokej na trawie
turniej mężczyzn (jako drużyna Szkocji)
Brąz
Frederick Connah
Llewellyn Evans
Arthur Law
Robert Lyne
Wilfred Pallott
Frederick Phillips
Edwin Richards
Charles Shepherd
Philip Turnbull
Bertrand Turnbull
James Williams
Hokej na trawie
turniej mężczyzn (jako drużyna Walii)
Brąz
Neville Bulwer-Lytton
Jeu de paume
gra pojedyncza mężczyzn w meczu o 3. miejsce pokonał Brytyjczyka Arthura Page’a 3:0
Brąz
Colin Brooks
William Isaacs
Kolarstwo
wyścig tandemów mężczyzn na 2000 m
Brąz
Norman Hallows
Lekkoatletyka
bieg na 1500 m mężczyzn 4:04,00
Brąz
Leonard Tremeer
Lekkoatletyka
bieg na 400 m przez płotki 57,0 s
Brąz
Edward Spencer
Lekkoatletyka
chód na 10 mil mężczyzn 1:21:20,2 h
Brąz
Beatrice Hill-Lowe
Łucznictwo
runda podwójna kobiet 618 pkt
Brąz
Madge Syers-Cave
Edgar Syers
Łyżwiarstwo figurowe
pary
Brąz
Dorothy Greenhough-Smith
Łyżwiarstwo figurowe
solistki
Brąz
Herbert Haresnape
Pływanie
100 m stylem grzbietowym 1:27,0
Brąz
Edward Barrett
Zapasy
styl wolny kategoria ciężka (powyżej 73 kg) mężczyźni
Brąz
Walter Chaffe
Joseph Dowler
Ernest Ebbage
Thomas Homewood
Alexander Munro
William Slade
William Tammas
James Woodget
Przeciąganie liny
jako drużyna K.Division Metropolitan Police Team
Brąz
John Jacob Astor
Rackets
gra pojedyncza mężczyzn
Brąz
Henry Brougham
Rackets
gra pojedyncza mężczyzn
Brąz
Evan Noel
Henry Leaf
Rackets
gra podwójna mężczyzn
Brąz
Jesse Wallingford
Geoffrey Coles
Henry Lynch-Staunton
Walter Ellicott
Strzelectwo
pistolet dowolny mężczyzn drużynowo 1817 pkt
Brąz
Maurice Blood
Strzelectwo
karabin dowolny 1000 jardów mężczyzn 92 pkt
Brąz
George Barnes
Strzelectwo
Karabin małokalibrowy leżąc 50 i 100 jardów 385 pkt
Brąz
Edward Amoore
Strzelectwo
karabin małokalibrowy znikający obiekt 25 jardów
Brąz
William Marsden
Strzelectwo
karabin małokalibrowy obiekt poruszający się 25 jardów
Brąz
Alexander Rogers
Strzelectwo
Strzelanie do sylwetki jelenia pojedynczy strzał
Brąz
Alexander Maunder
Strzelectwo
trap mężczyzn 57 pkt
Brąz
George Whitaker
Gerald Skinner
John Butt
William Morris
Harold Creasey
Richard Hutton
Strzelectwo
trap mężczyzn drużynowo[3] 372 pkt
Brąz
Josiah Ritchie
Tenis ziemny
halowa gra pojedyncza mężczyzn
Brąz
Wilberforce Eaves
Tenis ziemny
gra pojedyncza mężczyzn
Brąz
Clement Cazalet
Charles Dixon
Tenis ziemny
gra podwójna mężczyzn
Brąz
Joan Winch
Tenis ziemny
gra pojedyncza kobiet
Brąz
Frank Jerwood
Eric Powell
Oswald Carver
Edward Williams
Henry Goldsmith
Harold Kitching
John Burn
Douglas Stuart
Richard Boyle
Wioślarstwo
ósemka mężczyzn
Brąz
William McKie
Zapasy
styl wolny kategoria piórkowa mężczyzn w walce o 3. miejsce pokonał rodaka Williama Tagga
Brąz
Arthur Gingell
Zapasy
styl wolny kategoria lekka mężczyzn w walce o 3. miejsce pokonał Brytyjczyka Williama MacKenziego
Brąz
Frederick Beck
Zapasy
styl wolny kategoria średnia mężczyzn
Brąz
Philip Hunloke
Alfred Hughes
Frederick Hughes
George Ratsey
William Ward
Żeglarstwo
Klasa jachtów 8 metrowych na łodzi Sorais-2

