Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 - Gundersen grote schans - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 - Gundersen grote schans.

Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 - Gundersen grote schans

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Noordse combinatie op de
Olympische Winterspelen 2018
Gundersen grote schans
Gehouden in
Pyeongchang
Jaar 2018
Data 20 februari
Sport Noordse combinatie
Accommodatie(s) Alpensia Cross-Country Centre
Alpensia Jumping Park
Deelnemers 48 atleten uit 16 landen
Medailles
Goud  Johannes Rydzek  
 Duitsland
Zilver  Fabian Rießle  
 Duitsland
Brons  Eric Frenzel  
 Duitsland
Vorige: 2014     Volgende: 2022
Portaal 
 
Olympische Spelen
Noordse combinatie op de
Olympische Winterspelen 2018
Gundersen NHmannen
Gundersen LHmannen
Teammannen

De Gundersenwedstrijd van de grote schans tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vond plaats op 20 februari 2018 in het Alpensia Jumping Park en het Alpensia Cross-Country Centre in Pyeongchang. Regerend olympisch kampioen was de Noor Jørgen Gråbak. Ditmaal eindigde Gråbak op de tiende plaats.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET Onderdeel
20 februari 19:00 11:00 Schansspringen
21:45 13:45 Langlaufen (10 km)

Uitslag

Schansspringen

Rang Bib Naam Land Afstand (m) Punten Tijdsverschil
1 48 Akito Watabe
 Japan
134.0 138.9
2 40 Jarl Magnus Riiber
 Noorwegen
139.0 138.6 +0:01
3 36 Wilhelm Denifl
 Oostenrijk
137.5 135.0 +0:16
4 41 Eric Frenzel
 Duitsland
136.5 132.9 +0:24
5 44 Johannes Rydzek
 Duitsland
133.5 131.2 +0:31
6 45 Fabian Rießle
 Duitsland
130.5 130.3 +0:34
7 42 Eero Hirvonen
 Finland
132.5 127.9 +0:44
8 27 Go Yamamoto
 Japan
127.5 124.5 +0:58
9 38 Vinzenz Geiger
 Duitsland
129.0 124.0 +1:00
10 39 Lukas Klapfer
 Oostenrijk
131.0 123.0 +1:04
11 33 Maxime Laheurte
 Frankrijk
128.5 122.6 +1:05
12 18 Szczepan Kupczak
 Polen
129.0 122.1 +1:07
13 22 Hideaki Nagai
 Japan
134.0 121.0 +1:12
14 35 Mario Seidl
 Oostenrijk
127.0 116.5 +1:30
15 21 Ernest Jahin
 Olympische atleten uit Rusland
127.5 114.1 +1:39
16 34 Kristjan Ilves
 Estland
123.5 114.0 +1:40
17 32 François Braud
 Frankrijk
121.0 112.6 +1:45
18 29 Tomáš Portyk
 Tsjechië
120.5 111.5 +1:50
19 46 Jørgen Gråbak
 Noorwegen
119.5 110.9 +1:52
20 28 Yoshito Watabe
 Japan
121.0 110.6 +1:53
21 15 Viktor Pasichnyk
 Oekraïne
126.0 108.2 +2:03
22 47 Jan Schmid
 Noorwegen
119.0 107.9 +2:04
23 26 Bryan Fletcher
 Verenigde Staten
120.5 107.8 +2:04
24 12 Ben Berend
 Verenigde Staten
124.0 105.8 +2:12
25 43 Espen Andersen
 Noorwegen
121.0 105.6 +2:13
26 3 Ondřej Pažout
 Tsjechië
124.5 105.2 +2:15
27 24 Tim Hug
 Zwitserland
117.5 104.6 +2:17
28 37 Ilkka Herola
 Finland
119.5 103.6 +2:21
29 17 Miroslav Dvořák
 Tsjechië
119.5 99.9 +2:36
30 23 Bernhard Gruber
 Oostenrijk
133.5 98.5 +2:42
31 14 Jason Lamy-Chappuis
 Frankrijk
118.5 94.9 +2:56
32 16 Paweł Słowiok
 Polen
119.5 93.2 +3:03
33 8 Adam Cieślar
 Polen
119.0 89.8 +3:16
34 11 Karl-August Tiirmaa
 Estland
116.0 89.3 +3:18
35 10 Raffaele Buzzi
 Italië
117.5 87.9 +3:24
36 31 Antoine Gérard
 Frankrijk
108.0 85.5 +3:34
37 20 Marjan Jelenko
 Slovenië
109.0 84.4 +3:38
38 13 Vid Vrhovnik
 Slovenië
112.5 83.4 +3:42
39 5 Wojciech Marusarz
 Polen
114.0 82.3 +3:46
40 30 Alessandro Pittin
 Italië
109.0 82.2 +3:47
41 19 Leevi Mutru
 Finland
111.0 81.9 +3:48
42 25 Arttu Mäkiaho
 Finland
108.0 81.7 +3:49
43 2 Ben Loomis
 Verenigde Staten
114.5 81.6 +3:49
44 7 Lukáš Daněk
 Tsjechië
114.0 78.7 +4:01
45 1 Lukas Runggaldier
 Italië
110.0 77.9 +4:04
46 4 Jasper Good
 Verenigde Staten
109.5 72.7 +4:25
47 9 Aaron Kostner
 Italië
105.5 71.2 +4:31
48 6 Park Je-un
 Zuid-Korea
104.5 60.4 +5:14

