Olympische atleten uit Rusland op de Olympische Winterspelen 2018 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Olympische atleten uit Rusland op de Olympische Winterspelen 2018.

Olympische atleten uit Rusland op de Olympische Winterspelen 2018

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Land Onafhankelijke olympische atleten
IOC-landcode -
Olympische Winterspelen 2018 in Pyeongchang
Vlaggendrager vrijwilliger
Aantal deelnemers 168
Aantal disciplines 15
Medailles
Rang: 13
goud
2
zilver
6
brons
9
totaal
17
Onafhankelijke olympische atleten op de Zomerspelen
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Onafhankelijke olympische atleten op de Winterspelen
2014 · 2018
Portaal 
 
Olympische Spelen
Bezoek van Vladimir Poetin aan de sporters
Bezoek van Vladimir Poetin aan de sporters

Als Olympisch atleten uit Rusland (OAR) namen sporters uit Rusland die nooit waren betrapt op doping deel aan de Olympische Winterspelen 2018 in Pyeongchang, Zuid-Korea.[1]

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Onderdeel Medaille
Kunstrijden Alina Zagitova vrouwen
Goud
IJshockey Landenteam mannen
Goud
Kunstrijden Jevgenia Medvedeva vrouwen
Zilver
Michail Koljada
Jevgenia Medvedeva
Alina Zagitova
Jevgenia Tarasova / Vladimir Morozov
Natalja Zabijako / Aleksandr Enbert
Jekaterina Bobrova / Dmitri Solovjov
landenteam
Zilver
Langlaufen Denis Spitsov
Aleksandr Bolsjoenov
Teamsprint (m)
Zilver
Aleksandr Bolsjoenov 50 km klassiek (m)
Zilver
Andrej Larkov
Aleksandr Bolsjoenov
Aleksej Tsjervotkin
Denis Spitsov
estafette (m)
Zilver
Skeleton Nikita Tregoebov mannen
Zilver
Freestyleskiën Ilja Boerov aerials (m)
Brons
Sergej Ridzik skicross (m)
Brons
Langlaufen Aleksandr Bolsjoenov sprint (m)
Brons
Denis Spitsov 15 km vrije stijl (m)
Brons
Andrej Larkov 50 km klassiek (m)
Brons
Joelia Beloroekova Sprint (v)
Brons
Natalja Neprjajeva
Joelia Beloroekova
Anastasia Sedova
Anna Netsjajevskaja
4×5 km estafette (v)
Brons
Schaatsen Natalja Voronina 5000 m (v)
Brons
Shorttrack Semjon Jelistratov 1500 m (m)
Brons

Deelnemers en resultaten

(m) = mannen, (v) = vrouwen

Alpineskiën

Zie Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Aleksandr Chorosjilov slalom (m)
17e
1e run: 49,72 (21e)
2e run: 51,01 (5e)
totaal: 1.40,73 (+1,74)
Ivan Koeznetsov reuzenslalom (m)
DNF
1e run: niet gefinisht
slalom (m)
DNF
1e run: niet gefinisht
Pavel Trichitsjev combinatie (m)
DNF
afdaling: niet gefinisht
Anastasia Silantjeva reuzenslalom (v)
30e
1e run: 1.15,67 (32e)
2e run: 1.12,28 (29e)
totaal: 2.27,95 (+7,93)
Jekaterina Tkatsjenko slalom (v)
32e
1e run: 53,22 (34e)
2e run: 53,33 (33e)
totaal: 1.46,55 (+7,92)
Anastasia Silanteva
Jekaterina Tkatsjenko
Aleksandr Chorosjilov
Ivan Koeznetsov
landenwedstrijd
1/8F
1/8F: 0-4
 Noorwegen