Skład kadry

Boks

Konkurencja Zawodnik 1 Runda Ćwierćfinał Półfinał Finał/3. miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Miejsce
waga kogucia John Condon Francja Pierre Mazior
W
Wielka Brytania William Webb
W
Wielka Brytania Henry Thomas
P
William Webb Wielka Brytania Henry Perry
W
Wielka Brytania John Condon
P
Nie awansował
Henry Perry Wielka Brytania William Webb
P
Nie awansował 4.
Henry Thomas Wielka Brytania Frank McGurk
W
wolny los Wielka Brytania John Condon
W
Frank McGurk Wielka Brytania Henry Thomas
P
Nie awansował 4.
waga piórkowa Thomas Ringer Francja Louis Constant
W
Wielka Brytania Richard Gunn
P
Nie awansował 4.
Richard Gunn Francja Étienne Poillot
W
Wielka Brytania Thomas Ringer
W
Wielka Brytania Charles Morris
W
Charles Morris Wielka Brytania Edward Adams
W
Wielka Brytania Hugh Roddin
W
Wielka Brytania Richard Gunn
P
Hugh Roddin Wielka Brytania John Lloyd
W
Wielka Brytania Charles Morris
P
Nie awansował
Edward Adams Wielka Brytania Charles Morris
P
Nie awansował 5.
John Lloyd Wielka Brytania Hugh Roddin
P
Nie awansował 5.
waga lekka Harry Johnson Dania Hemming Hansen
W
Wielka Brytania Harold Holmes
W
Wielka Brytania Frederick Spiller
P
Niue awansował
Harold Holmes Francja André Bouvier
W
Wielka Brytania Harry Johnson
P
Nie awansował 4.
George Jessup Wielka Brytania Frank Osborne
W
Wielka Brytania Frederick Spiller
P
Nie awansował 4.
Frank Osborne Wielka Brytania George Jessup
P
Nie awansował 7.
Frederick Spiller Wielka Brytania Patrick Fee
W
Wielka Brytania George Jessup
W
Wielka Brytania Harry Johnson
W
Wielka Brytania Frederick Grace
W
Patrick Fee Wielka Brytania Frederick Spiller
P
Nie awansował 7.
Frederick Grace Wielka Brytania Edward Fearman
W
Wielka Brytania Matt Wells
W
wolny los Wielka Brytania Frederick Spiller
W
Matt Wells Dania Waldemar Holberg
W
Wielka Brytania Frederick Grace
P
Nie awansował 4.
Edward Fearman Wielka Brytania Frederick Grace
P
Nie awansował 7.
waga średnia William Childs Francja Gaston Aspa
W
Australazja Reginald Baker
P
Nie awansował 5.
William Dees Australazja Reginald Baker
P
Nie awansował 6.
William Philo Wielka Brytania Arthur Murdoch
W
wolny los Australazja Reginald Baker
P
Nie awansował
Arthur Murdoch Wielka Brytania William Philo
P
Nie awansował 6.
Ruben Warnes Francja Charles Morard
W
wolny los Wielka Brytania Johnny Douglas
W
Nie awansował 4
Johnny Douglas Francja René Doudelle
W
wolny los Wielka Brytania Ruben Warnes
W
Australazja Reginald Baker
W
waga ciężka Sydney Evans Wielka Brytania Albert Ireton
W
Wielka Brytania Frederick Parks
W
Wielka Brytania Albert Oldman
W
Albert Ireton Wielka Brytania Sydney Evans
P
Nie awansował 5.
Frederick Parks Wielka Brytania Harold Brewer
W
Wielka Brytania Sydney Evans
P
Nie awansował
Albert Oldman Wielka Brytania Ian Myrams
W
wolny los Wielka Brytania Sydney Evans
W
Harold Brewer Wielka Brytania Frederick Parks
P
Nie awansował 5.
Ian Myrams Wielka Brytania Albert Oldman
P
Nie awansował 5.

