For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Canada op de Olympische Zomerspelen 2004.

Canada op de Olympische Zomerspelen 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Canada op de Olympische Zomerspelen 2004
Land Canada
IOC-landcode CAN
NOC Canadian Olympic Committee
externe link
Olympische Zomerspelen 2004 in Athene
Vlaggendrager Nicolas Gill
Aantal deelnemers 263 (133 vrouwen)
Aantal disciplines 27
Medailles
Rang: 21
goud
3
zilver
6
brons
3
totaal
12
Canada op de Zomerspelen
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Canada op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022
Portaal 
Portaalicoon
 
Olympische Spelen

Canada nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene, Griekenland. De Canadese selectie bestond uit 263 atleten (130 mannen en 133 vrouwen). Zij kwamen uit in 27 olympische sportdisciplines. Judoka Nicolas Gill was vlaggendrager bij de openingsceremonie.

Het aantal van 263 sporters was het laagste aantal sinds 1972 toen de selectie uit 208 deelnemers bestond. Dit was het gevolg van strengere kwalificatie-eisen die het Canadees Nationaal Olympisch Comité hanteerde. De focus lag nu meer op het zo goed mogelijk begeleiden van de medaillekandidaten. Dit was een reactie was op de mindere resultaten op de Spelen van 2000. Desondanks werden in Athene twee medailles minder gewonnen dan in Sydney.

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Onderdeel Medaille
Gymnastiek Kyle Shewfelt vloer (m)
Goud
Kanovaren Adam van Koeverden K-1 500m (m)
Wielrennen Lori-Ann Muenzer sprint (v)
Gymnastiek Karen Cockburn trampoline (v)
Zilver
Roeien Cameron Baerg
Thomas Herschmiller
Jake Wetzel
Barney Williams
vier-zonder (m)
Schoonspringen Alexandre Despatie 3m plank (m)
Wielrennen Marie-Hélène Prémont mountainbike (v)
Worstelen Tonya Verbeek -55kg vrije stijl (m)
Zeilen Ross MacDonald
Mike Wolfs
star (m)
Kanovaren Adam van Koeverden K-1 1000m (m)
Brons
Caroline Brunet K-1 500m (v)
Schoonspringen Blythe Hartley
Émilie Heymans
10m toren synchroon (v)

Deelnemers en resultaten per onderdeel

Athletics pictogram.svg
Atletiek

Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Pierre Browne 100m (m)
19e
serie 7: 5de in 10,32
kwartfinale 1: 6de in 10,21
Nicolas Macrozonaris
28e
serie 9: 2de in 10,40
kwartfinale 2: 6de in 10,28
Gary Reed 800m (m)
18e
serie 9: 1ste in 1.46,74
halve finale 2: 7de in 1.47,38
Achraf Tadili
31e
serie 2: 4de in 1.46,63
Kevin Sullivan 1500m (m)
19e
serie 1: 6de in 3.39,90
halve finale 2: 9de in 3.42,86
Charles Allen 110m horden (m)
6e
serie 3: 2de in 13,35
kwartfinale 1: 2de in 13,30
halve finale 1: 4de in 13,23
finale: 6de in 13,48
Charles Allen
Pierre Browne
Anson Henry
Nicolas Macrozonaris
4x100m (m)
9e
serie 1: 7de in 38,64
Tim Berrett 50km snelwandelen (m)
31e
4:10.31
Mark Boswell hoogspringen (m)
7e
kwalificatie groep A: 1ste met 2,28m
finale: 7de met 2,29m
Brad Snyder kogelstoten (m)
20e
kwalificatie groep B: 11de met 19,46m
Jason Tunks discuswerpen (m)
16e
kwalificatie groep A: 8ste met 61,21m
Diane Cummins 800m (v)
14e
serie 2: 5de in 2.01,19
halve finale 3: 4de in 2.00,30
Courtney Babcock 1500m (v)
26e
serie 1: 9de in 4.08,18
Carmen Douma Hussa
9e
serie 3: 2de in 4.06,90
halve finale 2: 6de in 4.05,09
finale: 9de in 4.02,31
Malindi Elmore
32e
serie 2: 10de in 4.09,81
Courtney Babcock 5000m (v)
29e
serie 2: 16de in 15.47,35
Émilie Mondor
17e
serie 1: 8ste in 15.20,15
Perdita Felicien 100m horden (v)
DNF
serie 3: 2de in 12,73
halve finale 1: 1ste in 12,49
finale: niet gefinisht
Priscilla Lopes
20e
serie 4: 5de in 13,08
Angela Whyte
6e
serie 2: 3de in 13,01
halve finale 2: 4de in 12,69
finale: 6de in 12,81
Dana Ellis polsstokhoogspringen (v)
6e
kwalificatie groep A: 5de met 4,40m
finale: 6de met 4,40m
Stephanie McCann
10e
kwalificatie groep A: 6de met 4,40m
finale: 10de met 4,40m

Badminton pictogram.svg
Badminton

Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Charmaine Reid enkelspel (v)
17e
1ste ronde: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Jun: 4-11, 5-11
Denyse Julien
Anna Rice
dubbelspel (v)
17e
1ste ronde: V van
Vlag van Thailand
 THA Chankrachangwong/Thungthongkam: 3-11, 4-11
Helen Nichol
Charmaine Reid
17e
1ste ronde: V van
Vlag van Chinees Taipei
 TPE Cheng/Chien: 0-11, 10-11
Philippe Bourret
Denyse Julien
dubbelspel (g)
17e
1ste ronde: V van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 NZL Petersen/Shirley: 4-15, 6-15
Mike Beres
Jody Patrick
17e
1ste ronde: V van
Vlag van Zweden
 SWE Bergström/Persson: 17-15, 11-15, 4-15