Langlaufen

Rang Bib Naam Land Starttijd Langlaufen Eindtijd Verschil
Tijd Rang
Goud 5 Johannes Rydzek
 Duitsland
0:31 23:21.5 4 23:52.5
Zilver 6 Fabian Rießle
 Duitsland
0:34 23:18.9 3 23:52.9 +0.4
Brons 4 Eric Frenzel
 Duitsland
0:24 23:29.3 7 23:53.3 +0.8
4 2 Jarl Magnus Riiber
 Noorwegen
0:01 23:54.3 17 23:55.3 +2.8
5 1 Akito Watabe
 Japan
0:00 24:05.0 20 24:05.0 +12.5
6 7 Eero Hirvonen
 Finland
0:44 23:30.6 9 24:14.6 +22.1
7 9 Vinzenz Geiger
 Duitsland
1:00 23:42.6 13 24:42.6 +50.1
8 3 Wilhelm Denifl
 Oostenrijk
0:16 24:38.6 34 24:54.6 +1:02.1
9 10 Lukas Klapfer
 Oostenrijk
1:04 24:11.3 23 25:15.3 +1:22.8
10 19 Jørgen Gråbak
 Noorwegen
1:52 23:25.3 6 25:17.3 +1:24.8
11 22 Jan Schmid
 Noorwegen
2:04 23:15.7 2 25:19.7 +1:27.2
12 13 Hideaki Nagai
 Japan
1:12 24:08.2 22 25:20.2 +1:27.7
13 14 Mario Seidl
 Oostenrijk
1:30 23:51.0 16 25:21.0 +1:28.5
14 11 Maxime Laheurte
 Frankrijk
1:05 24:17.8 27 25:22.8 +1:30.3
15 17 François Braud
 Frankrijk
1:45 23:39.6 12 25:24.6 +1:32.1
16 8 Go Yamamoto
 Japan
0:58 24:34.2 32 25:32.2 +1:39.7
17 23 Bryan Fletcher
 Verenigde Staten
2:04 23:31.4 10 25:35.4 +1:42.9
18 28 Ilkka Herola
 Finland
2:21 23:25.2 5 25:46.2 +1:53.7
19 18 Tomáš Portyk
 Tsjechië
1:50 24:04.9 19 25:54.9 +2:02.4
20 20 Yoshito Watabe
 Japan
1:53 24:14.9 26 26:07.9 +2:15.4
21 30 Bernhard Gruber
 Oostenrijk
2:42 23:46.3 14 26:28.3 +2:35.8
22 25 Espen Andersen
 Noorwegen
2:13 24:23.8 31 26:36.8 +2:44.3
23 21 Viktor Pasichnyk
 Oekraïne
2:03 24:36.6 33 26:39.6 +2:47.1
24 27 Tim Hug
 Zwitserland
2:17 24:23.5 30 26:40.5 +2:48.0
25 12 Szczepan Kupczak
 Polen
1:07 25:34.3 42 26:41.3 +2:48.8
26 29 Miroslav Dvořák
 Tsjechië
2:36 24:23.3 29 26:59.3 +3:06.8
27 40 Alessandro Pittin
 Italië
3:47 23:13.9 1 27:00.9 +3:08.4
28 16 Kristjan Ilves
 Estland
1:40 25:28.3 40 27:08.3 +3:15.8
29 32 Paweł Słowiok
 Polen
3:03 24:13.3 25 27:16.3 +3:23.8
30 31 Jason Lamy-Chappuis
 Frankrijk
2:56 24:21.5 28 27:17.5 +3:25.0
31 41 Leevi Mutru
 Finland
3:48 23:30.3 8 27:18.3 +3:25.8
32 36 Antoine Gérard
 Frankrijk
3:34 23:46.3 14 27:20.3 +3:27.8
33 33 Adam Cieślar
 Polen
3:16 24:07.4 21 27:23.4 +3:30.9
34 35 Raffaele Buzzi
 Italië
3:24 24:02.5 18 27:26.5 +3:34.0
35 15 Ernest Jahin
 Olympische atleten uit Rusland
1:39 25:56.1 43 27:35.1 +3:42.6
36 45 Lukas Runggaldier
 Italië
4:04 23:32.7 11 27:36.7 +3:44.2
37 26 Ondřej Pažout
 Tsjechië
2:15 25:32.4 41 27:47.4 +3:54.9
38 42 Arttu Mäkiaho
 Finland
3:49 24:12.3 24 28:01.3 +4:08.8
39 24 Ben Berend
 Verenigde Staten
2:12 26:08.7 44 28:20.7 +4:28.2
40 43 Ben Loomis
 Verenigde Staten
3:49 24:42.3 35 28:31.3 +4:38.8
41 37 Marjan Jelenko
 Slovenië
3:38 24:57.7 36 28:35.7 +4:43.2
42 38 Vid Vrhovnik
 Slovenië
3:42 25:08.4 37 28:50.4 +4:57.9
43 46 Jasper Good
 Verenigde Staten
4:25 25:17.7 39 29:42.7 +5:50.2
44 47 Aaron Kostner
 Italië
4:31 25:17.5 38 29:48.5 +5:56.0
45 34 Karl-August Tiirmaa
 Estland
3:18 26:44.0 47 30:02.0 +6:09.5
46 44 Lukáš Daněk
 Tsjechië
4:01 26:36.1 46 30:37.1 +6:44.6
47 48 Park Je-un
 Zuid-Korea
5:14 26:14.8 45 31:28.8 +7:36.3
39 Wojciech Marusarz
 Polen
3:46 DNF

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 - Gundersen grote schans
Listen to this article