Gimnastyka

Zawodnik Konkurencja Finał
Wynik Miejsce
Walter Tysall wielobój indywidualnie 312
Samuel Hodgetts 266 6.
Edward Potts 252,5 9.
George Bailey 246 12.
Franklin Dick 233,5 16.
Arthur Hodges 233,5 16.
Edmund Aspinall Nie ukończył konkurencji
Otto Bauscher Nie ukończył konkurencji
Joseph Cook Nie ukończył konkurencji
Sidney Domville Nie ukończył konkurencji
E.Davson Nie ukończył konkurencji
William Fergus Nie ukończył konkurencji
A. V. Ford Nie ukończył konkurencji
James Graham Nie ukończył konkurencji
Robert Hanley Nie ukończył konkurencji
Leonard Hanson Nie ukończył konkurencji
G. Meade Nie ukończył konkurencji
C.H. Smith Nie ukończył konkurencji
J.A. Walters Nie ukończył konkurencji
W. Watters Nie ukończył konkurencji

wielobój drużynowo

  • P.A. Baker
  • W.F. Barrett
  • R. Bonney
  • J.H. Catley
  • M. Clay
  • E. Clough
  • J. Cotterell
  • W. Cowy
  • G.C. Cullen
  • F. Denby
  • N.J. Keighley
  • R. Laycock
  • R. McGaw
  • J. McPhail
  • W. Manning
  • W.G. Merrifield
  • C.J. Oldaker
  • G. Parrott
  • E. Parsons
  • E.F. Richardson

Reprezentanci Wielkiej Brytanii zdobyli 196 punktów i zajęli 8. miejsce.

Hokej na trawie

W turnieju wzięły udział 4 drużyny z Wielkiej Brytanii, występowały one jako reprezentacje: Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii.

Reprezentacja Anglii

Reprezentacja Szkocji

Reprezentacja Walii

Reprezentacja Irlandii

  • Franks Robinson
  • Charles Power
  • Walter Peterson
  • Jack Peterson
  • Henry Murphy
  • Robert Kennedy

Runda pierwsza

29 października 1908
Anglia
10:1
Francja

29 października 1908
Szkocja
4:0
Niemcy

Półfinały

29 października 1908
Szkocja
1:6
Anglia

29 października 1908
Irlandia
3:1
Walia

Finał

31 października 1908
Anglia
8:1
Irlandia

Złoty medal zdobyła reprezentacja Anglii, srebrny – Irlandii, brązowe medale zdobyli reprezentanci Walii i Szkocji.

Jeu de paume

Zawodnik 1 runda Ćwierćfinały Półfinały Finał
Mecz o 3. miejsce
Miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Eustace Miles Stany Zjednoczone Charles Sands
W 3:0
(6:3, 6:3, 6:3)
Wielka Brytania Evan Noel
W 3:0
(6:5, 6:1, 6:5)
Wielka Brytania Neville Bulwer-Lytton
W 3:0
(6:4, 6:1, 6:4)
Stany Zjednoczone Jay Gould II
P 0:3
(5:6, 4:6, 4:6)
Evan Noel Wielka Brytania Charles Tatham
W 3:0
(6:2, 6:3, 6:3)
Wielka Brytania Eustace Miles
P 0:3
(5:6, 1:6, 5:6)
Nie awansował 5.
Neville Bulwer-Lytton Wielka Brytania Edwin Biedermann
W 3:0
(6:5, 6:1, 6:2)
Wielka Brytania Eustace Miles
P 0:3
(4:6, 1:6, 3:6)
Wielka Brytania Arthur Page
W 3:0
(6:2, 6:4, 6:4)
Charles Tatham Wielka Brytania Evan Noel
P 0:3
(2:6, 3:6, 3:6)
Nie awansował 9.
Edwin Biedermann Wielka Brytania Neville Bulwer-Lytton
P 0:3
(5:6, 1:6, 2:6)
Nie awansował 5.
Arthur Page Wielka Brytania Arthur Palmer
W 3:1
(5:6, 6:4, 6:5, 6:1)
Stany Zjednoczone Jay Gould II
P 0:3
(1:6, 0:6, 0:6)
Wielka Brytania Neville Bulwer-Lytton
P 0:3
(2:6, 4:6, 4:6)
4.
Arthur Palmer Wielka Brytania Arthur Page
P 1:3
(6:5, 4:6, 5:6, 1:6)
Nie awansował 5.
Vane Pennell Wielka Brytania William Cazalet
W 3:0
(6:1, 6:4, 6:1)
Stany Zjednoczone Jay Gould II
P 0:3
(3:6, 3:6, 2:6)
Nie awansował 5.
William Cazalet Wielka Brytania Vane Pennell
P 0:3
(1:6, 4:6, 1:6)
Nie awansował 9.