Archery pictogram.svg
Boogschieten

Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Jonathan Ohayon individueel (m)
47e
plaatsingsronde: 50ste met 632 punten
1ste ronde: V van
Vlag van Oekraïne
 UKR Roeban: 140-157
Marie-Pier Beaudet individueel (v)
56e
plaatsingsronde: 47ste met 616 punten
1ste ronde: V van
Vlag van Duitsland
 GER Phohl: 128-146

Boxing pictogram.svg
Boksen

Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Andrew Kooner -54kg (m)
5e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Venezuela
 VEN Espinoza: 37-20
kwartfinale: V van
Vlag van Oezbekistan
 UZB Sultonov: 32-44
Benoit Gaudet -57kg (m)
9e
1ste ronde: W van
Vlag van Thailand
 THA Kamsing: 32-17
2de ronde: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Jo: 16-28
Benoit Gaudet -69kg (m)
17e
1ste ronde: V van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Kharov: scheidsrechterlijke beslissing
Jean Pascal -75kg (m)
17e
1ste ronde: V van
Vlag van Cuba
 CUB Despaigne: 24-36
Trevor Stewardson -81kg (m)
9e
1ste ronde: W van
Vlag van Kaapverdië
 CPV Furtado: 36-20
2de ronde: V van
Vlag van Egypte
 EGY El Shamy: 22-38

Weightlifting pictogram.svg
Gewichtheffen

Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Akos Sandor -105kg (m)
DNF
trekken: geen geldige poging
Maryse Turcotte -58kg (v)
11e
trekken: 11de met 90kg
stoten: 7de met 120kg
totaal: 210kg

Gymnastics pictogram.svg
Gymnastiek

Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Trampoline
Mathieu Turgeon mannen
11e
kwalificatie:
1ste ronde: 13de met 26,6 punten
2de ronde: 11de met 36,8 punten
totaal: 63,4 punten
Karen Cockburn vrouwen
Zilver
kwalificatie: 5de
1ste ronde: 8ste met 27,0 punten
2de ronde: 4de met 38,1 punten
totaal: 65,1 punten
finale: 2de met 39,2 punten
Heather Ross-McManus
6e
kwalificatie: 6de
1ste ronde: 11de met 26,8 punten
2de ronde: 6de met 37,0 punten
totaal: 63,8 punten
finale: 6de met 37,4 punten
Turnen
Kyle Shewfelt vloer (m)
Goud
kwalificatie: 3de met 9,737 punten
finale: 1ste met 9,787 punten
sprong (m)
31e
kwalificatie: 5de met 9,687 punten
finale: 4de met 9,599 punten
Grant Golding meerkamp individueel (m)
31e
kwalificatie:
vloer: 28ste met 9,512 punten
sprong: 66ste met 9,125 punten
brug: 64ste met 8,962 punten
rekstok 72ste met 8,500 punten
ringen: 23ste met 9,650 punten
paard met bogen: 45ste met 9,262 punten
totaal: 55,011 punten
Ken Ikeda
89e
kwalificatie:
sprong: 75ste met 8,937 punten
brug: 70ste met 8,687 punten
paard met bogen: 65ste met 8,900 punten
totaal: 26,524 punten
Sasha Jeltkov
45e
kwalificatie:
vloer: 51ste met 9,175 punten
sprong: 77ste met 8,900 punten
brug: 68ste met 8,787 punten
rekstok 29ste met 9,625 punten
ringen: 72ste met 8,562 punten
paard met bogen: 81ste met 7,600 punten
totaal: 52,649 punten
David Kikuchi
58e
kwalificatie:
vloer: 69ste met 8,825 punten
brug: 24ste met 9,625 punten
rekstok 62ste met 9,075 punten
ringen: 45ste met 9,500 punten
paard met bogen: 40ste met 9,412 punten
totaal: 46,437 punten
Kyle Shewfelt
78e
kwalificatie:
vloer: 3de met 9,737 punten
sprong: 5de met 9,687 punten
rekstok 57ste met 9,212 punten
ringen: 76ste met 8,112 punten
totaal: 36,748 punten
Adam Wong
29e
kwalificatie:
vloer: 46ste met 9,325 punten
sprong: 65ste met 9,137 punten
brug: 53ste met 9,262 punten
rekstok 61ste met 9,087 punten
ringen: 61ste met 9,112 punten
paard met bogen: 47ste met 9,237 punten
totaal: 55,160 punten
Grant Golding
Ken Ikeda
Sasha Jeltkov
David Kikuchi
Kyle Shewfelt
Adam Wong
meerkamp team (m)
11e
kwalificatie:
vloer: 7de met 37,749 punten
sprong: 12de met 36,886 punten
brug: 10de met 36,636 punten
rekstok 10de met 36,999 punten
ringen: 12de met 36,824 punten
paard met bogen: 12de met 36,811 punten
totaal: 221,905 punten
Kate Richardson vloer (v)
7e
kwalificatie: 6de met 9,562 punten
finale: 7de met 9,312 punten
Melanie Banville meerkamp individueel (v)
24e
kwalificatie: 22ste
vloer: 23ste met 9,362 punten
sprong: 42ste met 9,200 punten
brug: 57ste met 9,062 punten
balk: 34ste met 9,025 punten
totaal: 36,649 punten

