For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Japan op de Olympische Zomerspelen 1992.

Japan op de Olympische Zomerspelen 1992

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Japan op de Olympische Spelen
Japan op de Olympische Zomerspelen 1992
Land Japan
IOC-landcode JPN
NOC Japans Olympisch Comité
(ja) externe link
Olympische Zomerspelen 1992 in Barcelona
Vlaggendrager Kumi Nakada
Aantal deelnemers 256
Aantal disciplines 24
Medailles
Rang: 17
goud
3
zilver
8
brons
11
totaal
22
Japan op de Zomerspelen
1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Japan op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022
Portaal 
Portaalicoon
 
Olympische Spelen

Japan nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1992 in Barcelona, Spanje.

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Onderdeel Medaille
Judo Toshihiko Koga -71kg (m) Goud
Hidehiko Yoshida -78kg (m)
Zwemmen Kyoko Iwasaki 200m schoolslag (v)
Atletiek Koichi Morishita marathon (m) Zilver
Yuko Arimori marathon (v)
Gymnastiek Yukio Iketani vloer (m)
Judo Naoya Ogawa +95kg (m)
Ryoko Tani -48kg (v)
Noriko Mizoguchi -52kg (v)
Yoko Tanabe -72kg (v)
Schietsport Kazumi Watanabe trap
Gymnastiek Masayuki Matsunaga
Daisuke Nishikawa
Yutaka Aihara
Takashi Chinen
Yoshiaki Hatakeda
Yukio Iketani
meerkamp team (m) Brons
Masayuki Matsunaga brug (m)
Honkbal Shigeki Wakabayashi
Katsumi Watanabe
Yasunori Takami
Akihiro Togo
Koji Tokunaga
Yasuhiro Sato
Masanori Sugiura
Kento Sugiyama
Koichi Oshima
Hiroyuki Sakaguchi
Shinichi Sato
Hiroshi Nakamoto
Kazutaka Nishiyama
Masafumi Nishi
Hirotami Kojima
Hiroki Kokubo
Takashi Miwa
Tomohito Ito
Shinichiro Kawabata
Masahito Kohiyama
mannen
Judo Tadanori Koshino -48kg (m)
Hirotaka Okada -86kg (m)
Chiyori Tateno -56kg (v)
Yoko Sakaue +72kg (v)
Schietsport Ryohei Koba 50m geweer 3 houdingen (m)
Synchroonzwemmen Fumiko Okuno solo
Fumiko Okuno
Aki Takayama
duet
Worstelen Takashi Kobayashi -68kg vrije stijl (m)

Deelnemers en resultaten

Athletics pictogram.svg
Atletiek

Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Shinji Aoto 100m (m) 23e serie 10: 5de in 10,54
kwartfinale 4: 7de in 10,53
Satoru Inoue 22e serie 1: 2de in 10,48
kwartfinale 3: 5de in 10,50
Tatsuo Sugimoto 33e serie 9: 4de in 10,56
Susumu Takano 400m (m) 8e serie 6: 2de in 45,96
kwartfinale 2: 2de in 45,27
halve finale 1: 4de in 45,09
finale: 8ste in 45,18
Takahiro Watanabe 34e serie 9: 5de in 46,45
Sakae Osaki 10000m (m) 8e serie 2: 14de in 29.20,01
Haruo Urata 14e serie 1: 11de in 28.24,08
finale: 14de in 28.37,61
Toshihiko Iwasaki 110m horden (m) 20e serie 4: 6de in 13,78
kwartfinale 1: 7de in 13,88
Yoshihiko Saito 400m horden (m) 17e serie 7: 4de in 49,01
Kazuhiko Yamazaki 29e serie 2: 4de in 50,30
Shinji Aoto
Hisatsugu Suzuki
Satoru Inoue
Tatsuo Sugimoto
4x100m (m) 6e serie 1: 3de in 39,16
halve finale 1: 4de in 38,81
finale: 6de in 38,77
Masayoshi Kan
Susumu Takano
Yoshihiko Saito
Takahiro Watanabe
4x400m (m) 9e serie 1: 3de in 3.01,35
Koichi Morishita marathon (m) Zilver 2:13.45
Takeyuki Nakayama 4e 2:14.02
Hiromi Taniguchi 8e 2:14.42
Fumio Imamura 50km snelwandelen (m) 18e 4:07.45
Tadahiro Kosaka 24e 4:14.24
Takehiro Sonohara 22e 4:13.22
Fumio Imamura verspringen (m) 17e kwalificatie: 17de met 7,79m
Norifumi Yamashita hink-stap-springen (m) 30e kwalificatie: 30ste met 15,97m
Hiroyuki Sano polsstokhoogspringen (m) DNF kwalificatie groep B: geen geldige poging
Masami Yoshida speerwerpen (m) 23e kwalificatie groep B: 12de met 73,88m
Miki Igarashi 10000m (v) 14e serie 2: 10de in 32.45,47
finale: 14de in 32.09,58
Izumi Maki 12e serie 1: 6de in 32.07,91
finale: 12de in 31.55,06
Hiromi Suzuki 40e serie 1: 18de in 34.29,64
Yuko Arimori marathon (v) Zilver 2:32.49
Yumi Kokamo 29e 2:58.18
Sachiko Yamashita 4e 2:36.26
Miki Itakura 10km snelwandelen (v) 23e 47.11
Yuko Sato 24e 47.43
Megumi Sato hoogspringen (v) 7e kwalificatie groep B: 8ste met 1,92m
finale: 7de met 1,91m