Kolarstwo

Konkurencja Zawodnik Eliminacje Półfinały Finał Pozycja
Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce
660 jardów Benjamin Jones Holandia Dorus Nijland 59,0 1. Cesarstwo Niemieckie Karl Neumer
Belgia Lucien Renard
b.d 2. Nie awansował
William Bailey Kanada Frederick McCarthy
Francja Pierre Seginaud
50,8 1. Francja Émile Demangel
Wielka Brytania Clarence Kingsbury
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa Floris Venter
b.d 3. Nie awansował
Clarence Kingsbury Cesarstwo Niemieckie Richard Katzer
Holandia Georgius Damen
57,4 1. Francja Émile Demangel
Wielka Brytania William Bailey
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa Floris Venter
b.d 2. Nie awansował
Victor Johnson Belgia Jean Patou
Francja Richard Villepontoux
56,2 1. Holandia Johannes van Spengen
Francja Paul Texier
Kanada Walter Andrews
59,2 1. Francja Émile Demangel
Cesarstwo Niemieckie Karl Neumer
Wielka Brytania Daniel Flynn
51,2 1.
George Summers Francja Émile Demangel
Szwecja Andrew Hansson
b.d 2. Nie awansował
Joe Lavery Holandia Johannes van Spengen
Cesarstwo Niemieckie Hermann Martens
b.d 3. Nie awansował
W.F. Magee Cesarstwo Niemieckie Karl Neumer
Francja Émile Maréchal
Holandia Antonie Gerrits
b,d 2. Nie awansował
Ernest Payne Francja André Poulain
Belgia Jean Van Benthem
57,2 1. Francja André Auffray
Wielka Brytania Daniel Flynn
Stany Zjednoczone George Cameron
b.d 4. Nie awansował
Daniel Flynn Holandia Gerard Bosch van Drakenstein
Cesarstwo Niemieckie Paul Schulze
55,0 1. Francja André Auffray
Wielka Brytania Ernest Payne
Stany Zjednoczone George Cameron
54,8 1. Francja Émile Demangel
Cesarstwo Niemieckie Karl Neumer
Wielka Brytania Victor Johnson
b.d 4. 4.
Gerald Anderson Belgia Lucien Renard
Francja Gaston Dreyfus
Kanada William Morton
b.d 4. Nie awansował
Arthur J. Denny Francja André Auffray
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa Philipus Freylinck
b.d 2. Nie awansował
5000 m Daniel Flynn Holandia Johannes van Spengen
Guglielmo Malatesta
Francja Pierre Seginaud
Wielka Brytania William Bailey
b.d 2. Nie awansował
William Bailey Holandia Johannes van Spengen
Guglielmo Malatesta
Francja Pierre Seginaud
Wielka Brytania Daniel Flynn
Nie ukończył wyścigu Nie awansował
Ernest Payne Francja Émile Marechal
Kanada Frederick McCarthy
Holandia Antonie Gerrits
Francja Émile Demangel
Nie ukończył wyścigu Nie awansował
W.F. Magee Holandia Gerard Bosch van Drakenstein
Francja Pierre Texier
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa T.H.E. Passmore
Francja André Poulain
b.d 2. Nie awansował
Benjamin Jones Cesarstwo Niemieckie Karl Neumer
Cesare Zanzottera
Holandia Georgius Damen
Francja Gaston Delaplane
Cesarstwo Niemieckie Max Götze
Wielka Brytania J.L. Lavery
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa Frank Shore
Francja Richard Villepontoux
9:08,0 1. Wielka Brytania Clarence Kingsbury
Francja Maurice Schilles
Francja André Auffray
Francja Émile Marechal
Holandia Johannes van Spengen
Holandia Gerard Bosch van Drakenstein
8:36,2 1.
J.L. Lavery Cesarstwo Niemieckie Karl Neumer
Cesare Zanzottera
Holandia Georgius Damen
Francja Gaston Delaplane
Cesarstwo Niemieckie Max Götze
Wielka Brytania Benjamin Jones
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa Frank Shore
Francja Richard Villepontoux
b.d 4. Nie awansował
Clarence Kingsbury Guglielmo Morisetti
Holandia Dorus Nijland
Francja G. Dreyfus
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania Albert Calvert
8:53,0 1. Wielka Brytania Benjamin Jones
Francja Maurice Schilles
Francja André Auffray
Francja Émile Marechal
Holandia Johannes van Spengen
Holandia Gerard Bosch van Drakenstein
b.d 5. 5.
Albert Calvert Guglielmo Morisetti