Biatlon

Zie Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Anton Babikov individueel (m)
16e
50.08,0 (+2.04,2) pen.: 1 (0 + 0 + 1 + 0)
sprint (m)
57e
25.48,5 (+2.09,7) pen.: 4 (3 + 1)
achtervolging (m)
40e
37.21,8 (+4.30,1) pen.: 4 (1 + 1 + 2 + 0)
Matvej Jelisejev individueel (m)
28e
51.07,1 (+3.03,3) pen.: 3 (0 + 2 + 0 + 1)
sprint (m)
83e
26.59,3 (+3.20,5) pen.: 5 (3 + 2)
Tatjana Akimova individueel (v)
15e
44.17,6 (+3.10,4) pen.: 2 (0 + 1 + 0 + 1)
sprint (v)
20e
22.24,2 (+1.18,0) pen.: 0 (0 + 0)
achtervolging (v)
31e
33.50,8 (+3.15,5) pen.: 4 (1 + 1 + 0 + 2)
massastart (v)
30e
41.32,4 / 0+0+5+1 (+6.09,4)
Oeljana Kajsjeva individueel (v)
24e
44.47,9 (+3.40,7) pen.: 2 (0 + 2 + 0 + 0)
sprint (v)
33e
22.58,5 (+1.52,3) pen.: 2 (1 + 1)
achtervolging (v)
52e
36.33,6 (+5.58,3) pen.: 5 (0 + 2 + 2 + 1)
Oeljana Kajsjeva
Tatjana Akimova
Anton Babikov
Matvej Jelisejev
estafette
9e
16.20,9 / 0+2 0+1
16.41,9 / 0+0 0+1
18.16,9 / 0+1 0+1
19.29,4 / 0+3 0+1
totaal: 1:10.49,1 / 0+6 0+4

Bobsleeën

Zie Bobsleeën op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Maksim Andrianov
Joeri Selichov
tweemansbob (m)
28e
2.30,83 (50,27 / 50,58 / 49,98)
Aleksej Stoelnev
Vasili Kondratenko
20e
3.19,37 (49,77 / 49,99 / 49,74 / 49,87)
Maxim Andrianov
Aleksej Zajtsev
Vasiliy Kondratenko
Roeslan Samitov
viermansbob (m)
15e
3.17,94 (49,43 / 49,39 / 49,56 / 49,56)
Aleksandra Rodionova
Joelia Belomestnych
tweemansbob (v)
16e
3.25,72 (51,29 / 51,47 / 51,41 / 51,55)
Nadezjda Sergejeva
Anastasia Kotsjerzjova
DQ
3.25,16 (12e tijd) (51,01 / 51,49 / 51,29 /51,37)
DQ = gediskwalificeerd nadat Nadezjda Sergejeva betrapt was op doping.

Curling

Zie Curling op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Galina Arsenkina
Joelia Goeziëva
Viktoria Moisejeva
Joelia Portoenova
Oeljana Vasiljeva
vrouwen
9e
groepsfase
3 - 10
 Groot-Brittannië
7 - 6
 China
4 - 5
 Zweden
6 - 7
 Verenigde Staten
5 - 10
 Japan
2 - 11
 Zwitserland
8 - 7
 Denemarken
2 - 11
 Zuid-Korea
8 - 9
 Canada
Anastasia Bryzgalova
Aleksandr Kroesjelnitski
gemengddubbel
DQ
groepsfase
3 - 9
 Verenigde Staten
4 - 3
 Noorwegen
7 - 5
 Finland
6 - 5
 China
6 - 5
 Zuid-Korea
2 - 8
 Canada
8 - 9
 Zwitserland
halve finale:
5 - 7
 Zwitserland
om brons:
(8 - 4) *
 Noorwegen
* Moesten de bronzen medaille inleveren nadat de Rus Aleksandr Kroesjelnitski betrapt was op doping[2]