finale:
vloer: 23ste met 8,462 punten
sprong: 14de met 9,200 punten
brug: 24ste met 8,025 punten
balk: 16de met 8,787 punten
totaal: 34,474 punten
Gael Mackie
95e
kwalificatie:
brug: 54ste met 9,100 punten
Heather Mary Purnell
40e
kwalificatie:
vloer: 19de met 9,400 punten
sprong: 42ste met 9,200 punten
brug: 70ste met 8,712 punten
balk: 67ste met 8,500 punten
totaal: 35,812 punten
Amelie Plante
38e
kwalificatie:
vloer: 31ste met 9,287 punten
sprong: 58ste met 9,112 punten
brug: 23ste met 9,475 punten
balk: 76ste met 8,075 punten
totaal: 35,949 punten
Kate Richardson
18e
kwalificatie: 14de
vloer: 6de met 9,562 punten
sprong: 39ste met 9,212 punten
brug: 42ste met 9,275 punten
balk: 25ste met 9,175 punten
totaal: 37,224 punten

finale:
vloer: 12de met 9,400 punten
sprong: 10de met 9,262 punten
brug: 23ste met 8,087 punten
balk: 11de met 9,037 punten
totaal: 35,786 punten
Kylie Stone
81e
kwalificatie:
vloer: 56ste met 8,912 punten
sprong: 51ste met 9,1337 punten
balk: 38ste met 8,975 punten
totaal: 27,024 punten
Melanie Banville
Gael Mackie
Heather Mary Purnell
Amelie Plante
Kate Richardson
Kylie Stone
meerkamp team (v)
24e
kwalificatie:
vloer: 4de met 37,611 punten
sprong: 10de met 36,749 punten
brug: 10de met 39,612 punten
balk: 10de met 35,675 punten
totaal: 146,947 punten

Baseball pictogram.svg
Honkbal

Zie Honkbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Chris Begg
Todd Betts
Richard Clapp
Éric Cyr
Phil Devey
Jason Dickson
Rob Ducey
Jeff Guiel
Shawn Hill
Mike Johnson
Danny Klassen
Mike Kusiewicz
Pierre-Luc Laforest
Chris Mears
Aaron Myette
Kevin Nicholson
John Ogiltree
Peter Orr
Simon Pond
Ryan Radmanovich
Paul Spoljaric
Adam Stern
Andy Stewart
Jeremy Ware
Thomas Whitty
mannen
4e
voorronde: 3de
W van
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei: 7-0
W van
Vlag van Italië
 Italië: 9-3
W van
Vlag van Nederland
 Nederland: 7-0
W van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 2-0
V van
Vlag van Japan
 Japan: 1-9
V van
Vlag van Cuba
 Cuba: 2-5
W van
Vlag van Australië
 Australië: 11-0
halve finale:
V van
Vlag van Cuba
 Cuba: 5-8
bronzen finale:
V van
Vlag van Japan
 Japan: 2-11
Groepsfase
# Land Wedstrijden
G W V
1
Vlag van Japan
 Japan
7 6 1
2
Vlag van Cuba
 Cuba
7 6 1
3
Vlag van Canada
 Canada
7 5 2
4
Vlag van Australië
 Australië
7 4 3
5
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei
7 3 4
6
Vlag van Nederland
 Nederland
7 2 5
7
Vlag van Griekenland
 Griekenland
7 1 6
8
Vlag van Italië
 Italië
7 1 6
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
7-0
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei
16 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
9-3
Vlag van Italië
 Italië
17 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
7-0
Vlag van Nederland
 Nederland
18 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
2-0
Vlag van Griekenland
 Griekenland
20 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
1-9
Vlag van Japan
 Japan
21 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
2-5
Vlag van Cuba
 Cuba
22 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
11-0
Vlag van Australië
 Australië
Halve finale
24 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
5-8
Vlag van Cuba
 Cuba
Bronzen finale
26 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
2-11
Vlag van Japan
 Japan

Canoeing pictogram.svg
Kanovaren

Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Slalom
James Cartwright C-1 (m)
9e
voorronde: 10de
1ste ronde: 11de in 105,79
2de ronde: 10de met 105,17
totaal: 210,96
halve finale: 9de in 100,45
David Ford K-1 (m)
4e
voorronde: 16de
1ste ronde: 18de in 101,30
2de ronde: 14de met 98,57
totaal: 199,87
halve finale: 7de in 95,83
finale: 4de in 96,75
totaal: 192,58
David Ford K-1 (v)
4e
voorronde:
1ste ronde: 16de in 123,02
2de ronde: 17de met 121,89
totaal: 244,91
Vlakwater
Richard Dalton C-1 500m (m)
6e
serie 3: 3de in 1.50,005
halve finale 2: 3de in 1.51,027
finale: 6de in 1.48,103
Stephen Giles C-1 1000m (m)
5e
serie 2: 2de in 3.52,451
halve finale 2: 1ste in 3.51,720
finale: 5de in 3.51,457
Attila Buday
Tamas Buday Jr.
C-2 500m (m)
8e
serie 1: 2de in 1.40,488
finale: 8ste in 1.41,210
Richard Dalton
Michael Scarola
C-2 1000m (m)
6e
serie 1: 4de in 3.31,123
halve finale: 2de in 3.32,280
finale: 6de in 3.45,638
Adam van Koeverden K-1 500m (m)
Goud
serie 3: 1ste in 1.37,591
halve finale 3: 1ste in 1.38,907
finale: 1ste in 1.37,919
K-1 1000m (m)
Brons
serie 2: 2de in 3.21,984
halve finale 2: 1ste in 3.27,502
finale: 3de in 3.28,218
Steven Jorens
Richard Dober
K-2 500m (m)
16e
serie 3: 5de in 1.31,985
halve finale 2: 7de in 1.34,318
Steven Jorens
Richard Dober
Ryan Cuthbert
Andrew Willows
K-4 1000m (m)
9e
serie 1: 5de in 2.56,336
halve finale: 3de in 2.55,926
finale: 9de in 3.07,714
Caroline Brunet K-1 500m (v)
Brons
serie 2: 1ste in 1.50,366
finale: 3de in 1.50,601
Caroline Brunet
Mylanie Barre
K-2 500m (v)
7e
serie 1: 3de in 1.43,434
finale: 7de in 1.42,833
Karen Furneaux
Carrie Lightbound
Kamini Jain
Jillian D'Alessio
K-4 500m (v)
8e
serie 1: 3de in 1.43,434
halve finale: 3de in 1.35,645
finale: 8ste in 1.39,952

