For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Wereldkampioenschappen biatlon 2020.

Wereldkampioenschappen biatlon 2020

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Wereldkampioenschappen biatlon 2020
Biatlonstadion in Antholz tijdens de zomer
Gehouden in
Vlag van Italië
Antholz
Jaar 2020
Data 12 t/m 23 februari
Sport Biatlon
Organisator IBU
Evenementen 12
Openingsceremonie 12 februari
Sluitingsceremonie 23 februari
Navigatie
2019     2021
Portaal 
Portaalicoon
 
Sport

De wereldkampioenschappen biatlon 2020 werden van 12 tot en met 23 februari 2020 gehouden in de Südtirol Arena in het Italiaanse Antholz. Na de kampioenschappen van 1975, 1976, 1983, 1995 en 2007 was het de zesde keer dat de wereldkampioenschappen biatlon in Antholz plaatsvinden.

De resultaten van de wereldkampioenschappen telden ook mee voor de wereldbeker.

Wedstrijdschema

Datum Lokale tijd Mannen Vrouwen
13 februari 14:45 2 x 6 km + 2 x 6 km gemengde estafette
14 februari 14:45 7,5 km sprint
15 februari 14:45 10 km sprint
16 februari 15:15 / 13:00 12,5 km achtervolging 10 km achtervolging
18 februari 14:15 15 km individueel
19 februari 14:15 20 km individueel
20 februari 15:15 Single-Mixed-Relay
22 februari 14:45 / 11:45 4 x 7,5 km estafette 4 x 6 km estafette
23 februari 15:00 / 12:45 15 km massastart 12,5 km massastart

Medailles

Mannen

Onderdeel Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
20 km individueel Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
49.43,1 Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
50.40,1 Dominik Landertinger
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
51.05,2
10 km sprint Aleksandr Loginov
Vlag van Rusland
 Rusland
22.48,1 Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
22.54,6 Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
23.07,6
12,5 km achtervolging Émilien Jacquelin
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
31.15,2 Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
31.15,6 Aleksandr Loginov
Vlag van Rusland
 Rusland
31.29,1
15 km massastart Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
38.09,5 Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
38.51,5 Émilien Jacquelin
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
39.04,5
4×7,5 km estafette
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk

Émilien Jacquelin
Martin Fourcade
Simon Desthieux
Quentin Fillon Maillet
1:12.35,9
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Vetle Sjåstad Christiansen
Johannes Dale
Tarjei Bø
Johannes Thingnes Bø
1:12.57,4
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Erik Lesser
Philipp Horn
Arnd Peiffer
Benedikt Doll
1:13.12,1

Vrouwen

Onderdeel Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
15 km individueel Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 Italië
43.07,7 Vanessa Hinz
Vlag van Duitsland
 Duitsland
43.09,9 Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
43.23,5
7,5 km sprint Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
21.13,1 Susan Dunklee
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten
21.19,9 Lucie Charvátová
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
21.34,4
10 km achtervolging Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 Italië
29.22,0 Denise Herrmann
Vlag van Duitsland
 Duitsland
29.31,5 Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
29.37,8
12,5 km massastart Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
39.14,0 Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 Italië
39.34,7 Hanna Öberg
Vlag van Zweden
 Zweden
39.40,1
4×6 km estafette
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Synnøve Solemdal
Ingrid Landmark Tandrevold
Tiril Eckhoff
Marte Olsbu Røiseland
1:07.05,7
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Karolin Horchler
Vanessa Hinz
Franziska Preuß
Denise Herrmann
1:07.16,4
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne

Anastasia Merkoesjyna
Joelia Dzjyma
Vita Semerenko
Olena Pidhroesjna
1:07.24,1

Gemengd

Onderdeel Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
Single-Mixed-Relay
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Marte Olsbu Røiseland
Johannes Thingnes Bø
34.19,9
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Franziska Preuß
Erik Lesser
34.37,5
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk

Anaïs Bescond
Émilien Jacquelin
34.49,7
Gemengde estafette
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen

Marte Olsbu Røiseland
Tiril Eckhoff
Tarjei Bø
Johannes Thingnes Bø
1:02.27,7
Vlag van Italië
 Italië

Lisa Vittozzi
Dorothea Wierer
Lukas Hofer
Dominik Windisch
1:02.43,3
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië

Eva Kristejn Puskarčíková
Markéta Davidová
Ondřej Moravec
Michal Krčmář
1:03.14,1