Freestyleskiën

Zie Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Ilja Boerov aerials (m)
Brons
kwalificatie 1: 123.98 (8e)
kwalificatie 2: 123.98 - 126.55 (1e)
finale 1: 122.13 (6e)
finale 2: 123.53 (6e)
finale 3: 122.17
Maksim Boerov
kwalificatie
kwalificatie 1: 117.65 (12e)
kwalificatie 2: 117.65 - 116.37 (9e)
Pavel Krotov
4e
kwalificatie 1: 124.89 (5e)
finale 1: 126.11 (2e)
finale 2: 124.89 (5e)
finale 3: 103.17
Stanislav Nikitin
kwalificatie
kwalificatie 1: 70.59 (25e)
kwalificatie 2: 70.59 - 111.06 (12e)
Pavel Tsjoepa halfpipe (m)
kwalificatie
kwalificatie: 46.80 - 25.80 pnt (24e)
Aleksandr Smysjljajev moguls (m)
15e
kwalificatie 1: 83.93 pnt (2e)
finale 1: 74.57 pnt
Semjon Densjtsjikov skicross (m)
KF
plaatsingsronde: 1.10,86 (+2,12); 27e
1/8F, serie 6: 2e
KF, serie 3: 3e
Jegor Korotkov
1/8F
plaatsingsronde: 1.10,36 (+1,65); 23e
1/8F, serie 7: 4e
Igor Omelin
1/8F
plaatsingsronde: 1.10,24 (+1,50); 17e
1/8F, serie 1: 3e
Sergej Ridzik
Brons
plaatsingsronde: 1.09,21 (+0,47); 2e
1/8F, serie 8: 2e
KF, serie 4: 1e
HF, serie 2: 2e
F: 3e
Alina Gridneva aerials (v)
kwalificatie
kwalifiactie 1: 60.16 (20e)
kwalificatie 2: 60.16 - 60.68 (15e)
Ljoebov Nikitina
7e
kwalifiactie 1: 88.83 (8e)
kwalificatie 2: 88.83 - 84.24 (4e)
finale 1: 85.68 (7e)
finale 2: 80.01
Aleksandra Orlova
8e
kwalifiactie 1: 102.22 (1e)
finale 1: 89.28 (5e)
finale 2: 61.25
Kristina Spiridonova
11e
kwalifiactie 1: 97.64 (4e)
finale 1: 57.64
Valeria Demidova halfpipe (v)
6e
kwalificatie: 71.00 - 73.60 pnt (10e)
finale: 79.00 - 80.60 - 77.60 pnt
Marika Pertachia moguls (v)
16e
kwalificatie 1: 70.43 pnt (12e)
kwalificatie 2: 30.92 pnt (18e)
finale 1: 71.65 pnt (16e)
Regina Rachimova
10e
kwalificatie 1: 71.77 pnt (11e)
kwalificatie 2: 72.82 pnt (4e)
finale 1: 73.58 pnt (11e)
finale 2: 73.55 pnt (10e)
Jekaterina Stoljarova
11e
kwalificatie 1: 67.69 pnt (20e)
kwalificatie 2: 73.40 pnt (2e)
finale 1: 73.23 pnt (12e)
finale 2: 72.74 pnt (11e)
Anastasia Tsjirtsova skicross (v)
KF
plaatsingsronde: 1.15,83 (+2,72); 15e
1/8F, serie 8: 2e
KF, serie 4: niet gefinisht
Viktoria Zavadovskaja
1/8F
plaatsingsronde: 1.16,80 (+3,69); 19e
1/8F, serie 5: 3e
Lana Proesakova slopestyle (v)
kwalificatie
kwalificatie: 42.20 - 70.60 pnt (14e)
Anastasia Tatalina
12e
kwalificatie: 27.40 - 81.00 pnt (8e)
29.40 - 51.20 - 13.00 pnt

Kunstrijden

Zie Kunstrijden op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Dmitri Aliev mannen
7e
267.51 (korte kür: 98.98, vrije kür: 168.53)
Michail Koljada
8e
264.25 (korte kür: 86.69, vrije kür: 177.56)
Jevgenia Medvedeva vrouwen
Zilver
238.26 (korte kür: 81.61, vrije kür: 156.65)
Maria Sotskova
8e
198.10 (korte kür: 63.86, vrije kür: 134.24)
Alina Zagitova
Goud
239.57 (korte kür: 82.92, vrije kür: 156.65)
Kristina Astachova
Aleksej Rogonov
paren
12e
194.45 (korte kür: 70.52, vrije kür: 123.93)
Jevgenia Tarasova
Vladimir Morozov
4e
224.93 (korte kür: 81.68, vrije kür: 143.25)
Natalja Zabijako
Aleksandr Enbert
7e
212.88 (korte kür: 74.35, vrije kür: 138.53)
Jekaterina Bobrova
Dmitri Solovjov
ijsdansen
5e
186.92 (korte kür: 75.47, vrije kür: 111.45)
Tiffany Zahorski
Jonathan Guerreiro
13e
162.24 (korte kür: 66.47, vrije kür: 95.77)
Michail Koljada
Jevgenia Medvedeva
Alina Zagitova
Jevgenia Tarasova / Vladimir Morozov
Natalja Zabijako / Aleksandr Enbert
Jekaterina Bobrova / Dmitri Solovjov
team
Zilver
mannen, korte kür: 3 pnt (74,36 pnt), vrije kür: 9 pnt (173,57)
vrouwen, korte kür: 10 pnt (81,06 pnt)
vrouwen, vrije kür: 10 pnt (158,08)
paren, korte kür: 10 pnt (80,92 pnt)
paren, vrije kür: 8 pnt (133,28)
ijsdansen, korte kür: 8 pnt (74,76 pnt), vrije kür: 8 pnt: (110,43)
totaal: 66 pnt