Badminton pictogram.svg
Badminton

Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Fumihiko Machida enkelspel (m) 17e 1ste ronde: W van
Vlag van Polen
 POL Hankiewicz: 2-1 (9-15, 15-13, 15-3)
2de ronde: V van
Vlag van Denemarken
 DEN Larsen: 0-2 (2-15, 4-15)
Hideaki Motoyama 17e 1ste ronde: W van
Vlag van Spanje
 ESP Serrano: 2-0 (15-9, 15-10)
2de ronde: V van
Vlag van Maleisië
 MAS Sidek: 0-2 (3-15, 2-15)
Shuji Matsuno
Shinji Matsuura
dubbelspel (m) 5e 1ste ronde: W van
Vlag van Zuid-Afrika
 RSA Kriel/Meerholz: 2-0 (15-4, 15-2)
2de ronde: W van
Vlag van Hongkong
 HKG Chan/Ng: 2-0 (18-16, 15-6)
kwartfinale: V van
Vlag van Maleisië
 MAS Sidek/Sidek: 0-2 (5-15, 4-15)
Fumihiko Machida
Koji Miya
17e 1ste ronde: V van
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR Goode/Hunt: 1-2 (10-15, 15-9, 12-15)
Harumi Kohara enkelspel (v) 17e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
Vlag van Indonesië
 INA Susanti: 0-2 (2-11, 2-11)
Hisako Mizui 9e 1ste ronde: W van
Vlag van Duitsland
 GER Ubben: 2-0 (11-4, 11-1)
2de ronde: W van
Vlag van Indonesië
 INA Abdullah: 2-0 (11-5, 11-4)
3de ronde: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Bang: 0-2 (10-12, 1-11)
Harumi Kohara
Hisuko Mizui
dubbelspel (v) 9e 1ste ronde: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA French/Kitzmiller: 2-0 (15-6, 15-12)
2de ronde: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Hwang/Chung: 0-2 (11-15, 2-15)
Kimiko Jinnai
Hisako Mori
9e 1ste ronde: W van
Vlag van Denemarken
 DEN Dupont/Mogensen: 2-1 (14-18, 18-14, 2-10)
2de ronde: V van
Vlag van China
 CHN Lin/Yao: 0-2 (7-15, 6-15)
Tomomi Matsuo
Kyoko Sasage
9e 1ste ronde: W van
Vlag van Bulgarije
 BUL Filipova/Koleva: 2-0 (15-1, 15-2)
2de ronde: V van
Vlag van Indonesië
 INA Finarsih/Tampi: 0-2 (11-15, 8-15)

Boxing pictogram.svg
Boksen

Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Tadahiro Sasaki -48kg (m) 9e 1ste ronde: W van
Vlag van Canada
 CAN Figliomeni: 5-3
2de ronde: V van
Vlag van Roemenië
 ROU Barbu: 7-10
Shigeyuki Dobashi -60kg (m) 9e 1ste ronde: W van
Vlag van Jamaica
 JAM Leslie: 11-5
2de ronde: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Lorcy: scheidsrechterlijke beslissing
Masashi Kawakami -67kg (m) 17e 1ste ronde: V van
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR Dodson: scheidsrechterlijke beslissing
Hiroshi Nagashima -71kg (m) 17e 1ste ronde: V van
Vlag van Amerikaans-Samoa
 ASA Masoe: scheidsrechterlijke beslissing

Archery pictogram.svg
Boogschieten

Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Kiyokazu Nishikawa individueel (m) 61e plaatsingsronde: 61ste met 1225 punten
Naoto Oku 47e plaatsingsronde: 47ste met 1253 punten
Hiroshi Yamamoto 17e plaatsingsronde: 9de met 1308 punten
2de ronde: V van
Vlag van Gezamenlijk team
 EUN Zabrodsky: 106-108
Kiyokazu Nishikawa
Naoto Oku
Hiroshi Yamamoto
team (m) 9e plaatsingsronde: 13de met 3786 punten
2de ronde: V van
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 225-243
Reiko Fujita individueel (v) 48e plaatsingsronde: 48ste met 1228 punten
Yukiko Ikeda 49e plaatsingsronde: 49ste met 1223 punten
Keiko Nakagomi 47e plaatsingsronde: 47ste met 1229 punten
Reiko Fujita
Yukiko Ikeda
Keiko Nakagomi
team (v) 9e plaatsingsronde: 16de met 3680 punten
2de ronde: V van
Vlag van Zuid-Korea
 Zuid-Korea: 222-244

Weightlifting pictogram.svg
Gewichtheffen

Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Atsushi Irei -52kg (m) 9e trekken: 9de met 100 kg
stoten: 10de met 122,5 kg
totaal: 222,5 kg
Hiroshi Watanabe DNF trekken: geen geldige poging
Katsuhisa Nitta -56kg (m) 13e trekken: 16de met 105 kg
stoten: 5de met 140 kg
totaal: 245 kg
Katsuhiko Sakuma 5e trekken: 4de met 120 kg
stoten: 12de met 135 kg
totaal: 255 kg
Yosuke Muraki-Iwata -60kg (m) 11e trekken: 11de met 120 kg
stoten: 12de met 150 kg
totaal: 270 kg
Kazuo Sato 20e trekken: 19de met 115 kg
stoten: 16de met 145 kg
totaal: 250 kg
Noriaki Horikoshi -67,5kg (m) 9e trekken: 9de met 130 kg
stoten: 7de met 165 kg
totaal: 295 kg
Hideo Mizuno -75kg (m) 21e trekken: 24ste met 137,5 kg
stoten: 13de met 180 kg
totaal: 317,5 kg
Ryoji Isaoka -82,5kg (m) DNF trekken: 14de met 155 kg
stoten: geen geldige poging
Yoshimitsu Nishimoto -100kg (m) 8e trekken: 11de met 165 kg
stoten: 8ste met 207,5 kg
totaal: 372,5 kg