Judo pictogram.svg
Judo

Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Keith Morgan -90kg (m)
9e
1ste ronde: W van
Vlag van Iran
 IRI Fallah: ippon
2de ronde: W van
Vlag van Egypte
 EGY Mesbah: yuko
kwartfinale: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Hwang: waza-ari
herkansingen: V van
Vlag van Nederland
 NED Huizinga: ippon
Nicolas Gill -100kg (m)
21e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
Vlag van Italië
 ITA Monti: ippon
Keith Morgan -48kg (v)
9e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
Vlag van Duitsland
 GER Matijass: ippon
herkansingen: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Ye: yukon
Marie Helene Chisholm -63kg (v)
5e
1ste ronde: W van
Vlag van Duitsland
 GER von Harnier: ippon
2de ronde: W van
Vlag van China
 CHN Li: yuko
kwartfinale: V van
Vlag van Japan
 JPN Tanimoto: ippon
herkansingen: W van
Vlag van Tunesië
 TUN Dhahri: ippon
herkansingen 2: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Décosse: ippon
bronzen finale: V van
Vlag van Slovenië
 SLO Žolnir: waza-ari
Catherine Roberge -70kg (v)
9e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Howey: yuko
kwartfinale: V van
Vlag van Duitsland
 GER Böhm: yuko
herkansingen: V van
Vlag van China
 CHN Dongya: ippon
Amy Cotton -78kg (v)
15e
1ste ronde: W van
Vlag van Gabon
 GAB Engoang: ippon
2de ronde: V van
Vlag van Italië
 ITA Morico: ippon

Modern pentathlon pictogram.svg
Moderne vijfkamp

Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Kara Grant vrouwen
22e
schietsport: 21ste met 169 punten (964 punten)
schermen: 13de met 16 overwinningen (832 punten)
zwemmen: 32ste in 2.43,37 (960 punten)
paardensport: 18de met 104 strafpunten (1096 punten)
atletiek: 5de in 11.01,57 (1076 punten)
totaal: 4928 punten
Monica Pinette
13e
schietsport: 10de met 178 punten (1072 punten)
schermen: 4de met 20 overwinningen (944 punten)
zwemmen: 30ste in 2.32,62 (1092 punten)
paardensport: 23ste met 168 strafpunten (1032 punten)
atletiek: 22ste in 11.30,55 (960 punten)
totaal: 5100 punten

Equestrian pictogram.svg
Paardensport

Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Dressuur
Ashley Holzer individueel
42e
Grand Prix Test: 31ste met 64,667%
Cynthia Ishoy
31e
Grand Prix Test: 31ste met 66,583%
Leslie Reid
35e
Grand Prix Test: 35ste met 66,083%
Belinda Trussell
36e
Grand Prix Test: 31ste met 66,00%
Ashley Holzer
Cynthia Ishoy
Leslie Reid
Belinda Trussell
team
9e
66,222%
Eventing
Hawley Bennett individueel
64e
dressuur: 47ste met 61,2 strafpunten
cross-country: 66ste met 94,8 strafpunten
springconcours: 39ste met 12 strafpunten
totaal: 168,0 strafpunten
Bruce Mandeville
41e
dressuur: 60ste met 66,4 strafpunten
cross-country: 40ste met 10,8 strafpunten
springconcours: 39ste met 12 strafpunten
totaal: 89,2 strafpunten
Ian Roberts
67e
dressuur: 68ste met 70,6 strafpunten
cross-country: 69ste met 137,0 strafpunten
springconcours: 60ste met 22 strafpunten
totaal: 229,6 strafpunten
Garry Roque
55e
dressuur: 52ste met 63,4 strafpunten
cross-country: 58ste met 45,6 strafpunten
springconcours: 54ste met 15 strafpunten
totaal: 124,0 strafpunten
Michael Winter
40e
dressuur: 51ste met 63,2 strafpunten
cross-country: 47ste met 16,8 strafpunten
springconcours: 25ste met 8 strafpunten
totaal: 88,0 strafpunten
Hawley Bennett
Bruce Mandeville
Ian Roberts
Garry Roque
Michael Winter
team
12e
dressuur: 12de met 187,8 strafpunten
cross-country: 12de met 73,2 strafpunten
springconcours: 11de met 32 strafpunten
totaal: 301,2 strafpunten
Springconcours
Ian Millar individueel
22e
kwalificatie: 42ste
1ste ronde:57ste met 11 strafpunten
2de ronde: 41ste met 10 strafpunten
3de ronde: 38ste met 10 strafpunten
totaal: 31 strafpunten

finale:
1ste ronde: 11de met 8 strafpunten
2de ronde: 22ste met 22 strafpunten
totaal: 30 strafpunten