Holandia Dorus Nijland
Francja G. Dreyfus
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania Clarence Kingsbury
b.d 5. Nie awansował
C. V. Clark Francja Maurice Schilles
Kanada William Anderson
Belgia Guillaume Coeckelberg
Cesarstwo Niemieckie Rudolf Katzer
Francja Georges Perrin
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa Floris Venter
b.d 2. Nie awansował
20 km Leon Meredith Cesarstwo Niemieckie Hermann Martens
Belgia Joseph Werbrouck
Francja André Lapize
Holandia Georgius Damen
Kanada Frederick McCarthy
Francja Pierre Hostein
Cesarstwo Niemieckie Rudolf Katzer
Wielka Brytania Daniel Flynn
33:21,0 1. Wielka Brytania Clarence Kingsbury
Wielka Brytania Benjamin Jones
Stany Zjednoczone Louis Weintz
Francja François Bonnet
Wielka Brytania Arthur Denny
Szwecja Andrew Hansson
Francja Octave Lapize
Belgia Joseph Werbrouck
b.d 5. 5.
Daniel Flynn Cesarstwo Niemieckie Hermann Martens
Belgia Joseph Werbrouck
Francja André Lapize
Holandia Georgius Damen
Kanada Frederick McCarthy
Francja Pierre Hostein
Cesarstwo Niemieckie Rudolf Katzer
Wielka Brytania Leon Meredith
Nie ukończył wyścigu Nie awansował
Clarence Kingsbury Cesarstwo Niemieckie Paul Schulze
Wielka Brytania Colin Brooks
Wielka Brytania Floris Venter
Francja Georges Lutz
Holandia Gerard Bosch van Drakenstein
Kanada Walter Andrews
Belgia Jean van Benthem
32:33,8 1. Wielka Brytania Leon Meredith
Wielka Brytania Benjamin Jones
Stany Zjednoczone Louis Weintz
Francja François Bonnet
Wielka Brytania Arthur Denny
Szwecja Andrew Hansson
Francja Octave Lapize
Belgia Joseph Werbrouck
34:13,6 1.
Colin Brooks Cesarstwo Niemieckie Paul Schulze
Wielka Brytania Clarence Kingsbury
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa Floris Venter
Francja Georges Lutz
Holandia Gerard Bosch van Drakenstein
Kanada Walter Andrews
Belgia Jean van Benthem
32:34,0 2. Nie awansował
Herbert Bouffler Stany Zjednoczone Louis Weintz
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa Frank Shore
Cesarstwo Niemieckie Max Triebsch
Kanada Harry Young
Francja Henri Cunault
Holandia Dorus Nijland
Wielka Brytania Frederick Hamlin
b.d 4. Nie awansował
Frederick Hamlin Stany Zjednoczone Louis Weintz
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa Frank Shore
Cesarstwo Niemieckie Max Triebsch
Kanada Harry Young
Francja Henri Cunault
Holandia Dorus Nijland
Wielka Brytania Herbert Bouffler
Nie ukończył wyścigu Nie awansował
Benjamin Jones Cesarstwo Niemieckie Alwin Boldt
Stany Zjednoczone George Cameron
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa T.H.E. Passmore
Francja Octave Lapize
Francja Henri Baumler
Holandia Johannes van Spengen
Wielka Brytania W. Lower
32:39,0 1. Wielka Brytania Clarence Kingsbury
Wielka Brytania Leon Meredith
Stany Zjednoczone Louis Weintz
Francja François Bonnet
Wielka Brytania Arthur Denny
Szwecja Andrew Hansson
Francja Octave Lapize
Belgia Joseph Werbrouck
b.d 2.
W. Lower Cesarstwo Niemieckie Alwin Boldt
Stany Zjednoczone George Cameron
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa T.H.E. Passmore
Francja Octave Lapize
Francja Henri Baumler
Holandia Johannes van Spengen
Wielka Brytania Benjamin Jones
Nie ukończył wyścigu Nie awansował
David Robertson Szwecja Andrew Hansson
Kanada William Anderson
Grecja Ioannis Santorinaios
Francja Pierre Texier
34:53,8 2. Nie awansował
Arthur J. Denny Szwecja Gustaf Westerberg
Francja Charles Avrillon
Belgia Léon Couckelberg
Guglielmo Morisetti
33:40,6 1. Wielka Brytania Clarence Kingsbury
Wielka Brytania Leon Meredith
Stany Zjednoczone Louis Weintz
Francja François Bonnet
Wielka Brytania Benjamin Jones
Szwecja Andrew Hansson
Francja Octave Lapize
Belgia Joseph Werbrouck
b.d 5. 5.
100 km Sydney Bailey Francja G.C. Lutz