Gymnastics (artistic) pictogram.svg
Gymnastiek

Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Ritmisch
Yukari Kawamoto individueel (v) 37e kwalificatie: 37ste met 35,05 punten
Miho Yamada 18e kwalificatie: 18de met 36,40 punten
Turnen
Yutaka Aihara sprong (m) 8e kwalificatie: 9de met 19,200 punten
finale: 8ste met 9,450 punten
vloer (m) 5e 9,737 punten
Yukio Iketani Zilver 9,787 punten
Yoshiaki Hatakeda paard met bogen (m) 6e kwalificatie: 10de met 19,400 punten
finale: 6de met 9,775 punten
Yukio Iketani ringen (m) 7e kwalificatie: 8ste met 19,600 punten
finale: 7de met 9,762 punten
Masayuki Matsunaga brug (m) Brons kwalificatie: 9de met 19,350 punten
finale: 3de met 9,800 punten
Daisuke Nishikawa 8e kwalificatie: 9de met 19,350 punten
finale: 8ste met 9,575 punten
Yoshiaki Hatakeda rekstok (m) 5e kwalificatie: 8ste met 19,400 punten
finale: 5de met 9,787 punten
Daisuke Nishikawa 5e kwalificatie: 5de met 19,475 punten
finale: 5de met 9,787 punten
Yutaka Aihara individuele meerkamp (m) 40e kwalificatie: 40ste met 114,975 punten
Takashi Chinen 27e kwalificatie: 15de met 115,275 punten
finale: 27ste met 56,675 punten
Yoshiaki Hatakeda 13e kwalificatie: 12de met 115,300 punten
finale: 13de met 57,475 punten
Yukio Iketani 23e kwalificatie: 9de met 115,450 punten
finale: 23ste met 56,900 punten
Masayuki Matsunaga 46e kwalificatie: 46ste met 114,325 punten
Daisuke Nishikawa 39e kwalificatie: 39ste met 115,100 punten
Masayuki Matsunaga
Daisuke Nishikawa
Yutaka Aihara
Takashi Chinen
Yoshiaki Hatakeda
Yukio Iketani
meerkamp team (m) Brons 578,250 punten
Mari Kosuge individuele meerkamp (v) 17e 39,162 punten
Hanako Miura 66e
Kyoko Seo 60e

Baseball pictogram.svg
Honkbal

Zie Honkbal op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Shigeki Wakabayashi
Katsumi Watanabe
Yasunori Takami
Akihiro Togo
Koji Tokunaga
Yasuhiro Sato
Masanori Sugiura
Kento Sugiyama
Koichi Oshima
Hiroyuki Sakaguchi
Shinichi Sato
Hiroshi Nakamoto
Kazutaka Nishiyama
Masafumi Nishi
Hirotami Kojima
Hiroki Kokubo
Takashi Miwa
Tomohito Ito
Shinichiro Kawabata
Masahito Kohiyama
mannen Brons groepsfase: 2de
W van
Vlag van Puerto Rico
 Puerto Rico: 9-0
W van
Vlag van Spanje
 Spanje: 12-1
V van
Vlag van Cuba
 Cuba: 2-8
W van
Vlag van Dominica
 Dominica: 17-0
W van
Vlag van Italië
 Italië: 13-3
V van
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei: 0-2
W van
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 7-1
halve finale:
V van
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei: 2-5
bronzen finale:
W van
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 8-3
Groepsfase:
# Land Wedstrijden
G W V
1
Vlag van Cuba
 Cuba
7 7 0
2
Vlag van Japan
 Japan
7 5 2
3
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei
7 5 2
4
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten
7 5 2
5
Vlag van Puerto Rico
 Puerto Rico
7 2 5
6
Vlag van de Dominicaanse Republiek
 Dominicaanse Republiek
7 2 5
7
Vlag van Italië
 Italië
7 1 6
8
Vlag van Spanje
 Spanje
7 1 6
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
26 juli Barcelona
Vlag van Puerto Rico
 Puerto Rico
0-9
Vlag van Japan
 Japan
27 juli Barcelona
Vlag van Japan
 Japan
12-1
Vlag van Spanje
 Spanje
28 juli Barcelona
Vlag van Japan
 Japan
2-8
Vlag van Cuba
 Cuba
29 juli Barcelona
Vlag van Dominica
 Dominica
0-17
Vlag van Japan
 Japan
31 juli Barcelona
Vlag van Japan
 Japan
13-3
Vlag van Italië
 Italië
1 augustus Barcelona
Vlag van Japan
 Japan
0-2
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei
2 augustus Barcelona
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten
1-7
Vlag van Japan
 Japan
Halve finale
3 augustus Barcelona
Vlag van Japan
 Japan
2-5
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei
Bronzen finale
4 augustus Barcelona
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten
3-8
Vlag van Japan
 Japan