Rowing pictogram.svg
Roeien

Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Dave Calder
Chris Jarvis
twee-zonder (m)
DNF
serie 3: 2de in 6.56,23
halve finale 2: gediskwalificeerd
Iain Brambell
Jonathan Mandick
Gavin Hassett
Jon Beare
lichte vier-zonder (m)
5e
serie 1: 1ste in 5.51,18
halve finale 1: 3de in 5.57,44
finale: 5de in 6.07,04
Cameron Baerg
Thomas Herschmiller
Jake Wetzel
Barney Williams
vier-zonder (m)
Zilver
serie 1: 1ste in 6.26,38
halve finale 1: 1ste in 5.50,68
finale: 2de in 6.07,06
Scott Frandsen
Kevin Light
Ben Rutledge
Kyle Hamilton
Adam Kreek
Andrew Hoskins
Joe Stankevicius
Jeff Powell
Brian Price
acht (m)
5e
serie 2: 2de in 5.20,46
herkansingen: 1ste in 5.32,51
finale: 5de in 5.51,66
Mara Jones
Fiona Milne
lichte dubbel-twee (v)
8e
serie 3: 2de in 6.53,47
herkansingen: 2de in 6.54,04
halve finale 2: 4de in 6.56,64
finale B: 2de in 7.26,07
Darcy Marquardt
Buffy-Lynne Williams
twee-zonder (v)
4e
serie 2: 2de in 7.42,36
herkansingen: 1ste in 7.08,32
finale: 4de in 7.13,33
Anna-Marie de Zwager
Pauline van Roessel
Jacqui Cook
Andréanne Morin
Roslyn McLeod
Karen Clark
Romina Stefancic
Sabrina Kolker
Sarah Pape
acht (v)
7e
serie 2: 3de in 6.12,40
herkansingen: 5de in 6.15,18

Softball pictogram.svg
Softbal

Zie Softbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Erin White
Lauren Bay
Sheena Lawrick
Rachel Schill
Sasha Olson
Cindy Eadie
Kristy Odamura
Angela Lichty
Ani Nyhus
Alison Bradley
Erin Cumpstone
Kim Sarrazin
Auburn Sigurdson
Kaila Holtz
Jackie Lance
vrouwen
5e
groepsfase: 5de
W van
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei: 2-0
V van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 0-2
V van
Vlag van China
 China: 0-4
W van
Vlag van Japan
 Japan: 1-0
V van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 0-7
V van
Vlag van Australië
 Australië: 0-1
W van
Vlag van Italië
 Italië: 1-0
Groepsfase
# Land Wedstrijden Punten
G W V
1
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
7 7 0 41 0 +41 1000
2
Vlag van Australië
 Australië
7 6 1 22 14 +8 .857
3
Vlag van Japan
 Japan
7 4 3 17 8 +9 .571
4
Vlag van China
 China
7 3 4 15 20 -5 .429
5
Vlag van Canada
 Canada
7 3 4 6 14 -8 .429
6
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei
7 2 5 3 13 -10 .286
7
Vlag van Griekenland
 Griekenland
7 2 5 6 24 -18 .286
8
Vlag van Italië
 Italië
7 1 6 8 24 -16 .143
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
14 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
2-0
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei
15 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
0-2
Vlag van Griekenland
 Griekenland
16 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
0-4
Vlag van China
 China
17 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
1-0
Vlag van Japan
 Japan
18 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
0-7
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
19 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
0-1
Vlag van Australië
 Australië
20 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
1-0
Vlag van Italië
 Italië

Fencing pictogram.svg
Schermen

Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Joshua McGuire floret (m)
29e
1ste ronde: W van
Vlag van Hongkong
 HKG Lau: 15-14
2de ronde: V van
Vlag van Italië
 ITA Vanni: 12-15
Michel Boulos sabel (m)
29e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
Vlag van Hongarije
 HUN Ferjancsik: 8-15
Catherine Dunette degen (v)
34e
1ste ronde: V van
Vlag van Cuba
 CUB Gómez: 9-11
Monique Kavelaars
30e
1ste ronde: W van
Vlag van Zuid-Afrika
 RSA Barlow: 14-8
2de ronde: V van
Vlag van China
 CHN Li: 11-15
Sherraine Mackay
18e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
Vlag van Griekenland
 GRE Hristou: 13-15
Catherine Dunette
Julie Leprohon
Sherraine Mackay
degen team (v)
4e
1ste ronde: W van
Vlag van Hongarije
 Hongarije: 38-37
halve finale: V van
Vlag van Rusland
 Rusland: 18-25
bronzen finale: V van
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk: 37-45

Shooting pictogram.svg
Schietsport

Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Cynthia Meyer trap (v)
16e
kwalificatie: 16de met 52 punten (20-16-16)
Susan Nattrass
6e
kwalificatie: 5de met 61 punten (20-22-19)
finale: 6de met 76 punten
Cynthia Meyer dubbeltrap (v)
11e
kwalificatie: 11de met 101 punten (35-32-34)
Susan Nattrass
15e
kwalificatie: 15de met 88 punten (30-33-25)