Medailleklassement

 Plaats  Land Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons Totaal
1
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
5 3 2 11
2
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
3 2 3 8
3
Vlag van Italië
 Italië
2 2 0 4
4
Vlag van Rusland
 Rusland
1 0 1 3
5
Vlag van Duitsland
 Duitsland
0 4 1 5
6
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten
0 1 0 1
7
Vlag van Tsjechië
 Tsjechië
0 0 2 2
8
Vlag van Oekraïne
 Oekraïne
0 0 1 1
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
0 0 1 1
Vlag van Zweden
 Zweden
0 0 1 1
Totaal 12 12 12 36

Uitslagen

Individueel

20 km mannen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 – 0 – 0 – 1 49.43,1
Zilver Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
1 – 0 – 0 – 1 + 57,0
Brons Dominik Landertinger
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 – 0 – 0 – 1 + 1.22,1
4 Jakov Fak
Vlag van Slovenië
 SLO
0 – 0 – 0 – 1 + 1.30,5
5 Benjamin Weger
Vlag van Zwitserland
 SUI
0 – 1 – 1 – 0 + 2.25,5
6 Tarjei Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 – 1 – 0 – 2 + 2.33,6
7 Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
1 – 1 – 2 – 0 + 2.34,6
8 Leif Nordgren
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
0 – 0 – 0 – 0 + 3.04,3
9 Johannes Dale
Vlag van Noorwegen
 NOR
1 – 2 – 0 – 1 + 3.20,1
10 Sebastian Samuelsson
Vlag van Zweden
 SWE
0 – 1 – 1 – 0 + 3.35,3
15 km vrouwen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 ITA
1 – 1 – 0 – 0 43.07,7
Zilver Vanessa Hinz
Vlag van Duitsland
 GER
0 – 0 – 0 – 1 + 2,2
Brons Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 – 1 – 0 – 1 + 15,8
4 Hanna Öberg
Vlag van Zweden
 SWE
1 – 0 – 0 – 1 + 38,7
5 Franziska Preuß
Vlag van Duitsland
 GER
2 – 0 – 0 – 0 + 1.03,4
6 Monika Hojnisz
Vlag van Polen
 POL
0 – 0 – 0 – 2 + 1.10,1
7 Celine Rieder
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 – 0 – 0 – 1 + 1.20,6
8 Markéta Davidová
Vlag van Tsjechië
 CZE
1 – 1 – 1 – 0 + 1.30,7
9 Galina Visjnevskaja
Vlag van Kazachstan
 KAZ
0 – 0 – 0 – 0 + 1.31,4
10 Eva Kristejn Puskarčíková
Vlag van Tsjechië
 CZE
0 – 0 – 1 – 0 + 1.32,6

Sprint

10 km mannen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Aleksandr Loginov
Vlag van Rusland
 RUS
0 – 0 22.48,1
Zilver Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
1 – 0 + 6,5
Brons Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 – 0 + 19,5
4 Tarjei Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 – 0 + 22,5
5 Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
1 – 0 + 23,9
6 Émilien Jacquelin
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 – 1 + 29,8
7 Arnd Peiffer
Vlag van Duitsland
 GER
0 – 0 + 39,7
8 Philipp Horn
Vlag van Duitsland
 GER
1 – 1 + 44,4
9 Felix Leitner
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 – 0 + 52,1
10 Dmytro Pydroetsjni
Vlag van Oekraïne
 UKR
0 – 1 + 56,4
7,5 km vrouwen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 – 1 21.13,1
Zilver Susan Dunklee
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
0 – 0 + 6,8
Brons Lucie Charvátová
Vlag van Tsjechië
 CZE
1 – 0 + 21,3
4 Olena Pidhroesjna
Vlag van Oekraïne
 UKR
1 – 0 + 25,1
5 Denise Herrmann
Vlag van Duitsland
 GER
2 – 1 + 30,5
6 Lisa Vittozzi
Vlag van Italië
 ITA
2 – 0 + 37,6
7 Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 ITA
1 – 1 + 39,0
8 Franziska Preuß
Vlag van Duitsland
 GER
1 – 1 + 40,8
9 Ivona Fialková
Vlag van Slowakije
 SVK
0 – 1 + 44,2
10 Aita Gasparin
Vlag van Zwitserland
 SUI
0 – 0 + 44,4