Judo pictogram.svg
Judo

Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Tadanori Koshino -60kg (m) Brons 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Hongarije
 HUN Wágner: ippon
3de ronde: W van
Vlag van China
 CHN Chen: ippon
kwartfinale: W van
Vlag van Oostenrijk
 AUT Hiptmair: ippon
halve finale: V van
Vlag van Gezamenlijk team
 EUN Huseynov: waza-ari
bronzen finale: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Pradayrol
Kenji Maruyama -65kg (m) 7e 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Campargue: ippon
3de ronde: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Pedro: yuko
kwartfinale: V van
Vlag van Cuba
 CUB Hernández: koka
herkansingen: W van
Vlag van Roemenië
 ROU Pop: koka
herkansingen 2: V van
Vlag van België
 BEL Laats
Toshihiko Koga -71kg (m) Goud 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van El Salvador
 ESA Vargas: ippon
3de ronde: W van
Vlag van China
 CHN Shi: waza-ari
kwartfinale: W van
Vlag van Polen
 POL Blach
halve finale: W van
Vlag van Duitsland
 GER Dott: ippon
finale: W van
Vlag van Hongarije
 HUN Hajtós
Toshihiko Koga -78kg (m) Goud 1ste ronde: W van
Vlag van Soedan
 SUD Fadul: ippon
2de ronde: W van
Vlag van Libanon
 LIB Saikali: ippon
3de ronde: W van
Vlag van Argentinië
 ARG García: ippon
kwartfinale: W van
Vlag van Roemenië
 ROU Ciupe: ippon
halve finale: W van
Vlag van België
 BEL Laats: ippon
finale: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Morris: koka
Hirotaka Okada -86kg (m) Brons 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van India
 IND Dhanger: ippon
3de ronde: W van
Vlag van Australië
 AUS Bacon: ippon
kwartfinale: V van
Vlag van Canada
 CAN Gill: waza-ari
herkansingen: W van
Vlag van Nederland
 NED Spijkers: ippon
herkansingen 2: W van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Yang
bronzen finale: W van
Vlag van Duitsland
 GER Lobenstein
Yasuhiro Kai -95kg (m) 7e 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Individuele Olympische Atleten
 IOA Pantic: ippon
3de ronde: V van
Vlag van Nederland
 NED Meijer: yuko
herkansingen: W van
Vlag van Litouwen
 LTU Burba
herkansingen 2: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA White
herkansingen 3: V van
Vlag van Gezamenlijk team
 EUN Sergeyev: ippon
Naoya Ogawa +95kg (m) Zilver 1ste ronde: W van
Vlag van Guam
 GUM Hussain
2de ronde: W van
Vlag van Kenia
 KEN Obwoge: ippon
kwartfinale: W van
Vlag van België
 BEL Van Barneveld: ippon
halve finale: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Douillet
finale: V van
Vlag van Gezamenlijk team
 EUN Khakhaleishvili
Ryoko Tani -48kg (v) Zilver 1ste ronde: W van
Vlag van Cuba
 CUB Savón: yuko
2de ronde: W van
Vlag van Brazilië
 BRA Rodrigues: ippon
kwartfinale: W van
Vlag van China
 CHN Li: ippon
halve finale: W van
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR Briggs
finale: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Nowak: koka
Noriko Mizoguchi -52kg (v) Zilver 1ste ronde: W van
Vlag van Puerto Rico
 PUR Boscarino: ippon
2de ronde: W van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Kim
kwartfinale: W van
Vlag van Italië
 ITA Giungi
halve finale: W van
Vlag van Nederland
 NED Gal: ippon
finale: V van
Vlag van Spanje
 ESP Muñoz: koka
Chiyori Tateno -56kg (v) Brons 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Nederland
 NED Marsman
kwartfinale: V van
Vlag van Spanje
 ESP Blasco
herkansingen: W van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Jeong: ippon
herkansingen 2: W van
Vlag van Polen
 POL Gontowicz-Szałas: koka
bronzen finale: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Douillet: ippon
Takako Kobayashi -61kg (v) 20e 1ste ronde: V van
Vlag van Spanje
 ESP Gómez: yuko
Ryoko Fujimoto -66kg (v) 16e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
Vlag van Canada
 CAN Greaves: koka
Yoko Tanabe -72kg (v) Zilver 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Spanje
 ESP Curto: ippon
kwartfinale: W van
Vlag van Zweden
 SWE Håkansson: ippon
halve finale: W van
Vlag van Nederland
 NED de Kok: yuko
finale: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Kim
Yoko Sakaue +72kg (v) Brons 1ste ronde: W van
Vlag van Brazilië
 BRA Andrade
2de ronde: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Rosensteel: ippon
kwartfinale: W van
Vlag van Duitsland
 GER Weber: ippon
halve finale: V van
Vlag van China
 CHN Zhuang: ippon
bronzen finale: W van
Vlag van Polen
 POL Maksymow: ippon

Canoeing (flatwater) pictogram.svg
Kanovaren

Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Slalom
Tsuyoshi Fujino K-1 (m) 28e 119,95
Hiroko Kobayashi K-1 (v) 23e 158,84
Sprint
Katsuya Toyama
Tsunehisa Uchino
C-2 500m (m) 15e serie 1: 8ste in 1.55,69
halve finale 1: 6de in 1.47,58
C-2 1000m (m) 14e serie 2: 6de in 3.52,11
halve finale 1: 5de in 3.57,81
Miyuki Kobayashi
Keiko Muto
K-2 500m (m) 15e serie 2: 4de in 1.48,40
halve finale 1: 9de in 1.46,38

Modern pentathlon pictogram.svg
Moderne vijfkamp

Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Hiroshi Miyagahara individueel (m) 48e 4859 punten

Equestrian pictogram.svg
Paardensport

Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Dressuur
Yoshinaga Sakurai individueel 41e Grand Prix: 41ste met 1435 punten
Eventing
Kojiro Goto individueel 36e 161,20 strafpunten
Kazuhiro Iwatani 37e 163,20 strafpunten
Yoshihiko Kowata 25e 135,80 strafpunten
Eiki Miyazaki 26e 137,80 strafpunten
Kojiro Goto
Kazuhiro Iwatani
Yoshihiko Kowata
Eiki Miyazaki
team 7e 434,80 strafpunten
Springconcours
Hirokazu Higashira individueel 33e 17,50 strafpunten
Ryuzo Okuno 39e 25,25 strafpunten
Hirosuke Tomizawa 49e 129,00 strafpunten
Takashi Tomura 38e 24,50 strafpunten
Hirokazu Higashira
Ryuzo Okuno
Hirosuke Tomizawa
Takashi Tomura
team 13e

Rowing pictogram.svg
Roeien

Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Mitsuru Kimura
Kazuaki Mimoto
twee-zonder (m) 18e serie 2: 5de in 7.25,20
herkansingen: 4de in 7.26,14
finale C: 6de in 7.17,93
Michinori Iwaguro
Hiroyoshi Matsui
Masahiro Sakata
Yasunori Tanabe
Hiroshi Mitome
Kazuhisa Yamani
Takatoshi Iwatsuki
Tadashi Abe
Hidekazu Hayashi
acht (m) 13e serie 1: 5de in 5.42,97
herkansingen: 4de in 5.51,53
finale C: 1ste in 6.02,44
Nobuko Ota
Miyuki Yamashita
twee-zonder (v) 9e serie 3: 3de in 7.55,16
halve finale 2: 6de in 7.40,48
finale B: 3de in 7.26,51

Fencing pictogram.svg
Schermen

Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Norikazu Tanabe degen (m) 51e 1ste ronde groep 7: 6de met 2 overwinningen
2de ronde: V van
Vlag van Gezamenlijk team
 EUN Shuvalov: 0-5, 4-6
Kinya Abe floret (m) 35e 1ste ronde groep 9: 3de met 3 overwinningen
2de ronde: V van
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR Gosbee: 5-6, 0-5
Hiroki Ichigatani 33e 1ste ronde groep 7: 3de met 4 overwinningen
2de ronde: V van
Vlag van Spanje
 ESP García: 5-3, 0-5, 1-5
Yoshihide Nagano 23e 1ste ronde groep 6: 4de met 2 overwinningen
2de ronde: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Marx: 5-2, 5-3
3de ronde: V van
Vlag van Polen
 POL Kiełpikowski: 2-5, 3-5
herkansingen: W van
Vlag van het Verenigd Koninkrijk
 GBR McKenzie: 5-3, 5-0
herkansingen 2: V van
Vlag van Hongarije
 HUN Érsek: 6-5, 3-5, 3-5
Hiroshi Hashimoto sabel (m) 41e 1ste ronde groep 6: 7de met 0 overwinningen
Yuko Takayanagi floret (v) 33e 1ste ronde groep 1: 6de met 3 overwinningen
2de ronde: V van
Vlag van Canada
 CAN Aubin: 0-5, 5-2, 5-6