Langlaufen

Zie Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Aleksandr Bolsjoenov sprint (m)
Brons
kwalificatie: 3.10,20 (+1,66) (3e)
KF-3: 1e (3.08,45)
HF-1: 3e (+0,62)
finale: 3e (+1,36)
50 km klassieke stijl (m)
Zilver
2:08.40,8 (+18,7)
Andrej Larkov 15 km vrije stijl (m)
20e
35.25,1 (+1.41,2)
30 km skiatlon (m)
30e
1:18.50,6 (+2.30,6)
50 km klassieke stijl (m)
Brons
2:10.59,6 (+2.37,5)
Andrej Melnitsjenko sprint (m)
48e
kwalificatie: 3.22,27 (+13,73)
15 km vrije stijl (m)
14e
35.02,1 (+1.18,2)
30 km skiatlon (m)
29e
1:18.50,5 (+2.30,5)
Aleksandr Panzjinski sprint (m)
11e
kwalificatie: 3.11,63 (+3,09) (6e)
KF-4: 4e (+2,38)
HF-1: 6e (+13,04)
Denis Spitsov 15 km vrije stijl (m)
Brons
34.06,9 (+23,0)
30 km skiatlon (m)
4e
1:16.32,7 (+12,7)
50 km klassieke stijl (m)
20e
2:16.24,6 (+8.02,5)
Aleksej Tsjervotkin 50 km klassieke stijl (m)
12e
2:13.19,0 (+4.56,9)
Aleksej Vitsenko sprint (m)
21e
kwalificatie: 3.14,56 (+6,02) (14e)
KF-5: 5e (+13,26)
15 km vrije stijl (m)
49e
36.46,4 (+3.02,5)
30 km skiatlon (m)
23e
1:18.02,2 (+1.42,2)
Aleksandr Bolsjoenov
Denis Spitsov
teamsprint (m)
Zilver
HF: 15.58,84
finale: 15.57,97
Andrej Larkov
Aleksandr Bolsjoenov
Aleksej Tsjervotkin
Denis Spitsov
estafette (m)
Zilver
24.42,1
24.36,7
22.08,0
21.47,5
totaal: 1:33.14,3 (+9,4)
Joelia Beloroekova sprint (v)
Brons
kwalificatie: 3.18,26 (+9,52) (15e)
KF-4: 1e (3.14,29)
HF-2: 1e (3.10,12)
finale: 3e (+3,37)
15 km skiatlon (v)
18e
42.51,0 (+2.06,1)
Natalja Neprjajeva sprint (v)
4e
kwalificatie: 3.15,65 (+6,91) (6e)
KF-5: 1e (3.11,78)
HF-2: 3e (+0,60)
finale: 4e (+9,14)
15 km skiatlon (v)
8e
41.17,9 (+33,0)
30 km klassieke stijl (v)
24e
1:32.10,4 (+9.52,8)
Anna Netsjajevskaja 10 km vrije stijl (v)
10e
26.24,8 (+1.24,3)
Anastasia Sedova 10 km vrije stijl (v)
8e
26.07,8 (+1.07,3)
15 km skiatlon (v)
12e
41.57,7 (+1.12,8)
30 km klassieke stijl (v)
11e
1:26.46,8 (+4.29,2)
Alisa Zjambalova sprint (v)
44e
kwalificatie: 3.31,53 (+22,79)
10 km vrije stijl (v)
17e
26.57,8 (+1.57,3)
15 km skiatlon (v)
21e
42.59,1 (+2.14,2)
30 km klassieke stijl (v)
15e
1:27.27,2 (+5.09,6)
Joelia Beloroekova
Natalja Neprjajeva
teamsprint (v)
9e
HF: 16.24,63
finale: 16.41,76
Natalja Neprjajeva
Joelia Beloroekova
Anastasia Sedova
Anna Netsjajevskaja
estafette (v)
Brons
13.24,5
13.50,5
12.13,4
12.39,2
totaal 52.07,6 (+43,3)