Achtervolging

12,5 km mannen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Émilien Jacquelin
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 – 0 – 0 – 0 31.15,2
Zilver Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
1 – 1 – 0 – 0 + 0,4
Brons Aleksandr Loginov
Vlag van Rusland
 RUS
0 – 0 – 0 – 1 + 23,9
4 Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 – 0 – 1 – 1 + 46,3
5 Arnd Peiffer
Vlag van Duitsland
 GER
1 – 0 – 0 – 0 + 53,9
6 Tarjei Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
1 – 0 – 0 – 1 + 1.12,5
7 Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
4 – 0 – 1 – 1 + 1.25,9
8 Simon Desthieux
Vlag van Frankrijk
 FRA
1 – 0 – 0 – 0 + 1.26,9
9 Felix Leitner
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 – 0 – 1 – 1 + 1.33,0
10 Vetle Sjåstad Christiansen
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 – 0 – 1 – 0 + 1.58,4
10 km vrouwen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 ITA
0 – 0 – 0 – 1 29.22,0
Zilver Denise Herrmann
Vlag van Duitsland
 GER
1 – 0 – 1 – 1 + 9,5
Brons Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 NOR
1 – 0 – 0 – 2 + 13,8
4 Hanna Öberg
Vlag van Zweden
 SWE
0 – 0 – 2 – 0 + 22,3
5 Vanessa Hinz
Vlag van Duitsland
 GER
0 – 1 – 0 – 0 + 26,8
6 Ivona Fialková
Vlag van Slowakije
 SVK
2 – 0 – 0 – 0 + 35,7
7 Franziska Preuß
Vlag van Duitsland
 GER
0 – 1 – 0 – 1 + 40,6
8 Lisa Hauser
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 – 0 – 0 – 1 + 51,4
9 Baiba Bendika
Vlag van Letland
 LAT
2 – 0 – 0 – 0 + 1.03,2
10 Aita Gasparin
Vlag van Zwitserland
 SUI
0 – 1 – 0 – 0 + 1.07,4

Massastart

15 km mannen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 – 0 – 0 – 0 38.09,5
Zilver Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
1 – 0 – 1 – 1 + 42,0
Brons Émilien Jacquelin
Vlag van Frankrijk
 FRA
1 – 0 – 1 – 0 + 55,0
4 Tarjei Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 – 0 – 1 – 1 + 55,6
5 Simon Desthieux
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 – 0 – 0 – 1 + 1.03,7
6 Felix Leitner
Vlag van Oostenrijk
 AUT
1 – 1 – 1 – 0 + 1.06,7
7 Martin Fourcade
Vlag van Frankrijk
 FRA
1 – 1 – 0 – 1 + 1.13,1
8 Johannes Dale
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 – 0 – 2 – 1 + 1.17,1
9 Julian Eberhard
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 – 2 – 2 – 0 + 1.19,6
10 Johannes Kühn
Vlag van Duitsland
 GER
1 – 0 – 2 – 1 + 1.25,2
12,5 km vrouwen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 NOR
1 – 1 – 0 – 0 39.14,0
Zilver Dorothea Wierer
Vlag van Italië
 ITA
1 – 0 – 1 – 1 + 20,7
Brons Hanna Öberg
Vlag van Zweden
 SWE
1 – 0 – 0 – 2 + 26,1
4 Monika Hojnisz-Staręga
Vlag van Polen
 POL
0 – 0 – 1 – 1 + 29,1
5 Julia Simon
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 – 0 – 0 – 2 + 45,1
6 Jekaterina Joerlova-Percht
Vlag van Rusland
 RUS
0 – 0 – 1 – 1 + 52,0
7 Tiril Eckhoff
Vlag van Noorwegen
 NOR
0 – 1 – 1 – 2 + 1.00,2
8 Franziska Preuß
Vlag van Duitsland
 GER
0 – 0 – 2 – 1 + 1.00,3
9 Lisa Hauser
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0 – 1 – 1 – 0 + 1.02,5
10 Anaïs Bescond
Vlag van Frankrijk
 FRA
0 – 0 – 1 – 2 + 1.21,3