Shooting pictogram.svg
Schietsport

Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Ryohei Koba 10m luchtgeweer (m) 27e kwalificatie: 27ste met 584 punten
Masaru Yanagida 18e kwalificatie: 18de met 587 punten
Ryohei Koba 50m geweer 3 houdingen (m) Brons kwalificatie: 3de met 1171 punten (393-387-391)
finale: 3de met 1265,9 punten
Akihiro Mera 40e kwalificatie: 40ste met 1137 punten (394-370-373)
Ryohei Koba 50m geweer liggend (m) 43e kwalificatie: 43ste met 588 punten
Akihiro Mera 26e kwalificatie: 26ste met 592 punten
Mamoru Inagaki 50m pistool (m) 37e kwalificatie: 37ste met 543 punten
Fumihisa Semizuki 20e kwalificatie: 20ste met 554 punten
Katsumasa Onishi 25m snelvuurpistool (m) 22e kwalificatie: 22ste met 579 punten (291-288)
Mamoru Inagaki 10m luchtpistool (m) 14e kwalificatie: 14de met 577 punten
Fumihisa Semizuki 35e kwalificatie: 35ste met 570 punten
Noriko Kosai 10m luchtgeweer (v) 37e kwalificatie: 37ste met 382 punten
Yoko Minamoto 39e kwalificatie: 39ste met 381 punten
Noriko Kosai 50m geweer 3 houdingen (v) 30e kwalificatie: 30ste met 576 punten (196-184-187)
Yoko Minamoto 34e kwalificatie: 34ste met 563 punten (193-183-187)
Hisayo Chikusa 25m pistool (v) 36e kwalificatie: 36ste met 565 punten (289-276)
10m luchtpistool (v) 31e kwalificatie: 31ste met 374 punten
Soichiro Ito skeet 33e kwalificatie: 33ste met 144 punten
Kazumi Watanbe trap Zilver kwalificatie: 1ste met 148 punten
halve finale: 3de met 195 punten
finale: 2de met 219 punten

Diving pictogram.svg
Schoonspringen

Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Keita Kaneto 3m plank (m) 31e voorronde: 31ste met 295,74 punten
Isao Yamagishi 21e voorronde: 21ste met 344,40 punten
Keita Kaneto 10m toren (m) 8e voorronde: 7de met 391,05 punten
finale: 8ste met 529,14 punten
Isao Yamagishi 18e voorronde: 18de met 331,23 punten
Yuki Motobuchi 3m plank (v) 11e voorronde: 4de met 301,23 punten
finale: 11de met 443,76 punten
10m toren (v) 26e voorronde: 26ste met 239,01 punten

Synchronized swimming pictogram.svg
Synchroonzwemmen

Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Fumiko Okuno solo Brons kwalificatie: 3de met 186,576 punten
finale: 3de met 187,056 punten
Fumiko Okuno
Aki Takayama
duet Brons kwalificatie: 3de met 186,068 punten
finale: 3de met 186,868 punten

Table tennis pictogram.svg
Tafeltennis

Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Kōji Matsushita enkelspel (m) 17e groep K: 2de
W van
Vlag van Nigeria
 NGR Bankole: 2-0
V van
Vlag van China
 CHN Wang: 1-2
W van
Vlag van Saoedi-Arabië
 KSA Hamdan: 2-0
Hiroshi Shibutani 17e groep O: 2de
V van
Vlag van Oostenrijk
 AUT Yi: 0-2
W van
Vlag van Cuba
 CUB Arado: 2-0
W van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 NZL Jackson: 2-0
Takehiro Watanabe 33e groep N: 3de
V van
Vlag van Noord-Korea
 PRK Kim: 0-2
V van
Vlag van Duitsland
 GER Fetzner: 1-2
V van
Vlag van Chili
 CHI Núñez: 0-2
Kōji Matsushita
Hiroshi Shibutani
dubbelspel (m) 9e groep C: 2de
W van
Vlag van Chili
 CHI Morales/NUnez: 2-0
V van
Vlag van Duitsland
 GER Fetzner/Roßkopf: 0-2
W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Chatelain/Chila: 2-0
Kinjiro Nakamura
Takehiro Watanabe
17e groep E: 3de
V van
Vlag van Onafhankelijk Olympisch Deelnemer
 Onafhankelijk deelnemer Grujic/Lupulesku: 0-2
V van
Vlag van Zweden
 SWE Appelgren/Waldner: 0-2
W van
Vlag van India
 IND Mehta/Ghorpade: 2-0
Mika Hoshino enkelspel (v) 9e groep L: 1ste
W van
Vlag van Egypte
 EGY Meshref: 2-0
W van
Vlag van Gezamenlijk team
 EUN Popova: 2-0
W van
Vlag van Cuba
 CUB Rodriguez: 2-0
2de ronde:
V van
Vlag van China
 CHN Chen: 0-3 (12-21, 11-21, 7-21)
Rika Sato 17e groep E: 2de
W van
Vlag van Ghana
 GHA Opokua: 2-0
W van
Vlag van Indonesië
 INA Augustin: 2-0
V van
Vlag van China
 CHN Chen: 0-2
Fumiyo Yamashita-Kaizu 9e groep P: 1ste
W van
Vlag van Gezamenlijk team
 EUN Timina: 2-1
W van
Vlag van Peru
 PER González: 2-0
W van
Vlag van Nigeria
 NGR Odumuso: 2-0
2de ronde:
V van
Vlag van Noord-Korea
 PRK Yu: 2-3 (10-21, 21-14, 21-19, 15-21, 11-21)
Yukino Matsumoto
Rika Sato
dubbelspel (v) 9e groep B: 2de
W van
Vlag van Ghana
 GHA Amankwaa/Opokuah: 2-0
W van
Vlag van Roemenië
 ROU Badescu/Bogoslov: 2-1
V van
Vlag van China
 CHN Deng/Qiao: 0-2
Mika Hoshino
Fumiyo Yamashita
9e groep H: 2de
V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Hong/Lee: 1-2
W van
Vlag van Indonesië
 INA Dipoyanti/Agustin: 2-0
W van
Vlag van Cuba
 CUB Ramirez/Rodriguez: 2-0