Noordse combinatie

Zie Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Ernest Jachin gundersen normale schans
38e
schansspringen: 96.7 pnt (96,0 m); 21e (+2,16)
langlaufen: 26.18,3 (43e)
totaal: 28.34,3 (+3.42,9)
gundersen grote schans
35e
schansspringen: 114.1 pnt (127,5 m); 15e (+1,39)
langlaufen: 25.56,1 (43e)
totaal: 287.35,1 (+3.42,6)

Rodelen

Zie Rodelen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Stepan Fjodorov mannen
13e
3.11,608 (48,035 (13e) / 47,936 (13e) / 47,755 (9e) / 47,822 (14e))
Semjon Pavlitsjenko
14e
3.11,859 (48,337 (243) / 47,923 (12e) / 47,716 (8e) / 47,883 (15e))
Roman Repilov
8e
3.11,108 (47,776 (4e) / 47,740 (3e) / 47,948 (15e) / 47,644 (5))
Andrej Bogdanov
Andrej Medvedev
dubbels
16e
1.33,508 (47,106 (19e) / 46,402 (12e))
Aleksandr Denisjev
Vladislav Antonov
11e
1.32,781 (46,437 (11e) / 46,344 (11e))
Jekaterina Batoerina vrouwen
15e
3.07,619 (47,122 (21e) / 46,700 (16e) / 46,675 (12e) / 47,122 (17e))
Jekaterina Batoerina
Roman Repilov
A. Denisjev / V. Antonov
estafette
7e
47,523 (9e)
48,615 (1e)
49,211 (7e)
totaal: 2.25,349

Schaatsen

Zie Schaatsen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Sergej Trofimov 1500 m (m)
18e
1.46,69 (+2,68)
Angelina Golikova 500 m (v)
7e
37,62 (+0,68)
1000 m (v)
22e
1.16,85 (+3,29)
Natalja Voronina 3000 m (v)
10e
4.05,85 (+6,64)
5000 m (v)
Brons
6.53,98 (+3,75)

Schansspringen

Zie Schansspringen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Jevgeni Klimov normale schans (m)
30e
kwalificatie 121.4 pnt (102,0 m); 12e
finale: 168.2 pnt (99.0 (94,5 m); 30e - 69.2 (81,5 m); 30e)
grote schans (m)
26e
kwalificatie 118.8 pnt (136,0 m); 16e
finale: 220.6 pnt (116.4 (125,0 m); 24e - 104.2 (118,0 m); 26e)
Denis Kornilov normale schans (m)
24e
kwalificatie: 107.2 pnt (94,5 m); 28e
finale: 209.6 pnt (113.9 (107,5 m); 16e - 95.7 (96,5 m); 28e)
grote schans (m)
30e
kwalificatie 101.7 pnt (129,0 m); 26e
finale: 196.3 pnt (111.2 (122,5 m); 29e - 85.1 (110.5 m); 30e)
Michail Nazarov normale schans (m)
34e
kwalificatie: 93.7 pnt (88,5 m); 41e
finale: 92.1 pnt (94,5 m)
grote schans (m)
39e
kwalificatie 92.3 pnt (122,0 m); 33e
finale: 103.4 pnt (120,0 m)
Aleksej Romasjov normale schans (m)
37e
kwalificatie: 98.5 pnt (90,0 m); 34e
finale: 91.7 pnt (94,0 m)
grote schans (m)
42e
kwalificatie 108.9 pnt (136,0 m); 21e
finale: 99.8 pnt (119,0 m)
Aleksej Romasjov
Denis Kornilov
Michail Nazarov
Jevgeni Klimov
landenwedstrijd (m)
7e
189.5 pnt (99.4 (117,5 m) - 90.1 (114,0 m))
216.1 pnt (108.6 (122,0 m) - 107.5 (121,5 m))
184.4 pnt (90.6 (115,0 m) - 93.8 (115,5 m))
219.8 pnt (111.0 (123,0 m) - 108.8 (122,0 m))
totaal: 809.8 (409.6; 7e - 400.2; 7e)
Irina Avvakoemova normale schans (v)
4e
230.7 pnt (114.7 (99,0 m); 4e - 116.0 (102,0 m); 5e)
Anastasia Barannikova
27e
149.0 pnt (83.7 (88,0 m); 17e - 65.3 (82,0 m);29e)
Aleksandra Koestova
24e
152.3 pnt (77.3 (85,0 m); 21e - 75.0 (85,5 m); 28e)
Sofia Tichonova
25e
150.8 ptn (75.0 (86,5 m); 24e - 75.8 (86,0 m); 25e)