Estafette

4 x 7,5 km mannen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Émilien Jacquelin
Martin Fourcade
Simon Desthieux
Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
0+0 0+1
0+0 0+0
0+0 0+1
0+0 0+2
1:12.35,9
Zilver Vetle Sjåstad Christiansen
Johannes Dale
Tarjei Bø
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
0+0 1+3
0+0 0+3
0+1 0+2
0+2 0+1
+ 21,5
Brons Erik Lesser
Philipp Horn
Arnd Peiffer
Benedikt Doll
Vlag van Duitsland
 GER
0+0 0+0
0+0 0+1
0+0 0+1
0+3 1+3
+ 36,2
4 Jevgeni Garanitsjev
Matvej Jelisejev
Nikita Porsjnev
Aleksandr Loginov
Vlag van Rusland
 RUS
0+1 0+2
0+2 0+0
0+2 0+0
0+0 0+2
+ 1.44,7
5 Miha Dovžan
Jakov Fak
Klemen Bauer
Rok Tršan
Vlag van Slovenië
 SLO
0+2 0+0
0+2 0+1
0+1 0+2
0+0 0+0
+ 1.45,8
6 Felix Leitner
Simon Eder
Julian Eberhard
Dominik Landertinger
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0+1 0+3
0+1 0+1
0+2 2+3
0+0 0+1
+ 2.28,5
7 Lukas Hofer
Thomas Bormolini
Daniele Cappellari
Dominik Windisch
Vlag van Italië
 ITA
0+1 0+3
0+0 0+1
0+2 0+0
0+1 0+1
+ 2.32,0
8 Leif Nordgren
Sean Doherty
Paul Schommer
Jake Brown
Vlag van de Verenigde Staten
 USA
0+0 0+0
0+0 0+2
0+1 0+0
0+0 0+2
+ 2.32,9
9 Anton Smolski
Mikita Labastau
Raman Yaliotnau
Sergej Botsjarnikov
Vlag van Wit-Rusland
 BLR
0+2 0+0
0+2 0+0
0+0 0+1
0+0 0+1
+ 2.40,4
10 Peppe Femling
Jesper Nelin
Martin Ponsiluoma
Sebastian Samuelsson
Vlag van Zweden
 SWE
2+3 0+1
0+1 0+2
0+1 0+0
0+1 0+1
+ 3.28,2
4 x 6 km vrouwen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Synnøve Solemdal
Ingrid Landmark Tandrevold
Tiril Eckhoff
Marte Olsbu Røiseland
Vlag van Noorwegen
 NOR
0+1 0+0
0+0 0+2
0+3 1+3
0+0 0+0
1:07.05,7
Zilver Karolin Horchler
Vanessa Hinz
Franziska Preuß
Denise Herrmann
Vlag van Duitsland
 GER
0+1 0+3
0+0 0+0
0+1 0+0
0+2 0+2
+ 10,7
Brons Anastasia Merkoesjyna
Joelia Dzjyma
Vita Semerenko
Olena Pidhroesjna
Vlag van Oekraïne
 UKR
0+1 0+1
0+2 0+0
0+1 0+2
0+0 0+1
+ 18,4
4 Jessica Jislová
Markéta Davidová
Lucie Charvátová
Eva Kristejn Puskarčíková
Vlag van Tsjechië
 CZE
0+0 0+2
0+0 0+1
0+3 0+3
0+1 0+0
+ 31,5
5 Elvira Öberg
Mona Brorsson
Linn Persson
Hanna Öberg
Vlag van Zweden
 SWE
0+2 0+0
0+2 0+2
0+0 0+1
0+1 1+3
+ 44,9
6 Elisa Gasparin
Selina Gasparin
Aita Gasparin
Lena Häcki
Vlag van Zwitserland
 SUI
0+1 0+0
0+3 0+2
0+1 0+0
0+2 0+2
+ 47,1
7 Kinga Zbylut
Monika Hojnisz-Staręga
Kamila Żuk
Magdalena Gwizdoń
Vlag van Polen
 POL
0+0 0+0
0+0 0+1
0+0 0+1
0+2 0+2
+ 50,3
8 Jekaterina Joerlova-Percht
Irina Starych
Svetlana Mironova
Larisa Koeklina
Vlag van Rusland
 RUS
0+0 0+1
0+0 0+3
0+0 1+3
0+2 0+2
+ 1.02,6
9 Emily Dickson
Emma Lunder
Megan Bankes
Nadia Moser
Vlag van Canada
 CAN
0+1 0+2
0+2 0+0
0+0 1+3
0+1 0+3
+ 2.13,7
10 Lisa Vittozzi
Dorothea Wierer
Federica Sanfilippo
Michela Carrara
Vlag van Italië
 ITA
0+1 0+0
0+1 0+0
0+2 2+3
1+3 0+2
+ 2.29,4