Diving pictogram.svg
Schoonspringen

Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Alexandre Despatie 3m plank (m)
Zilver
voorronde: 1ste met 517,59 punten
halve finale: 3de met 254,73 punten
finale: 3de met 501,24 punten
totaal: 755,97 punten
Alexandre Despatie 10m toren (m)
4e
voorronde: 2de met 500,55 punten
halve finale: 1ste met 209,46 punten
finale: 4de met 498,00 punten
totaal: 707,46 punten
Christopher Kalec
14e
voorronde: 12de met 429,72 punten
halve finale: 17de met 177,12 punten
totaal: 606,84 punten
Philippe Comtois
Alexandre Despatie
10m toren synchroon (m)
5e
351,90 punten
Blythe Hartley 3m plank (v)
5e
voorronde: 2de met 321,33 punten
halve finale: 6de met 229,62 punten
finale: 5de met 343,83 punten
totaal: 573,00 punten
Émilie Heymans
10e
voorronde: 7de met 305,04 punten
halve finale: 8ste met 225,96 punten
finale: 10de met 304,77 punten
totaal: 530,73 punten
Myriam Boileau 10m toren (v)
7e
voorronde: 9de met 329,64 punten
halve finale: 6de met 187,92 punten
finale: 7de met 342,33 punten
totaal: 530,25 punten
Émilie Heymans
4e
voorronde: 3de met 351,12 punten
halve finale: 8ste met 187,05 punten
finale: 4de met 367,98 punten
totaal: 555,03 punten
Blythe Hartley
Émilie Heymans
3m plank synchroon (v)
7e
276,90 punten
10m toren synchroon (v)
Brons
327,78 punten

Synchronized swimming pictogram.svg
Synchroonzwemmen

Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Fanny Letourneau
Courtenay Stewart
duet
6e
kwalificatie: 6de
technisch: 6de met 47,500 punten
vrij: 8ste met 46,667 punten
totaal: 95,167 punten

finale:
technisch: 6de met 47,500 punten
vrij: 6de met 47,834 punten
totaal: 95,334 punten
Erin Chan
Jessica Chase
Jessika Dubuc
Marie Pierre Gagne
Fanny Letourneau
Shayna Nackoney
Anouk Reniere Lafreniere
Courtenay Stewart
Nicole Cargill
team
5e
technisch: 5de met 47,584 punten
vrij: 5de met 47,667 punten
totaal: 95,251 punten

Taekwondo pictogram.svg
Taekwondo

Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Ivett Gonda -49kg (v)
5e
voorronde: W van
Vlag van Egypte
 EGY Anwar: 3-2
kwartfinale: W van
Vlag van Venezuela
 VEN Contreras: 3-2
halve finale: V van
Vlag van Chinees Taipei
 TPE Chen: 2-3
herkansingen: V van
Vlag van Thailand
 THA Boorapolchai: 1-2
Dominique Bosshart +67kg (v)
7e
voorronde: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Baverel: 6-7
herkansingen: V van
Vlag van Italië
 ITA Castrignano: 3-6

Table tennis pictogram.svg
Tafeltennis

Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Johnny Huang enkelspel (m)
33e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
Vlag van Servië en Montenegro
 SCG Karakašević: 2-4 (11-7, 8-11, 5-11, 11-9, 9-11, 9-11)
Johnny Huang
Faazil Kassam
dubbelspel (m)
17e
1ste ronde: W van
Vlag van Australië
 AUS Brown/Lavale: 4-0 (11-9, 11-3, 11-6, 11-8)
2de ronde: V van
Vlag van Zweden
 SWE Persson/Waldner: 2-4 (7-11, 18-16, 3-11, 11-7, 11-6)
Petra Cada enkelspel (v)
17e
1ste ronde: W van
Vlag van Tunesië
 TUN Guenni: 4-0 (11-4, 11-7, 11-4, 11-7)
2de ronde: W van
Vlag van Hongarije
 HUN Bátorfi: 4-3 (11-7, 9-11, 16-18, 11-6, 11-8, 8-11, 12-10)
3de ronde: V van
Vlag van Singapore
 SIN Jiawei: 0-4 (4-11, 6-11, 7-11, 8-11)
Petra Cada
Marie-Christine Roussy
dubbelspel (v)
17e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Griekenland
 GRE Mirou/Volakaki: 4-1 (11-8, 4-11, 11-7, 11-9, 11-8)
3de ronde: V van
Vlag van Rusland
 RUS Ganina/Palina: 0-4 (5-11, 2-11, 7-11, 6-11)

Tennis pictogram.svg
Tennis

Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Frédéric Niemeyer enkelspel (m)
33e
1ste ronde: V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Dent: 2-6, 6-3, 4-6
Daniel Nestor
Frédéric Niemeyer
dubbelspel (m)
9e
1ste ronde: W van
Vlag van Slowakije
 SVK Beck/Hrbatý: 6-2, 7-5
2de ronde: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Llodra/Santoro: 6-3, 6-7(5), 6-3

Triathlon pictogram.svg
Triatlon

Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Brent McMahon mannen
39e
1:59.44,57
Simon Whitfield
11e
1:53.15,81
Samantha McGlone vrouwen
27e
2:10.14,24
Carol Montgomery
35e
2:15.25,62
Jill Savege
39e
2:18.10,99