Tennis pictogram.svg
Tennis

Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Shuzo Matsuoka enkelspel (m) 33e 1ste ronde: V van
Vlag van Italië
 ITA Furlan: 4-6, 3-6, 6-3, 4-6
Kimiko Date enkelspel (v) 17e 1ste ronde: W van
Vlag van Canada
 CAN Simpson: 7-5, 6-1
2de ronde: V van
Vlag van Bulgarije
 BUL Maleeva: 2-6, 4-6
Mana Endo 17e 1ste ronde: W van
Vlag van Bulgarije
 BUL Pampoulova: 7-6(4), 7-6(6)
2de ronde: V van
Vlag van Spanje
 ESP Vicario: 0-6, 1-6
Naoko Sawamatsu 33e 1ste ronde: V van
Vlag van Duitsland
 GER Huber: 0-6, 6-4, 2-6
Kimiko Date
Maya Kidowaki
dubbelspel (v) 9e 1ste ronde: W van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Kim/Lee: 5-2, opgave
2de ronde: V van
Vlag van Tsjecho-Slowakije
 TCH Novotná/Strnadová: 3-6, 6-7 (4)

Volleyball (indoor) pictogram.svg
Volleybal

Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen

Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Takashi Narita
Katsumi Kawano
Yuichi Nakagaichi
Akihiko Matsuda
Masafumi Oura
Tatsuya Ueta
Masaji Ogino
Katsuyuki Minami
Shigeru Aoyama
Junichi Kuriuzawa
Hideyuki Otake
Masayuki Izumikawa
zaal (m) 6e groep A: 4de
W van
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 3-1 (8-15, 15-11, 15-10, 15-13)
V van
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk: 2-3 (8-15, 15-9, 11-15, 15-10, 9-15)
V van
Vlag van Italië
 Italië: 0-3 (13-15, 7-15, 15-17)
V van
Vlag van Spanje
 Spanje: 2-3 (8-15, 15-5, 17-15, 7-15, 13-15)
W van
Vlag van Canada
 Canada: 3-2 (11-15, 15-17, 15-11, 15-13, 15-10)
kwartfinale:
V van
Vlag van Brazilië
 Brazilië: 0-3 (12-15, 5-15, 12-15)
5-8ste plek:
W van
Vlag van Gezamenlijk team
 Gezamenlijk team: 3-2 (15-8, 9-15, 15-13, 12-15, 17-16)
5-6de plek:
V van
Vlag van Italië
 Italië: 0-3 (2-15, 7-15, 13-15)
Groep A
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W V SW SV SR SPW SPL Saldo
1
Vlag van Italië
 Italië
5 4 1 13 5 +8 253 192 +61 8
2
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten
5 4 1 13 8 +5 287 257 +30 9
3
Vlag van Spanje
 Spanje
5 3 2 11 12 −1 283 299 −16 8
4
Vlag van Japan
 Japan
5 2 3 10 12 −2 277 291 −14 7
5
Vlag van Canada
 Canada
5 1 4 10 12 −2 286 279 +7 6
6
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
5 1 4 6 14 −8 200 268 −68 6
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
26 juli Barcelona
Vlag van Japan
 Japan
3-1
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten
28 juli Barcelona
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
3-2
Vlag van Japan
 Japan
30 juli Barcelona
Vlag van Italië
 Italië
3-0
Vlag van Japan
 Japan
1 augustus Barcelona
Vlag van Spanje
 Spanje
3-2
Vlag van Japan
 Japan
3 augustus Barcelona
Vlag van Japan
 Japan
3-2
Vlag van Canada
 Canada
Kwartfinale
5 augustus Barcelona
Vlag van Japan
 Japan
0-3
Vlag van Brazilië
 Brazilië
5-8ste plek
6 augustus Barcelona
Vlag van Gezamenlijk team
 Gezamenlijk team
2-3
Vlag van Japan
 Japan
5-6de plek
7 augustus Barcelona
Vlag van Italië
 Italië
3-0
Vlag van Japan
 Japan

Vrouwen

Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Ichiko Sato
Kumi Nakada
Michiyo Ishikake
Chieko Nakanishi
Motoko Obayashi
Yukiko Takahashi
Ikuyo Namura
Mika Yamauchi
Asako Tajimi
Tomoko Yoshihara
Kiyoko Fukuda
Kazumi Nakamura
zaal (v) 5e groep A: 3de
W van
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 3-2 (13-15, 15-11, 15-12, 8-15, 15-13)
W van
Vlag van Spanje
 Spanje: 3-0 (15-9, 15-1, 15-6)
V van
Vlag van Gezamenlijk team
 Gezamenlijk team: 0-3 (13-15, 11-15, 11-15)
kwartfinale:
V van
Vlag van Brazilië
 Brazilië: 1-3 (16-14, 13-15, 13-15, 9-15)
5-6de plek:
W van
Vlag van Nederland
 Nederland: 3-1 (15-0, 11-15, 15-13, 15-10)
Groep A
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W V SW SV SR SPW SPL Saldo
1
Vlag van Gezamenlijk team
 Gezamenlijk team
3 2 1 8 3 + 5 158 101 +57 5
2
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten
3 2 1 8 5 +3 171 153 +18 5
3
Vlag van Japan
 Japan
3 2 1 6 5 +1 146 127 +29 5
4
Vlag van Spanje
 Spanje
3 0 3 0 9 −9 41 135 -94 3
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
29 juli Barcelona
Vlag van de Verenigde Staten
 Verenigde Staten
2-3
Vlag van Japan
 Japan
31 juli Barcelona
Vlag van Japan
 Japan
3-0
Vlag van Spanje
 Spanje
1 augustus Barcelona
Vlag van Gezamenlijk team
 Gezamenlijk team
3-0
Vlag van Japan
 Japan
Kwartfinale
4 augustus Barcelona
Vlag van Japan
 Japan
1-3
Vlag van Brazilië
 Brazilië
5-6de plek
5 augustus Barcelona
Vlag van Nederland
 Nederland
1-3
Vlag van Japan
 Japan