Cesarstwo Niemieckie Alwin Boldt
Francja Pierre Texier
Wielka Brytania J.H. Bishop
Wielka Brytania D.C. Robertson
Kanada William Anderson
Szwecja Andrew Hansson
Francja François Bonnet
Holandia Georgius Damen
Holandia Gerard Bosch van Drakenstein
Francja André Lepère
Wielka Brytania Harry Mussen
Wielka Brytania J. Norman
Cesarstwo Niemieckie Rudolf Katzer
Kanada Frederick McCarthy
Grecja Ioannis Santorinaios
b.d 2. Wielka Brytania Charles Bartlett
Wielka Brytania Charles Denny
Francja Octave Lapize
Wielka Brytania William Pett
Francja Pierre Texier
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania D.C. Robertson
Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania J.H. Bishop
Francja François Bonnet
Szwecja Andrew Hansson
Francja G.C. Lutz
Wielka Brytania Leon Meredith
Wielka Brytania Harry Mussen
Belgia Guillaume Coeckelberg
Kanada Harry Young
b.d 8. 8.
J.H. Bishop Francja G.C. Lutz
Cesarstwo Niemieckie Alwin Boldt
Francja Pierre Texier
Wielka Brytania Sydney Bailey
Wielka Brytania D.C. Robertson
Kanada William Anderson
Szwecja Andrew Hansson
Francja François Bonnet
Holandia Georgius Damen
Holandia Gerard Bosch van Drakenstein
Francja André Lepère
Wielka Brytania Harry Mussen
Wielka Brytania J. Norman
Cesarstwo Niemieckie Rudolf Katzer
Kanada Frederick McCarthy
Grecja Ioannis Santorinaios
b.d 5. Wielka Brytania Charles Bartlett
Wielka Brytania Charles Denny
Francja Octave Lapize
Wielka Brytania William Pett
Francja Pierre Texier
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania D.C. Robertson
Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Sydney Bailey
Francja François Bonnet
Szwecja Andrew Hansson
Francja G.C. Lutz
Wielka Brytania Leon Meredith
Wielka Brytania Harry Mussen
Belgia Guillaume Coeckelberg
Kanada Harry Young
Nie ukończył wyścigu
D.C. Robertson Francja G.C. Lutz
Cesarstwo Niemieckie Alwin Boldt
Francja Pierre Texier
Wielka Brytania Sydney Bailey
Wielka Brytania J.H. Bishop
Kanada William Anderson
Szwecja Andrew Hansson
Francja François Bonnet
Holandia Georgius Damen
Holandia Gerard Bosch van Drakenstein
Francja André Lepère
Wielka Brytania Harry Mussen
Wielka Brytania J. Norman
Cesarstwo Niemieckie Rudolf Katzer
Kanada Frederick McCarthy
Grecja Ioannis Santorinaios
b.d 6. Wielka Brytania Charles Bartlett
Wielka Brytania Charles Denny
Francja Octave Lapize
Wielka Brytania William Pett
Francja Pierre Texier
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania J.H. Bishop
Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Sydney Bailey
Francja François Bonnet
Szwecja Andrew Hansson
Francja G.C. Lutz
Wielka Brytania Leon Meredith
Wielka Brytania Harry Mussen
Belgia Guillaume Coeckelberg
Kanada Harry Young
b.d 7. 7.
Harry Mussen Francja G.C. Lutz
Cesarstwo Niemieckie Alwin Boldt
Francja Pierre Texier
Wielka Brytania Sydney Bailey
Wielka Brytania J.H. Bishop
Kanada William Anderson
Szwecja Andrew Hansson
Francja François Bonnet
Holandia Georgius Damen
Holandia Gerard Bosch van Drakenstein
Francja André Lepère
Wielka Brytania D.C. Robertson
Wielka Brytania J. Norman
Cesarstwo Niemieckie Rudolf Katzer
Kanada Frederick McCarthy
Grecja Ioannis Santorinaios
b.d 7. Wielka Brytania Charles Bartlett
Wielka Brytania Charles Denny
Francja Octave Lapize
Wielka Brytania William Pett
Francja Pierre Texier
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania J.H. Bishop
Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Sydney Bailey
Francja François Bonnet
Szwecja Andrew Hansson
Francja G.C. Lutz
Wielka Brytania Leon Meredith
Wielka Brytania D.C. Robertson
Belgia Guillaume Coeckelberg
Kanada Harry Young
Nie ukończył wyścigu
J. Norman Francja G.C. Lutz
Cesarstwo Niemieckie Alwin Boldt