Volleyball pictogram.svg
Volleybal

Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Mark Heese
John Child
beach (m)
5e
groep E: 3de
V van
Vlag van Zwitserland
 SUI Heuscher/Kobel: 0-2 (26-28, 18-21)
W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Blanton/Nygaard: 2-0 (21-16, 21-10)
V van
Vlag van Australië
 AUS Prosser/Williams: 1-2 (13-21, 21-15, 12-15)
2de ronde:
W van
Vlag van Argentinië
 ARG Baracetti/Conde: 2-0 (21-17, 21-17)
kwartfinale:
V van
Vlag van Spanje
 ESP Bosma/Herrera: 1-2 (24-22, 19-21, 16-18)
Guylaine Dumont
Annie Martin
beach (v)
5e
groep D: 2de
W van
Vlag van Zwitserland
 SUI Schnyder-Benoit/Kuhn: 2-0 (21-16, 21-13)
V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA McPeak/Youngs: 1-2 (13-21, 21-12, 9-1)
W van
Vlag van Noorwegen
 NOR Maaseide/Glesnes: 2-0 (21-29, 29-27)
2de ronde:
W van
Vlag van Cuba
 CUB Fernandez/Larrea: 2-0 (21-18, 21-19)
kwartfinale:
V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Walsh/ May: 0-2 (19-21, 14-21)

Water polo pictogram.svg
Waterpolo

Zie Waterpolo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Marie Luc Arpin
Johanne Begin
Cora Campbell
Melissa Collins
Andrea Dewar
Valerie Dionne
Ann Dow
Susan Gardiner
Marianne Illing
Whynter Lamarre
Rachel Riddell
/ Christine Robinson
Jana Salat
vrouwen
7e
groep B: 4de
V van
Vlag van Rusland
 Rusland: 6-8
W van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 6-5
V van
Vlag van Hongarije
 Hongarije: 4-5
7-8ste plek:
W van
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan: 10-4
Groep B
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
3 2 1 0 20 16 +4 4
2
Vlag van Rusland
 Rusland
3 2 1 0 21 22 -1 4
3
Vlag van Hongarije
 Hongarije
3 1 2 0 19 20 -1 2
4
Vlag van Canada
 Canada
3 1 2 0 16 18 -2 2
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
16 augustus Athene
Vlag van Rusland
 Rusland
8-6
Vlag van Canada
 Canada
18 augustus Athene
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
5-6
Vlag van Canada
 Canada
20 augustus Athene
Vlag van Hongarije
 Hongarije
5-4
Vlag van Canada
 Canada
7-8ste plek
22 augustus Athene
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
4-10
Vlag van Canada
 Canada

Cycling pictogram.svg
Wielersport

Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Baan
Lori-Ann Muenzer sprint (v)
Goud
kwalificatie: 4de in 11,380
1ste ronde: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Reed: 11,881
kwartfinale: W van
Vlag van Venezuela
 VEN Chirinos: 2-0
halve finale: W van
Vlag van Australië
 AUS Meares: 2-1
finale: W van
Vlag van Rusland
 RUS Abassova: 2-0
tijdrit (v)
7e
34,628
Mountainbike
Ryder Hesjedal mountainbike (m)
DNF
niet gefinisht
Seamus McGrath
9e
2:20.33
Kiara Bisaro mountainbike (v)
15e
2:09.50
Marie-Hélène Prémont
Zilver
1:57.50
Alison Sydor
4e
1:59.47
Weg
Michael Barry wegwedstrijd (m)
31e
5:41.56
Gordon Fraser
DNF
niet gefinisht
Eric Wohlberg
DNF
niet gefinisht
Lyne Bessette tijdrit (v)
16e
33.24,19
Susan Palmer-Komar
17e
33.26,01
Lyne Bessette wegwedstrijd (v)
DNF
niet gefinisht
Manon Jutras
30e
3:52.42
Susan Palmer-Komar
11e
3:25.37

Wrestling pictogram.svg
Worstelen

Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Vrije stijl
Guivi Sissaouri -60kg (m)
6e
groep 2: 1ste
W van
Vlag van Rusland
 RUS Umakhanov: 8-2
W van
Vlag van Turkije
 TUR Odabaşı: 5-4
kwartfinale:
V van
Vlag van Oekraïne
 UKR Fedoryshyn: 0-6
5-6de plek:
V van
Vlag van Georgië
 GEO Pogosian
Evan MacDonald -66kg (m)
17e
groep 2: 3de
V van
Vlag van Bulgarije
 BUL Barzakov: 0-11
V van
Vlag van Kazachstan
 KAZ Spiridonov: 7-10
Daniel Igali -73kg (m)
6e
groep 2: 1ste
W van
Vlag van Tadzjikistan
 TJK Abdusalomov: 5-2
W van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Aslanov: 7-1
kwartfinale:
V van
Vlag van Cuba
 CUB Fundora: 1-3
Evan MacDonald -48kg (v)
11e
groep 1: 3de
V van
Vlag van Japan
 JPN Icho: 0-12
V van
Vlag van Duitsland
 GER Wagner: 3-4
Daniel Igali -55kg (v)
Zilver
groep 1: 1ste
W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA O'Donnell: 11-1
W van
Vlag van Rusland
 RUS Smirnova: 13-3
halve finale:
W van
Vlag van Zweden
 SWE Karlsson: 3-1
finale:
V van
Vlag van Japan
 JPN Yoshida: 0-6
Viola Yanik -63kg (v)
5e
groep 2: 2de
V van
Vlag van China
 CHN Meng: 1-8
W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA McMann: 5-2
5-8ste plek:
W van
Vlag van Duitsland
 GER Groß: 4-1
5-6de plek:
W van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Khilko: 5-2
Viola Yanik -72kg (v)
5e
groep 3: 2de
V van
Vlag van China
 CHN Wang: 2-5
W van
Vlag van Italië
 ITA Luszczak: 5-2
5-8ste plek:
W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Montgomery: 8-3
5-6de plek:
W van
Vlag van Duitsland
 GER Schätzle