Cycling (road) pictogram.svg
Wielersport

Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Baan
Keiji Kojima sprint (m) 13e kwalificatie: 11de in 10,902
1ste ronde serie 6: 2de
herkansingen: W van
Vlag van Jamaica
 JAM Myers: 11,212
herkansingen 2: 3de
tijdrit (m) 10e 1.05,994
Masamitsu Ehara individuele achtervolging (m) 15e kwalificatie: 16de in 4.44,412
kwartfinale: V van
Vlag van België
 BEL Mathy: 4.41,287
Hiroshi Daimon puntenkoers (m) 11e serie 2: 11de met 12 punten
finale: 11de met 14 punten
Yasuhiro Ando
Masamitsu Ehara
Naokiyo Hashisako
Makio Madarame
ploegenachtervolging (m) 15e kwalificatie: 15de in 4.32,484
Mika Kuroki sprint (v) 7e kwalificatie: 10de in 12,513
1ste ronde serie 2: 2de
herkansingen: W van
Vlag van Venezuela
 VEN Larreal: 12,453
kwartfinale: V van
Vlag van Nederland
 NED Haringa: 0-2
5-8ste plek: 3de
Seiko Hashimoto individuele achtervolging (v) 11e kwalificatie: 11de in 3.51,674
Weg
Tomokazu Fujino wegwedstrijd (m) 21e 4:35.56
Kozo Fujita 84e 5:02.11
Mitsuteru Tanaka DNF niet gefinisht
Yumiko Suzuki wegwedstrijd (v) 50e 2:29.22

Wrestling pictogram.svg
Worstelen

Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Vrije stijl
Mitsuru Sato -52kg (m) 6e groep B: 3de
V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Kim: 3-5
W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Bourdin: 7-3
W van
Vlag van Roemenië
 ROU Corduneanu: 3-1
V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Jones: 5-9
5-6de plek:
V van
Vlag van Turkije
 TUR Orel: walk-over
Mitsuru Sato -57kg (m) 11e groep B: 6de
W van
Vlag van Pakistan
 PAK Ahmed: 5-0
V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Cross: 0-5
V van
Vlag van Canada
 CAN Dawson: 3-4
Takumi Adachi -62kg (m) 19e groep A: 10de
V van
Vlag van Italië
 ITA Schillaci: 1-2
V van
Vlag van Duitsland
 GER Polky: 5-7
Kosei Akaishi -68kg (m) Brons groep A: 2de
W van
Vlag van Hongarije
 HUN Elekes: 5-0
W van
Vlag van Cuba
 CUB Rodríguez: 1-0
W van
Vlag van Spanje
 ESP Barcia: 9-0
V van
Vlag van Gezamenlijk team
 EUN Fadzaev: 1-3
W van
Vlag van Turkije
 TUR Özbaş: 3-0
bronzen finale:
W van
Vlag van Iran
 IRI Akbarnejad: 4-0
Yoshihiko Hara -74kg (m) DSQ groep A: gediskwalificeerd
Atsushi Ito -82kg (m) 19e groep A: 10de
V van
Vlag van Gezamenlijk team
 EUN Zhabrailov: 0-7
V van
Vlag van Hongarije
 HUN Dvorák: 0-8
Akira Ota -90kg (m) 11e groep A: 6de
W van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 NZL Parker: 3-2
G van
Vlag van Italië
 ITA Lombardo: 0-0
V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Campbell: 0-4
Manabu Nakanishi -100kg (m) 15e groep A: 8ste
V van
Vlag van Estland
 EST Aavik: 0-2
V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Kim: 1-8
Tamon Honda -130kg (m) 11e groep A: 6de
V van
Vlag van Iran
 IRI Soleimani: 0-3
V van
Vlag van Puerto Rico
 PUR Figueroa: 2-3
Masanori Ohashi -48kg (m) 9e groep A: 5de
W van
Vlag van Marokko
 MAR El-Aouad: 15-0
V van
Vlag van Noorwegen
 NOR Rønningen: 0-2
V van
Vlag van Gezamenlijk team
 EUN Kucherenko: 2-7
9-10de plek:
W van
Vlag van Syrië
 SYR Hassoun: walk-over
Daisuke Hanahara -57kg (m) 19e groep A: 10de
V van
Vlag van Gezamenlijk team
 EUN Ignatenko: 0-3
V van
Vlag van Hongarije
 HUN Sike: 1-8
Shigeki Nishiguchi -62kg (m) 11e groep A: 6de
V van
Vlag van Polen
 POL Zawadzki: 1-3
W van
Vlag van Israël
 ISR Davidovich: 2-0
V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Lee: 4-5
Takumi Mori -68kg (m) 17e groep A: 9de
V van
Vlag van Polen
 POL Wolny: 0-1
V van
Vlag van Gezamenlijk team
 EUN Dugushiev: 0-2
Yasutoshi Moriyama -90kg (m) 15e groep B: 8ste
V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Eom: 0-1
V van
Vlag van Zweden
 SWE Ljungberg: 0-5
Takashi Nonomura -100kg (m) 13e groep A: 7de
V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Song: 0-3
V van
Vlag van Roemenië
 ROU Ieremciuc: 0-5
Kenichi Suzuki -130kg (m) 13e groep B: 7de
V van
Vlag van China
 CHN Tian: 0-4
V van
Vlag van Griekenland
 GRE Poikilidis: 0-2