Shorttrack

Zie Shorttrack op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Semjon Jelistratov 500 meter (m)
series
serie 8: 3e (40,829)
1000 meter (m)
6e
serie 3: 2e (1.23,979)
kwartfinale 3: 1e (1.23,893)
halve finale 1: 4e (1.26,773)
B-finale: 2e (1.27,621)
1500 meter (m)
Brons
serie 1: 3e (2.13,087)
halve finale 1: 1e (2.11,003)
A-finale: 3e (2.10,687)
Pavel Sitnikov 500 meter (m)
series
serie 6: penalty
1000 meter (m)
series
serie 8: penalty
1500 meter (m)
series
serie 6: 4e (2.33,653)
Aleksandr Sjoelginov 500 meter (m)
KF
serie 5: 2e (40,585)
kwartfinale 1: 4e (54,498)
1000 meter (m)
series
serie 5: 4e (1.31,133)
1500 meter (m)
series
serie 5: 6e (2.19,308)
Jekaterina Jefremenkova 1000 meter (v)
KF
serie 3: 2e (1.29,598)
kwartfinale 4: 3e (1.29,466)
1500 meter (v)
series
serie 3: penalty
Emina Malagitsj 500 meter (v)
series
serie 8: 3e (56,830)
Sofia Prosvirnova 500 meter (v)
5e
serie 3: 1e (43,376)
kwartfinale 3: 1e (43,466)
halve finale 1: 3e (43,219)
B-finale: niet verreden
1000 meter (v)
series
serie 6: penalty
1500 meter (v)
series
serie 6: 4e (2.25,553)
Jekaterina Jefremenkova
Jekaterina Konstantinova
Emina Malagitsj
Sofia Prosvirnova
relay (v)
5e
halve finale 1: 4e (4.21,973)
B-finale: 3e (4.08,838)

Skeleton

Zie Skeleton op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Nikita Tregoebov mannen
Zilver
3.22,18 (50,59 / 50,50 / 50,53 / 50,56)
Vladislav Martsjenkov
15e
3.25,18 (51,27 / 51,49 / 51,05 / 51,37)