Francja Pierre Texier
Wielka Brytania Sydney Bailey
Wielka Brytania J.H. Bishop
Kanada William Anderson
Szwecja Andrew Hansson
Francja François Bonnet
Holandia Georgius Damen
Holandia Gerard Bosch van Drakenstein
Francja André Lepère
Wielka Brytania D.C. Robertson
Wielka Brytania Harry Mussen
Cesarstwo Niemieckie Rudolf Katzer
Kanada Frederick McCarthy
Grecja Ioannis Santorinaios
b.d 7. Nie awansował
Leon Meredith Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Charles Bartlett
Belgia Guillaume Coeckelberg
Francja Octave Lapize
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania William Pett
Wielka Brytania Charles Denny
Kanada Harry Young
Włochy Cesare Zanzottera
Francja Charles Avrillon
Francja H. Cunault
Cesarstwo Niemieckie Bruno Götze
Francja Pierre Hostein
Wielka Brytania Robert Jolly
Francja Jean Madelaine
Włochy Guglielmo Malatesta
Cesarstwo Niemieckie Hermann Martens
Kanada William Morton
Holandia Dorus Nijland
Wielka Brytania David Noon
Włochy Battista Parini
Wielka Brytania T.H.E. Passmore
Cesarstwo Niemieckie Paul Schulze
Cesarstwo Niemieckie Max Triebsch
Stany Zjednoczone Louis Weintz
2:43:15,4 1. Wielka Brytania Charles Bartlett
Wielka Brytania Charles Denny
Francja Octave Lapize
Wielka Brytania William Pett
Francja Pierre Texier
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania J.H. Bishop
Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Sydney Bailey
Francja François Bonnet
Szwecja Andrew Hansson
Francja G.C. Lutz
Wielka Brytania D.C. Robertson
Wielka Brytania Harry Mussen
Belgia Guillaume Coeckelberg
Kanada Harry Young
Nie ukończył wyścigu
Charles Bartlett Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Leon Meredith
Belgia Guillaume Coeckelberg
Francja Octave Lapize
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania William Pett
Wielka Brytania Charles Denny
Kanada Harry Young
Włochy Cesare Zanzottera
Francja Charles Avrillon
Francja H. Cunault
Cesarstwo Niemieckie Bruno Götze
Francja Pierre Hostein
Wielka Brytania Robert Jolly
Francja Jean Madelaine
Włochy Guglielmo Malatesta
Cesarstwo Niemieckie Hermann Martens
Kanada William Morton
Holandia Dorus Nijland
Wielka Brytania David Noon
Włochy Battista Parini
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa T.H.E. Passmore
Cesarstwo Niemieckie Paul Schulze
Cesarstwo Niemieckie Max Triebsch
Stany Zjednoczone Louis Weintz
b.d 2. Wielka Brytania Leon Meredith
Wielka Brytania Charles Denny
Francja Octave Lapize
Wielka Brytania William Pett
Francja Pierre Texier
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania J.H. Bishop
Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Sydney Bailey
Francja François Bonnet
Szwecja Andrew Hansson
Francja G.C. Lutz
Wielka Brytania D.C. Robertson
Wielka Brytania Harry Mussen
Belgia Guillaume Coeckelberg
Kanada Harry Young
2:41:48,6 1.
William Pett Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Leon Meredith
Belgia Guillaume Coeckelberg
Francja Octave Lapize
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania Charles Bartlett
Wielka Brytania Charles Denny
Kanada Harry Young
Włochy Cesare Zanzottera
Francja Charles Avrillon
Francja H. Cunault
Cesarstwo Niemieckie Bruno Götze
Francja Pierre Hostein
Wielka Brytania Robert Jolly
Francja Jean Madelaine
Włochy Guglielmo Malatesta
Cesarstwo Niemieckie Hermann Martens
Kanada William Morton
Holandia Dorus Nijland
Wielka Brytania David Noon
Włochy Battista Parini
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa T.H.E. Passmore
Cesarstwo Niemieckie Paul Schulze
Cesarstwo Niemieckie Max Triebsch
Stany Zjednoczone Louis Weintz
b.d 6. Wielka Brytania Leon Meredith
Wielka Brytania Charles Denny
Francja Octave Lapize