Sailing pictogram.svg
Zeilen

Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Shinji Otsu
Motohiro Hirobe
470 (m) 12e 106,0 punten: (8-5-4-15-28-PMS-13)
Yumiko Shige
Alicia Kinoshita
470 (v) 5e 53,7 punten: (4-1-8-5-10-13-3)
Kazunori Komatsu
Yasuharu Fujiwara
Hideaki Takashiro
soling 12e 80,0 punten: (17-19-13-13-1-13)

Swimming pictogram.svg
Zwemmen

Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 1992 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Toshiaki Kurasawa 50m vrije slag (m) 47e serie 4: 2de in 24,61
Tsutomu Nakano DSQ serie 4: gediskwalificeerd
100m vrije slag (m) 34e serie 7: 7de in 51,63
Shigeo Ogata 45e serie 4: 1ste in 52,74
Toshiaki Kurasawa 200m vrije slag (m) 31e serie 5: 5de in 1.53,75
Shigeo Ogata 30e serie 5: 4de in 1.53,42
Masashi Kato 400m vrije slag (m) 33e serie 2: 4de in 4.00,66
Shigeo Ogata 24e serie 3: 2de in 3.57,91
Masashi Kato 1500m vrije slag (m) 16e serie 3: 5de in 15.40,94
Hajime Itoi 100m rugslag (m) 4e serie 5: 4de in 56,18
finale B: 4de in 56,64
Keita Soraoka 27e serie 4: 4de in 57,64
Hajime Itoi 200m rugslag (m) 4e serie 5: 2de in 1.59,95
finale: 4de in 1.59,52
Keita Soraoka 20e serie 4: 5de in 2.03,10
Akira Hayashi 100m schoolslag (m) 4e serie 5: 1ste in 1.01,76
finale: 4de in 1.01,86
Kenji Watanabe 18e serie 4: 4de in 57,64
Akira Hayashi 200m schoolslag (m) 7e serie 7: 3de in 2.14,61
finale: 8ste in 2.15,11
Kenji Watanabe 7e serie 5: 2de in 2.14,35
finale: 7de in 2.14,70
Keiichi Kawanaka 100m vlinderslag (m) 20e serie 6: 3de in 55,18
Tomohiro Miyoshi 34e serie 5: 5de in 55,98
Keiichi Kawanaka 200m vlinderslag (m) 20e serie 5: 4de in 1.59,96
finale: 5de in 1.58,97 (NR)
Tomohiro Miyoshi 17e serie 5: 7de in 2.01,27
Takahiro Fujimoto 200m wisselslag (m) 15e serie 6: 5de in 2.04,89
finale B: 7de in 2.07,74
Tatsuya Kinugasa 13e serie 8: 4de in 2.03,32
finale B: 5de in 2.04,29
Takahiro Fujimoto 400m wisselslag (m) 8e serie 4: 4de in 4.20,07
finale: 8ste in 4.23,80
Toshiaki Kurasawa DSQ serie 3: gediskwalificeerd
Hajime Itoi
Akira Hayashi
Keiichi Kawanaka
Tsutomu Nakano
4x100m wisselslag (m) 8e serie 1: 3de in 3.43,88 (NR)
finale: 8ste in 3.43,25 (NR)
Shina Matsudo 50m vrije slag (v) 34e serie 3: 4de in 27,36
Ayako Nakano 20e serie 5: 7de in 26,74
Suzu Chiba 100m vrije slag (v) 9e serie 5: 3de in 56,26
finale B: 1ste in 55,97 (NR)
Ayako Nakano 22e serie 4: 6de in 57,71
Suzu Chiba 200m vrije slag (v) 9e serie 5: 3de in 2.00,96
finale: 6de in 2.00,64 (NR)
Yoko Koikawa 17e serie 5: 6de in 2.03,32
Suzu Chiba 400m vrije slag (v) 8e serie 5: 5de in 4.13,85
finale: 8ste in 4.15,71
Noriko Inada 100m rugslag (v) 12e serie 6: 5de in 1.03,21
finale B: 4de in 1.03,42
Yoko Koikawa 8e serie 6: 3de in 1.02,83
finale: 8ste in 1.03,23
Noriko Inada 200m rugslag (v) 15e serie 5: 5de in 2.14,74
finale B: 7de in 2.17,68
Junko Torikai 11e serie 5: 6de in 2.16,13
finale B: 3de in 2.15,20
Kyoko Iwasaki 100m schoolslag (v) 13e serie 6: 5de in 1.11,00
finale B: 5de in 1.11,16
Kyoko Kasuya 17e serie 5: 6de in 1.11,60
Kyoko Iwasaki 200m schoolslag (v) Goud serie 5: 2de in 2.27,78 (NR)
finale: 1ste in 2.26,65 (OR)
Kyoko Kasuya 13e serie 3: 5de in 2.32,55
finale B: 5de in 2.32,97
Yoko Kando 100m vlinderslag (v) 11e serie 6: 5de in 1.01,56
finale B: 3de in 1.01,32
Rie Shito 8e serie 6: 3de in 1.01,04
finale: 8ste in 1.01,16
Mika Haruna 200m vlinderslag (v) 4e serie 4: 1ste in 2.11,21
finale: 4de in 2.09,88
Rie Shito 5e serie 3: 1ste in 2.11,00
finale: 5de in 2.10,24
Hideko Hiranaka 200m wisselslag (v) 9e serie 4: 4de in 2.18,13
finale B: 1ste in 2.18,47
Eri Kimura 12e serie 4: 5de in 2.18,63
finale B: 4de in 2.18,91
Hideko Hiranaka 400m wisselslag (v) 5e serie 3: 4de in 4.47,92
finale: 5de in 4.46,24
Eri Kimura 7e serie 3: 2de in 4.46,17
finale: 7de in 4.47,78
Ayako Nakano
Yoko Koikawa
Shina Matsudo
Suzu Chiba
4x100m vrije slag (v) 10e serie 1: 5de in 3.49,91
Yoko Koikawa
Kyoko Iwasaki
Yoko Kando
Suzu Chiba
4x100m wisselslag (v) 7e serie 3: 2de in 4.11,48 (NR)
finale: 7de in 4.09,92 (NR)

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Japan op de Olympische Zomerspelen 1992
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.

X

Wikiwand 2.0 is here 🎉! We've made some exciting updates - No worries, you can always revert later on