Snowboarden

Zie Snowboarden op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Anton Mamajev big air (m)
kwalificatie
kwalificatie, serie 2: 29.00 - 42.75 pnt (16e)
Vlad Chadarin
kwalificatie
kwalificatie, serie 2: 83.75 - 79.25 pnt (11e)
slopestyle (m)
kwalificatie
kwalificatie, serie 1: 23.05 - 64.16 pnt (11e)
Nikita Avtanejev halfpipe (m)
kwalificatie
kwalificatie: 63.25 - 32.75 pnt (20e)
Dmitri Loginov parallelreuzenslalom (m)
kwalificatie
kwalificatie: 1.31,00 (48,68 + 42,32); 32e
Dmitri Sarsembajev
1/8F
kwalificatie: 1.25,74 (43,02 + 42,72); 14e
1/8F: verloor van
 KOR Lee Sang-ho
Andrej Sobolev
kwalificatie
kwalificatie: 1.25,99 (42,35 + 43,64); 18e
Vic Wild
1/8F
kwalificatie: 1.25,51 (43,50 + 42,01); 9e
1/8F: verloor van
 ITA Roland Fischnaller
Daniil Dilman snowboardcross (m)
1/8F
plaatsingsronde: 1.15,40 - 1.16,11 (31e)
1/8F, serie 7: 4e
Nikolaj Oljoenin
11e
plaatsingsronde: 1.13,78 (4e)
1/8F, serie 4: 1e
KF, serie 1: 1e
HF, serie 1: niet gefinisht
kleine finale: niet gestart
Sofja Fjodorova big air (v)
kwalificatie
kwalificatie: 64.00 - 23.25 pnt (21e)
slopestyle (v)
8e
finale: 27.53 - 65.73 pnt
Milena Bykova parallelreuzenslalom (v)
1/8
kwalificatie: 1.33,09 (46,43 + 46,66); 9e
1/8F: verloor van
 AUT Daniela Ulbing
Natalja Soboleva
kwalificatie
kwalificatie: 1.33,93 (47,78 + 46,15); 19e
Jekaterina Toedegesjeva
kwalificatie: 1.33,42 (47,44 + 45,98); 14e
1/8F: verloor van
 GER Selina Jörg
Alena Zavarzina
kwalificatie: 1.30,16 (45,43 + 44,73); 2e
1/8F: won van
 SLO Glorija Kotnik
KF: won van
 SUI Julie Zogg
HF: verloor van
 GER Selina Jörg
om brons: verloor van
 GER Ramona Th. Hofmeister
Kristina Paoel snowboardcross (v)
12e
kwalificatie: 1.21,93 - 1.19,93 (14e)
KF, serie 3: 2e
HF, serie 2: niet gefinisht
kleine finale: niet gefinisht
Maria Vasiltsova
KF
kwalificatie: 1.20,57 (12e)
KF, serie 2: niet gefinisht

IJshockey

Zie IJshockey op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Sergei Andronov
Alexander Barabanov
Pavel Datsjoek
Vladislav Gavrikov
Nikita Goesev
Michail Grigorenko
Jegor Jakovlev
Ilja Kabloekov
Sergei Kalinin
Kirill Kaprizov
Bogdan Kiselevitsj
Vasili Kosjetsjkin
Ilja Kovaltsjoek
Alexei Martsjenko
Sergei Mozjakin
Nikita Nesterov
Nikolai Prochorkin
Igor Sjestjorkin
Vadim Sjipatsjyov
Sergei Sjirokov
Ilja Sorokin
Ivan Telegin
Vjatsjeslav Voinov
Artjom Zoeb
Andrei Zoebarev
mannen
Goud
groep B
2 - 3
 Slowakije
8 - 2
 Slovenië
4 - 0
 Verenigde Staten
kwartfinale:
6 - 1
 Noorwegen
halve finale:
3 - 0
 Tsjechië
finale:
4 - 3
 Duitsland
Nadezjda Alexandrova
Maria Batalova
Ljoedmila Beljakova
Jelena Dergatsjyova
Jevgenia Djoepina
Liana Ganejeva
Angelina Gontsjarenko
Fanoeza Kadirova
Diana Kanajeva
Viktoria Koelisjova
Jekaterina Lichatsjyova
Jekaterina Lobova
Nadezjda Morozova
Jekaterina Nikolajeva
Valeria Pavlova
Nina Pirogova
Anna Sjochina
Alevtina Sjtarjova
Jekaterina Smolina
Olga Sosina
Aljona Starovoitova
Valeria Tarakanova
Svetlana Tkatsjyova
vrouwen
4e
groep A
0 - 5
 Canada
0 - 5
 Verenigde Staten
1 - 5
 Finland
kwartfinale:
6 - 2
 Zwitserland
halve finale:
0 - 5
 Canada
om brons:
2 - 3
 Finland
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Olympische atleten uit Rusland op de Olympische Winterspelen 2018
Listen to this article