Wielka Brytania Charles Bartlett
Francja Pierre Texier
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania J.H. Bishop
Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Sydney Bailey
Francja François Bonnet
Szwecja Andrew Hansson
Francja G.C. Lutz
Wielka Brytania D.C. Robertson
Wielka Brytania Harry Mussen
Belgia Guillaume Coeckelberg
Kanada Harry Young
b.d 4. 4.
Charles Denny Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Leon Meredith
Belgia Guillaume Coeckelberg
Francja Octave Lapize
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania Charles Bartlett
Wielka Brytania William Pett
Kanada Harry Young
Włochy Cesare Zanzottera
Francja Charles Avrillon
Francja H. Cunault
Cesarstwo Niemieckie Bruno Götze
Francja Pierre Hostein
Wielka Brytania Robert Jolly
Francja Jean Madelaine
Włochy Guglielmo Malatesta
Cesarstwo Niemieckie Hermann Martens
Kanada William Morton
Holandia Dorus Nijland
Wielka Brytania David Noon
Włochy Battista Parini
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa T.H.E. Passmore
Cesarstwo Niemieckie Paul Schulze
Cesarstwo Niemieckie Max Triebsch
Stany Zjednoczone Louis Weintz
b.d 7. Wielka Brytania Leon Meredith
Wielka Brytania William Pett
Francja Octave Lapize
Wielka Brytania Charles Bartlett
Francja Pierre Texier
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania J.H. Bishop
Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Sydney Bailey
Francja François Bonnet
Szwecja Andrew Hansson
Francja G.C. Lutz
Wielka Brytania D.C. Robertson
Wielka Brytania Harry Mussen
Belgia Guillaume Coeckelberg
Kanada Harry Young
b.d 2.
Robert Jolly Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Leon Meredith
Belgia Guillaume Coeckelberg
Francja Octave Lapize
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania Charles Bartlett
Wielka Brytania William Pett
Kanada Harry Young
Włochy Cesare Zanzottera
Francja Charles Avrillon
Francja H. Cunault
Cesarstwo Niemieckie Bruno Götze
Francja Pierre Hostein
Wielka Brytania Charles Denny
Francja Jean Madelaine
Włochy Guglielmo Malatesta
Cesarstwo Niemieckie Hermann Martens
Kanada William Morton
Holandia Dorus Nijland
Wielka Brytania David Noon
Włochy Battista Parini
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa T.H.E. Passmore
Cesarstwo Niemieckie Paul Schulze
Cesarstwo Niemieckie Max Triebsch
Stany Zjednoczone Louis Weintz
NIe ukończył wyścigu Nie awansował
David Noon Szwecja Gustaf Westerberg
Wielka Brytania Leon Meredith
Belgia Guillaume Coeckelberg
Francja Octave Lapize
Kanada Walter Andrews
Wielka Brytania Charles Bartlett
Wielka Brytania William Pett
Kanada Harry Young
Włochy Cesare Zanzottera
Francja Charles Avrillon
Francja H. Cunault
Cesarstwo Niemieckie Bruno Götze
Francja Pierre Hostein
Wielka Brytania Charles Denny
Francja Jean Madelaine
Włochy Guglielmo Malatesta
Cesarstwo Niemieckie Hermann Martens
Kanada William Morton
Holandia Dorus Nijland
Wielka Brytania Robert Jolly
Włochy Battista Parini
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa T.H.E. Passmore
Cesarstwo Niemieckie Paul Schulze
Cesarstwo Niemieckie Max Triebsch
Stany Zjednoczone Louis Weintz
Nie ukończył wyścigu Nie awansował
Sprint Victor Johnson Holandia Gerard Bosch van Drakenstein
Guglielmo Malatesta
1:33,8 1. Cesarstwo Niemieckie Karl Neumer
Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa Floris Venter
Francja Pierre Texier
1:27,4 1. Wielka Brytania Benjamin Jones
Wielka Brytania Clarence Kingsbury
Francja Maurice Schilles
Przekroczono limit czasu
Thomas Matthews Wielka Brytania Kolonia Przylądkowa Floris Venter
Francja André Poulain
b.d 3. Nie awansował
Daniel Flynn Cesarstwo Niemieckie Paul Schulze
Francja Pierre Seginaud
Kanada Frederick McCarthy
1:30,2 1.