Gemengde estafette

Single-Mixed-Relay
# Naam Land Straf Tijd
Goud Marte Olsbu Røiseland
Johannes Thingnes Bø
Marte Olsbu Røiseland
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
0+1 0+0
0+1 0+3
0+0 0+1
0+0 0+0
34.19,9
Zilver Franziska Preuß
Erik Lesser
Franziska Preuß
Erik Lesser
Vlag van Duitsland
 GER
0+0 0+1
0+0 0+2
0+1 0+0
0+0 0+1
+ 17,6
Brons Anaïs Bescond
Émilien Jacquelin
Anaïs Bescond
Émilien Jacquelin
Vlag van Frankrijk
 FRA
0+0 0+0
0+2 0+1
0+1 0+0
0+0 0+0
+ 29,8
4 Hanna Öberg
Sebastian Samuelsson
Hanna Öberg
Sebastian Samuelsson
Vlag van Zweden
 SWE
0+0 0+1
0+1 0+1
0+0 0+2
0+0 0+2
+ 35,2
5 Lena Häcki
Benjamin Weger
Lena Häcki
Benjamin Weger
Vlag van Zwitserland
 SUI
0+2 0+0
0+0 0+1
0+1 0+1
0+2 0+2
+ 40,6
6 Lisa Hauser
Simon Eder
Lisa Hauser
Simon Eder
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0+0 0+1
0+0 0+0
0+3 0+0
0+0 0+0
+ 54,5
7 Larisa Koeklina
Matvej Jelisejev
Larisa Koeklina
Matvej Jelisejev
Vlag van Rusland
 RUS
0+1 0+1
0+0 0+1
0+2 0+0
0+1 0+0
+ 1.00,5
8 Emma Lunder
Scott Gow
Emma Lunder
Scott Gow
Vlag van Canada
 CAN
Emma Lunder
Scott Gow
Emma Lunder
Scott Gow
+ 1.03,4
9 Dorothea Wierer
Lukas Hofer
Dorothea Wierer
Lukas Hofer
Vlag van Italië
 ITA
0+3 0+2
0+0 0+2
0+0 1+3
0+1 0+2
+ 1.15,3
10 Anastasia Merkoesjyna
Dmytro Pidroetsjni
Anastasia Merkoesjyna
Dmytro Pidroetsjni
Vlag van Oekraïne
 UKR
0+0 0+1
0+1 0+0
0+2 0+0
0+3 0+1
+ 1.27,2
2 x 6 km vrouwen + 2 x 6 km mannen
# Naam Land Straf Tijd
Goud Marte Olsbu Røiseland
Tiril Eckhoff
Tarjei Bø
Johannes Thingnes Bø
Vlag van Noorwegen
 NOR
0+0 0+1
0+2 0+0
0+0 0+2
0+0 0+2
1:02.27,7
Zilver Lisa Vittozzi
Dorothea Wierer
Lukas Hofer
Dominik Windisch
Vlag van Italië
 ITA
0+2 0+0
0+1 0+1
0+0 0+0
0+0 0+2
+ 15,6
Brons Eva Kristejn Puskarčíková
Markéta Davidová
Ondřej Moravec
Michal Krčmář
Vlag van Tsjechië
 CZE
0+1 0+0
0+0 0+0
0+0 0+0
0+0 0+1
+ 30,8
4 Franziska Preuß
Denise Herrmann
Arnd Peiffer
Benedikt Doll
Vlag van Duitsland
 GER
0+1 0+2
0+0 1+3
0+0 0+3
0+0 0+2
+ 49,2
5 Anastasia Merkoesjyna
Joelija Dzjyma
Artem Pryma
Dmytro Pidroetsjni
Vlag van Oekraïne
 UKR
0+0 0+0
0+0 0+2
0+0 0+2
0+0 1+3
+ 56,1
6 Irina Starych
Jekaterina Joerlova-Percht
Matvej Jelisejev
Aleksandr Loginov
Vlag van Rusland
 RUS
0+0 0+3
0+1 0+0
0+3 0+1
0+0 0+0
+ 59,4
7 Julia Simon
Justine Braisaz
Martin Fourcade
Quentin Fillon Maillet
Vlag van Frankrijk
 FRA
1+3 0+2
0+3 0+0
0+0 0+1
0+0 0+0
+ 1.08,6
8 Lisa Hauser
Katharina Innerhofer
Felix Leitner
Dominik Landertinger
Vlag van Oostenrijk
 AUT
0+0 0+1
0+0 1+3
0+0 0+2
0+1 0+0
+ 1.39,2
9 Mari Eder
Kaisa Mäkäräinen
Tero Seppälä
Olli Hiidensalo
Vlag van Finland
 FIN
0+3 0+1
0+1 0+2
0+1 0+1
0+1 0+0
+ 1.39,5
10 Selina Gasparin
Lena Häcki
Benjamin Weger
Serafin Wiestner
Vlag van Zwitserland
 SUI
0+1 0+1
0+2 0+3
0+1 0+1
0+2 2+3
+ 1.50,5

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Wereldkampioenschappen biatlon 2020
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.