Sailing pictogram.svg
Zeilen

Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Richard Clarke finn (m)
18e
134 punten: (10-18-15-22-19-15-OCS-14-8-11-2)
Ross MacDonald
Mike Wolfs
star (m)
Zilver
51,2 punten: (7-11-4-3-1-RDG-8-14-8-2-2)
Jen Provan
Nikola Girke
470 (v)
13e
103,0 punten: (4-13-17-11-12-7-2-19-6-19-12)
Lisa Ross
Chantal Leger
Deirdre Crampton
yngling (v)
16e
116,0 punten: (13-9-15-15-12-12-12-14-15-2-12)
Bernard Luttmer laser
29e
245,0 punten: (15-25-22-21-27-33-31-DNF-9-32-30)
Oskar Johansson
John Curtis
tornado
15e
114,0 punten: (14-15-4-13-8-12-14-17-17-4-13)

Swimming pictogram.svg
Zwemmen

Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Matthew Rose 50m vrije slag (m)
30e
serie 10: 8ste in 23,01
Brent Hayden 100m vrije slag (m)
DNS
niet gestart
Rick Say
DNS
niet gestart
Brent Hayden 200m vrije slag (m)
13e
serie 7: 6de in 1.49,56
halve finale 2: 7de in 1.50,00
Rick Say
6e
serie 6: 2de in 1.49,32
halve finale 2: 5de in 1.48,16
finale: 6de in 1.47,55
Andrew Hurd 400m vrije slag (m)
13e
serie 4: 4de in 3.50,81
Mark Johnston
22e
serie 5: 8ste in 3.54,27
Andrew Hurd 1500m vrije slag (m)
18e
serie 3: 6de in 15.28,71
Matthew Rose 100m rugslag (m)
27e
serie 5: 8ste in 56,62
Keith Beavers 200m rugslag (m)
14e
serie 4: 4de in 2.00,97
halve finale 2: 6de in 1.59,98
Nathaniel O'Brien
12e
serie 3: 1ste in 2.00,49
halve finale 1: 8ste in 2.00,13
Scott Dickens 100m schoolslag (m)
19e
serie 8: 7de in 1.02,16
Morgan Knabe
18e
serie 8: 5de in 1.02,13
Mike Brown 200m schoolslag (m)
6e
serie 4: 3de in 2.12,69
halve finale 1: 2de in 2.12,14
finale: 6de in 2.11,94
Morgan Knabe
29e
serie 6: 8ste in 2.17,20
Mike Mintenko 100m vlinderslag (m)
12e
serie 8: 5de in 52,96
halve finale 1: 5de in 52,89
Nathaniel O'Brien 200m vlinderslag (m)
23e
serie 2: 1ste in 2.00,12
Brian Johns 200m wisselslag (m)
28e
serie 5: 8ste in 2.03,95
Keith Beavers 400m wisselslag (m)
16e
serie 5: 6de in 4.21,47
Brian Johns
15e
serie 5: 5de in 4.21,10
Yannick Lupien
Riley Janes
Mike Mintenko
Brent Hayden
4x100m vrije slag (m)
9e
serie 2: 4de in 3.18,35
Mark Johnston
Andrew Hurd
Brian Johns
Rick Say
4x200m vrije slag (m)
5e
serie 1: 3de in 7.18,05
finale: 5de in 7.13,33
Riley Janes
Mike Brown
Mike Mintenko
Brent Hayden
4x100m wisselslag (m)
10e
serie 1: 4de in 3.19,36
Brittany Reimer 200m vrije slag (v)
17e
serie 6: 6de in 2.01,39
400m vrije slag (v)
16e
serie 5: 7de in 4.12,33
800m vrije slag (v)
17e
serie 2: 5de in 8.41,55
Erin Gammel 100m rugslag (v)
17e
serie 4: 7de in 1.02,47
Jennifer Fratesi 200m rugslag (v)
9e
serie 5: 2de in 2.13,00
halve finale 1: 5de in 2.12,64
Elizabeth Warden
18e
serie 3: 5de in 2.15,77
Rhiannon Leier 100m schoolslag (v)
12e
serie 6: 3de in 1.09,38
halve finale 2: 7de in 1.09,46
Lauren van Oosten
11e
serie 4: 4de in 1.09,93
halve finale 2: 6de in 1.09,45
Lauren van Oosten 200m schoolslag (v)
13e
serie 4: 5de in 2.30,44
halve finale 1: 7de in 2.30,39
Elizabeth Warden 200m wisselslag (v)
15e
serie 4: 6de in 2.17,12
halve finale 2: 8ste in 2.17,32
400m wisselslag (v)
11e
serie 3: 2de in 4.46,27
Erin Gammel
Lauren van Oosten
Jennifer Fratesi
Brittany Reimer
4x100m wisselslag (v)
11e
serie 2: 6de in 4.09,84
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Canada op de Olympische Zomerspelen 2004
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.